Szybkie logowanie
  • Strona główna Inne Uroda i Fitness
  • Najlepsze buty do biegania?

    Coś pomiędzy kulturystyką a gimnastyką czyli uroda i fitness, a także aerobik - jak zadbać o swoje ciało aby mieć wysportowaną i smukłą sylwetkę.

    Moderator: Michał Bodzioch


    Najlepsze buty do biegania?

    Postprzez bartekslowiak » 11 Marzec 2013, o 11:43

    cześć możecie powiedzieć jakie są najlepsze buty do biegania?Jakie firmy i modele?
    bartekslowiak
    Szeregowy
     
    Posty: 13
    Rejestracja: 1 Marzec 2013, o 09:03

    Prezenty!

    Uwaga! - Rozdajemy prezenty! - Zarejestruj się już dziś i zgarnij prezent!

    Post przez Vito

    Cześć! Widzę, że przeglądasz ten temat jako niezalogowany / niezarejestrowany użytkownik! Zarejestruj się na naszym forum a otrzymasz prezent, który z pewnością przyda Ci się na treningach!

    Wśród wszystkich zarejestrowanych użytkowników rozlosujemy między innymi: rękawiczki i pasy kulturystyczne, shakery oraz opaski na rękę z motywującym napisem!

    REGULAMIN:
    • Losowanie prezentów odbędzie się 10 stycznia 2016r. przez Administratora forum Kulturystyczni.pl
    • W losowaniu weźmie udział każdy zarejestrowany użytkownik forum Kulturystyczni.pl, który na swoim koncie posiada co najmniej 3 pochwały.
    • Każdy wylosowany przez nas użytkownik otrzyma po jednym prezencie.
    LISTA PREZENTÓW:
    • 3x Rękawiczki do ćwiczeń
    • 3x Pas kulturystyczny
    • 3x Shaker
    • 3x Opaska na rękę z motywującym napisem
    Życzymy szczęścia! Zarejestruj konto i zgarnij prezent!
    Awatar użytkownika
    Vito
    Administrator

    Najlepsze buty do biegania?

    Postprzez Dawid69 » 17 Październik 2015, o 18:56

    Ja biegam (amatorsko) w moich ulubionych butach od tej marki: NEW BALANCE. Wiele chyba zależy gdzie biegasz (po jakim terenie i tak dalej) ale ja się jak napisałem nie znam jakoś wybitnie na tym, mi się dobrze biega, biegam krótkie odcinki i raczej dla siebie niż dla "wyników". Na pewno zwróć uwagę na to czy jest dobre wsparcie dla stopy, warto też podpytać lub poczytać jak wygląda kwestia amortyzacji czy odprowadzania nadmiaru wilgoci z wnętrza buta - to to co mi się tak 'na szybko' nasuwa i na co zwracam uwagę sam. Możesz też podejść do jakiegoś sklepu sportowego i zapytać o jakiś konkretny model typowo biegowy.
    Dawid69
    Szeregowy
     
    Posty: 2
    Rejestracja: 10 Grudzień 2014, o 18:24

    Najlepsze buty do biegania?

    Postprzez playandwin24 » 18 Październik 2015, o 11:56

    bartekslowiak, z czym masz problem?
    Michael
    Gabriel
    Rafael
    Awatar użytkownika
    playandwin24
    Moderator
     
    Posty: 2631
    Rejestracja: 10 Maj 2012, o 12:36
    Pochwały: 109

    Re: Najlepsze buty do biegania?

    Postprzez RL9 » 22 Październik 2015, o 10:30

    Ale problem wlasnie... jaki problem ;p w sensie ze polecasz marke new balance czy jak? ;) Czy nie wiesz skad kupic buty wtf.? Bo ja tez biegam i wszedlem tu, a tu taki bezsens.
    Awatar użytkownika
    RL9
    Szeregowy
     
    Posty: 5
    Rejestracja: 22 Październik 2015, o 10:26
    Data urodzenia: 16 04 1993

    Re: Najlepsze buty do biegania?

    Postprzez kinediro » 25 Styczeń 2016, o 20:20

    Ja biegam w Nike Roshe Run.
    kinediro
    Szeregowy
     
    Posty: 3
    Rejestracja: 25 Styczeń 2016, o 20:18
    Miasto: Elbląg

    Najlepsze buty do biegania?

    Postprzez Hektor44 » 14 Marzec 2016, o 23:06

    Jak dla mnie najlepsze adidas Performance.
    Hektor44
    Szeregowy
     
    Posty: 3
    Rejestracja: 12 Marzec 2016, o 21:05

    Najlepsze buty do biegania?

    Postprzez Olek9009 » 25 Kwiecień 2016, o 09:40

    podbijam ten temat. Jakie sa aktualnie najlepsze buty do biegania? Szukam tez jakichs butow stricte na silownie. Zdalem sobie ostatnio sprawe, ze ostatnimi czasy sporo wydalem na obuwie, a moze da sie jakos na tym zaoszczedzic. Co proponujecie? Wiadome, chcialbym kupic buty solidne, dobre, ale tez w miare tanio
    Olek9009
    Szeregowy
     
    Posty: 6
    Rejestracja: 13 Kwiecień 2016, o 14:53
    Miasto: Wałcz
    Data urodzenia: 15 06 1993

    Najlepsze buty do biegania?

    Postprzez StrongKeep » 26 Kwiecień 2016, o 08:41

    ale wiesz, że butów do biegania nie możesz jednocześnie stosować na siłownię? Najlepiej mieć osobne pary. Jeśli będziesz podnosił jakieś ciężary, to takie buty do biegania klasyczne na pewno nie będą odpowiednie. Poszukaj jakichś promocji w sklepach, popytaj sprzedawców, powinni pomóc
    Awatar użytkownika
    StrongKeep
    Szeregowy
     
    Posty: 5
    Rejestracja: 20 Kwiecień 2016, o 13:19
    Miasto: Limanowa
    Data urodzenia: 03 03 1976

    Najlepsze buty do biegania?

    Postprzez Olek9009 » 27 Kwiecień 2016, o 08:25

    takie rzeczy to jeszcze wiem :D wlasnie szukam 2 par: tutaj i tutaj. Myslisz, ze nie szukalem? U mnie w najblizszym sklepie sportowym pracuje moj kumpel :D z jednej strony dobrze, ale z drugiej wiem, ze ma marne pojecie o butach, a zatrudnili go bo jest rodzina do szefa. Takze on mi wiele nie pomoze, a ceny maja strasznie duze ...
    Olek9009
    Szeregowy
     
    Posty: 6
    Rejestracja: 13 Kwiecień 2016, o 14:53
    Miasto: Wałcz
    Data urodzenia: 15 06 1993

    Najlepsze buty do biegania?

    Postprzez StrongKeep » 28 Kwiecień 2016, o 04:59

    Ok, to tutaj sobie poszukaj http://oryginalnebuty.pl/ Znajdziesz tam buty na siłkę i do biegania. Kupuję tam już jakiś czas i jestem zadowolony. Nigdy nie przysłali mi jakiegoś badziewia
    Awatar użytkownika
    StrongKeep
    Szeregowy
     
    Posty: 5
    Rejestracja: 20 Kwiecień 2016, o 13:19
    Miasto: Limanowa
    Data urodzenia: 03 03 1976

    Następna

    Wróć do Uroda i Fitness

    Kto jest na forum

    Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

    Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group. | Siłownia
    Witamy na stronie www.kulturystyczni.pl - Forum Kulturystyczne * Suplementy i odżywki * Sporty walki * Kulturystyka i Fitness
    Na naszej stronie znajdziecie wszystko na temat treningu - plany treningowe i ćwiczenia. Możecie tutaj znaleźć doskonale opracowane ćwiczenia na płaski brzuch. Dowiecie się jak powinna wyglądać dieta i prawidłowe odżywianie się, a także jak stosować suplementy i odżywki. Znajdziecie również informacje na temat niedozwolonego wspomagania, takiego jak sterydy anaboliczne i prohormony, a także poznacie najwydajniejszy trening na mase. Forum Sportowe. Katalog stron.

    cron