Szybkie logowanie
  • Strona główna Forum Hydepark
  • Depilacja laserowa

    Miejsce dyskusji dosłownie o wszystkim, niekoniecznie związanym z kulturystyką. Dział pozwalający na wolną dyskusję nie ograniczoną żadnym tematem przewodnim.

    Moderator: Michał Bodzioch


    Re: Depilacja laserowa

    Postprzez Ailis » 21 Maj 2018, o 08:44

    Ja często słyszę o depilacji laserowej, ale jakoś nie jestem przekonana by się na to zgodzić. Wolę tradycyjny sposób czyli woskiem. Oczywiście sama w domu tego nie wykonuję i idę do salonu na depilacje bikini Warszawa Body Bar. I mam spokój na jakiś czas. Teraz w szczególności trzeba zadbać o te miejsca bo niebawem wakacje i opalanie się na plaży :)
    Ailis
    Starszy plutonowy
     
    Posty: 152
    Rejestracja: 5 Marzec 2018, o 14:53
    Miasto: Białe Błota

    Prezenty!

    Uwaga! - Rozdajemy prezenty! - Zarejestruj się już dziś i zgarnij prezent!

    Post przez Vito

    Cześć! Widzę, że przeglądasz ten temat jako niezalogowany / niezarejestrowany użytkownik! Zarejestruj się na naszym forum a otrzymasz prezent, który z pewnością przyda Ci się na treningach!

    Wśród wszystkich zarejestrowanych użytkowników rozlosujemy między innymi: rękawiczki i pasy kulturystyczne, shakery oraz opaski na rękę z motywującym napisem!

    REGULAMIN:
    • Losowanie prezentów odbędzie się 10 stycznia 2016r. przez Administratora forum Kulturystyczni.pl
    • W losowaniu weźmie udział każdy zarejestrowany użytkownik forum Kulturystyczni.pl, który na swoim koncie posiada co najmniej 3 pochwały.
    • Każdy wylosowany przez nas użytkownik otrzyma po jednym prezencie.
    LISTA PREZENTÓW:
    • 3x Rękawiczki do ćwiczeń
    • 3x Pas kulturystyczny
    • 3x Shaker
    • 3x Opaska na rękę z motywującym napisem
    Życzymy szczęścia! Zarejestruj konto i zgarnij prezent!
    Awatar użytkownika
    Vito
    Administrator

    Depilacja laserowa

    Postprzez jurasekl22 » 27 Kwiecień 2019, o 12:06

    Ja polecam salon w Lublinie który też wykonuje depilacje http://tarkiewicz.pl/uslugi/depilacja-laserowa-lublin/ koniecznie zajrzyjcie
    jurasekl22
    Młodszy chorąży
     
    Posty: 863
    Rejestracja: 12 Październik 2017, o 08:27

    Re: Depilacja laserowa

    Postprzez Devil93 » 17 Sierpień 2019, o 12:23

    Innym zabiegiem, który możesz wykonać w klinice https://www.lukaszmichalak.pl/ jest zabieg epilacji laserowej. Polega on przede wszystkim na głębszym usunięciu cebulki włosa, tak by problem z niechcianym owłosieniem nie powracał. Koszt takiego zabiegu jest różny w zależności od salonu czy gabinetu, w którym został wykonany, ale mimo tego naprawdę warto go wykonać.
    Devil93
    Sierżant sztabowy
     
    Posty: 455
    Rejestracja: 26 Marzec 2018, o 09:53

    Re: Depilacja laserowa

    Postprzez Niuniaaa » 26 Maj 2020, o 09:45

    Z takich zabiegów trzeba rozsądnie korzystać. W końcu jest to laser, a na ile jest jego stosowanie zdrowe? Tego tak naprawdę nie wiemy. Ja przykładowo planuje zapisać się na depilację woskową tutaj http://timeforwax.pl/ . Uważam, że jest to najlepsze rozwiązanie i w pełni bezpieczne oraz skuteczne.
    Niuniaaa
    Starszy sierżant
     
    Posty: 357
    Rejestracja: 19 Kwiecień 2018, o 06:41

    Depilacja laserowa

    Postprzez Devil93 » 24 Luty 2021, o 12:03

    Właściwie ja to się już przeprowadziłam i potrzebny mi namiar na laserowe usuwanie owłosienia w krakowie . Nie, żebym zaraz bóg wie co chciała robić, ale na pewno będę myśleć o jakiejś depilacji. Może jesteście w stanie powiedzieć mi, gdzie iść i dlaczego? Chętnie sprawdzę wszystkie polecenia, bo zależy mi na tym, żeby wybrać najlepszych.
    Devil93
    Sierżant sztabowy
     
    Posty: 455
    Rejestracja: 26 Marzec 2018, o 09:53

    Re: Depilacja laserowa

    Postprzez fitania » 8 Sierpień 2022, o 07:50

    Ze swojej strony, to szczerze wam mogę polecić depilację bikini. Na stronie https://easywaxing.pl/pl/blog/bikini-na-celowniku/ znajdziecie rzetelny i wyczerpujący wpis na ten temat. Myślę, że zainteresuje was rownie mocno, jak mnie.
    fitania
    Plutonowy
     
    Posty: 120
    Rejestracja: 18 Styczeń 2018, o 21:52

    Poprzednia

    Wróć do Hydepark

    Kto jest na forum

    Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

    Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group. | Siłownia
    Witamy na stronie www.kulturystyczni.pl - Forum Kulturystyczne * Suplementy i odżywki * Sporty walki * Kulturystyka i Fitness
    Na naszej stronie znajdziecie wszystko na temat treningu - plany treningowe i ćwiczenia. Możecie tutaj znaleźć doskonale opracowane ćwiczenia na płaski brzuch. Dowiecie się jak powinna wyglądać dieta i prawidłowe odżywianie się, a także jak stosować suplementy i odżywki. Znajdziecie również informacje na temat niedozwolonego wspomagania, takiego jak sterydy anaboliczne i prohormony, a także poznacie najwydajniejszy trening na mase. Forum Sportowe. Katalog stron.

    cron