Szybkie logowanie
  • Strona główna Forum Hydepark
  • Remont w kuchni

Miejsce dyskusji dosłownie o wszystkim, niekoniecznie związanym z kulturystyką. Dział pozwalający na wolną dyskusję nie ograniczoną żadnym tematem przewodnim.

Moderator: Michał Bodzioch

Remont w kuchni

Postprzez Ludwik10 » 20 Listopad 2017, o 19:35

Cześć wam, jestem w trakcie remontu w kuchni, a że kuchnia to pomieszczenie które odwiedzam dość często szukam do niej coś nowoczesnego i designerskiego coś co zaskoczy :) Gdzie mogę szukać takich mebli? Pozdrawiam
    Ludwik10
    Szeregowy

Miasto: Poznań

Prezenty!

Uwaga! - Rozdajemy prezenty! - Zarejestruj się już dziś i zgarnij prezent!

Post przez Vito

Cześć! Widzę, że przeglądasz ten temat jako niezalogowany / niezarejestrowany użytkownik! Zarejestruj się na naszym forum a otrzymasz prezent, który z pewnością przyda Ci się na treningach!

Wśród wszystkich zarejestrowanych użytkowników rozlosujemy między innymi: rękawiczki i pasy kulturystyczne, shakery oraz opaski na rękę z motywującym napisem!

REGULAMIN:
    • Losowanie prezentów odbędzie się 10 stycznia 2016r. przez Administratora forum Kulturystyczni.pl
    • W losowaniu weźmie udział każdy zarejestrowany użytkownik forum Kulturystyczni.pl, który na swoim koncie posiada co najmniej 3 pochwały.
    • Każdy wylosowany przez nas użytkownik otrzyma po jednym prezencie.
    LISTA PREZENTÓW:
    • 3x Rękawiczki do ćwiczeń
    • 3x Pas kulturystyczny
    • 3x Shaker
    • 3x Opaska na rękę z motywującym napisem
    Życzymy szczęścia! Zarejestruj konto i zgarnij prezent!
    Awatar użytkownika
    Vito
    Administrator

Re: Remont w kuchni

Postprzez Ludwik10 » 23 Listopad 2017, o 18:36

Ludwik10 napisał:Cześć wam, jestem w trakcie remontu w kuchni, a że kuchnia to pomieszczenie które odwiedzam dość często szukam do niej coś nowoczesnego i designerskiego coś co zaskoczy :) Gdzie mogę szukać takich mebli? Pozdrawiam

Nikt nie ma pomysłu gdzie znajdę nowoczesne i designerskie meble do kuchni?
    Ludwik10
    Szeregowy

Miasto: Poznań

Remont w kuchni

Postprzez tobi85 » 30 Listopad 2017, o 14:35

Polecam zamontować sobie jak najwięcej elektronicznych bajerów w kuchni, jak taśmy LED. Sam ostatnio kupiłem stąd: https://el12.pl/oswietlenie,k332 i jestem zadowolony
    tobi85
    Kapral

Miasto: Wrocłąw
    Data urodzenia: 03 01 1985

Re: Remont w kuchni

Postprzez viki99 » 12 Styczeń 2018, o 21:06

A jakie proponowalibyście światło do kuchni? Chciałabym wymienić je na oświetlenie LED. Myślę, że to będzie duża oszczędność i totalna zmiana stylu pomieszczenia na bardziej nowoczesne. Jak sądzicie?
    viki99
    Kapral

Remont w kuchni

Postprzez mondek32 » 17 Styczeń 2018, o 15:53

Jeśli zależy Ci na nowoczesnym, a jednocześnie eleganckim wyglądzie kuchni, to jedno co mogę polecić to blaty kamienne. Moim zdaniem takie właśnie są najlepsze. Są bardzo trwałe i wytrzymałe, pięknie się prezentują i łatwo jest je utrzymać w czystości. Producent J.P.Pilch oferuje takie blaty z kamienia naturalnego - granitu. Dodatkowo taki blat może być wzbogacony w kamienie półszlachetne, np. onyks, dzięki czemu można uzyskać niepowtarzalny i wyjątkowy efekt wizualny ;)
    mondek32
    Starszy kapral

Remont w kuchni

Postprzez jacekbal » 23 Luty 2018, o 11:58

Stylowe włoskie meble w nowoczesnym stylu kupiłem w sklepie Rad-Pol http://www.nemesis.com.pl/opinie/rad-pol-sp--z-o-o-.html . Mają fajną ofertę mebli kuchennych, ale i do innych pomieszczeń.
    jacekbal
    Starszy szeregowy

Miasto: Dzierżoniów
    Data urodzenia: 04 03 1982

Remont w kuchni

Postprzez Ailis » 11 Marzec 2018, o 13:20

Warto też pomyśleć o dobrym wyposażeniu kuchni np. niezbędna jest kuchenka mikrofalowa. Chyba już każdy ma w domu, i wiadomo że jest bardzo przydatna. Ja sama szukam już nowej , bo obecną mam starą i powoli się psuje. Widziałam kuchenki mikrofalowe sterowane elektronicznie w sklepie https://sklep.technica.pl/ myślę że taka długo posłuży i jest łatwa w obsłudze. :)
    Ailis
    Kapral

Miasto: Białe Błota

Remont w kuchni

Postprzez Niuniaaa » 8 Czerwiec 2018, o 16:08

Nie wiem jaki dokładnie planujesz dokonać remont u siebie, ale może będziesz potrzebować jakieś akcesoria kanalizacyjne? Różne systemy zamocowań instalacyjnych znajdziesz tutaj - goodwork Image. Jest to firma, która stale poszerza swój asortyment o wszelkie produkty, które są potrzebne na rynku.
    Niuniaaa
    Kapral

Wróć do Hydepark

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość