Szybkie logowanie
  • Strona główna Forum Hydepark
  • Dowcipy :)

    Miejsce dyskusji dosłownie o wszystkim, niekoniecznie związanym z kulturystyką. Dział pozwalający na wolną dyskusję nie ograniczoną żadnym tematem przewodnim.

    Moderator: Michał Bodzioch


    Dowcipy :)

    Postprzez robo815 » 19 Grudzień 2011, o 18:23

    A może karton :D
    Być kulturystą - to znaczy być człowiekiem z charakterem, człowiekiem umiejącym walczyć i pokonywać trudności.
    http://www.youtube.com/watch?v=Iskjc3qcVew&feature=grec_index
    Awatar użytkownika
    robo815
    Generał broni
     
    Posty: 5655
    Rejestracja: 17 Luty 2010, o 20:34
    Pochwały: 55
    Miasto: Poznań
    Data urodzenia: 17 07 1975

    Prezenty!

    Uwaga! - Rozdajemy prezenty! - Zarejestruj się już dziś i zgarnij prezent!

    Post przez Vito

    Cześć! Widzę, że przeglądasz ten temat jako niezalogowany / niezarejestrowany użytkownik! Zarejestruj się na naszym forum a otrzymasz prezent, który z pewnością przyda Ci się na treningach!

    Wśród wszystkich zarejestrowanych użytkowników rozlosujemy między innymi: rękawiczki i pasy kulturystyczne, shakery oraz opaski na rękę z motywującym napisem!

    REGULAMIN:
    • Losowanie prezentów odbędzie się 10 stycznia 2016r. przez Administratora forum Kulturystyczni.pl
    • W losowaniu weźmie udział każdy zarejestrowany użytkownik forum Kulturystyczni.pl, który na swoim koncie posiada co najmniej 3 pochwały.
    • Każdy wylosowany przez nas użytkownik otrzyma po jednym prezencie.
    LISTA PREZENTÓW:
    • 3x Rękawiczki do ćwiczeń
    • 3x Pas kulturystyczny
    • 3x Shaker
    • 3x Opaska na rękę z motywującym napisem
    Życzymy szczęścia! Zarejestruj konto i zgarnij prezent!
    Awatar użytkownika
    Vito
    Administrator

    Dowcipy :)

    Postprzez robo815 » 2 Styczeń 2012, o 15:55

    - Co pan robi z moją żoną?
    – Aaa… radia sobie słucham
    - Jak to radia sobie pan słuchasz?
    - Normalnie, kładę się na pana żonie kręcę za sutki, przykładam ucho do jej ust i słucham
    - To ja też muszę spróbować. Kładzie się mąż na żonę, kreci sutkami i nic nie słyszy…
    - Panie ale ja nic nie słyszę!
    - Boś pan nie jest podłączony
    Być kulturystą - to znaczy być człowiekiem z charakterem, człowiekiem umiejącym walczyć i pokonywać trudności.
    http://www.youtube.com/watch?v=Iskjc3qcVew&feature=grec_index
    Awatar użytkownika
    robo815
    Generał broni
     
    Posty: 5655
    Rejestracja: 17 Luty 2010, o 20:34
    Pochwały: 55
    Miasto: Poznań
    Data urodzenia: 17 07 1975

    Dowcipy :)

    Postprzez robo815 » 8 Styczeń 2012, o 19:47

    Do autobusu wsiada skin z baseballem i zaczyna demolować kasowniki. Nagle podchodzi do zakonnicy i mówi:
    - Zgwałce Cię.
    Zakonnica zadezorientowana wysiada na najbliższym przystanku. Nagle wchodzi kanar i podchodzi do skina mówiąc:
    - Bilecik prosze.
    - Nie mam bo ja nie miałem zamiaru jechac tym autobusem ja tylko wsiadłem tu, żeby zgwałcić tą zakonniece.
    - Tą co przed chwilą wysiadła?
    - Tak.
    - Ona ...jest taka pobożna, że każdego wieczora o północy chodzi po cmentarzu, tam możesz ją zgwałcić.
    - To ja tak zrobie!! Skin widząc zakonnice idącą po cmentarzu założył na siebie prześcieradło i schował się za nagrobkiem. Nagle wybiegł i zakonnica pyta się go:
    - Kim jesteś?
    - Bogiem.
    - Boże co moge dla ciebie zrobić?
    - Oddaj mi się!
    - Dobrze. Ale od tyłu,bo muszę zostac dziewicą.
    - Dobrze. Po wszyszystkim skin zdejmuje z siebie prześcieradło mówi:
    - Ha Ha!! To ja skin!!
    Zakonnica zdejmuje habit i mówi:
    - Ha Ha!! To ja kanar!!
    Być kulturystą - to znaczy być człowiekiem z charakterem, człowiekiem umiejącym walczyć i pokonywać trudności.
    http://www.youtube.com/watch?v=Iskjc3qcVew&feature=grec_index
    Awatar użytkownika
    robo815
    Generał broni
     
    Posty: 5655
    Rejestracja: 17 Luty 2010, o 20:34
    Pochwały: 55
    Miasto: Poznań
    Data urodzenia: 17 07 1975

    Dowcipy :)

    Postprzez robo815 » 13 Styczeń 2012, o 22:17

    Po grubej imprezie murzyn chce wrócić do domu. Siada więc na przystanku i czeka. Czeka pół godziny, godzinę, półtorej, myśli sobie:
    - Nie no kurwa, jak za pół godziny nie przyjedzie to spierdalam stąd. No i czeka dalej, aż nagle strasznie zachciało mu się srać. Ale myśli sobie:
    - Nie no, kurwa, jak teraz pójdę srać, to znając moje szczęście, akurat podjedzie autobus i chuj z powrotem.
    Ale przyc...isnęło go tak srogo, że postanowił walnąć kloca na ławce, obok siebie. Zrobił co musiał i siedzi zadowolony obok tego stolca, aż tu w końcu podjeżdża autobus. Murzyn zadowolony wsiada, zajmuje miejsce, ale autobus nie rusza. Czeka minutę, dwie, pięć, aż w końcu idzie do kierowcy i pyta:
    - Panie, czemu pan kurwa nie jedziesz!?
    Kierowca wskazuje na kupę i pyta:
    - A synek nie wsiada?
    Być kulturystą - to znaczy być człowiekiem z charakterem, człowiekiem umiejącym walczyć i pokonywać trudności.
    http://www.youtube.com/watch?v=Iskjc3qcVew&feature=grec_index
    Awatar użytkownika
    robo815
    Generał broni
     
    Posty: 5655
    Rejestracja: 17 Luty 2010, o 20:34
    Pochwały: 55
    Miasto: Poznań
    Data urodzenia: 17 07 1975

    Dowcipy :)

    Postprzez robo815 » 20 Styczeń 2012, o 21:20

    Przychodzi facet do seksuologa. Ten go pyta: - Kiedy miał pan ostatnio stosunek?
    - Doktorze, tak dawno, że nie pamiętam. Zadzwonię do żony, może ona wie. Wykręca numer i mówi: - Zosia, kiedy ostatni raz uprawialiśmy seks? - Halo! A kto mówi?


    Wielki jak dąb żołnierz wchodzi do salonu tatuażu.
    – E, tyyy, dasz radę wydziargać mi czołg na plecach?
    – Nie ma sprawy… – mówi właściciel salonu
    Żołnierz ściąga mundur, tatuażysta bierze się do roboty. Po kilku minutach
    zadowolony oznajmia: – Gotowe!
    – Już? Dziwi się wojak.
    – No, w końcu to tylko 5 liter
    Być kulturystą - to znaczy być człowiekiem z charakterem, człowiekiem umiejącym walczyć i pokonywać trudności.
    http://www.youtube.com/watch?v=Iskjc3qcVew&feature=grec_index
    Awatar użytkownika
    robo815
    Generał broni
     
    Posty: 5655
    Rejestracja: 17 Luty 2010, o 20:34
    Pochwały: 55
    Miasto: Poznań
    Data urodzenia: 17 07 1975

    Dowcipy :)

    Postprzez robo815 » 4 Luty 2012, o 12:41

    "Robiliśmy z mężem zakupy w hipermarkecie. Dostrzegliśmy bardzo korzystną promocję papieru toaletowego, którego zawsze używamy. Kupiliśmy dwie zgrzewki (każda po 8 rolek), przy kasie wzięłam je pod pachę. Odchodząc od kasy zauważyłam aptekę. Przypomniało mi się że mam uzupełnić apteczkę więc niewiele myśląc weszłam do apteki i trzymając dwie paki papieru poprosiłam o skuteczny środek na biegunkę. Mina ludzi w aptece bezcenna."

    "Dzisiaj wróciłam do domu z moim chłopakiem. Byliśmy przekonani, że dom jest pusty, więc zaczęliśmy się do siebie dobierać. Jak zaczęło się robić przyjemnie zadzwoniła komórka. SMS od mojej mamy: "Bądź ciszej! Nawet Twój ojciec słyszy, że udajesz"
    Być kulturystą - to znaczy być człowiekiem z charakterem, człowiekiem umiejącym walczyć i pokonywać trudności.
    http://www.youtube.com/watch?v=Iskjc3qcVew&feature=grec_index
    Awatar użytkownika
    robo815
    Generał broni
     
    Posty: 5655
    Rejestracja: 17 Luty 2010, o 20:34
    Pochwały: 55
    Miasto: Poznań
    Data urodzenia: 17 07 1975

    Dowcipy :)

    Postprzez robo815 » 29 Luty 2012, o 06:04

    Z więzienia ucieka więzień, który siedział tam przez 15 lat. Włamuje się do domu, szuka pieniędzy i broni, ale tylko znajduje młodą parę w łóżku. Rozkazuje facetowi wyjść z łóżka i przywiązuje go do krzesła. Podczas przywiązywania dziewczyny do łóżka, całuje ją w szyję, wstaje i idzie do łazienki. Kiedy tam siedzi, mąż mówi do żony:
    - Słuchaj, ten facet to uciekinier z więzienia, spójrz na jego ub...ranie. Pewnie spędził mnóstwo czasu w pierdlu i nie widział kobiety przez lata. Widziałem, jak całował cię w szyję. Jeśli będzie chciał seksu, nie opieraj się, nie narzekaj, rób, co ci każe, po prostu spraw mu przyjemność. Ten facet musi być niebezpieczny, jeśli się zezłości, zabije nas. Bądź silna, kotku. Kocham cię.
    Na to jego żona:
    - Nie całował mnie w szyję, tylko szeptał mi do ucha. Powiedział, że jest gejem i że jesteś śliczny. Spytał, czy mamy jakąś wazelinę w łazience. Bądź silny, kochanie, też cię kocham.
    Być kulturystą - to znaczy być człowiekiem z charakterem, człowiekiem umiejącym walczyć i pokonywać trudności.
    http://www.youtube.com/watch?v=Iskjc3qcVew&feature=grec_index
    Awatar użytkownika
    robo815
    Generał broni
     
    Posty: 5655
    Rejestracja: 17 Luty 2010, o 20:34
    Pochwały: 55
    Miasto: Poznań
    Data urodzenia: 17 07 1975

    Poprzednia

    Wróć do Hydepark

    Kto jest na forum

    Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

    Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group. | Siłownia
    Witamy na stronie www.kulturystyczni.pl - Forum Kulturystyczne * Suplementy i odżywki * Sporty walki * Kulturystyka i Fitness
    Na naszej stronie znajdziecie wszystko na temat treningu - plany treningowe i ćwiczenia. Możecie tutaj znaleźć doskonale opracowane ćwiczenia na płaski brzuch. Dowiecie się jak powinna wyglądać dieta i prawidłowe odżywianie się, a także jak stosować suplementy i odżywki. Znajdziecie również informacje na temat niedozwolonego wspomagania, takiego jak sterydy anaboliczne i prohormony, a także poznacie najwydajniejszy trening na mase. Forum Sportowe. Katalog stron.