Szybkie logowanie
  • Strona główna Metodyka Odchudzanie
  • Dieta - odchudzanie

    W tym dziale dowiecie się jak pozbyć się zbędnych kilogramów. Dowiecie się jak trenować, jaką dietę stosować, ćwiczenia, spalacze tłuszczu.

    Moderator: Michał Bodzioch


    Dieta - odchudzanie

    Postprzez Dziura » 15 Grudzień 2013, o 20:12

    Siema . Mam na imię Hubert mam 17lat i wstąpiłem do Was na forum abyście mi Trochę pomogli . Ważę ponad 90kg , nie widać aż tak bardzo po mnie lecz po zdjęciu koszulki trochę oponka jest :D . Wszystkie dane podawałem przy rejestracji . Potrzebuję dobrej rozpiski diety dzień po dniu aby jakoś zrzucić z 20kg . Koledzy mi mówią , że już mam masę i teraz tylko ćwiczyć odpowiednio wystarczy aby tłuszcz wypełniły mięśnie . Potrzebuje pomocy od Was jak najszybciej zacznę to dla mnie lepiej . Dziękuję . Może mało napisałem ale nie wiem co dalej pisać , jak maci pytania to będę systematycznie odpowiadał .
    Dziura
    Szeregowy
     
    Posty: 1
    Rejestracja: 15 Grudzień 2013, o 20:06
    Miasto: Łódź
    Data urodzenia: 16 09 1996

    Prezenty!

    Uwaga! - Rozdajemy prezenty! - Zarejestruj się już dziś i zgarnij prezent!

    Post przez Vito

    Cześć! Widzę, że przeglądasz ten temat jako niezalogowany / niezarejestrowany użytkownik! Zarejestruj się na naszym forum a otrzymasz prezent, który z pewnością przyda Ci się na treningach!

    Wśród wszystkich zarejestrowanych użytkowników rozlosujemy między innymi: rękawiczki i pasy kulturystyczne, shakery oraz opaski na rękę z motywującym napisem!

    REGULAMIN:
    • Losowanie prezentów odbędzie się 10 stycznia 2016r. przez Administratora forum Kulturystyczni.pl
    • W losowaniu weźmie udział każdy zarejestrowany użytkownik forum Kulturystyczni.pl, który na swoim koncie posiada co najmniej 3 pochwały.
    • Każdy wylosowany przez nas użytkownik otrzyma po jednym prezencie.
    LISTA PREZENTÓW:
    • 3x Rękawiczki do ćwiczeń
    • 3x Pas kulturystyczny
    • 3x Shaker
    • 3x Opaska na rękę z motywującym napisem
    Życzymy szczęścia! Zarejestruj konto i zgarnij prezent!
    Awatar użytkownika
    Vito
    Administrator

    Dieta - odchudzanie

    Postprzez TomaszM » 19 Grudzień 2013, o 00:04

    Tematy podwieszone w dziale z dietą - wszystko jest dobrze opisane.
    Analizujesz, liczysz, układasz dajesz do poprawki
    Dietetyk Sportowy

    \\ Indywidualne Diety oraz Plany Treningowe: www.profi-dieta.pl
    Awatar użytkownika
    TomaszM
    Kapitan
     
    Posty: 2115
    Rejestracja: 8 Grudzień 2011, o 23:19
    Pochwały: 75

    Dieta - odchudzanie

    Postprzez WagaSTOP_pl » 26 Styczeń 2014, o 10:21

    Przede wszystkim dieta plus ćwiczenia, w ogóle jesteś aktywny fizycznie,biegasz,basen czy uprawiasz jakiś sport? Podaj szczegóły bo o tym nic nie wspominasz.
    WagaSTOP_pl
    Kapral
     
    Posty: 62
    Rejestracja: 12 Kwiecień 2013, o 12:45

    Dieta - odchudzanie

    Postprzez Gośka » 18 Lipiec 2014, o 10:27

    ej, znalazłam informację na temat hipnozy. Zaciekawiło mnie to bardzo, bo podobno osoby, które stosują nagrania hipnotyczne duzo szybciej pozbywają się złych nawyków żywieniowych i szybciej motywują się do ćwiczeń. Przez co sporo osób z kilkoma dodatkowymi kilogramami szybciej chudnie :)
    Gośka
    Szeregowy
     
    Posty: 3
    Rejestracja: 17 Lipiec 2014, o 11:23

    Dieta - odchudzanie

    Postprzez Karola86 » 31 Lipiec 2014, o 20:48

    A gdzie kupić takie nagrania?
    _________________

    Solidna firma budowlana
    Karola86
    Szeregowy
     
    Posty: 1
    Rejestracja: 30 Lipiec 2014, o 20:02
    Miasto: kraków
    Data urodzenia: 19 10 1986

    Dieta - odchudzanie

    Postprzez JarekSm » 4 Sierpień 2014, o 08:27

    na stronie internetowej http://hipnosencja.pl/ - tam zamówisz nagrania
    JarekSm
    Szeregowy
     
    Posty: 6
    Rejestracja: 31 Lipiec 2014, o 12:12

    Dieta - odchudzanie

    Postprzez tomekflaming » 13 Styczeń 2015, o 16:31

    w diecie spalającej tłuszcz najważniejsze jest białko, przy jednoczesnym ograniczaniu cukrów. regularne i niewielkie posiłki i duzo wody powinno pomóc
    tomekflaming
    Szeregowy
     
    Posty: 2
    Rejestracja: 13 Styczeń 2015, o 16:22
    Miejscowość: wrocław

    Dieta - odchudzanie

    Postprzez Czasowniczka » 31 Styczeń 2015, o 01:31

    Wiesz co...wykształconych w tym kierunku ekspertów od żywienia, to tutaj nie uświadczysz. Jeżeli już chcesz zrzucić zbędne kilogramy, to idź do dietetyka. Dobry jadłospis, jego czujne oko, do tego troszkę sporu i podbijesz świat swoim seksownym męskim ciałem :D
    Czasowniczka
    Starszy szeregowy
     
    Posty: 39
    Rejestracja: 28 Luty 2014, o 16:20

    Dieta - odchudzanie

    Postprzez TrojBoj_pl » 3 Luty 2015, o 23:45

    Wystarczy że ułożysz dobry jadłospis i dasz do oceny na forum i już będzie można stwierdzić gdzie jest błąd,plus do tego rzecz jasna w grę wchodzą odpowiednie ćwiczenia,trening.
    TrojBoj_pl
    Starszy szeregowy
     
    Posty: 25
    Rejestracja: 10 Grudzień 2014, o 12:17

    Dieta odchudzanie

    Postprzez LauraItemn » 7 Listopad 2016, o 19:39

    Najlepsza na odchudzanie jest zdrowa dieta. Jesli juz koniecznie chcesz siegnac po cos naturalnego, polecam zielona herbate i sok z aloesu. Do tego sporo ruchu.

    ___
    NEW XRumer 12.0.19: revolutional method in SEO and SMM
    LauraItemn
    Szeregowy
     
    Posty: 9
    Rejestracja: 19 Październik 2016, o 07:26
    Miejscowość: Russia
    Miasto: Gorzow Wlkp
    Data urodzenia: 15 05 2050

    Następna

    Wróć do Odchudzanie

    Kto jest na forum

    Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

    Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group. | Siłownia
    Witamy na stronie www.kulturystyczni.pl - Forum Kulturystyczne * Suplementy i odżywki * Sporty walki * Kulturystyka i Fitness
    Na naszej stronie znajdziecie wszystko na temat treningu - plany treningowe i ćwiczenia. Możecie tutaj znaleźć doskonale opracowane ćwiczenia na płaski brzuch. Dowiecie się jak powinna wyglądać dieta i prawidłowe odżywianie się, a także jak stosować suplementy i odżywki. Znajdziecie również informacje na temat niedozwolonego wspomagania, takiego jak sterydy anaboliczne i prohormony, a także poznacie najwydajniejszy trening na mase. Forum Sportowe. Katalog stron.

    cron