Szybkie logowanie
  • Strona główna Forum Hydepark
  • Wymarzone mieszkanie

    Miejsce dyskusji dosłownie o wszystkim, niekoniecznie związanym z kulturystyką. Dział pozwalający na wolną dyskusję nie ograniczoną żadnym tematem przewodnim.

    Moderator: Michał Bodzioch


    Wymarzone mieszkanie

    Postprzez zieluziom1 » 13 Marzec 2014, o 07:46

    GDzie chcecie mieszkać?
    ____________________________
    Projekt apartamentu? Więcej informacji pod linkiem!
    zieluziom1
    Szeregowy
     
    Posty: 1
    Rejestracja: 13 Marzec 2014, o 07:45

    Prezenty!

    Uwaga! - Rozdajemy prezenty! - Zarejestruj się już dziś i zgarnij prezent!

    Post przez Vito

    Cześć! Widzę, że przeglądasz ten temat jako niezalogowany / niezarejestrowany użytkownik! Zarejestruj się na naszym forum a otrzymasz prezent, który z pewnością przyda Ci się na treningach!

    Wśród wszystkich zarejestrowanych użytkowników rozlosujemy między innymi: rękawiczki i pasy kulturystyczne, shakery oraz opaski na rękę z motywującym napisem!

    REGULAMIN:
    • Losowanie prezentów odbędzie się 10 stycznia 2016r. przez Administratora forum Kulturystyczni.pl
    • W losowaniu weźmie udział każdy zarejestrowany użytkownik forum Kulturystyczni.pl, który na swoim koncie posiada co najmniej 3 pochwały.
    • Każdy wylosowany przez nas użytkownik otrzyma po jednym prezencie.
    LISTA PREZENTÓW:
    • 3x Rękawiczki do ćwiczeń
    • 3x Pas kulturystyczny
    • 3x Shaker
    • 3x Opaska na rękę z motywującym napisem
    Życzymy szczęścia! Zarejestruj konto i zgarnij prezent!
    Awatar użytkownika
    Vito
    Administrator

    Re: Wymarzone mieszkanie

    Postprzez Karolci32 » 14 Marzec 2014, o 17:16

    ja w warszawie
    Karolci32
    Szeregowy
     
    Posty: 3
    Rejestracja: 14 Marzec 2014, o 15:18

    Wymarzone mieszkanie

    Postprzez Mysiaczek » 23 Maj 2014, o 09:43

    Ja marzę o tym, aby mieszkać w Krakowie, bo to przepiękne miasto. W sumie ostatnio zabrałam się za realizację tego marzenia i poprzeglądałam ogłoszenia na tablicy, aby zobaczyć ile to kosztuje. Teraz pozostaje mi tylko zaoszczędzić resztę pieniądzy i może wkrótce się przeprowadzę :).
    Mysiaczek
    Starszy szeregowy
     
    Posty: 35
    Rejestracja: 31 Marzec 2014, o 19:54

    Wymarzone mieszkanie

    Postprzez Amori » 23 Maj 2014, o 11:17

    Mieszkania w Krakowie nie są aż takie drogie. Ale jeżeli chce się miec kilkupokojowe w centrum to koszty są od tysiaka w góre.

    http://www.fizjoterapiapnf.pl
    Image
    Amori
    Szeregowy
     
    Posty: 6
    Rejestracja: 6 Maj 2014, o 10:18

    Wymarzone mieszkanie

    Postprzez barbieb » 26 Maj 2014, o 21:36

    Jeśli chodzi o mieszkanie to najbardziej by mi się podobało takie dwukondygnacyjne. Zauważyłam, że obecnie deweloperzy mają coś takiego w swojej ofercie. Ale są one też sporo droższe, dlatego intensywnie czytam na temat gdzie kupić obligacje korporacyjne, ponieważ chciałabym zainwestować swoje oszczędności a ten sposób wydaje mi się być najlepszy. Ewentualnie myślałam też o akcjach, ale to wiąże się ze zbyt dużym ryzykiem jak dla mnie.
    barbieb
    Plutonowy
     
    Posty: 121
    Rejestracja: 21 Maj 2014, o 12:38
    Pochwały: 1

    Wymarzone mieszkanie

    Postprzez Olgierd3 » 10 Czerwiec 2014, o 22:02

    Ciężko powiedzieć. Chciałbym mieć mieszkanie w Warszawie lub Krakowie, może coś na obrzeżu miasta (dom). Bardzo dużo myślę o tym temacie ale na razie nie stać niestety. Widzę siebie grillującego we własnym ogrodzie. Duży dom z solidnymi drzwiami np drzwi voster bardzo mi się podobają i wydaje mi się że je właśnie kupię. Widziałem kiedyś fajne okna chyba abakus. Nie pamiętam. Człowiek się rozmarzył...
    Olgierd3
    Szeregowy
     
    Posty: 1
    Rejestracja: 10 Czerwiec 2014, o 21:41
    Miasto: Warszawa
    Data urodzenia: 25 04 1985

    Wymarzone mieszkanie

    Postprzez Vicario » 27 Czerwiec 2014, o 00:29

    Dom to niestety kupa szmalu plus potem jeszcze koszty ogrzania, konieczność odśnieżania itd. Wcale nie wygląda to tak różowo. Już lepiej jakieś mieszkanie na obrzeżach - choćby na Wilanowie, gdzie wciąż jest cicho, dużo zieleni i mieszkania nie takie drogie. I dużo młodych przede wszystkim.
    Vicario
    Szeregowy
     
    Posty: 2
    Rejestracja: 23 Sierpień 2012, o 15:32

    Wymarzone mieszkanie

    Postprzez barbieb » 27 Czerwiec 2014, o 11:40

    Faktycznie, dom to są bardzo duże koszta, ale trzeba też wziąć uwagę, że nie jest to coś co po roku czy dwóch nam się znudzi, ale jest na całe lata.
    barbieb
    Plutonowy
     
    Posty: 121
    Rejestracja: 21 Maj 2014, o 12:38
    Pochwały: 1

    Re: Wymarzone mieszkanie

    Postprzez Galon » 11 Sierpień 2014, o 22:32

    Najlepiej, gdyby było to jakieś mieszkanie dwukondygnacyjne, jakaś fajna dzielnica w nowoczesnej zabudowie. Oczywiście najlepiej by było mieć własny dom, ale niestety, w obrębie większych miast domu działki są tak drogie, że spokojnie trzeba by mieć jakiś milion zł. Nie wiem co prawda jak wygląda rynek nieruchomości w innych miastach-mówię tutaj tylko i wyłącznie o rynku Poznańskim, ale wydaje mi się, że nie ma większej różnicy np. między Wrocławiem, Krakowem, Gdańskiem i innymi większymi miastami. Nie wspominam tutaj o Warszawie, gdzie ceny są jeszcze wyższe. Co do samej wielkości mieszkania, to idealne by było tak 80m2 i więcej, bo moim zdaniem, dopiero przy takich większych powierzchniach, wszelkie aranżacje nabierają wylądu, przede wszystkim łazienki, bo czy ktoś wyobraża sobie tego typu mozaikę https://sklep.paradyz.com/produkt/agat-rosso-mozaika-cieta-k-4-8x4-8-lappato-29-8x29-8-29-8x29-8/3099 w jakiejś malutkiej łazieneczce? Nie mówię, że wyglądałoby to źle, ale na pewne nie byłoby efektu takiego jak w większej łazience, chociaż mozaika byłaby ta sama
    Galon
    Szeregowy
     
    Posty: 6
    Rejestracja: 23 Luty 2014, o 18:51
    Miasto: Żagań
    Data urodzenia: 17 09 1985

    Wymarzone mieszkanie

    Postprzez ferfik » 12 Sierpień 2014, o 13:08

    Mi wystarczy na razie kawalerka dla dwóch osób, później może zamiana na większe mieszkanie i zbieranie pieniędzy na duży domek. :)



    teletechnika system - instalacje alarmowe dla każdego domu.
    ferfik
    Szeregowy
     
    Posty: 1
    Rejestracja: 12 Sierpień 2014, o 13:02

    Następna

    Wróć do Hydepark

    Kto jest na forum

    Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

    Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group. | Siłownia
    Witamy na stronie www.kulturystyczni.pl - Forum Kulturystyczne * Suplementy i odżywki * Sporty walki * Kulturystyka i Fitness
    Na naszej stronie znajdziecie wszystko na temat treningu - plany treningowe i ćwiczenia. Możecie tutaj znaleźć doskonale opracowane ćwiczenia na płaski brzuch. Dowiecie się jak powinna wyglądać dieta i prawidłowe odżywianie się, a także jak stosować suplementy i odżywki. Znajdziecie również informacje na temat niedozwolonego wspomagania, takiego jak sterydy anaboliczne i prohormony, a także poznacie najwydajniejszy trening na mase. Forum Sportowe. Katalog stron.

    cron