Szybkie logowanie
  • Strona główna Forum Hydepark
  • Gadżety erotyczke

    Miejsce dyskusji dosłownie o wszystkim, niekoniecznie związanym z kulturystyką. Dział pozwalający na wolną dyskusję nie ograniczoną żadnym tematem przewodnim.

    Moderator: Michał Bodzioch


    Gadżety erotyczke

    Postprzez olminara » 10 Lipiec 2017, o 11:54

    Czy korzystacie z czegoś takiego jak gadżety erotyczne w sypialni? Mój mąż ostatnio kupił mi korek analny Lovense Hush i powiem wam, że jest on na prawdę super. Możliwość zdalnego sterowania jest po prostu świetna, tym bardziej, że to mój mąż ma nad tym kontrolę. Taka gra wstępna jest nieziemsko nakręcająca!
    olminara
    Szeregowy
     
    Posty: 2
    Rejestracja: 10 Lipiec 2017, o 11:52

    Prezenty!

    Uwaga! - Rozdajemy prezenty! - Zarejestruj się już dziś i zgarnij prezent!

    Post przez Vito

    Cześć! Widzę, że przeglądasz ten temat jako niezalogowany / niezarejestrowany użytkownik! Zarejestruj się na naszym forum a otrzymasz prezent, który z pewnością przyda Ci się na treningach!

    Wśród wszystkich zarejestrowanych użytkowników rozlosujemy między innymi: rękawiczki i pasy kulturystyczne, shakery oraz opaski na rękę z motywującym napisem!

    REGULAMIN:
    • Losowanie prezentów odbędzie się 10 stycznia 2016r. przez Administratora forum Kulturystyczni.pl
    • W losowaniu weźmie udział każdy zarejestrowany użytkownik forum Kulturystyczni.pl, który na swoim koncie posiada co najmniej 3 pochwały.
    • Każdy wylosowany przez nas użytkownik otrzyma po jednym prezencie.
    LISTA PREZENTÓW:
    • 3x Rękawiczki do ćwiczeń
    • 3x Pas kulturystyczny
    • 3x Shaker
    • 3x Opaska na rękę z motywującym napisem
    Życzymy szczęścia! Zarejestruj konto i zgarnij prezent!
    Awatar użytkownika
    Vito
    Administrator

    Gadżety erotyczke

    Postprzez Devil93 » 25 Marzec 2020, o 19:57

    Oj, o gadżetach erotycznych to mogłabym z Wami rozmawiać godzinami, bo je naprawdę lubię, ale z moim mężem ? Wcale. On uważa, że jak coś takiego https://eropteka.pl/kategoria/produkty/ ... wibratory/ wprowadzę, to będę jakaś skrzywiona. I za nic nie wiem, jak mam mu to przetłumaczyć. A to dla mnie zbyt ważne, by odpuścić.
    Devil93
    Sierżant sztabowy
     
    Posty: 455
    Rejestracja: 26 Marzec 2018, o 09:53

    Gadżety erotyczke

    Postprzez jurasekl22 » 9 Listopad 2021, o 21:50

    Myślę że każdy z nas powinien mieć w swojej sypialni taki gadżet. Możecie sprawdzić na stronę https://szpilkiwsypialni.pl/18500-wibrator-lovense-lush-3-najnowsza-wersja-rozowego-jajeczka to właśnie tutaj można znaleźć najlepsze sprawdzone i bezpieczne gadżety i zabawki erotyczne.
    jurasekl22
    Młodszy chorąży
     
    Posty: 866
    Rejestracja: 12 Październik 2017, o 08:27

    Gadżety erotyczke

    Postprzez GosikS » 13 Luty 2022, o 14:15

    Dobrze, że dzielicie się swoimi doświadczeniami również w tym temacie. Według mnie naprawdę warto zbierać takie informacje i móc później wykorzystać je również u siebie ;) Sama długo nie miałam przekonania do wszelkich gadżetów i innych usprawnień erotycznych, ale wspólnie z partnerem zdecydowaliśmy, że jest to odpowiedni czas żeby móc spróbować razem czegoś nowego. Wspólne doświadczenia wiele uczą i potrafią wnieść w związek bardzo wiele dobrego. Obecnie wybór propozycji na rynku jest naprawdę duży, więc każdy może znaleźć propozycję odpowiednią dla siebie. My zaczęliśmy od jednej z propozycji, która była dostępna w asortymencie drogerii internetowej, w której zazwyczaj robię zakupy. Na stronie: https://www.ezebra.pl/pl/menu/zdrowie/i ... -3322.html możecie sprawdzić ich propozycje właśnie w kategorii 'gadżety erotyczne'. Jak dla mnie mają ciekawe i odpowiednie propozycje produktów dla osób, które dopiero rozeznają się w temacie. My póki co jesteśmy zadowoleni z wyboru.
    GosikS
    Sierżant sztabowy
     
    Posty: 498
    Rejestracja: 11 Lipiec 2016, o 21:56

    Gadżety erotyczke

    Postprzez Niuniaaa » 3 Kwiecień 2022, o 05:45

    Ja może nie jestem jakoś bardzo obeznana w tym temacie, ale też jestem otwarta na różne takie gadżety, zabawki. W końcu może a nuż coś się bardzo spodoba ;). Teraz kilka rzeczy wpadło mi w oko w sklepie https://www.area69.pl i chyba się na nie skuszę. Tym bardziej, że wysyłkę w ten sposób robią, że zapewniają dyskrecję
    Niuniaaa
    Starszy sierżant
     
    Posty: 357
    Rejestracja: 19 Kwiecień 2018, o 06:41


    Wróć do Hydepark

    Kto jest na forum

    Użytkownicy przeglądający to forum: Majestic-12 [Bot] oraz 1 gość

    Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group. | Siłownia
    Witamy na stronie www.kulturystyczni.pl - Forum Kulturystyczne * Suplementy i odżywki * Sporty walki * Kulturystyka i Fitness
    Na naszej stronie znajdziecie wszystko na temat treningu - plany treningowe i ćwiczenia. Możecie tutaj znaleźć doskonale opracowane ćwiczenia na płaski brzuch. Dowiecie się jak powinna wyglądać dieta i prawidłowe odżywianie się, a także jak stosować suplementy i odżywki. Znajdziecie również informacje na temat niedozwolonego wspomagania, takiego jak sterydy anaboliczne i prohormony, a także poznacie najwydajniejszy trening na mase. Forum Sportowe. Katalog stron.

    cron