Szybkie logowanie
  • Strona główna Forum Hydepark
  • Mała czarna i co do tego ? ?

    Miejsce dyskusji dosłownie o wszystkim, niekoniecznie związanym z kulturystyką. Dział pozwalający na wolną dyskusję nie ograniczoną żadnym tematem przewodnim.

    Moderator: Michał Bodzioch


    Mała czarna i co do tego ? ?

    Postprzez yopsior22tv » 8 Grudzień 2016, o 14:09

    Za ponad tydzień mam wesele. Wczoraj poczyniłam zakupy w formie małej czarnej koronkowej sukienki przed kolano. Jest dopasowana bez większych wymysłów, z małym wycięciem na plecach. Otóż nie mogę zdecydować jakie dodatki do niej dobrać. Myślałam o krwisto czerwonych butach dla kontrastu , do tego może czerwone usta. Nie wiem tylko czy to nie będzie zbyt odważne ? Jak sądzicie ? Mam też w zanadrzu jakieś czarne szpileczki w razie czego. Będę wdzięczna za jakieś porady :) Buziaki.
    ___________________________
    depilacja laserowa
    yopsior22tv
    Szeregowy
     
    Posty: 4
    Rejestracja: 6 Grudzień 2016, o 11:30
    Data urodzenia: 12 07 1989

    Prezenty!

    Uwaga! - Rozdajemy prezenty! - Zarejestruj się już dziś i zgarnij prezent!

    Post przez Vito

    Cześć! Widzę, że przeglądasz ten temat jako niezalogowany / niezarejestrowany użytkownik! Zarejestruj się na naszym forum a otrzymasz prezent, który z pewnością przyda Ci się na treningach!

    Wśród wszystkich zarejestrowanych użytkowników rozlosujemy między innymi: rękawiczki i pasy kulturystyczne, shakery oraz opaski na rękę z motywującym napisem!

    REGULAMIN:
    • Losowanie prezentów odbędzie się 10 stycznia 2016r. przez Administratora forum Kulturystyczni.pl
    • W losowaniu weźmie udział każdy zarejestrowany użytkownik forum Kulturystyczni.pl, który na swoim koncie posiada co najmniej 3 pochwały.
    • Każdy wylosowany przez nas użytkownik otrzyma po jednym prezencie.
    LISTA PREZENTÓW:
    • 3x Rękawiczki do ćwiczeń
    • 3x Pas kulturystyczny
    • 3x Shaker
    • 3x Opaska na rękę z motywującym napisem
    Życzymy szczęścia! Zarejestruj konto i zgarnij prezent!
    Awatar użytkownika
    Vito
    Administrator

    Mała czarna i co do tego ? ?

    Postprzez silnamania » 12 Grudzień 2016, o 12:15

    Myślę,że będzie ciekawie. O ile oczywiście masz typ urody, który pozwala na takie właśnie zestawienia bo faktem jest,ze nie każdemu coś takiegopasuje ( sama jestem dosyć jasna tak wiec nie wiem czy byłoby mi dobrze w takim włalsnie wyglądzie....).

    Sugerowałabym dobrać jednak skromne dodatki ponieważ jeśli przesadzisz to wszystko moze wyglądać malo elegancko. Zerknij sobie na ten elegancki srebrny zegarek;
    http://www.zegarmistrz.com/Adriatica_A3 ... -6573.html

    Sam w sobie jest biżuterią.
    Awatar użytkownika
    silnamania
    Starszy szeregowy
     
    Posty: 40
    Rejestracja: 9 Grudzień 2014, o 18:20
    Miasto: Warszwa
    Data urodzenia: 03 04 1983

    Mała czarna i co do tego ? ?

    Postprzez jotek » 20 Grudzień 2016, o 10:30

    A ja myślałem, że chodzi o kawę.. :Bity:
    jotek
    Starszy kapral
     
    Posty: 87
    Rejestracja: 4 Czerwiec 2014, o 11:05
    Miejscowość: Lublin

    Mała czarna i co do tego ? ?

    Postprzez loanndd44 » 21 Grudzień 2016, o 15:41

    Czerwień będzie super pasować.
    loanndd44
    Szeregowy
     
    Posty: 3
    Rejestracja: 21 Grudzień 2016, o 14:58

    Mała czarna i co do tego ? ?

    Postprzez borabora » 30 Grudzień 2016, o 13:24

    Może czerwone szpilki marki quazi? Zawsze szukam ich https://allani.pl/wyszukaj/quazi/szpilki/czerwone Są klasyczne i bardzo wygodne :)
    borabora
    Szeregowy
     
    Posty: 7
    Rejestracja: 2 Listopad 2016, o 19:22
    Miasto: Katowice

    Mała czarna i co do tego ? ?

    Postprzez justisx » 30 Grudzień 2016, o 20:33

    Ja uważam, że najlepiej będą pasować takie szpilki https://www.czasnabuty.pl/product-pol-1 ... 2-25P.html. Czerwone... może z czerwoną torebką i ewentualnie z jakimś innym dodatkiem.
    justisx
    Plutonowy
     
    Posty: 136
    Rejestracja: 26 Wrzesień 2014, o 10:11

    Mała czarna i co do tego ? ?

    Postprzez mati_kowa » 2 Styczeń 2017, o 19:54

    Czerwone szpilki będą wyglądać super
    mati_kowa
    Szeregowy
     
    Posty: 3
    Rejestracja: 2 Styczeń 2017, o 19:49
    Miejscowość: Gdańsk
    Miasto: Gdańsk

    Mała czarna i co do tego ? ?

    Postprzez justynka132 » 10 Styczeń 2017, o 12:37

    bardzo klasycznie, polączenie czerni i czerwieni już od dobrych paru lat jest poprawne ale już mało wyróżniające raczej, zamiast czerwieni bym poszła w jakiś kremowy odcień
    justynka132
    Szeregowy
     
    Posty: 5
    Rejestracja: 10 Styczeń 2017, o 12:33

    Mała czarna i co do tego ? ?

    Postprzez TwardyGryz » 11 Styczeń 2017, o 10:51

    Myślę, że czarne buty i np. czerwona torebka. Wtedy będzie fajnie kontrastować
    TwardyGryz
    Szeregowy
     
    Posty: 11
    Rejestracja: 11 Styczeń 2017, o 10:12

    Mała czarna i co do tego ? ?

    Postprzez Garburi » 15 Wrzesień 2017, o 18:57

    Wydaje mi się, że nikt jeszcze nie wspomniał o perfumach, a wypadało by użyć takich z najwyższej półki. Ja na przykład bardzo lubię jak moja dziewczyna używa Miss Dior. Może i Ty spróbuj takich perfum? Tym bardziej że est ku temu okazja :)
    Garburi
    Starszy szeregowy
     
    Posty: 45
    Rejestracja: 11 Sierpień 2017, o 22:33

    Następna

    Wróć do Hydepark

    Kto jest na forum

    Użytkownicy przeglądający to forum: Majestic-12 [Bot] oraz 1 gość

    Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group. | Siłownia
    Witamy na stronie www.kulturystyczni.pl - Forum Kulturystyczne * Suplementy i odżywki * Sporty walki * Kulturystyka i Fitness
    Na naszej stronie znajdziecie wszystko na temat treningu - plany treningowe i ćwiczenia. Możecie tutaj znaleźć doskonale opracowane ćwiczenia na płaski brzuch. Dowiecie się jak powinna wyglądać dieta i prawidłowe odżywianie się, a także jak stosować suplementy i odżywki. Znajdziecie również informacje na temat niedozwolonego wspomagania, takiego jak sterydy anaboliczne i prohormony, a także poznacie najwydajniejszy trening na mase. Forum Sportowe. Katalog stron.

    cron