Szybkie logowanie
  • Strona główna Metodyka Sprzęt do siłowni
  • Sprzęt do domowej siłowni do oceny

    Dobrze wyposażona siłownia to podstawa sukcesu. W dziale wszystko na temat sprzętu do siłowni, czyli: ławki, wyciągi, obciążenia, sztangi, hantle, gryfy, sztangielki, atlasy itp.

    Moderator: Michał Bodzioch


    Sprzęt do domowej siłowni do oceny

    Postprzez pomiatacz » 26 Sierpień 2014, o 14:36

    Witam, w moim mieście nie ma siłowni i dlatego zdecydowałem się zrobić własną w domu, znalazłem taką aukcję link: http://allegro.pl/silownia-solid-91kg-z ... 26617.html dokupił bym jeszcze drążek jakiś i czy by to wystarczyło ( mam 15 lat i chcę zacząć przygodę z siłownią), jeśli ktoś znajdzie lepszą aukcję proszę o link. Pozdrawiam
    pomiatacz
    Szeregowy
     
    Posty: 3
    Rejestracja: 26 Sierpień 2014, o 14:34

    Prezenty!

    Uwaga! - Rozdajemy prezenty! - Zarejestruj się już dziś i zgarnij prezent!

    Post przez Vito

    Cześć! Widzę, że przeglądasz ten temat jako niezalogowany / niezarejestrowany użytkownik! Zarejestruj się na naszym forum a otrzymasz prezent, który z pewnością przyda Ci się na treningach!

    Wśród wszystkich zarejestrowanych użytkowników rozlosujemy między innymi: rękawiczki i pasy kulturystyczne, shakery oraz opaski na rękę z motywującym napisem!

    REGULAMIN:
    • Losowanie prezentów odbędzie się 10 stycznia 2016r. przez Administratora forum Kulturystyczni.pl
    • W losowaniu weźmie udział każdy zarejestrowany użytkownik forum Kulturystyczni.pl, który na swoim koncie posiada co najmniej 3 pochwały.
    • Każdy wylosowany przez nas użytkownik otrzyma po jednym prezencie.
    LISTA PREZENTÓW:
    • 3x Rękawiczki do ćwiczeń
    • 3x Pas kulturystyczny
    • 3x Shaker
    • 3x Opaska na rękę z motywującym napisem
    Życzymy szczęścia! Zarejestruj konto i zgarnij prezent!
    Awatar użytkownika
    Vito
    Administrator

    Sprzęt do domowej siłowni do oceny

    Postprzez Jarek_28 » 27 Sierpień 2014, o 00:56

    Ławka tego typu jest bardzo niestabilna, Kiedy złamie się w twoją stronę stojaki przycisną cię wraz ze sztangą, wtedy wiesz co dalej się stanie.. optymalne obciążenie to ok 80kg.Co do obciążenia, jest cementowe, duże gabarytowo zajmuje dużo miejsca na sztandze. Gryfy nie są wymiarowe, powinny mieć 30mm średnicy, standardowe obciążenie ma otwór 31mm gdy kupisz więcej ciężaru będzie ci latał i hałasował z powodu luzu.
    Jarek_28
    Sierżant
     
    Posty: 218
    Rejestracja: 22 Styczeń 2014, o 23:22
    Pochwały: 25
    Data urodzenia: 25 08 1983

    Sprzęt do domowej siłowni do oceny

    Postprzez Jarek_28 » 27 Sierpień 2014, o 01:19

    Mogę ci polecić tą ławkę http://allegro.pl/lawka-hertz-master-do-140-kg-zestaw-100-kg-promax-i4510180057.html ze względu na mocną konstrukcję, na początek taki zestaw ci wystarczy.

    Autor postu otrzymał pochwałę
    Jarek_28
    Sierżant
     
    Posty: 218
    Rejestracja: 22 Styczeń 2014, o 23:22
    Pochwały: 25
    Data urodzenia: 25 08 1983

    Sprzęt do domowej siłowni do oceny

    Postprzez surfer » 27 Sierpień 2014, o 10:47

    Ja ze swojej strony nie polecam żadnych gotowych zestawów z tego typu aukcji. Ja swój sprzęt w domowej siłowni kompletowałem kilka miesięcy i zaczynałem od łamanego gryfu i kilku obciążeń. Potem doszły wolnostojące stojaki pod sztangę i większe obciążenie, na koniec kupiłem ławkę składaną i prosty gryf z obciążeniami.

    Co mi to daje? Przede wszystkim dowolność ćwiczeń, jak chcę wyciskać na klatę, to rozkładam cały sprzęt, jak chcę robić triceps to obracam stojaki, a na ławce mogę się opierać, jak nogi, to ławkę odstawiam w kąt i rozciągam stojaki na full i mam idealnie do przysiadów. Ławkę mam taką, że mogę do niej dokupić prasę na nogi albo modlitewnik, ale nie jest mi to potrzebne. No i obciążenia stojaków i ławki to 200kg.

    W takich zestawach możesz robić tylko to co sobie przewidział ich producent, więc warto się zastanowić.
    Pogody na windsurfing brak - czas wracać na siłkę :)
    surfer
    Szeregowy
     
    Posty: 7
    Rejestracja: 27 Sierpień 2014, o 10:32
    Miasto: Lublin

    Sprzęt do domowej siłowni do oceny

    Postprzez szymonlordpoznan » 19 Marzec 2015, o 12:58

    Dla rozpoczynających swoją przygodę w tej dziedzinie mogę polecić taki zestaw:

    http://lord4sport.pl/lawka-hammer-bermu ... zenia.html

    Ćwiczenia motyli, wyciskanie lub ćwiczenia nóg - na tej ławce wszystko jest możliwe, jak również ćwiczenie bicepsów i wioślarstwo:)

    Chętnie odpowiem na Wasze pytania:)

    Pozdrawiam,

    Szymon Zarzycki
    Kierownik Salonu

    Salon Sprzętu Fitness
    LORD4SPORT
    Szwajcarska 1A
    61-285 Poznań - Malta
    tel. salon: 61 622 95 61

    http://www.lord4sport.pl

    poznan@lord4sport.pl
    pozdrawiam,

    Szymon
    poznan@lord4sport.pl
    szymonlordpoznan
    Szeregowy
     
    Posty: 8
    Rejestracja: 13 Marzec 2015, o 12:04
    Miejscowość: Poznań, ul. Szwajcarska 1a
    Miasto: Poznań
    Data urodzenia: 04 03 1984


    Re: Sprzęt do domowej siłowni do oceny

    Postprzez valdunn » 10 Listopad 2021, o 16:05

    сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
    сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
    сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
    сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
    сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
    languagelaboratoryсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
    сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
    сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
    сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
    сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтtuchkasсайтсайт
    valdunn
    Marszałek
     
    Posty: 1243767
    Rejestracja: 1 Maj 2018, o 05:00
    Pochwały: 1
    Data urodzenia: 03 05 1984



    Wróć do Sprzęt do siłowni

    Kto jest na forum

    Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

    Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group. | Siłownia
    Witamy na stronie www.kulturystyczni.pl - Forum Kulturystyczne * Suplementy i odżywki * Sporty walki * Kulturystyka i Fitness
    Na naszej stronie znajdziecie wszystko na temat treningu - plany treningowe i ćwiczenia. Możecie tutaj znaleźć doskonale opracowane ćwiczenia na płaski brzuch. Dowiecie się jak powinna wyglądać dieta i prawidłowe odżywianie się, a także jak stosować suplementy i odżywki. Znajdziecie również informacje na temat niedozwolonego wspomagania, takiego jak sterydy anaboliczne i prohormony, a także poznacie najwydajniejszy trening na mase. Forum Sportowe. Katalog stron.

    cron