Szybkie logowanie
  • Strona główna Metodyka Dla Zielonych
  • potrzebuje pomocy z góry serdecznie dziekuje !

    Dział przeznaczony dla osób zaczynających swoją przygodę z siłownią. Inni użytkownicy postarają się Wam przekazać niezbędną wiedzę aby móc zacząć uprawiać ten sport.

    Moderatorzy: Michał Bodzioch, StalMOD


    potrzebuje pomocy z góry serdecznie dziekuje !

    Postprzez suchypce » 15 Wrzesień 2014, o 21:44

    Witam , mam 22 lata moj wzrost to 183cm waga 83kg , w zyciu mialem dwie przygody z silownia raz cwiczylem przez niecaly miesiac na sucho i odpuscilem a drugi i ostatni raz to dwa lata temu . Od poczatku bralem bialko , odzywke likwidujaca zakwasy i przedtreningowke marki muscle pharm ale cos mi sie odkleilo po tej przedtreningowce i trafilem do szpitala i do dzis biore leki psychotropwe na nerwice itp . I myslalem ostatnio zeby powrocic na silownie mimo wszystko ale z minimalnym ryzykiem i nie wiem co kupic i jakiej marki najlepiej bo nie chce ponownie trafic do szpitala niestety . I chcialbym schudnac bardzo z brzucha bo cale zycie bylem szczuply i w brzuchu i w ramionach a teraz przez ostatni rok przytylem 12 kg jedzac fast foody itp i wszystko poszlo mi w brzuch i wygladam teraz nieproporcjonalnie wiec chcialbym zrzucic brzuch a przytyc ogolnie masa i poprawic ramiona , licze na jakas odpowiedz i pomoc dziekuje bardzo i pozdrawiam :)

    I zalezy mi na tym zeby nie brac juz odzywek ktore nienaturalnie pobudzaja i podnosza cisnienie, mam nadzieje ze jakas kreatyna na rozrost miesni sie znajdzie ktora nie jest takim napedzaczem tzw
    suchypce
    Szeregowy
     
    Posty: 2
    Rejestracja: 15 Wrzesień 2014, o 21:15

    Prezenty!

    Uwaga! - Rozdajemy prezenty! - Zarejestruj się już dziś i zgarnij prezent!

    Post przez Vito

    Cześć! Widzę, że przeglądasz ten temat jako niezalogowany / niezarejestrowany użytkownik! Zarejestruj się na naszym forum a otrzymasz prezent, który z pewnością przyda Ci się na treningach!

    Wśród wszystkich zarejestrowanych użytkowników rozlosujemy między innymi: rękawiczki i pasy kulturystyczne, shakery oraz opaski na rękę z motywującym napisem!

    REGULAMIN:
    • Losowanie prezentów odbędzie się 10 stycznia 2016r. przez Administratora forum Kulturystyczni.pl
    • W losowaniu weźmie udział każdy zarejestrowany użytkownik forum Kulturystyczni.pl, który na swoim koncie posiada co najmniej 3 pochwały.
    • Każdy wylosowany przez nas użytkownik otrzyma po jednym prezencie.
    LISTA PREZENTÓW:
    • 3x Rękawiczki do ćwiczeń
    • 3x Pas kulturystyczny
    • 3x Shaker
    • 3x Opaska na rękę z motywującym napisem
    Życzymy szczęścia! Zarejestruj konto i zgarnij prezent!
    Awatar użytkownika
    Vito
    Administrator

    potrzebuje pomocy z góry serdecznie dziekuje !

    Postprzez Jarek_28 » 16 Wrzesień 2014, o 04:45

    Powiem tak, jeśli wynikiem zażywania owej przedtreningówki jest choroba którą się nabawiłeś i podejrzewasz nadciśnienie, powinieneś skonsultować to z lekarzem gdyż trening podwyższa ciśnienie. To nie tłumaczy cię jednak by nie trzymać zdrowej diety. Tak z ciekawości, co ci dokładnie dolega? Dlaczego uważasz że to stack treningowy jest winien twojej choroby? Pozdrawiam
    Jarek_28
    Sierżant
     
    Posty: 218
    Rejestracja: 22 Styczeń 2014, o 23:22
    Pochwały: 25
    Data urodzenia: 25 08 1983

    potrzebuje pomocy z góry serdecznie dziekuje !

    Postprzez suchypce » 16 Wrzesień 2014, o 12:56

    No to będę musiał się skonsultować.
    A odnośnie choroby to mam zdiagnozowana nerwice i jakis rodzaj impulsywany dokladnie , a uwazam ze to sie stalo od stacka bo bjorac go juz trzeci tydzien po powrocie do domu zaczalem miec jakies dziwne lęki i tata mnie zawiozl do szpitala i wszystko mialem podwyzszone od tetna cisnienie po cukier i wgl nie wiedzialem co ze mna sie dzieje . I moglo tez to wystapic od tego ze na ulotce bylo napisane zeby brac pol miarki przez kilka tygodni albo miesiac i dopiero zwiekszyc do jednej a ja juz po kilku dniach zwiekszylem do jednej bo nic konkretnego nie odczuwalem . I teraz sie boje jaka kolwiek odzywke ruszyc nawet jesli to nie przedtreningowka ...
    suchypce
    Szeregowy
     
    Posty: 2
    Rejestracja: 15 Wrzesień 2014, o 21:15

    potrzebuje pomocy z góry serdecznie dziekuje !

    Postprzez Jarek_28 » 16 Wrzesień 2014, o 14:47

    Badania na cukrzycę, tarczycę, wolny testosteron powinny wiele wykluczyć, jeśli masz je za sobą to nic tu po mnie. Dowiedz się czy nadciśnienie lub słaba wydolność organizmu np. niedotlenienie podczas wysiłku nie są powodem twojego stanu. Organizm różnie reaguje na takie bodźce. Odżywka to suplement, nie musisz jej spożywać jeśli w normalnym pożywieniu dostarczasz tyle ile potrzebuje twój organizm- z twoją wagą bez problemu ci się to to uda. Pozdrawiam

    Autor postu otrzymał pochwałę
    Jarek_28
    Sierżant
     
    Posty: 218
    Rejestracja: 22 Styczeń 2014, o 23:22
    Pochwały: 25
    Data urodzenia: 25 08 1983

    potrzebuje pomocy z góry serdecznie dziekuje !

    Postprzez sefo » 30 Wrzesień 2016, o 05:49

    Zdecydowanie profilaktyka jest wazna, warto wiedzieć wczesniej jakie sa konkretne objawy chorób by wrazie czego można zacząc działac - diagnosis.pl/nadcisnienie-tetnicze-objawy-przyczyny-leczenie tu masz pierwsze obajwy nadciśnienia, tu masz pierwszej obajwy cukrzycy - diagnosis.pl/rozpoznawanie-cukrzycy moze choć trochę Ci to pomoze i rozjaśni.
    sefo
    Starszy szeregowy
     
    Posty: 21
    Rejestracja: 21 Kwiecień 2016, o 23:31

    potrzebuje pomocy z góry serdecznie dziekuje !

    Postprzez quickloan » 12 Październik 2016, o 08:10

    quickloan
    Szeregowy
     
    Posty: 5
    Rejestracja: 29 Wrzesień 2016, o 06:45
    Miasto: Delhi
    Data urodzenia: 31 12 1994

    potrzebuje pomocy z gory serdecznie dziekuje

    Postprzez LauraItemn » 8 Listopad 2016, o 04:54

    Kochani jeszcze raz zachecam do wypelnienia kwestionariusza wywiadu. Bardzo Was o to prosze bo jak na razie otrzymalam tylko kwestionariusz od zonydreptaka za co jej jeszcze raz bardzo bardzo dziekuje. Bez Waszej pomocy nie napisze tej pracy bo wywiady sa niezbedne.
    Pozdrawiam serdecznie

    ___
    NEW XRumer 12.0.19: revolutional method in SEO and SMM
    LauraItemn
    Szeregowy
     
    Posty: 9
    Rejestracja: 19 Październik 2016, o 07:26
    Miejscowość: Russia
    Miasto: Gorzow Wlkp
    Data urodzenia: 15 05 2050

    potrzebuje pomocy z góry serdecznie dziekuje !

    Postprzez rojek.igor » 14 Listopad 2016, o 11:00

    Profilaktyka najważniejsza, najlepiej idz do lekarza i zrób badania
    rojek.igor
    Szeregowy
     
    Posty: 4
    Rejestracja: 14 Listopad 2016, o 10:39

    potrzebuje pomocy z góry serdecznie dziekuje !

    Postprzez frannek4dg » 14 Listopad 2016, o 13:11

    No tak, bez badań się nie obędzie.
    frannek4dg
    Szeregowy
     
    Posty: 6
    Rejestracja: 13 Listopad 2016, o 11:11


    Następna

    Wróć do Dla Zielonych

    Kto jest na forum

    Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] oraz 1 gość

    Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group. | Siłownia
    Witamy na stronie www.kulturystyczni.pl - Forum Kulturystyczne * Suplementy i odżywki * Sporty walki * Kulturystyka i Fitness
    Na naszej stronie znajdziecie wszystko na temat treningu - plany treningowe i ćwiczenia. Możecie tutaj znaleźć doskonale opracowane ćwiczenia na płaski brzuch. Dowiecie się jak powinna wyglądać dieta i prawidłowe odżywianie się, a także jak stosować suplementy i odżywki. Znajdziecie również informacje na temat niedozwolonego wspomagania, takiego jak sterydy anaboliczne i prohormony, a także poznacie najwydajniejszy trening na mase. Forum Sportowe. Katalog stron.

    cron