Szybkie logowanie
  • Strona główna Metodyka Suplementy i Odżywki
  • Jaka kreatyna?

    Sporty siłowe takie jak kulturystyka, fitness strongman czy sztuki walki to także suplementy i odżywki, zobacz jak wspomagać odżywianie aby uzyskać lepsze efekty. Suplement diety jest to dodatek, uzupełnienie diety.

    Moderatorzy: Michał Bodzioch, StalMOD


    Jaka kreatyna?

    Postprzez Jakubinho18 » 13 Maj 2014, o 16:02

    Witam. Pytanie do bardziej zaawansowanych w tej dziedzinie. Jaka kreatyne polecacie? Czy ta jest dobra CM3 Trec?
    Jakubinho18
    Szeregowy
     
    Posty: 7
    Rejestracja: 30 Marzec 2013, o 00:10
    Miasto: Zalesie
    Data urodzenia: 25 07 1991

    Prezenty!

    Uwaga! - Rozdajemy prezenty! - Zarejestruj się już dziś i zgarnij prezent!

    Post przez Vito

    Cześć! Widzę, że przeglądasz ten temat jako niezalogowany / niezarejestrowany użytkownik! Zarejestruj się na naszym forum a otrzymasz prezent, który z pewnością przyda Ci się na treningach!

    Wśród wszystkich zarejestrowanych użytkowników rozlosujemy między innymi: rękawiczki i pasy kulturystyczne, shakery oraz opaski na rękę z motywującym napisem!

    REGULAMIN:
    • Losowanie prezentów odbędzie się 10 stycznia 2016r. przez Administratora forum Kulturystyczni.pl
    • W losowaniu weźmie udział każdy zarejestrowany użytkownik forum Kulturystyczni.pl, który na swoim koncie posiada co najmniej 3 pochwały.
    • Każdy wylosowany przez nas użytkownik otrzyma po jednym prezencie.
    LISTA PREZENTÓW:
    • 3x Rękawiczki do ćwiczeń
    • 3x Pas kulturystyczny
    • 3x Shaker
    • 3x Opaska na rękę z motywującym napisem
    Życzymy szczęścia! Zarejestruj konto i zgarnij prezent!
    Awatar użytkownika
    Vito
    Administrator

    Jaka kreatyna?

    Postprzez sebsonx » 14 Maj 2014, o 14:18

    Ja polecam od Treca :)
    ________________
    Chcesz wybrać się do Warszawy? Paweł Szczerkowski do usług!

    Autor postu otrzymał pochwałę
    sebsonx
    Szeregowy
     
    Posty: 1
    Rejestracja: 14 Maj 2014, o 14:18
    Pochwały: 1

    Jaka kreatyna?

    Postprzez Jakubinho18 » 15 Maj 2014, o 19:24

    a orientujesz sie czy to prawda ze mozna ja braz nawet przez okres 8 tyg? bo wyczytalem tak na roznych forach i na stronce o tym produkcie
    Jakubinho18
    Szeregowy
     
    Posty: 7
    Rejestracja: 30 Marzec 2013, o 00:10
    Miasto: Zalesie
    Data urodzenia: 25 07 1991

    Jaka kreatyna?

    Postprzez maniak7000 » 16 Maj 2014, o 02:31

    każdą można brać 8tyg i dłużej ... osobiście praktykuje cykle nawet 12 tygodniowe.. to sprawa indywidualna
    Pozdrawiam
    maniak7000
    Awatar użytkownika
    maniak7000
    Sierżant
     
    Posty: 269
    Rejestracja: 12 Czerwiec 2012, o 20:35
    Pochwały: 12

    Jaka kreatyna?

    Postprzez Devlin » 24 Maj 2014, o 19:57

    Ja brałem zawsze mono od Scitec'a czyli 100% Creatine i byłem oraz jestem zadowolony. Tak jak kolega wyżej, brać możesz nawet non stop ale z czasem przestanie działać więc lepiej brać w cyklach.
    Zapraszam na mój autorski fanpage! Liczne konkursy, zdjęcia, porady, niespodzianki i inne!
    Kod: Zaznacz wszystko
    www.facebook.pl/trenujzglowa
    Devlin
    Plutonowy
     
    Posty: 107
    Rejestracja: 30 Wrzesień 2013, o 13:43
    Pochwały: 1

    Jaka kreatyna?

    Postprzez Cuba » 12 Czerwiec 2014, o 15:16

    polecam stak:
    OLIMP Creatine XPlode 500 g

    DAWKA 6-ciu ZAAWANSOWANYCH FORM KREATYNY !!! BEZ DODATKU TANIEGO MONOHYDRATU I WĘGLOWODANÓW !!!

    Image

    Creatine Xplode™ polecany jest wszystkim osobom uprawiającym sport, bez względu na poziom ich zaawansowania. W każdej sytuacji ten nowatorski suplement przyczyni się do wyraźnej poprawy osiągów treningowych i zauważalnego skrócenia czasu regeneracji organizmu.

    jak cos link do pelnego opisu specyfiku:

    http://www.dso.pl/olimp-creatine-xplode-p-4524.html
    tu zamawiam suple w super cenach :) www.dso.pl :)
    Cuba
    Szeregowy
     
    Posty: 3
    Rejestracja: 30 Maj 2014, o 14:50
    Miasto: sopot

    Jaka kreatyna?

    Postprzez boczek952 » 14 Czerwiec 2014, o 15:28

    Hmmmm kreatyna powiem Ci tak jest wiele wiele kreatyn na rynku i jeest jeden problem na jednego ta zadziała dobrze albo inna zalezy od człowieka . Także trudno coś Ci doradzić ale myslę że atakował bym w te z popularnych firm takich jak TREC OLIMP czy Universal . To jest taka troszke loteria . Ja zjadłem już w swoim życiu kreatyn tyle że nie zliczę ale najlepiej wspominam kreatyny z Olimpu także i te też tobie bym polecał . Jeżeli chcesz kupić troszke taniej i zaoszczedzić kilka złoty to kupuj na tym sklepie bo po prostu mają taniej a każdy grosz się liczy www.bodyvital.pl
    boczek952
    Szeregowy
     
    Posty: 6
    Rejestracja: 14 Czerwiec 2014, o 15:17
    Miasto: Zamość
    Data urodzenia: 12 01 1990

    Jaka kreatyna?

    Postprzez ifoa69 » 28 Czerwiec 2014, o 16:11

    Ja Ci polecam http://www.dso.pl/gaspari-nutrition-qua ... -5630.html tą , duże przyrosty bez fatu, no i oczywiście siła też większa. Niby tylko 300g za 49,99 ale jednak lepiej stawiać na jakość, bo tu przynajmniej masz pewność, że 99% składu to czysta kreatynka. A i plusem jeszcze jest to, ze nie ma żadnego sztucznego smaku ani zapachu, wiec nie musisz się truć chemią ;).
    ifoa69
    Szeregowy
     
    Posty: 2
    Rejestracja: 28 Czerwiec 2014, o 16:03
    Data urodzenia: 04 03 1988

    Jaka kreatyna?

    Postprzez zawal » 30 Czerwiec 2014, o 10:29

    zacznij od zwykłego mono, a później sięgaj po bardziej zaawansowane formy kreatyny.
    zawal
    Szeregowy
     
    Posty: 5
    Rejestracja: 5 Marzec 2014, o 12:22

    Jaka kreatyna?

    Postprzez twist » 31 Lipiec 2014, o 13:42

    Ja używam kreatyny od Universal. 5g dziennie do wyczerpania zapasów, potem miesiąc przerwy
    po siłce na narty :) www.snowshop.pl
    twist
    Szeregowy
     
    Posty: 4
    Rejestracja: 31 Lipiec 2014, o 13:25

    Następna

    Wróć do Suplementy i Odżywki

    Kto jest na forum

    Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

    Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group. | Siłownia
    Witamy na stronie www.kulturystyczni.pl - Forum Kulturystyczne * Suplementy i odżywki * Sporty walki * Kulturystyka i Fitness
    Na naszej stronie znajdziecie wszystko na temat treningu - plany treningowe i ćwiczenia. Możecie tutaj znaleźć doskonale opracowane ćwiczenia na płaski brzuch. Dowiecie się jak powinna wyglądać dieta i prawidłowe odżywianie się, a także jak stosować suplementy i odżywki. Znajdziecie również informacje na temat niedozwolonego wspomagania, takiego jak sterydy anaboliczne i prohormony, a także poznacie najwydajniejszy trening na mase. Forum Sportowe. Katalog stron.

    cron