Szybkie logowanie
  • Strona główna Metodyka Sprzęt do siłowni
  • Rowerek treningowy , jaki kupić ?

    Dobrze wyposażona siłownia to podstawa sukcesu. W dziale wszystko na temat sprzętu do siłowni, czyli: ławki, wyciągi, obciążenia, sztangi, hantle, gryfy, sztangielki, atlasy itp.

    Moderator: Michał Bodzioch


    Rowerek treningowy , jaki kupić ?

    Postprzez Dominik95 » 1 Wrzesień 2012, o 12:29

    Witam , siostra chce kupić rowerek treningowy . Nie ma żadnego pojęcia na ten temat ja również :) . Może ktoś ma wiedzę na ten temat i może polecić do 600zł ?
    Dominik95
    Starszy szeregowy
     
    Posty: 36
    Rejestracja: 11 Listopad 2011, o 10:31
    Data urodzenia: 20 01 1995

    Prezenty!

    Uwaga! - Rozdajemy prezenty! - Zarejestruj się już dziś i zgarnij prezent!

    Post przez Vito

    Cześć! Widzę, że przeglądasz ten temat jako niezalogowany / niezarejestrowany użytkownik! Zarejestruj się na naszym forum a otrzymasz prezent, który z pewnością przyda Ci się na treningach!

    Wśród wszystkich zarejestrowanych użytkowników rozlosujemy między innymi: rękawiczki i pasy kulturystyczne, shakery oraz opaski na rękę z motywującym napisem!

    REGULAMIN:
    • Losowanie prezentów odbędzie się 10 stycznia 2016r. przez Administratora forum Kulturystyczni.pl
    • W losowaniu weźmie udział każdy zarejestrowany użytkownik forum Kulturystyczni.pl, który na swoim koncie posiada co najmniej 3 pochwały.
    • Każdy wylosowany przez nas użytkownik otrzyma po jednym prezencie.
    LISTA PREZENTÓW:
    • 3x Rękawiczki do ćwiczeń
    • 3x Pas kulturystyczny
    • 3x Shaker
    • 3x Opaska na rękę z motywującym napisem
    Życzymy szczęścia! Zarejestruj konto i zgarnij prezent!
    Awatar użytkownika
    Vito
    Administrator

    Rowerek treningowy , jaki kupić ?

    Postprzez playandwin24 » 1 Wrzesień 2012, o 13:01

    Firmy Kettler sprzęty są dobre, ale też swoje kosztują :)

    Hm... z własnego doświadczenia wiem że te rowerki stoją w domu i robią za wieszaki ;)

    Radziłbym kupić karnet na siłownię, lub jakieś zajęcia fitness i tam w grupie działać i wzajemnie się motywować :)

    I przykład:

    http://allegro.pl/rower-stacjonarny-row ... 20808.html
    http://allegro.pl/nowy-rower-kettler-ap ... 96039.html


    Takie rowerki są na rehabilitacji i jeżdżą na nich babcie które maja po 60lat, jeśli chcesz coś osiągnąć tzn spalić to polecam rowerki do spinningu...

    Np:

    http://allegro.pl/rowerki-spinningowe-m ... 69510.html :)

    Ale mówię to będzie robić pewnie za miesiąc jako wieszak ;)

    Autor postu otrzymał pochwałę
    Michael
    Gabriel
    Rafael
    Awatar użytkownika
    playandwin24
    Moderator
     
    Posty: 2631
    Rejestracja: 10 Maj 2012, o 12:36
    Pochwały: 109

    Rowerek treningowy , jaki kupić ?

    Postprzez o2market_pl » 24 Wrzesień 2012, o 14:25

    Kettler to dobra firma,mogę się zgodzić jednak sprzęt też nieco droższy. W końcu coś za coś,w tym wypadku dobra jakość. Zastanów się też czy masz na tyle silnej woli i motywacji aby trenować sam,czy lepiej będzie Ci w grupie.
    o2market_pl
    Starszy szeregowy
     
    Posty: 33
    Rejestracja: 6 Sierpień 2012, o 10:02
    Pochwały: 1
    Miasto: Warszawa
    Data urodzenia: 03 05 1980

    Re: Rowerek treningowy , jaki kupić ?

    Postprzez Kafel » 28 Listopad 2012, o 15:46

    Moje siostrze kupowałem całkiem niedawno taki rowerek: http://sportbody.pl/rower-magnetyczny-o ... tisy_p1698 Uparła się, więc musiałem zamówić.
    Młoda ćwiczy na nim praktycznie codziennie. Uparta jest jak nikt w rodzinie.
    Kafel
    Szeregowy
     
    Posty: 7
    Rejestracja: 22 Maj 2012, o 14:13

    Rowerek treningowy , jaki kupić ?

    Postprzez Sportowybazar_pl » 30 Listopad 2012, o 15:10

    Teraz u nas też spotkacie fajne promocje z okazji zbliżających się świąt i sprzęt do siłowni można kupić po prostu taniej. Sam wybór firmy to kwestia budżetu jaki posiadamy na ten cel. Wiadomo,że im lepsza i bardziej solidna marka,tym wyższa cena.
    Sportowybazar_pl
    Starszy kapral
     
    Posty: 75
    Rejestracja: 8 Wrzesień 2012, o 19:17
    Pochwały: 2
    Miasto: Częstochowa
    Data urodzenia: 02 02 1983

    Re: Rowerek treningowy , jaki kupić ?

    Postprzez nikola » 10 Grudzień 2012, o 20:16

    moim zdaniem rowery firmy Kettler są najlepsze - ja mam taki model http://www.fitnessexpert.pl/produkt/232 ... ttler.html - sprawdza się w 100%, jest bardzo wygodny, ładnie wygląda i cena jest w miarę przystępna
    nikola
    Szeregowy
     
    Posty: 2
    Rejestracja: 7 Grudzień 2012, o 10:06

    Rowerek treningowy , jaki kupić ?

    Postprzez redcoon » 11 Grudzień 2012, o 14:37

    Zgadzam się z poprzedniczką. Kettlery mają bardzo dobre opinie. Godny polecenia jest model Kettler Golf M 7661-600
    Ergometr, HKS-Selection. Łatwy w obsłudze, nowoczesny design i w dobrej cenie. :)
    redcoon
    Starszy szeregowy
     
    Posty: 17
    Rejestracja: 11 Grudzień 2012, o 14:24
    Miasto: Bdg

    Rowerek treningowy , jaki kupić ?

    Postprzez kutikuti » 11 Grudzień 2012, o 18:09

    Nie potrafię podjąć decyzji, chcemy z mężem kupić rower, ja mam 164cm wzrostu a mąż 193, znalazłam dwa rowerty, które różnią się nieznacznie ceną, a ich różnice to,
    że jeden ma tylko regulację siodełka w pionie i koło zamachowe ok 6kg, Rower magnetyczny York C101
    a drugi ma siodełko w pionie i poziomie i koło 4kg. Rower magnetyczny York C110 Active,

    nie wiem co ważniejsze dla nas. Czy stawienie siodełka (rózne budowy ciała) czy koło zamachowe.

    Wybrałam tą firmę, bo czytałam, że należy do kilku z lepszych, solidniejszych, a to są jej najtańsze propozycje.
    Proszę o poradę.
    kutikuti
    Szeregowy
     
    Posty: 1
    Rejestracja: 11 Grudzień 2012, o 18:04

    Re: Rowerek treningowy , jaki kupić ?

    Postprzez redcoon » 12 Grudzień 2012, o 14:32

    W zasadzie jeśli chodzi o wyższą półkę to własnie Yorki i Kettlery są głównymi graczami na rynku. Różne są opinie, jednak ja doradziłbym wybrać rowerek treningowy marki Kettler. Dobra i solidna konstrukcja. Np w modelu Kettler Race 07938-180 (Rowerek treningowy, HKS) istnieje możliwość dostosowania wysokości siedziska do własnych potrzeb. Dodatkowym atutem jest cicha praca i komfort ćwiczeń.
    redcoon
    Starszy szeregowy
     
    Posty: 17
    Rejestracja: 11 Grudzień 2012, o 14:24
    Miasto: Bdg

    Rowerek treningowy , jaki kupić ?

    Postprzez Sportowybazar_pl » 28 Grudzień 2012, o 15:42

    Co do Yorków to moge sie zgodzić,dobra firma,nieco droższa no ale w zamian za to masz solidny sprzęt. Do 600zł szeroki wybór jest właśnie w sklepach internetowych,możesz wybrać też coś tańszego,to kwestia gustu.
    Sportowybazar_pl
    Starszy kapral
     
    Posty: 75
    Rejestracja: 8 Wrzesień 2012, o 19:17
    Pochwały: 2
    Miasto: Częstochowa
    Data urodzenia: 02 02 1983

    Następna

    Wróć do Sprzęt do siłowni

    Kto jest na forum

    Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

    Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group. | Siłownia
    Witamy na stronie www.kulturystyczni.pl - Forum Kulturystyczne * Suplementy i odżywki * Sporty walki * Kulturystyka i Fitness
    Na naszej stronie znajdziecie wszystko na temat treningu - plany treningowe i ćwiczenia. Możecie tutaj znaleźć doskonale opracowane ćwiczenia na płaski brzuch. Dowiecie się jak powinna wyglądać dieta i prawidłowe odżywianie się, a także jak stosować suplementy i odżywki. Znajdziecie również informacje na temat niedozwolonego wspomagania, takiego jak sterydy anaboliczne i prohormony, a także poznacie najwydajniejszy trening na mase. Forum Sportowe. Katalog stron.

    cron