Szybkie logowanie
  • Strona główna Forum Hydepark
  • Prezent dla mamy

    Miejsce dyskusji dosłownie o wszystkim, niekoniecznie związanym z kulturystyką. Dział pozwalający na wolną dyskusję nie ograniczoną żadnym tematem przewodnim.

    Moderator: Michał Bodzioch


    Prezent dla mamy

    Postprzez pimcius » 7 Kwiecień 2016, o 10:34

    Hej. Moja mama niedlugo ma urodziny i zastanawiam sie nad prezentem dla niej. Ostatnio bardzo wkrecila sie we wszelkie ziolowe herbaty i napary (niektóre nazwy widziałam pierwszy raz w życiu), więc pomyślałam że może uderze w tym kierunku. Może coś, co moglaby sobie sama podlewac i suszyc? Myślicie, że taki prezent dla mamy zdałby egzamin? Do tego obowiązkowo dobra książka
    pimcius
    Szeregowy
     
    Posty: 3
    Rejestracja: 13 Luty 2016, o 18:23
    Miasto: rzeszów

    Prezenty!

    Uwaga! - Rozdajemy prezenty! - Zarejestruj się już dziś i zgarnij prezent!

    Post przez Vito

    Cześć! Widzę, że przeglądasz ten temat jako niezalogowany / niezarejestrowany użytkownik! Zarejestruj się na naszym forum a otrzymasz prezent, który z pewnością przyda Ci się na treningach!

    Wśród wszystkich zarejestrowanych użytkowników rozlosujemy między innymi: rękawiczki i pasy kulturystyczne, shakery oraz opaski na rękę z motywującym napisem!

    REGULAMIN:
    • Losowanie prezentów odbędzie się 10 stycznia 2016r. przez Administratora forum Kulturystyczni.pl
    • W losowaniu weźmie udział każdy zarejestrowany użytkownik forum Kulturystyczni.pl, który na swoim koncie posiada co najmniej 3 pochwały.
    • Każdy wylosowany przez nas użytkownik otrzyma po jednym prezencie.
    LISTA PREZENTÓW:
    • 3x Rękawiczki do ćwiczeń
    • 3x Pas kulturystyczny
    • 3x Shaker
    • 3x Opaska na rękę z motywującym napisem
    Życzymy szczęścia! Zarejestruj konto i zgarnij prezent!
    Awatar użytkownika
    Vito
    Administrator

    Prezent dla mamy

    Postprzez Konrad Adamczyk » 7 Kwiecień 2016, o 12:30

    Hej :) ostatnio jest szał chyba na yerbe, oczyszczająca, dająca kopa "herbata" :d aczkolwiek nie wiem czy to da sie wyhodować w Polsce :D
    https://www.facebook.com/Konrad-Adamczyk-Trenuj-z-cukrzycą-177285445939780/timeline/
    -----------------------------------------------------------------------------------------------
    *Instruktor kulturystyki, trener personalny, specjalista ds. żywienia i suplementacji
    *Plany treningowe, plany dietetyczne, suplementacja, treningi personalne
    Awatar użytkownika
    Konrad Adamczyk
    Moderator
     
    Posty: 70
    Rejestracja: 24 Wrzesień 2015, o 18:25
    Pochwały: 5
    Miasto: Kraków
    Data urodzenia: 04 07 1987

    Prezent dla mamy

    Postprzez necik » 10 Kwiecień 2016, o 00:32

    niby fajny pomysł ale to wszystko zaelży od upodobań danej osoby
    necik
    Szeregowy
     
    Posty: 6
    Rejestracja: 10 Kwiecień 2016, o 00:30

    Prezent dla mamy

    Postprzez kuba122 » 11 Kwiecień 2016, o 10:13

    a może powinnaś kupić jakiś zaparzacza do takiej herbaty, jaki czajniczek, albo kubek z zaparzaczem i do tego kilka herbatek i książkę
    kuba122
    Szeregowy
     
    Posty: 13
    Rejestracja: 5 Kwiecień 2016, o 12:48

    Prezent dla mamy

    Postprzez Olek9009 » 13 Kwiecień 2016, o 15:06

    ja w ogole nie wiem czy dawanie komus herbaty jest trafiona opcja. Nie wiem, ale jakos tego nie wiedze. Moim zdaniem lepiej postawic na klasyke. Czyli ksiazka plus czekoladki i kwiaty. A cos zwiazanego z herbatami mozesz po prostu kupic w jakims innym dniu. Bedzie duzo lepiej zobaczysz. W ogole mamom mozna tez dac jakis bilet do kina czy do teatru. Juz sam najlepiej wiesz czym sie ona na co dzien interesuje i co jej moze sie spodobac. A herbata to jakos mi sie kojarzy z garnkami czy kapciami. NO bo jakby nie patrzyc jest to element zwiazany z kuchnia. Zazwyczaj nasze mamy tam czesto przebywaja, wiec moze w tym szczegolnym dniu warto sprawic, aby wyszly z kuchni? :)
    Olek9009
    Szeregowy
     
    Posty: 6
    Rejestracja: 13 Kwiecień 2016, o 14:53
    Miasto: Wałcz
    Data urodzenia: 15 06 1993

    Prezent dla mamy

    Postprzez nowackaDor » 14 Kwiecień 2016, o 10:28

    Moim zdaniem świetny prezent, sama niedawno dostałam książkę o zdrowiu z natury i jest świetna, a jak mama się interesuje to będzie zachwycona :D

    Ja w tym roku na dzień matki zabieram ją weekend do SPA :D
    nowackaDor
    Szeregowy
     
    Posty: 4
    Rejestracja: 8 Kwiecień 2016, o 11:38
    Data urodzenia: 18 02 1987

    Prezent dla mamy

    Postprzez justisx » 18 Maj 2016, o 16:13

    Może jakaś ciekawa książka? Na rynku pojawiło się ostatnio dużo ciekawych książek dla kobiet. Znajdziesz je np. tutaj http://www.taniaksiazka.pl/t/ksiazki-po ... arzy-greya. Do książki możesz dołączyć bukiecik wiosennych kwiatów oraz coś słodkiego.
    justisx
    Plutonowy
     
    Posty: 136
    Rejestracja: 26 Wrzesień 2014, o 10:11

    Prezent dla mamy

    Postprzez luiza089 » 9 Czerwiec 2016, o 07:04

    książka, biżuteria: łańcuszek bądź bransoletka(broszki nawet o tym nie myślcie):D,płyta z ulubionym zespołem,album na zdj, wycieczka, karta podarunkowa, karnet do kina, karnet do kosmetyczki
    luiza089
    Szeregowy
     
    Posty: 1
    Rejestracja: 9 Czerwiec 2016, o 06:58

    Prezent dla mamy

    Postprzez OlasaOlasa » 9 Czerwiec 2016, o 08:35

    siema, moze kup jakies bilety na zabiegi do SPA? kobietom na pewno sie to spodoba. Obojetnie, w jakim beda wieku. Takze to jeden pomysl. Nie wiem, moze ciekawa opcja bedzie to, zeby kupic jej jakas ciekawa ksiazke? Albo bilety do kina, teatru, opery??? Albo zafunduj jej wyjazd na wycieczke, z ojcem :) wiadome, koszty sa moze wieksze, ale jaka im frajde zrobisz. Do kazdego prezentu dolacz czekoladki czy kwiaty i na pewno bedzie Twoja matka bardzo zadowolona. Takze wydaje mi sie, ze jak tak zrobisz, to bedzie najlepsza opcja
    OlasaOlasa
    Szeregowy
     
    Posty: 6
    Rejestracja: 9 Czerwiec 2016, o 08:31
    Miasto: Kraków
    Data urodzenia: 03 04 1990

    Prezent dla mamy

    Postprzez majeranek7 » 16 Czerwiec 2016, o 19:47

    ja bym się zastanawiała nad czymś szalonym? Zobacz sobie http://motoprezent.pl/ , fajne auta, szybka prędkość. Można jechać samemu chyba, ze mama się boi to może jechać z instruktorem np Marcinem Turskim.
    majeranek7
    Starszy szeregowy
     
    Posty: 24
    Rejestracja: 15 Czerwiec 2016, o 07:05
    Miasto: Mysłowice

    Następna

    Wróć do Hydepark

    Kto jest na forum

    Użytkownicy przeglądający to forum: Majestic-12 [Bot] oraz 1 gość

    Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group. | Siłownia
    Witamy na stronie www.kulturystyczni.pl - Forum Kulturystyczne * Suplementy i odżywki * Sporty walki * Kulturystyka i Fitness
    Na naszej stronie znajdziecie wszystko na temat treningu - plany treningowe i ćwiczenia. Możecie tutaj znaleźć doskonale opracowane ćwiczenia na płaski brzuch. Dowiecie się jak powinna wyglądać dieta i prawidłowe odżywianie się, a także jak stosować suplementy i odżywki. Znajdziecie również informacje na temat niedozwolonego wspomagania, takiego jak sterydy anaboliczne i prohormony, a także poznacie najwydajniejszy trening na mase. Forum Sportowe. Katalog stron.