Szybkie logowanie
  • Strona główna Forum Hydepark
  • Prezent wyprawkowy dla dziecka

    Miejsce dyskusji dosłownie o wszystkim, niekoniecznie związanym z kulturystyką. Dział pozwalający na wolną dyskusję nie ograniczoną żadnym tematem przewodnim.

    Moderator: Michał Bodzioch


    Prezent wyprawkowy dla dziecka

    Postprzez zuzia281 » 21 Luty 2018, o 11:27

    Niebawem organizuję małe baby shower z okazji narodzin mojej córeczki. Znajomi pytają mnie o prezent, który mogliby dla mnie sprawić. Z racji, że poprosiłam ich o zbiorowy prezent wpadli na pomysł by kupić mi wózek. Owszem mam już wybrany swój jeden jedyny lecz czy to nie za drogi prezent. Jak myślicie?
    zuzia281
    Szeregowy
     
    Posty: 3
    Rejestracja: 14 Luty 2018, o 10:15

    Prezenty!

    Uwaga! - Rozdajemy prezenty! - Zarejestruj się już dziś i zgarnij prezent!

    Post przez Vito

    Cześć! Widzę, że przeglądasz ten temat jako niezalogowany / niezarejestrowany użytkownik! Zarejestruj się na naszym forum a otrzymasz prezent, który z pewnością przyda Ci się na treningach!

    Wśród wszystkich zarejestrowanych użytkowników rozlosujemy między innymi: rękawiczki i pasy kulturystyczne, shakery oraz opaski na rękę z motywującym napisem!

    REGULAMIN:
    • Losowanie prezentów odbędzie się 10 stycznia 2016r. przez Administratora forum Kulturystyczni.pl
    • W losowaniu weźmie udział każdy zarejestrowany użytkownik forum Kulturystyczni.pl, który na swoim koncie posiada co najmniej 3 pochwały.
    • Każdy wylosowany przez nas użytkownik otrzyma po jednym prezencie.
    LISTA PREZENTÓW:
    • 3x Rękawiczki do ćwiczeń
    • 3x Pas kulturystyczny
    • 3x Shaker
    • 3x Opaska na rękę z motywującym napisem
    Życzymy szczęścia! Zarejestruj konto i zgarnij prezent!
    Awatar użytkownika
    Vito
    Administrator

    Re: Prezent wyprawkowy dla dziecka

    Postprzez zuzia281 » 27 Luty 2018, o 13:25

    zuzia281 napisał:Niebawem organizuję małe baby shower z okazji narodzin mojej córeczki. Znajomi pytają mnie o prezent, który mogliby dla mnie sprawić. Z racji, że poprosiłam ich o zbiorowy prezent wpadli na pomysł by kupić mi wózek. Owszem mam już wybrany swój jeden jedyny lecz czy to nie za drogi prezent. Jak myślicie?



    Dostała przepiękny wózek z http://lonexcompany.com/ w idealnie dobranym kolorze. Rewelacyjny prezent :)
    zuzia281
    Szeregowy
     
    Posty: 3
    Rejestracja: 14 Luty 2018, o 10:15

    Prezent wyprawkowy dla dziecka

    Postprzez viki99 » 17 Sierpień 2018, o 16:27

    Jesli chodzi o wózki to warto sobie jeszcze zerknąc na ofertę firmy Euro Cart. Kupiłam u nich ostatnio spacerówkę Ezzo. Jest super! Niedroga, stabilna, wygodna. Jest lekka, posiada automatyczną blokadę po złożeniu co bardzo ułatwia jej przenoszenie. Dobra amortyzacja, świetnie sprawdza się w miejskich warunkach ( nie testowaliśmy jej jeszcze na żadnym wyjezdzie ).
    viki99
    Kapral
     
    Posty: 62
    Rejestracja: 3 Kwiecień 2017, o 18:00

    Re: Prezent wyprawkowy dla dziecka

    Postprzez Biernat33 » 19 Wrzesień 2018, o 11:35

    wózek to dobry wybór, bardzo czesto można trafić ma jakieś obniżki lub przeceny sezonowe. Polecam stronę https://4toys.pl/ , gdzie jest duży wybór wózków, nosidełek i rozwijających zabawek. Wszystko jest bezpieczne i dobrej jakości :D
    Biernat33
    Plutonowy
     
    Posty: 115
    Rejestracja: 20 Marzec 2018, o 11:33

    Prezent wyprawkowy dla dziecka

    Postprzez Devil93 » 26 Wrzesień 2018, o 12:28

    Prezentów wyprawkowych dla maluchów jest bez liku. Możecie kupić na przykład balsamy do ciała, ciuszki, kocyki, zabawki, a nawet mleko , czy to dla urodzonych dzieci w terminie, czy wcześniaków, przy czym dla tych drugich dobrze spisuje się mleko bebilon prenatal https://www.apteka-melissa.pl/produkt/b ... ,2344.html . Warto podpytać rodziców, czego potrzebują, albo co widzą jako prezent najlepiej.
    Devil93
    Sierżant sztabowy
     
    Posty: 455
    Rejestracja: 26 Marzec 2018, o 09:53

    Re: Prezent wyprawkowy dla dziecka

    Postprzez Ailis » 14 Listopad 2018, o 14:52

    Na pewno można pomyśleć o takich zabawkach jak edukacyjne. To są zabawki, które każde dziecko chce mieć i moim zdaniem dobrze wpływają na rozwój malucha. Dużo ciekawych i niedrogich propozycji widziałam ostatnio tutaj: https://minimen.pl/ warto zobaczyć.
    Ailis
    Starszy plutonowy
     
    Posty: 152
    Rejestracja: 5 Marzec 2018, o 14:53
    Miasto: Białe Błota

    Prezent wyprawkowy dla dziecka

    Postprzez Biernat33 » 31 Październik 2019, o 08:31

    Polecam fajny sklep https://www.tamaja.pl/kategoria/wyprawka-dla-malucha
    tam masz ogromny wybor jesli chodzi o wyprawkę, kosmetyki czy zabawki. Wszystko dla niemowląt i dzieci.
    Biernat33
    Plutonowy
     
    Posty: 115
    Rejestracja: 20 Marzec 2018, o 11:33

    Prezent wyprawkowy dla dziecka

    Postprzez justisx » 18 Listopad 2019, o 21:03

    Myślę, że w prezencie wyprawkowym można dać https://www.bee.pl/11257-kosmetyki-dla-dziecka. To bardzo przydatna rzecz.
    justisx
    Plutonowy
     
    Posty: 136
    Rejestracja: 26 Wrzesień 2014, o 10:11

    Re: Prezent wyprawkowy dla dziecka

    Postprzez Alicja » 17 Grudzień 2020, o 12:20

    Ciekawym prezentem z takiej okazji mogą być według mnie również wysokiej jakości tkaniny dla dzieci, bo rodzice wykorzystać mogą je na wiele sposobów. Mogą uszyć z nich jakieś ubranka, czy elementy wyposażenia pokoju dziecięcego. Takie tkaniny są bezpieczne dla dzieci i przyjemne w dotyku.

    ;)
    "A co to znaczy, że coś wypada? Gdyby ludzie się umówili, że wypada nosić twaróg na głowie, nosiłabyś?"
    Awatar użytkownika
    Alicja
    Sierżant
     
    Posty: 221
    Rejestracja: 10 Maj 2017, o 10:43
    Data urodzenia: 16 08 1986

    Prezent wyprawkowy dla dziecka

    Postprzez Devil93 » 26 Styczeń 2021, o 14:59

    A może coś niewyprawkowego?
    Devil93
    Sierżant sztabowy
     
    Posty: 455
    Rejestracja: 26 Marzec 2018, o 09:53

    Następna

    Wróć do Hydepark

    Kto jest na forum

    Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

    Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group. | Siłownia
    Witamy na stronie www.kulturystyczni.pl - Forum Kulturystyczne * Suplementy i odżywki * Sporty walki * Kulturystyka i Fitness
    Na naszej stronie znajdziecie wszystko na temat treningu - plany treningowe i ćwiczenia. Możecie tutaj znaleźć doskonale opracowane ćwiczenia na płaski brzuch. Dowiecie się jak powinna wyglądać dieta i prawidłowe odżywianie się, a także jak stosować suplementy i odżywki. Znajdziecie również informacje na temat niedozwolonego wspomagania, takiego jak sterydy anaboliczne i prohormony, a także poznacie najwydajniejszy trening na mase. Forum Sportowe. Katalog stron.

    cron