Szybkie logowanie
  • Strona główna Forum Hydepark
  • Jak opóźnić orgazm?

    Miejsce dyskusji dosłownie o wszystkim, niekoniecznie związanym z kulturystyką. Dział pozwalający na wolną dyskusję nie ograniczoną żadnym tematem przewodnim.

    Moderator: Michał Bodzioch


    Jak opóźnić orgazm?

    Postprzez antolin » 16 Styczeń 2012, o 17:05

    Pomóżcie mi proszę panowie. Od jakiegoś czasu daję ciała totalnie i mam za szybki orgazm. moja kobieta jest wyrozumiała, ale mi jest strasznie źle z tym, że ona ciągle jest niezaspokojona. macie dla mnie jakies rady moze? cwiczenia czy cos?
    antolin
    Starszy szeregowy
     
    Posty: 44
    Rejestracja: 9 Wrzesień 2011, o 07:54

    Prezenty!

    Uwaga! - Rozdajemy prezenty! - Zarejestruj się już dziś i zgarnij prezent!

    Post przez Vito

    Cześć! Widzę, że przeglądasz ten temat jako niezalogowany / niezarejestrowany użytkownik! Zarejestruj się na naszym forum a otrzymasz prezent, który z pewnością przyda Ci się na treningach!

    Wśród wszystkich zarejestrowanych użytkowników rozlosujemy między innymi: rękawiczki i pasy kulturystyczne, shakery oraz opaski na rękę z motywującym napisem!

    REGULAMIN:
    • Losowanie prezentów odbędzie się 10 stycznia 2016r. przez Administratora forum Kulturystyczni.pl
    • W losowaniu weźmie udział każdy zarejestrowany użytkownik forum Kulturystyczni.pl, który na swoim koncie posiada co najmniej 3 pochwały.
    • Każdy wylosowany przez nas użytkownik otrzyma po jednym prezencie.
    LISTA PREZENTÓW:
    • 3x Rękawiczki do ćwiczeń
    • 3x Pas kulturystyczny
    • 3x Shaker
    • 3x Opaska na rękę z motywującym napisem
    Życzymy szczęścia! Zarejestruj konto i zgarnij prezent!
    Awatar użytkownika
    Vito
    Administrator

    Jak opóźnić orgazm?

    Postprzez Oliver » 16 Styczeń 2012, o 17:26

    od jakiegoś czasu? czy ciągle był za szybki? bo to raczej różnica :)
    no jaką tu można radę dać... tłumienie emocji, myśleć o czymś innym, ogólnie to kręci się wszystko wokół
    emocji i myśli w trakcie... jeżeli dasz się ponieść to logiczne, że szybciej skończysz :) facet ma tą trudność,
    że musi to kontrolować, jednym łatwiej to przychodzi drugim trudniej, innej rady nie ma... :)
    Nin'i no kakaku de... Subete ni oite, watashi wa tsuyoku naru yo!
    Oliver
    Generał brygady
     
    Posty: 3387
    Rejestracja: 24 Grudzień 2009, o 16:20
    Pochwały: 42

    Re: Jak opóźnić orgazm?

    Postprzez toure » 16 Styczeń 2012, o 17:49

    mozna sprobowac zmienic prezerwatywy, kup takie co przedluzaja stosunek i zoabcz jakie beda efekty,
    slyszalem kiedys ze sa cwiczenia ktore pomagaja poprawic kondycje seksualna
    toure
    Starszy szeregowy
     
    Posty: 17
    Rejestracja: 10 Grudzień 2011, o 11:41

    Jak opóźnić orgazm?

    Postprzez Purina » 16 Styczeń 2012, o 17:56

    albo po prostu kupić krążki zaciskowe :P
    Były dziennik treningowy:
    http://www.kulturystyczni.pl/dziennik-treningowy-puriny-d-t4259.html
    Awatar użytkownika
    Purina
    Podpułkownik
     
    Posty: 2663
    Rejestracja: 3 Czerwiec 2011, o 18:21
    Pochwały: 17

    Jak opóźnić orgazm?

    Postprzez Oliver » 16 Styczeń 2012, o 18:48

    nie u każdego purina to się sprawdzi, może być efekt odwrotny i będzie flak, ale może spróbować, nie zaszkodzi :)
    ale chyba przez całe życie na ucisku nie będzie leciał? :P
    Nin'i no kakaku de... Subete ni oite, watashi wa tsuyoku naru yo!
    Oliver
    Generał brygady
     
    Posty: 3387
    Rejestracja: 24 Grudzień 2009, o 16:20
    Pochwały: 42

    Jak opóźnić orgazm?

    Postprzez megamind » 16 Styczeń 2012, o 22:21

    wiem ze sa jakies cwiczenia na opoznienie orgazmu, za to odpoowiadaja miescie a jak to miesiem mozna go cwiczyc :P
    megamind
    Szeregowy
     
    Posty: 4
    Rejestracja: 10 Grudzień 2011, o 19:09

    Re: Jak opóźnić orgazm?

    Postprzez Oliver » 17 Styczeń 2012, o 00:49

    pierwsze słyszę, możesz rozwinąć temat?
    Nin'i no kakaku de... Subete ni oite, watashi wa tsuyoku naru yo!
    Oliver
    Generał brygady
     
    Posty: 3387
    Rejestracja: 24 Grudzień 2009, o 16:20
    Pochwały: 42

    Jak opóźnić orgazm?

    Postprzez Kwachu » 17 Styczeń 2012, o 17:13

    ćwiczenia mięśni kegla ;)
    Awatar użytkownika
    Kwachu
    Generał broni
     
    Posty: 5702
    Rejestracja: 28 Grudzień 2009, o 14:08
    Pochwały: 112

    Jak opóźnić orgazm?

    Postprzez robo815 » 17 Styczeń 2012, o 18:50

    "Panowie, Panie większość z nas ćwiczy na siłowniach, w klubach fitness, w domu, nabieramy masy mięśniowej nasze mięśnie stają pokaźniejsze, bardziej widoczne ale czy to pomaga nam w jakimś stopniu do osiągnięciach lepszych efektów w łóżku.? Na pewno nam postura pomaga w zdobyciu partnerki, w osiągnięciu dominacji nad innym osobniku no i w łóżku też nam to pomaga.

    Ćwiczymy wszystkie grupy mięśniowe.? No właśnie NIE!! Zapominamy o najważniejszych mięśniach które uczestniczą i pomagają nam w zdobyciu najskrytszych pragnień kobiety jak i uwydatniają naszą przyjemność. Chodzi mi o mięśnie Kegla. Nie wiem czy się orientujecie, ale na pewno obiło wam się o uszy. Zakreślę trochę historie powstania ćwiczeń na wzmocnienie tych mięśni.

    W latach 40’ dok. Arnold Kegl zaprezentował światu zestaw ćwiczeń dla kobiet na mięśnie łonowo- guziczne. Te ćwiczenie powstały by wzmocnić i nauczyć się kontrolować dno miednicy, u faceta znajdują się te mięśnie ok. 3-5cm poniżej jąder. Kiedyś tylko były te ćwiczenia dla kobiet lecz w tych czasach duża część mężczyzn korzysta z nich też. Głównie chodzi w nich na zaciskanie mięśni pochwy oraz odbyt a panów wygląda to w sposób o którym napisze poniżej, ogólnie szczegółowy opis będzie później trochę cierpliwości. Kiedy te mięśnie zostaną wzmocnione kobiety będą miały łatwiej podczas porodu a sex już nigdy nie będzie taki sam- oczywiście z korzyścią dla partnera jak i partnerki. Mężczyźni potrafią dłużej wstrzymywać wytrysk dłużej oraz sflaczenie członka co za tym idzie przedłuży się stosunek, można wielokrotnie doznać orgazmu. Tak więc sami możecie sobie odpowiedzieć na pytanie czy warto.? Dodam jeszcze że ćwiczenia kegla mogą zwiększyć rozmiar penisa, nie oczekujcie jakiś tam wielkich rezultatów co do rozmiaru.

    Pozwolę sobie teraz przejść do sedna czyli ćwiczeń o których już dość sporo napisałem- pewnie nie interesuje was to ale same ćwiczenia możecie uznać za ciekawe a szczególnie że można ćwiczyć wszędzie, czekając na krzyżówce za pomarańczowym światłem, stojąc w kolejce, przed snem etc.

    Podstawowym ćwiczeniem jest wstrzymywanie oddawania moczu w trakcie, a że nie zawsze możemy w ten sposób ćwiczyć to inne ćwiczenia wyglądają w sposób napinania i rozluźniania tych mięśni.

    Powstały serie ćwiczeń dla uwydatnienia i przyspieszenia osiągnięciu celu.
    -Napinamy i rozluźniamy mięśnie kegla 20razy
    -Napnij mięśnie i utrzymaj je przez 3s i zrób tak 10 razy (czas utrzymania można a nawet wypada zwiększać z czasem)
    -Napnij mięsnie podczas wdychania powietrza, w trakcie tego ćwiczenia staraj się nie napinać mięśni brzucha. 10razy zrób to ćwiczenie

    Wydają się łatwe te ćwiczenia ale w cale tak nie jest na początku. Najlepiej robić kilka razy tą serie w ciągu dnia."
    Być kulturystą - to znaczy być człowiekiem z charakterem, człowiekiem umiejącym walczyć i pokonywać trudności.
    http://www.youtube.com/watch?v=Iskjc3qcVew&feature=grec_index
    Awatar użytkownika
    robo815
    Generał broni
     
    Posty: 5655
    Rejestracja: 17 Luty 2010, o 20:34
    Pochwały: 55
    Miasto: Poznań
    Data urodzenia: 17 07 1975

    Jak opóźnić orgazm?

    Postprzez Oliver » 17 Styczeń 2012, o 19:33

    czytałem to, interesujące :)
    Nin'i no kakaku de... Subete ni oite, watashi wa tsuyoku naru yo!
    Oliver
    Generał brygady
     
    Posty: 3387
    Rejestracja: 24 Grudzień 2009, o 16:20
    Pochwały: 42

    Następna

    Wróć do Hydepark

    Kto jest na forum

    Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

    Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group. | Siłownia
    Witamy na stronie www.kulturystyczni.pl - Forum Kulturystyczne * Suplementy i odżywki * Sporty walki * Kulturystyka i Fitness
    Na naszej stronie znajdziecie wszystko na temat treningu - plany treningowe i ćwiczenia. Możecie tutaj znaleźć doskonale opracowane ćwiczenia na płaski brzuch. Dowiecie się jak powinna wyglądać dieta i prawidłowe odżywianie się, a także jak stosować suplementy i odżywki. Znajdziecie również informacje na temat niedozwolonego wspomagania, takiego jak sterydy anaboliczne i prohormony, a także poznacie najwydajniejszy trening na mase. Forum Sportowe. Katalog stron.