Szybkie logowanie
  • Strona główna Forum Hydepark
  • Designerskie meble

    Miejsce dyskusji dosłownie o wszystkim, niekoniecznie związanym z kulturystyką. Dział pozwalający na wolną dyskusję nie ograniczoną żadnym tematem przewodnim.

    Moderator: Michał Bodzioch


    Re: Designerskie meble

    Postprzez Devil93 » 26 Lipiec 2021, o 13:39

    Bardzo lubię, kiedy meble wyglądają dobrze. Wtedy można śmiało powiedzieć, że są świetnymi głównymi bohaterami pomieszczenia. I na pewno u nas takim czymś będzie łóżko, ale i taki http://hilding.pl/produkt/materace-late ... ing-melody materac. Wydaje mi się, że to chyba oczywiste, iż warto kupić to, co daje maksimum komfortu.
    Devil93
    Sierżant sztabowy
     
    Posty: 455
    Rejestracja: 26 Marzec 2018, o 09:53

    Prezenty!

    Uwaga! - Rozdajemy prezenty! - Zarejestruj się już dziś i zgarnij prezent!

    Post przez Vito

    Cześć! Widzę, że przeglądasz ten temat jako niezalogowany / niezarejestrowany użytkownik! Zarejestruj się na naszym forum a otrzymasz prezent, który z pewnością przyda Ci się na treningach!

    Wśród wszystkich zarejestrowanych użytkowników rozlosujemy między innymi: rękawiczki i pasy kulturystyczne, shakery oraz opaski na rękę z motywującym napisem!

    REGULAMIN:
    • Losowanie prezentów odbędzie się 10 stycznia 2016r. przez Administratora forum Kulturystyczni.pl
    • W losowaniu weźmie udział każdy zarejestrowany użytkownik forum Kulturystyczni.pl, który na swoim koncie posiada co najmniej 3 pochwały.
    • Każdy wylosowany przez nas użytkownik otrzyma po jednym prezencie.
    LISTA PREZENTÓW:
    • 3x Rękawiczki do ćwiczeń
    • 3x Pas kulturystyczny
    • 3x Shaker
    • 3x Opaska na rękę z motywującym napisem
    Życzymy szczęścia! Zarejestruj konto i zgarnij prezent!
    Awatar użytkownika
    Vito
    Administrator

    Designerskie meble

    Postprzez Niuniaaa » 28 Lipiec 2021, o 15:42

    Najważniejsze, że jesteście zadowoleni z wybranych przez was mebli. Ja teraz tutaj https://meblemakarowski.pl/pl/c/Meble-kuchenne/563 planuje zamówić sobie meble kuchenne. Długo się zastanawiałam nad wyborem, ale oni mają naprawdę ładniutkie i solidne meble. Także co chcieć więcej.
    Niuniaaa
    Starszy sierżant
     
    Posty: 357
    Rejestracja: 19 Kwiecień 2018, o 06:41

    Designerskie meble

    Postprzez jurasekl22 » 17 Wrzesień 2021, o 12:57

    Ja widziałam ładne designerskie łóżeczka drewniane dla dzieci. Ja chciałabym wybrać ładne pasujące do wnętrza domu łózko dziecięce, które spełniało by też jakieś dodatkowe funkcje. Muszę się nad takim właśnie łóżeczkiem drewnianym zastanowić
    jurasekl22
    Młodszy chorąży
     
    Posty: 866
    Rejestracja: 12 Październik 2017, o 08:27

    Re: Designerskie meble

    Postprzez Ailis » 27 Wrzesień 2021, o 10:29

    Jak już jesteśmy w temacie sypialni, to warto pomyśleć o zakupie jakiegoś porządnego ochraniacze na materac. Z tego co wiem, to Pokrowce na materac 90x200 są dostępne w sieci w różnych cenach. Lepiej korzystać z porównywarki. Po co przepłacać, jeżeli można dostać tą samą jakość, w niższej cenie. Dajcie znać co wy o tym uważacie.
    Ailis
    Starszy plutonowy
     
    Posty: 152
    Rejestracja: 5 Marzec 2018, o 14:53
    Miasto: Białe Błota

    Designerskie meble

    Postprzez GosikS » 30 Wrzesień 2021, o 13:39

    Ja starałam się jak najefektywniej wykorzystać całą przestrzeń w moim mieszkaniu i powiem Wam, że naprawdę świetną opcją są półkotapczany. Swój zamówiłam z tej strony: https://meblini.pl/polkotapczany To sklep, który ma spory wybór mebli i dobre ceny, więc jeśli szukacie czegoś konkretnego to warto sobie zajrzeć.
    GosikS
    Starszy sierżant sztabowy
     
    Posty: 502
    Rejestracja: 11 Lipiec 2016, o 21:56

    Designerskie meble

    Postprzez Alicja » 7 Listopad 2022, o 12:13

    Sporo zależy też od pomieszczenia. W sypialni czy też w łazience dobrze sprawdzają się toaletki, które można znaleźć np w sieci. Można je dopasować pod swoje wymagania, co daje dużo możliwości.
    "A co to znaczy, że coś wypada? Gdyby ludzie się umówili, że wypada nosić twaróg na głowie, nosiłabyś?"
    Awatar użytkownika
    Alicja
    Sierżant
     
    Posty: 221
    Rejestracja: 10 Maj 2017, o 10:43
    Data urodzenia: 16 08 1986

    Designerskie meble

    Postprzez jotek » 23 Listopad 2022, o 17:18

    Czy meble ze stali nierdzewnej są designerskie to ja nie wiem :D .
    http://pomyslowa-kuchnia.pl/
    jotek
    Starszy kapral
     
    Posty: 87
    Rejestracja: 4 Czerwiec 2014, o 11:05
    Miejscowość: Lublin

    Poprzednia

    Wróć do Hydepark

    Kto jest na forum

    Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

    Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group. | Siłownia
    Witamy na stronie www.kulturystyczni.pl - Forum Kulturystyczne * Suplementy i odżywki * Sporty walki * Kulturystyka i Fitness
    Na naszej stronie znajdziecie wszystko na temat treningu - plany treningowe i ćwiczenia. Możecie tutaj znaleźć doskonale opracowane ćwiczenia na płaski brzuch. Dowiecie się jak powinna wyglądać dieta i prawidłowe odżywianie się, a także jak stosować suplementy i odżywki. Znajdziecie również informacje na temat niedozwolonego wspomagania, takiego jak sterydy anaboliczne i prohormony, a także poznacie najwydajniejszy trening na mase. Forum Sportowe. Katalog stron.