Szybkie logowanie
  • Strona główna Metodyka Trening
  • Zero efektów przez rok ćwiczeń

    Podstawą w każdej dziedzinie sportu jest trening. W dziale wszystko na temat treningów i ćwiczeń, dowiesz się jak poprawnie trenować aby nie nabawić się kontuzji oraz osiągnąć założony cel.

    Moderatorzy: Michał Bodzioch, playandwin24


    Zero efektów przez rok ćwiczeń

    Postprzez SCRF » 20 Kwiecień 2014, o 18:40

    Witam. Cwiczę łącznie 1,5 roku. Składało się to na kilka etapów:
    1)Pierwsze 4 miesiące, gdzie nie było żadnego postępu siłowego i masowego - totalnie bez efektów.
    2)Od 4 do 6 miesiąca ćwiczeń (w tym okresie zacząłem brać kretę) i nagle urosłem, co wiele osób zauważyło.
    3) Od 6 miesiąca do 12 miesiąca ćwiczeń, zrezygnowałem z krety, zacząłem jeść 2-3 krotnie więcej białka (jadłem wcześniej z mało), tak że przyjmowałem go 1,5g/kg masy ciała i liczę tu tylko białko z nabiału, jajek mięsa i odżywki, pomijam pozostałe produktu w których ono też było. Efekt siłowy był przez ten okres faktycznie wyraźny, tak że stałem się jednym z silniejszych na siłowni, jednak przyrost masy był przeze mmnie niezauważalny i prawdopodobnie żaden.
    4) od 12 miesiąca do teraz. Zniechęcony brakiem przyrostów masy dałem sobie spokój z białkami. Masa mięśniowa stała w miejscu nie ruszyła nic a nic, siła poszła do przodu, zaś masa tłuszczowe chybnęła jak szalona w górę, tak że każdy zauważył że stałem się zwyczajnie grubasem. W lustrze jak się widzę to jest żal, nie wyglądam jak osoba która ćwiczy na siłowni, biega, robi interwały, a jak osoba która żre batoniki i siedzi przed kompem non-stop...
    Fakt, że przytyłem moja wina, wiem co zrobiłem źle i to naprawiam, zastosowałem swoją dietę, wyłączającą słodycze (poczytałem jak bardzo to tuczy) ograniczająć tłuszcze. W efekcie faktycznie 5 dni i coś już straciłem wagę.
    To mój pierwszy cel, stracić tłuszcz, a w 2 kolejności zabrać się za budowanie masy której już rok zbudować nie potrafię.
    Co mogę zrobić żeby mieć przyrost masy mięśniowej 1kg/miesiąc ?
    Jeśli u mnie przez rok przyrost wyniósł 0 kg...
    Ja naprawde wpieprzałem 3 miarki białka, ciągle jakieś mięso żarłem na wieczór dużo nabiału i naprawde jak to liczyłem to wychodziło z tego 150-180g białka (waga 102 kg)...
    Więc co jest nietak ? -.-
    Bo nawet jeśli nie miałem właściwie dopasowanej diety to i tak powinny być przez taki szmat czasu JAKIEŚ postępy a tymczasem NIC...
    SCRF
    Szeregowy
     
    Posty: 1
    Rejestracja: 20 Kwiecień 2014, o 18:37
    Data urodzenia: 14 02 1990

    Prezenty!

    Uwaga! - Rozdajemy prezenty! - Zarejestruj się już dziś i zgarnij prezent!

    Post przez Vito

    Cześć! Widzę, że przeglądasz ten temat jako niezalogowany / niezarejestrowany użytkownik! Zarejestruj się na naszym forum a otrzymasz prezent, który z pewnością przyda Ci się na treningach!

    Wśród wszystkich zarejestrowanych użytkowników rozlosujemy między innymi: rękawiczki i pasy kulturystyczne, shakery oraz opaski na rękę z motywującym napisem!

    REGULAMIN:
    • Losowanie prezentów odbędzie się 10 stycznia 2016r. przez Administratora forum Kulturystyczni.pl
    • W losowaniu weźmie udział każdy zarejestrowany użytkownik forum Kulturystyczni.pl, który na swoim koncie posiada co najmniej 3 pochwały.
    • Każdy wylosowany przez nas użytkownik otrzyma po jednym prezencie.
    LISTA PREZENTÓW:
    • 3x Rękawiczki do ćwiczeń
    • 3x Pas kulturystyczny
    • 3x Shaker
    • 3x Opaska na rękę z motywującym napisem
    Życzymy szczęścia! Zarejestruj konto i zgarnij prezent!
    Awatar użytkownika
    Vito
    Administrator

    Zero efektów przez rok ćwiczeń

    Postprzez Jarek_28 » 21 Kwiecień 2014, o 22:52

    Mało tego białka. Spożywasz tyle samo ile spalasz więc waga stoi. Zbijaj tłuszcz do ok 17% i dopiero wchodź na mase, przy zbyt małej wiedzy można się okaleczyć.
    Jarek_28
    Sierżant
     
    Posty: 218
    Rejestracja: 22 Styczeń 2014, o 23:22
    Pochwały: 25
    Data urodzenia: 25 08 1983

    Zero efektów przez rok ćwiczeń

    Postprzez Andresz » 28 Kwiecień 2014, o 14:16

    Wydaje mi się, że minusem jest tutaj właśnie dieta. Jak ma się mięśnie budować, jeżeli budulca brak.
    Andresz
    Starszy szeregowy
     
    Posty: 33
    Rejestracja: 8 Marzec 2014, o 08:01
    Miasto: Poznań

    Zero efektów przez rok ćwiczeń

    Postprzez penetrator » 7 Maj 2014, o 12:45

    przy wadze 102 kg potrzebujesz 204g bialka ,zadbaj też o węgle,a jak pisałeś o interwalach jeżeli robiłeś je w trakcie masy to może je odpuść
    penetrator
    Szeregowy
     
    Posty: 3
    Rejestracja: 7 Maj 2014, o 12:14
    Miasto: Los Angeles

    Zero efektów przez rok ćwiczeń

    Postprzez martysszzak » 12 Maj 2014, o 19:58

    Też miałem ostatnimi czasy problemy, samemu nie mogłem jakiś większych efektów złapać, aż wpadłem na genialnego trenera od kulturystyki który mi bardzo pomógł http://www.trenerdawid.pl niesamowite efekty po 3 miesiącach ćwiczeń !
    martysszzak
    Starszy szeregowy
     
    Posty: 16
    Rejestracja: 16 Listopad 2013, o 17:37

    Zero efektów przez rok ćwiczeń

    Postprzez Tomaszekk » 18 Luty 2016, o 13:11

    mięso na wieczór? Czy to twoja dieta?
    Tomaszekk
    Szeregowy
     
    Posty: 4
    Rejestracja: 18 Luty 2016, o 12:17
    Miasto: Warszawa
    Data urodzenia: 07 10 1988

    Re: Zero efektów przez rok ćwiczeń

    Postprzez Oragner » 6 Marzec 2016, o 14:16

    Może warto porozmawiać ze specjalistami np. trenerem personalnym? To może być kwestia zdrowotna..
    Bogactwo nie jest warte tyle, co fach w ręku.
    Awatar użytkownika
    Oragner
    Szeregowy
     
    Posty: 4
    Rejestracja: 3 Marzec 2016, o 17:52

    Zero efektów przez rok ćwiczeń

    Postprzez pantera » 7 Marzec 2016, o 15:31

    Jeśli nie potrafisz skomponować prawidłowej diety, najlepiej skonsultuuj się z dietetykiem i tak jak mówi oragner. przebadaj się.
    pantera
    Szeregowy
     
    Posty: 4
    Rejestracja: 27 Luty 2016, o 22:08

    Zero efektów przez rok ćwiczeń

    Postprzez AniaGora » 17 Marzec 2016, o 15:00

    Miałam podobnie przez rok ćwiczeń, kiedy trening robiłam na własną rękę i ćwiczyłam bez diety. Po roku żmudnej pracy kolega polecił mi swojego trenera. Wystarczyło jedno spotkanie rozpisanie treningu i diety. Konsultacje raz w miesiącu i czasami wprowadzenie małych zmian. Już po 3 miesiącach było znacznie lepiej. czasami warto zainwestować w pomoc specjalisty ;D
    AniaGora
    Szeregowy
     
    Posty: 1
    Rejestracja: 17 Marzec 2016, o 14:54
    Miasto: Warszawa
    Data urodzenia: 07 05 1992

    Zero efektów przez rok ćwiczeń

    Postprzez mimoooo » 6 Maj 2016, o 14:42

    Tak, skoro masz taki problem to najlepiej jak udasz się do specjalistów i od diety i od treningów. A przebadanie się nie zaszkodzi ;)
    mimoooo
    Szeregowy
     
    Posty: 13
    Rejestracja: 6 Maj 2016, o 14:39

    Następna

    Wróć do Trening

    Kto jest na forum

    Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

    Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group. | Siłownia
    Witamy na stronie www.kulturystyczni.pl - Forum Kulturystyczne * Suplementy i odżywki * Sporty walki * Kulturystyka i Fitness
    Na naszej stronie znajdziecie wszystko na temat treningu - plany treningowe i ćwiczenia. Możecie tutaj znaleźć doskonale opracowane ćwiczenia na płaski brzuch. Dowiecie się jak powinna wyglądać dieta i prawidłowe odżywianie się, a także jak stosować suplementy i odżywki. Znajdziecie również informacje na temat niedozwolonego wspomagania, takiego jak sterydy anaboliczne i prohormony, a także poznacie najwydajniejszy trening na mase. Forum Sportowe. Katalog stron.

    cron