Szybkie logowanie
  • Strona główna Forum Hydepark
  • Pomysł na prezent ?

    Miejsce dyskusji dosłownie o wszystkim, niekoniecznie związanym z kulturystyką. Dział pozwalający na wolną dyskusję nie ograniczoną żadnym tematem przewodnim.

    Moderator: Michał Bodzioch


    Pomysł na prezent ?

    Postprzez masszzynka » 7 Marzec 2015, o 15:27

    Koleżanka mi podrzuciła ostatnio link http://surpriser.pl/ ciekawy portal z pomysłami na prezenty na różnego rodzaju okoliczności, fajna sprawa, wiele razy mi pomogli.
    masszzynka
    Szeregowy
     
    Posty: 10
    Rejestracja: 1 Październik 2013, o 19:23

    Prezenty!

    Uwaga! - Rozdajemy prezenty! - Zarejestruj się już dziś i zgarnij prezent!

    Post przez Vito

    Cześć! Widzę, że przeglądasz ten temat jako niezalogowany / niezarejestrowany użytkownik! Zarejestruj się na naszym forum a otrzymasz prezent, który z pewnością przyda Ci się na treningach!

    Wśród wszystkich zarejestrowanych użytkowników rozlosujemy między innymi: rękawiczki i pasy kulturystyczne, shakery oraz opaski na rękę z motywującym napisem!

    REGULAMIN:
    • Losowanie prezentów odbędzie się 10 stycznia 2016r. przez Administratora forum Kulturystyczni.pl
    • W losowaniu weźmie udział każdy zarejestrowany użytkownik forum Kulturystyczni.pl, który na swoim koncie posiada co najmniej 3 pochwały.
    • Każdy wylosowany przez nas użytkownik otrzyma po jednym prezencie.
    LISTA PREZENTÓW:
    • 3x Rękawiczki do ćwiczeń
    • 3x Pas kulturystyczny
    • 3x Shaker
    • 3x Opaska na rękę z motywującym napisem
    Życzymy szczęścia! Zarejestruj konto i zgarnij prezent!
    Awatar użytkownika
    Vito
    Administrator

    Pomysł na prezent ?

    Postprzez Kuka » 12 Marzec 2015, o 13:31

    Mnie się bardzo podobają włoskie portfele męskie. Zastanawiam się czy nie sprawić sobie takiego i dla mojego taty. Lubię robić prezenty moim rodzicom, a tacie taki portfel na pewno by się spodobał
    Kuka
    Szeregowy
     
    Posty: 1
    Rejestracja: 12 Marzec 2015, o 13:30

    Pomysł na prezent ?

    Postprzez Czasowniczka » 16 Marzec 2015, o 13:39

    Faktycznie...portfel na prezent to super pomysł. Jeszcze lepiej jakby w środku była jakaś kasa :D
    Czasowniczka
    Starszy szeregowy
     
    Posty: 39
    Rejestracja: 28 Luty 2014, o 16:20

    Pomysł na prezent ?

    Postprzez klamka » 17 Marzec 2015, o 14:30

    Myślę, że dobrym pomysłem byłyby też perfumy Mistral. Można tam znaleźć wiele świetnych i trwałych zapachów wzorowanych na tych drogeryjnych, a ceny są bardzo atrakcyjne. Sama poluję akurat na Ogranzę Givenchy :)
    klamka
    Plutonowy
     
    Posty: 118
    Rejestracja: 26 Czerwiec 2013, o 10:57

    Pomysł na prezent ?

    Postprzez piórko » 18 Marzec 2015, o 23:18

    Z chęcią zajrzę. Właśnie kończy mi się mój perfum.
    piórko
    Kapral
     
    Posty: 62
    Rejestracja: 23 Listopad 2014, o 14:31

    Pomysł na prezent ?

    Postprzez Wojciech_Maslowski » 30 Marzec 2015, o 13:16

    Swojej mamie planuje wymienić meble kuchenne. Mama ma bardzo małą kuchnie i każdy zagospodarowany cm jest na wagę złota, dlatego zdecydowałem się na meble na zamówienie. Przeglądałem oferty różnych firm i wstępnie wybrałem http://www.bagartmeble.com.pl/oferta.html. Myślicie, że to dobry wybór?
    Wojciech_Maslowski
    Szeregowy
     
    Posty: 11
    Rejestracja: 30 Marzec 2015, o 04:11

    Pomysł na prezent ?

    Postprzez justisx » 11 Kwiecień 2015, o 16:33

    A co na komunię dla chrześniaka? Zastanawiam się już dłuższy czas, a komunia coraz bliżej. Czy rower będzie trafionym prezentem? Znalazłam taki rower http://www.cyklotur.com/rowery/dzieciec ... 37626.html i zastanawiam się nad jego zakupem. Poradźcie mi proszę, czy warto go kupić?
    justisx
    Plutonowy
     
    Posty: 136
    Rejestracja: 26 Wrzesień 2014, o 10:11

    Re: Pomysł na prezent ?

    Postprzez wężówka » 18 Kwiecień 2015, o 19:01

    justisx napisał:A co na komunię dla chrześniaka? Zastanawiam się już dłuższy czas, a komunia coraz bliżej. Czy rower będzie trafionym prezentem? Znalazłam taki rower http://www.cyklotur.com/rowery/dzieciec ... 37626.html i zastanawiam się nad jego zakupem. Poradźcie mi proszę, czy warto go kupić?


    ładny
    wężówka
    Szeregowy
     
    Posty: 5
    Rejestracja: 18 Kwiecień 2015, o 18:31

    Pomysł na prezent ?

    Postprzez Arowana14 » 22 Listopad 2017, o 22:47

    Kwestia tego, komu dany prezent kupujemy,, jaki mamy budżet itd. Na pewno perfumy są fajnym i eleganckim prezentem. Jak szukacie ciekawego zapachu to zerknijcie na perfumy la vie est belle
    - https://www.perfumeria.pl/products/lanc ... wana-spray To taki stonowany, ale bardzo ładny zapach :)
    Arowana14
    Starszy szeregowy
     
    Posty: 21
    Rejestracja: 12 Sierpień 2013, o 11:47

    Pomysł na prezent ?

    Postprzez Garburi » 12 Grudzień 2017, o 13:21

    Moim zdaniem na przykład jeśli chodzi o prezent dla kobiety to dobrym pomysłem może być jakiś elegancki i skórzany portfel Damski. Wydaje mi się, że każda elegancka kobieta ucieszyła by się z takiego prezentu!
    Garburi
    Starszy szeregowy
     
    Posty: 45
    Rejestracja: 11 Sierpień 2017, o 22:33

    Następna

    Wróć do Hydepark

    Kto jest na forum

    Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

    Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group. | Siłownia
    Witamy na stronie www.kulturystyczni.pl - Forum Kulturystyczne * Suplementy i odżywki * Sporty walki * Kulturystyka i Fitness
    Na naszej stronie znajdziecie wszystko na temat treningu - plany treningowe i ćwiczenia. Możecie tutaj znaleźć doskonale opracowane ćwiczenia na płaski brzuch. Dowiecie się jak powinna wyglądać dieta i prawidłowe odżywianie się, a także jak stosować suplementy i odżywki. Znajdziecie również informacje na temat niedozwolonego wspomagania, takiego jak sterydy anaboliczne i prohormony, a także poznacie najwydajniejszy trening na mase. Forum Sportowe. Katalog stron.

    cron