Szybkie logowanie
  • Strona główna Metodyka Sprzęt do siłowni
  • Analizator składu ciała do siłowni ?

    Dobrze wyposażona siłownia to podstawa sukcesu. W dziale wszystko na temat sprzętu do siłowni, czyli: ławki, wyciągi, obciążenia, sztangi, hantle, gryfy, sztangielki, atlasy itp.

    Moderator: Michał Bodzioch


    Analizator składu ciała do siłowni ?

    Postprzez Banderr » 15 Listopad 2013, o 09:24

    witajcie - jestem ciekaw Waszej opinii - zastanawiam się nad wprowadzeniem do siłowni dietetyka (znajoma która chce zacząć własny gabinet) i zakupem urządzenia do badania składu ciała. Korzystaliście kiedyś z takich urządzeń np. inbody? Jak się Waszym zdaniem sprawdzają? Zależy mi tylko na takim sprzęcie który ma rzeczywisty pomiar, bez wprowadzania wszystkich danych przed badaniem etc.
    Banderr
    Szeregowy
     
    Posty: 2
    Rejestracja: 15 Listopad 2013, o 09:17

    Prezenty!

    Uwaga! - Rozdajemy prezenty! - Zarejestruj się już dziś i zgarnij prezent!

    Post przez Vito

    Cześć! Widzę, że przeglądasz ten temat jako niezalogowany / niezarejestrowany użytkownik! Zarejestruj się na naszym forum a otrzymasz prezent, który z pewnością przyda Ci się na treningach!

    Wśród wszystkich zarejestrowanych użytkowników rozlosujemy między innymi: rękawiczki i pasy kulturystyczne, shakery oraz opaski na rękę z motywującym napisem!

    REGULAMIN:
    • Losowanie prezentów odbędzie się 10 stycznia 2016r. przez Administratora forum Kulturystyczni.pl
    • W losowaniu weźmie udział każdy zarejestrowany użytkownik forum Kulturystyczni.pl, który na swoim koncie posiada co najmniej 3 pochwały.
    • Każdy wylosowany przez nas użytkownik otrzyma po jednym prezencie.
    LISTA PREZENTÓW:
    • 3x Rękawiczki do ćwiczeń
    • 3x Pas kulturystyczny
    • 3x Shaker
    • 3x Opaska na rękę z motywującym napisem
    Życzymy szczęścia! Zarejestruj konto i zgarnij prezent!
    Awatar użytkownika
    Vito
    Administrator

    Analizator składu ciała do siłowni ?

    Postprzez marrkowsska » 18 Listopad 2013, o 01:01

    Dobre, tego szukałam :)
    marrkowsska
    Szeregowy
     
    Posty: 12
    Rejestracja: 16 Listopad 2013, o 17:48

    Analizator składu ciała do siłowni ?

    Postprzez Banderr » 1 Grudzień 2013, o 13:27

    Witaj - korzystałaś może kiedyś z tych analizatorów składu ciała?? Szukam jakichs opinii, najlepiej od osób, które po prostu użytkowały takie analizatory, mialy z nimi styczność w pracy etc.
    Banderr
    Szeregowy
     
    Posty: 2
    Rejestracja: 15 Listopad 2013, o 09:17

    Analizator składu ciała do siłowni ?

    Postprzez oregano123456 » 1 Grudzień 2013, o 18:24

    nice :)
    oregano123456
    Szeregowy
     
    Posty: 3
    Rejestracja: 1 Grudzień 2013, o 18:23

    Analizator składu ciała do siłowni ?

    Postprzez ksiadzmatalent » 8 Grudzień 2013, o 17:09

    trenował ktoś jeszcze na tym :)
    ksiadzmatalent
    Szeregowy
     
    Posty: 3
    Rejestracja: 8 Grudzień 2013, o 17:06

    Analizator składu ciała do siłowni ?

    Postprzez robirobote1 » 9 Grudzień 2013, o 15:31

    też jestem ciekaw ;)
    robirobote1
    Szeregowy
     
    Posty: 3
    Rejestracja: 9 Grudzień 2013, o 15:30

    Analizator składu ciała do siłowni ?

    Postprzez zrobiecimarek » 9 Grudzień 2013, o 16:14

    też mam znajomego, muszę z nim porozmawiać :)
    zrobiecimarek
    Szeregowy
     
    Posty: 3
    Rejestracja: 9 Grudzień 2013, o 16:12

    Analizator składu ciała do siłowni ?

    Postprzez hormonbotyr » 9 Grudzień 2013, o 20:28

    na siłowni trener powinien wiedzieć o co kaman :D
    hormonbotyr
    Szeregowy
     
    Posty: 3
    Rejestracja: 9 Grudzień 2013, o 20:25

    Re: Analizator składu ciała do siłowni ?

    Postprzez Romi23 » 14 Styczeń 2015, o 21:54

    Jestem właścicielem fitness klubu i myślałem o rozszerzeniu swojej oferty. Zauważyłem że coraz bardziej popularne stają się analizy składu ciała...w większych miastach Polski jest to już praktycznie nieodłączny element klubu. Nie mam u siebie zatrudnionego dietetyka i na chwilę obecną chyba nie jestem w stanie go zatrudnić, i zastanawiam się czy w danej sytuacji jest sens zakupu takiego sprzętu.
    Romi23
    Szeregowy
     
    Posty: 8
    Rejestracja: 14 Styczeń 2015, o 21:53

    Analizator składu ciała do siłowni ?

    Postprzez Mimek » 16 Styczeń 2015, o 16:29

    Nie potrzebujesz dietetyka by korzystać z analizatora. Instruktorów na siłowni chyba masz? Wystarczy ich przeszkolić, by umieli obsługiwać sprzęt i poprawnie interpretowali wyniki. A moim zdaniem taki sprzęt to dobra inwestycja gdyż bardziej zbliża i "związuje" klienta z klubem. Robisz każdemu klientowi analizę składu ciała, dajesz trening, a po miesiącu znowu robisz analizę i klient widzi, jak zmieniło się jego ciało, choć na zewnątrz jeszcze ta zmiana nie jest zauważalna. To go zmotywuje by dalej ćwiczyć i wykupi karnet na kolejny miesiąc. Możesz też robić analizy odpłatnie i będziesz miał dodatkowy dochód, możesz wprowadzić jeśli jeszcze nie masz u siebie treningi personalne z dokładną analizą składu ciała. Są analizatory, które możesz przenosić i wówczas możesz robić akcje prozdrowotne, promocyjne dla innych mieszkańców miasta i przy okazji reklamujesz swój klub i jego profesjonalne podejście do klienta. Dzięki czemu wzrośnie ci liczba sprzedanych karnetów i będziesz bardziej konkurencyjny. Dokładnie tylko przemyśl jaki analizator kupić...odradzam inwestowanie w najtańsze, bo z reguły takie mają starą technologię, a sprzęt będzie ci się psuł i rozkalibrowywał. Do fitness klubu wystarczy taki ze średniej półki, który technologicznie jest na wysokim poziomie, a cena jeszcze do zaakceptowania. Zawsze przecież można wziąć sprzęt w leasing.
    Mimek
    Szeregowy
     
    Posty: 12
    Rejestracja: 16 Styczeń 2015, o 16:27

    Następna

    Wróć do Sprzęt do siłowni

    Kto jest na forum

    Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

    Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group. | Siłownia
    Witamy na stronie www.kulturystyczni.pl - Forum Kulturystyczne * Suplementy i odżywki * Sporty walki * Kulturystyka i Fitness
    Na naszej stronie znajdziecie wszystko na temat treningu - plany treningowe i ćwiczenia. Możecie tutaj znaleźć doskonale opracowane ćwiczenia na płaski brzuch. Dowiecie się jak powinna wyglądać dieta i prawidłowe odżywianie się, a także jak stosować suplementy i odżywki. Znajdziecie również informacje na temat niedozwolonego wspomagania, takiego jak sterydy anaboliczne i prohormony, a także poznacie najwydajniejszy trening na mase. Forum Sportowe. Katalog stron.