Szybkie logowanie
  • Strona główna Forum Hydepark
  • Inwestowanie w złoto. Warto?

    Miejsce dyskusji dosłownie o wszystkim, niekoniecznie związanym z kulturystyką. Dział pozwalający na wolną dyskusję nie ograniczoną żadnym tematem przewodnim.

    Moderator: Michał Bodzioch


    Inwestowanie w złoto. Warto?

    Postprzez klamka » 21 Listopad 2014, o 11:36

    Złoto cały czas drożeje, więc może rzeczywiście jest to całkiem opłacalna opcja, ale nigdy się nad tym jakoś szczególnie nie zastanawiałam.
    klamka
    Plutonowy
     
    Posty: 118
    Rejestracja: 26 Czerwiec 2013, o 10:57

    Prezenty!

    Uwaga! - Rozdajemy prezenty! - Zarejestruj się już dziś i zgarnij prezent!

    Post przez Vito

    Cześć! Widzę, że przeglądasz ten temat jako niezalogowany / niezarejestrowany użytkownik! Zarejestruj się na naszym forum a otrzymasz prezent, który z pewnością przyda Ci się na treningach!

    Wśród wszystkich zarejestrowanych użytkowników rozlosujemy między innymi: rękawiczki i pasy kulturystyczne, shakery oraz opaski na rękę z motywującym napisem!

    REGULAMIN:
    • Losowanie prezentów odbędzie się 10 stycznia 2016r. przez Administratora forum Kulturystyczni.pl
    • W losowaniu weźmie udział każdy zarejestrowany użytkownik forum Kulturystyczni.pl, który na swoim koncie posiada co najmniej 3 pochwały.
    • Każdy wylosowany przez nas użytkownik otrzyma po jednym prezencie.
    LISTA PREZENTÓW:
    • 3x Rękawiczki do ćwiczeń
    • 3x Pas kulturystyczny
    • 3x Shaker
    • 3x Opaska na rękę z motywującym napisem
    Życzymy szczęścia! Zarejestruj konto i zgarnij prezent!
    Awatar użytkownika
    Vito
    Administrator

    Inwestowanie w złoto. Warto?

    Postprzez piórko » 23 Listopad 2014, o 19:12

    Złoto to chyba jedyna pewna inwestycja. W zasadzie chyba nigdy jego wartość nie spada.
    piórko
    Kapral
     
    Posty: 62
    Rejestracja: 23 Listopad 2014, o 14:31

    Inwestowanie w złoto. Warto?

    Postprzez gasTrom21 » 30 Listopad 2014, o 11:26

    Też tak uważam
    gasTrom21
    Szeregowy
     
    Posty: 3
    Rejestracja: 30 Listopad 2014, o 11:13

    Inwestowanie w złoto. Warto?

    Postprzez klamka » 31 Marzec 2015, o 08:41

    Myślę, że poza tym można zainteresować się również artykułami o inwestycjach w obligacje korporacyjne na tekstodajnia.pl, bo to ostatnio dość ciekawy temat i coraz więcej osób lokuje tak swoje oszczędności.
    klamka
    Plutonowy
     
    Posty: 118
    Rejestracja: 26 Czerwiec 2013, o 10:57

    Inwestowanie w złoto. Warto?

    Postprzez barbieb » 22 Kwiecień 2015, o 11:45

    Inwestowanie w obligacje korporacyjne jest na pewno bardziej opłacalne, a w złote bardziej pewne.
    barbieb
    Plutonowy
     
    Posty: 121
    Rejestracja: 21 Maj 2014, o 12:38
    Pochwały: 1

    Inwestowanie w złoto. Warto?

    Postprzez Meksuk » 3 Maj 2015, o 23:03

    Był czas że było to bardzo opłacalne, teraz nie wiem jak wygląda sytuacja, ale wydaje się to być dość stabilna inwestycja. Niektórzy wolą większe ryzyko i grają w Sportingbet żeby szybko wygrać większą kaskę, ale niestety nie zawsze się udaje, chociaż wielu nieźle na tym zarobiło.
    Meksuk
    Szeregowy
     
    Posty: 4
    Rejestracja: 3 Maj 2015, o 22:57

    Inwestowanie w złoto. Warto?

    Postprzez barbieb » 20 Maj 2015, o 08:14

    To jest zdecydowanie propozycja dla osób, które wolą stabilny, nieduży zysk.
    barbieb
    Plutonowy
     
    Posty: 121
    Rejestracja: 21 Maj 2014, o 12:38
    Pochwały: 1

    Inwestowanie w złoto. Warto?

    Postprzez hopek » 4 Kwiecień 2018, o 12:32

    Niby ten kruszec jest dalej bardzo cenny ale ja przerzucam się teraz na przyszłościowe rozwiązane, zgodne z duchem czasu i technologii ;) Chciałbym zainwestować w kryptowaluty, a ściślej - w wydobywanie ich specjalnymi urządzeniami (na http://cyfrowakopalnia.pl/ można takie zamówić). Według mnie to ma duży potencjał i nie warto się bać takiego rozwiązania. Co uważacie?
    hopek
    Starszy szeregowy
     
    Posty: 22
    Rejestracja: 27 Lipiec 2017, o 09:31

    Inwestowanie w złoto. Warto?

    Postprzez jurasekl22 » 13 Wrzesień 2019, o 09:46

    Hmm... ja właśnie zastanawiam się nad inwestycją w kryptowaluty. Trochę poczytałem sobie ostatnio o nich tutaj http://kryptowalutalibra.pl/ i moim zdaniem jest to na prawdę ciekawe rozwiązanie inwestycyjne. Powiedzcie mi co wy o tym sądzicie? Waszym zdaniem to dobry pomysł?
    jurasekl22
    Młodszy chorąży
     
    Posty: 866
    Rejestracja: 12 Październik 2017, o 08:27

    Inwestowanie w złoto. Warto?

    Postprzez Niuniaaa » 31 Styczeń 2022, o 21:40

    A nie interesują was akcje spółek ? Może warto byłoby pomyśleć o takich inwestycjach, na pewno warto sobie na spokojnie to przemyśleć. Warto też sprawdzić sobie rynek, dokonać porównania, sprawdzić też poziom ryzyka. Praktycznie na każdej inwestycji dobrze przemyślanej można dobrze wyjść.
    Niuniaaa
    Starszy sierżant
     
    Posty: 357
    Rejestracja: 19 Kwiecień 2018, o 06:41

    Następna

    Wróć do Hydepark

    Kto jest na forum

    Użytkownicy przeglądający to forum: Majestic-12 [Bot] oraz 1 gość

    Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group. | Siłownia
    Witamy na stronie www.kulturystyczni.pl - Forum Kulturystyczne * Suplementy i odżywki * Sporty walki * Kulturystyka i Fitness
    Na naszej stronie znajdziecie wszystko na temat treningu - plany treningowe i ćwiczenia. Możecie tutaj znaleźć doskonale opracowane ćwiczenia na płaski brzuch. Dowiecie się jak powinna wyglądać dieta i prawidłowe odżywianie się, a także jak stosować suplementy i odżywki. Znajdziecie również informacje na temat niedozwolonego wspomagania, takiego jak sterydy anaboliczne i prohormony, a także poznacie najwydajniejszy trening na mase. Forum Sportowe. Katalog stron.

    cron