Szybkie logowanie
  • Strona główna Metodyka Odchudzanie
  • Jak pozbyć się brzucha

    W tym dziale dowiecie się jak pozbyć się zbędnych kilogramów. Dowiecie się jak trenować, jaką dietę stosować, ćwiczenia, spalacze tłuszczu.

    Moderator: Michał Bodzioch


    Jak pozbyć się brzucha

    Postprzez Fitnesowiec » 11 Luty 2016, o 23:25

    Mogłoby się wydawać, że najlepszym sposobem jak zrzucić brzuch jest robienie brzuszków lub 6 weidera. Jednak tłuszczu nie da się spalić miejscowo, czyli tylko z brzucha. Musimy zmniejszyć ogólny poziom tłuszczu w organizmie a spowoduje to również utratę tłuszczu na brzuchu.

    Zamień słodycze na warzywa

    Wiem, że nie tak łatwo jest przestać jeść słodycze. Dzieje się tak dlatego, że organizm przyzwyczajony jest to podjadania przekąsek. Organizm naciska nas żebyśmy coś podjedli więc sięgamy po słodkie. Zamieniając słodycze na warzywa można niejako oszukać organizm. Dostaje on coś do zjedzenia, więc na jakiś czas odpuści nam chęć podjadania. Moim ulubionym warzywem do podjadania jest surowa marchew. Kupuję kilogram i starcza mi na kilka dni. Nie ma praktycznie żadnych kalorii, a możesz pogryźć niczym batonika

    Zamiast coli pij wodę

    Tony cukry które pochłaniamy pochodzą właśnie ze słodkich napoi. Każda ich łyżeczka odkłada się niestety na naszym brzuchu. Zastąp colę wodą. Najlepiej się sprawdza woda smakowa, mamy wtedy poczucie, że nie tylko wlewamy coś do naszego organizmu ale ma to również jakiś smak. Nie mówię tu o kupnych wodach, możesz łatwo sam zrobić własną wodę smakową. Obierz jabłko i pokrój na części, włóż to do litrowego słoika i zalej wodą. Odczekaj minimum 3h. Masz wodę jabłkową z dużą zawartością witamin.

    Nie jedz do pełna

    Jemy, jemy, jemy aż do pełna a później nie możemy się ruszać, bo jesteśmy aż ociężali z przejdzenia. Mózg potrzebuje ok 20 minut zanim otrzyma sygnał z żołądka, że jest pełny. Czyli gdy jesteśmy już najedzeni nasze ciało zareaguje dopiero na tę informację za 20 minut. Przez ten czas zdążymy jeszcze wepchnąć w siebie kilka porcji, które odłożą się w brzuchu. Często zostaje na talerzu kilka kęsów, a my czujemy się już pełni. Tak naprawdę odczuwamy moment sprzed 20 min. Niestety większość z nas wepchnie jeszcze te kilka kęsów mimo, że jesteśmy totalnie przejedzeni.

    /edit: usunąłem lokowanie produktu, następna taka sytuacja będzie skutkowała blokadą konta. ~Konrad
    Fitnesowiec
    Szeregowy
     
    Posty: 1
    Rejestracja: 22 Grudzień 2014, o 10:49

    Prezenty!

    Uwaga! - Rozdajemy prezenty! - Zarejestruj się już dziś i zgarnij prezent!

    Post przez Vito

    Cześć! Widzę, że przeglądasz ten temat jako niezalogowany / niezarejestrowany użytkownik! Zarejestruj się na naszym forum a otrzymasz prezent, który z pewnością przyda Ci się na treningach!

    Wśród wszystkich zarejestrowanych użytkowników rozlosujemy między innymi: rękawiczki i pasy kulturystyczne, shakery oraz opaski na rękę z motywującym napisem!

    REGULAMIN:
    • Losowanie prezentów odbędzie się 10 stycznia 2016r. przez Administratora forum Kulturystyczni.pl
    • W losowaniu weźmie udział każdy zarejestrowany użytkownik forum Kulturystyczni.pl, który na swoim koncie posiada co najmniej 3 pochwały.
    • Każdy wylosowany przez nas użytkownik otrzyma po jednym prezencie.
    LISTA PREZENTÓW:
    • 3x Rękawiczki do ćwiczeń
    • 3x Pas kulturystyczny
    • 3x Shaker
    • 3x Opaska na rękę z motywującym napisem
    Życzymy szczęścia! Zarejestruj konto i zgarnij prezent!
    Awatar użytkownika
    Vito
    Administrator

    Jak pozbyć się brzucha

    Postprzez pimcius » 14 Luty 2016, o 03:16

    dzieki za te informacje są bardzo przydatne
    pimcius
    Szeregowy
     
    Posty: 3
    Rejestracja: 13 Luty 2016, o 18:23
    Miasto: rzeszów

    Jak pozbyć się brzucha

    Postprzez jestmoc » 14 Luty 2016, o 21:28

    To pomaga pozbyć się wzdęć itp., ale nie spala tłuszczu z brzucha, bo tłuszcz spalamy całościowo. U różnych osób z różnych partii ginie wcześniej.
    jestmoc
    Szeregowy
     
    Posty: 4
    Rejestracja: 14 Luty 2016, o 14:43

    Jak pozbyć się brzucha

    Postprzez Aguska26 » 11 Marzec 2016, o 04:27

    A ja mam tłuszcz tylko na brzuchu i to w jego śrdokowej części, bo kości biodrowe mi widać. Czy to możliwe, że akurat tam mi sie odkłada? Dodam, że ćwiczę od ponad 2 lat ok. 4 razy w tygodniu ( fitness plus siłownia). Jestem po 30-tce, mam siedzącą pracę i niestety lubie słodkości, ale nadwagi nie mam a brzuszek odstaje... :Kwaśny:
    Aguska26
    Szeregowy
     
    Posty: 1
    Rejestracja: 11 Marzec 2016, o 04:20
    Miejscowość: Kraków
    Miasto: Kraków

    Jak pozbyć się brzucha

    Postprzez Konrad Adamczyk » 13 Marzec 2016, o 18:09

    Brzuch najczęściej ostatni schodzi z tłuszczu, redukcja pewnie by to załatwiła ale później byłoby to ciężko utrzymać ponieważ całościowo % tkanki tłuszczowej organizmu będzie dość niski.
    https://www.facebook.com/Konrad-Adamczyk-Trenuj-z-cukrzycą-177285445939780/timeline/
    -----------------------------------------------------------------------------------------------
    *Instruktor kulturystyki, trener personalny, specjalista ds. żywienia i suplementacji
    *Plany treningowe, plany dietetyczne, suplementacja, treningi personalne
    Awatar użytkownika
    Konrad Adamczyk
    Moderator
     
    Posty: 70
    Rejestracja: 24 Wrzesień 2015, o 18:25
    Pochwały: 5
    Miasto: Kraków
    Data urodzenia: 04 07 1987

    Jak pozbyć się brzucha

    Postprzez kuba122 » 5 Kwiecień 2016, o 13:08

    postaram się spróbować zmienić swoje nawyki żywieniowe, co prawda nie będzie to wcale łatwe ale spróbować warto być może się uda
    kuba122
    Szeregowy
     
    Posty: 13
    Rejestracja: 5 Kwiecień 2016, o 12:48

    Jak pozbyć się brzucha

    Postprzez Konrad Adamczyk » 7 Kwiecień 2016, o 12:25

    Trzeba walczyć, trzymam kciuki :)
    https://www.facebook.com/Konrad-Adamczyk-Trenuj-z-cukrzycą-177285445939780/timeline/
    -----------------------------------------------------------------------------------------------
    *Instruktor kulturystyki, trener personalny, specjalista ds. żywienia i suplementacji
    *Plany treningowe, plany dietetyczne, suplementacja, treningi personalne
    Awatar użytkownika
    Konrad Adamczyk
    Moderator
     
    Posty: 70
    Rejestracja: 24 Wrzesień 2015, o 18:25
    Pochwały: 5
    Miasto: Kraków
    Data urodzenia: 04 07 1987

    Jak pozbyć się brzucha

    Postprzez kuba122 » 11 Kwiecień 2016, o 10:15

    bardzo dobra na mięśnie brzucha jest szóstka weidera, ale strasznie ciężko i trudno się ją wykonuje, ja nie dałem rady sobie z nią
    kuba122
    Szeregowy
     
    Posty: 13
    Rejestracja: 5 Kwiecień 2016, o 12:48

    Jak pozbyć się brzucha

    Postprzez domarer » 15 Kwiecień 2016, o 10:22

    Ja tylko naprawię swój rower i ruszam w drogę. Na szczęście mam dobry serwis, dla którego naprawa rowerów poznań skutecznie to żaden problem.
    domarer
    Szeregowy
     
    Posty: 1
    Rejestracja: 15 Kwiecień 2016, o 10:20

    Jak pozbyć się brzucha

    Postprzez Forest » 2 Maj 2016, o 21:56

    Wracając do początkowego posta. Kolego trochę to źle sformułowałeś z tą wodą. Niektóre sklepowe potrafią mieć tyle cukru co i cola. Za to woda do której sami wrzucimy np cytryny, mięty i jeszcze jakiegoś owoca świetnie wpływa na nasz organizm.
    Forest
    Szeregowy
     
    Posty: 3
    Rejestracja: 1 Marzec 2016, o 22:07
    Miasto: Chrzanów
    Data urodzenia: 08 02 1992

    Następna

    Wróć do Odchudzanie

    Kto jest na forum

    Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

    Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group. | Siłownia
    Witamy na stronie www.kulturystyczni.pl - Forum Kulturystyczne * Suplementy i odżywki * Sporty walki * Kulturystyka i Fitness
    Na naszej stronie znajdziecie wszystko na temat treningu - plany treningowe i ćwiczenia. Możecie tutaj znaleźć doskonale opracowane ćwiczenia na płaski brzuch. Dowiecie się jak powinna wyglądać dieta i prawidłowe odżywianie się, a także jak stosować suplementy i odżywki. Znajdziecie również informacje na temat niedozwolonego wspomagania, takiego jak sterydy anaboliczne i prohormony, a także poznacie najwydajniejszy trening na mase. Forum Sportowe. Katalog stron.