Szybkie logowanie
  • Strona główna Forum Hydepark
  • Czy koniecznie studia?

    Miejsce dyskusji dosłownie o wszystkim, niekoniecznie związanym z kulturystyką. Dział pozwalający na wolną dyskusję nie ograniczoną żadnym tematem przewodnim.

    Moderator: Michał Bodzioch


    Czy koniecznie studia?

    Postprzez hector » 14 Grudzień 2014, o 21:36

    Cześć. Chce zostać trenerem personalnym i się zastanawiam czy naprawdę konieczne są do tego studia? Na razie na maturze planuje zdawać matematykę, geografię i język, ale jakoś tak bez planów długoterminowych. Na http://zdasz.to/poradnik-maturzysty/lista znalazłem sporo informacji co do samej matury a nigdzie nie mogę znaleźć jakie są wymagania dla trenerów, co powinni ukończyć, czy wystarczy tylko szkolenie, czy jakieś bardziej zaawansowane kursy. Szkoda, że nie ma takich informacji, bo to wielu osobom ułatwiło by start, a tak trzeba ślęczeć w necie i szukać, możecie dać namiary na jakieś strony dotyczące kształcenie trenerów i w ogóle tego zawodu? Z góry dzięki.
    hector
    Szeregowy
     
    Posty: 5
    Rejestracja: 14 Grudzień 2014, o 21:07

    Prezenty!

    Uwaga! - Rozdajemy prezenty! - Zarejestruj się już dziś i zgarnij prezent!

    Post przez Vito

    Cześć! Widzę, że przeglądasz ten temat jako niezalogowany / niezarejestrowany użytkownik! Zarejestruj się na naszym forum a otrzymasz prezent, który z pewnością przyda Ci się na treningach!

    Wśród wszystkich zarejestrowanych użytkowników rozlosujemy między innymi: rękawiczki i pasy kulturystyczne, shakery oraz opaski na rękę z motywującym napisem!

    REGULAMIN:
    • Losowanie prezentów odbędzie się 10 stycznia 2016r. przez Administratora forum Kulturystyczni.pl
    • W losowaniu weźmie udział każdy zarejestrowany użytkownik forum Kulturystyczni.pl, który na swoim koncie posiada co najmniej 3 pochwały.
    • Każdy wylosowany przez nas użytkownik otrzyma po jednym prezencie.
    LISTA PREZENTÓW:
    • 3x Rękawiczki do ćwiczeń
    • 3x Pas kulturystyczny
    • 3x Shaker
    • 3x Opaska na rękę z motywującym napisem
    Życzymy szczęścia! Zarejestruj konto i zgarnij prezent!
    Awatar użytkownika
    Vito
    Administrator

    Czy koniecznie studia?

    Postprzez klamka » 18 Grudzień 2014, o 14:13

    Myślę, że jeżeli nie czuje się, że studia pomogą nam jakoś w zdobyciu zawodu, można je pominąć. Z drugiej strony trenerowi personalnego przydałaby się np. dietetyka.
    klamka
    Plutonowy
     
    Posty: 118
    Rejestracja: 26 Czerwiec 2013, o 10:57

    Czy koniecznie studia?

    Postprzez piórko » 19 Grudzień 2014, o 10:16

    Moim zdaniem studia nie zawsze są koniecznością do zdobycia wymarzonej pracy. Liczą się umiejętności. Znam wielu świetnych fotografów, czy uczyli się fachu na uczelni? Nie! Zobacz chociażby tę wirtualną wycieczkę na bizzit.pl, robi wrażenie, prawda? To wynik pracy osoby nie tylko z odpowiednim wykształceniem, ale też pasją, doświadczeniem i umiejętnościami.
    piórko
    Kapral
     
    Posty: 62
    Rejestracja: 23 Listopad 2014, o 14:31

    Czy koniecznie studia?

    Postprzez Czasowniczka » 1 Luty 2015, o 15:06

    Moim zdaniem studia nie są w dzisiejszym świecie koniecznością. Liczą się umiejętności, spryt oraz znajomości. Zawsze zresztą zamiast pięciu lat, można inwestować kilkanaście godzin czasu w szkolenia sprzedażowe lub inne które pozwolą nam na uzyskanie wyspecjalizowanej wiedzy, która może okazać się znacznie bardziej przydatna.
    Czasowniczka
    Starszy szeregowy
     
    Posty: 39
    Rejestracja: 28 Luty 2014, o 16:20

    Czy koniecznie studia?

    Postprzez klamka » 4 Luty 2015, o 15:26

    Wychodzę z tego samego założenia. Zależy jeszcze, co chcemy w życiu robić.
    klamka
    Plutonowy
     
    Posty: 118
    Rejestracja: 26 Czerwiec 2013, o 10:57

    Czy koniecznie studia?

    Postprzez Adamila021 » 13 Wrzesień 2017, o 12:28

    Wydaje mi sie ze niekoniecznie. Jezeli znacie bardzo dobrze jakis inny jezyk niz polski to mozecie bardzo latwo znalezc prace. Polecam wam w szczegolnosci uczyc sie japonskiego, moze te ksiazki wam pomoga uporać się z tym jezykiem http://livro.pl/blog/5-najlepszych-ksia ... aponskiego
    Adamila021
    Kapral
     
    Posty: 69
    Rejestracja: 21 Marzec 2017, o 13:03
    Miasto: Katowice
    Data urodzenia: 29 04 1992

    Czy koniecznie studia?

    Postprzez jurasekl22 » 19 Kwiecień 2019, o 14:56

    Ja myślę że studia informatyczne to jest dobry wybór. Ale studia informatyczne są ciężkie. Tylko że myślę że warto iść bo takie firmy jak na przykład ta https://henwar.pl są bardzo potrzebne na rynku. Zobaczcie na stronę i poczytajcie o tym. Polecam serdecznie.
    jurasekl22
    Młodszy chorąży
     
    Posty: 863
    Rejestracja: 12 Październik 2017, o 08:27

    Czy koniecznie studia?

    Postprzez Niuniaaa » 1 Sierpień 2019, o 12:17

    Według mnie tak. Studia są konieczne do zdobycia dobrego zawodu. Do tego, żeby przede wszystkim odpowiednio się do niego przygotowują. Ja teraz wybieram się na studia z kierunku e marketing - http://podyplomowe.wse.krakow.pl/e-marketing . Według mnie jest duże zapotrzebowanie na działania marketingowe, dlatego jest to przyszłościowa specjalizacja.
    Niuniaaa
    Starszy sierżant
     
    Posty: 357
    Rejestracja: 19 Kwiecień 2018, o 06:41

    Czy koniecznie studia?

    Postprzez GosikS » 29 Kwiecień 2021, o 10:26

    Moim zdaniem to kwestia bardzo indywidualna. Ja zdecydowałam się na studia podyplomowe w Warszawie i nie żałuję. Wybrałam ofertę tej uczelni: https://uth.edu.pl/dla-studenta/podyplo ... odyplomowe Obecnie jestem już absolwentem, ale każdemu z czystym sumieniem polecam to miejsce.
    GosikS
    Sierżant sztabowy
     
    Posty: 497
    Rejestracja: 11 Lipiec 2016, o 21:56

    Re: Czy koniecznie studia?

    Postprzez Eizzy » 18 Czerwiec 2021, o 14:36

    Studia nie są konieczne, zależy jaki kto ma pomysł na siebie i rozwój własnej kariery. Mnie od zawsze pasjonowały służby mundurowe, dlatego wybrałem studia na kierunku Bezpieczeństwo wewnętrzne o specjalności kryminalistyka - https://www.prawowroclaw.edu.pl/oferta/kryminologia-i-kryminalistyka-2/ ;) Przez pierwsze 3 lata studiów wiele się nauczyłem i wiem, że to pomoże mi podczas rekrutacji do Policji :)
    Eizzy
    Kapral
     
    Posty: 53
    Rejestracja: 9 Sierpień 2013, o 13:16

    Następna

    Wróć do Hydepark

    Kto jest na forum

    Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

    Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group. | Siłownia
    Witamy na stronie www.kulturystyczni.pl - Forum Kulturystyczne * Suplementy i odżywki * Sporty walki * Kulturystyka i Fitness
    Na naszej stronie znajdziecie wszystko na temat treningu - plany treningowe i ćwiczenia. Możecie tutaj znaleźć doskonale opracowane ćwiczenia na płaski brzuch. Dowiecie się jak powinna wyglądać dieta i prawidłowe odżywianie się, a także jak stosować suplementy i odżywki. Znajdziecie również informacje na temat niedozwolonego wspomagania, takiego jak sterydy anaboliczne i prohormony, a także poznacie najwydajniejszy trening na mase. Forum Sportowe. Katalog stron.

    cron