Szybkie logowanie
  • Strona główna Forum Hydepark
  • Jak skutecznie uczyć się angielskiego

    Miejsce dyskusji dosłownie o wszystkim, niekoniecznie związanym z kulturystyką. Dział pozwalający na wolną dyskusję nie ograniczoną żadnym tematem przewodnim.

    Moderator: Michał Bodzioch


    Jak skutecznie uczyć się angielskiego

    Postprzez jon » 30 Sierpień 2017, o 05:56

    Cześć, potrzebuje pomocy.
    Może macie jakieś swoje sprawdzone metody na to jak szybko nauczyć się angielskiego? Mam mało czasu - kilka miesięcy, po których wyjeżdżam za granicę. Niestety muszę jeszcze popracować nad swoim językiem. Możecie mi coś polecić?
    Awatar użytkownika
    jon
    Starszy kapral
     
    Posty: 77
    Rejestracja: 11 Lipiec 2016, o 06:14

    Prezenty!

    Uwaga! - Rozdajemy prezenty! - Zarejestruj się już dziś i zgarnij prezent!

    Post przez Vito

    Cześć! Widzę, że przeglądasz ten temat jako niezalogowany / niezarejestrowany użytkownik! Zarejestruj się na naszym forum a otrzymasz prezent, który z pewnością przyda Ci się na treningach!

    Wśród wszystkich zarejestrowanych użytkowników rozlosujemy między innymi: rękawiczki i pasy kulturystyczne, shakery oraz opaski na rękę z motywującym napisem!

    REGULAMIN:
    • Losowanie prezentów odbędzie się 10 stycznia 2016r. przez Administratora forum Kulturystyczni.pl
    • W losowaniu weźmie udział każdy zarejestrowany użytkownik forum Kulturystyczni.pl, który na swoim koncie posiada co najmniej 3 pochwały.
    • Każdy wylosowany przez nas użytkownik otrzyma po jednym prezencie.
    LISTA PREZENTÓW:
    • 3x Rękawiczki do ćwiczeń
    • 3x Pas kulturystyczny
    • 3x Shaker
    • 3x Opaska na rękę z motywującym napisem
    Życzymy szczęścia! Zarejestruj konto i zgarnij prezent!
    Awatar użytkownika
    Vito
    Administrator

    Re: Jak skutecznie uczyć się angielskiego

    Postprzez zwar » 30 Sierpień 2017, o 07:57

    Nie wiem czy tak szybko nauczysz się samodzielnie. Jest to bardzo trudne. Szczególnie jeśli w grę wchodzi gramatyka oraz rozumienie i rozmówki. Najlepiej bedzie zapisać się na jakiś intensywny kurs, ewentualnie wziąć sobie zajęcia z korepetytorem ( to pierwsze jednak będzie o wiele tańsze oraz będzie obejmowalo o wiele więcej zajęć).
    Zorientuj się w Speak up: https://speak-up.pl/pl/oferta - szkoła jest baredzo duża. Myślę,ze powinni mieć bardzo wiele kursów biznesowych.
    Awatar użytkownika
    zwar
    Starszy kapral
     
    Posty: 98
    Rejestracja: 28 Lipiec 2016, o 07:46

    Jak skutecznie uczyć się angielskiego

    Postprzez viki99 » 16 Listopad 2017, o 17:02

    Myślę, że tylko ktoś naprawdę zmotywowany byłby w stanie nauczyć się języka angielskiego w kilka miesięcy. Podstawy jak najbardziej da się ogarnąć. Bardzo ważne jest zapamiętanie jak największej ilości słówek. Tu przyda się dobra pamięć. A na to też są sposoby. Na przykład w tym artykule znajdziesz kilka - http://www.machinaedukacyjna.pl/jak-zapamietywac-informacje/. A później kilka lekcji czasu przyszłego, przeszłego i teraźniejszego. Reszty nauczysz się na miejscu :)
    viki99
    Kapral
     
    Posty: 62
    Rejestracja: 3 Kwiecień 2017, o 18:00

    Jak skutecznie uczyć się angielskiego

    Postprzez FranekLowcaBramek » 23 Listopad 2017, o 06:23

    Na pewno trzeba się uczyć , ponieważ w dzisiejszych czasach pewne stanowisko wymagają wręcz takie umiejętności http://400miast.pl/stanowiska-pracy-ktore-wymagaja-znajomosci-jezyka-obcego/ jak się uczyć ? generalnie wychodzę z takiego założenia , że trzeba po prostu jak najczęściej w ciągu każdego dnia używacie języka . dobrze jest Oglądacie filmy z lektorem czy na przykład słuchać BBC itp
    FranekLowcaBramek
    Szeregowy
     
    Posty: 6
    Rejestracja: 6 Listopad 2017, o 14:14
    Miasto: Krk
    Data urodzenia: 02 01 1990

    Jak skutecznie uczyć się angielskiego

    Postprzez Adamila021 » 8 Grudzień 2017, o 23:12

    Najlepiej to zapisać sie na zajęcia do szkoły językowej. To jest raczej najlepsza metoda, bo bedziecie mówić na zajęciach a to jest mega ważne w nauce jezyka. Zobaczcie ofertę takiej szkoły https://lincoln.edu.pl/warszawa/jezyk-angielski/ mają bardzo różne oferty kursów i bardzo fajne zajęcia prowadzone przez native speakerów
    Adamila021
    Kapral
     
    Posty: 69
    Rejestracja: 21 Marzec 2017, o 13:03
    Miasto: Katowice
    Data urodzenia: 29 04 1992

    Re: Jak skutecznie uczyć się angielskiego

    Postprzez Mirdal » 10 Grudzień 2017, o 13:46

    Jeśli potrzebujemy się dogadać w danym języku to najlepsze będą konwersację. Składnia przyjdzie sama jak się osłuchamy z językiem.
    Mirdal
    Szeregowy
     
    Posty: 5
    Rejestracja: 10 Grudzień 2017, o 04:23

    Jak skutecznie uczyć się angielskiego

    Postprzez Arhant » 11 Grudzień 2017, o 01:49

    Możesz testować różne rzeczy. Od nauki poprzez czytanie książek w języku kończąc na zakupie dobrego kursu. Ważne są przede wszystkim chęci i zaangażowanie.
    Arhant
    Szeregowy
     
    Posty: 2
    Rejestracja: 11 Grudzień 2017, o 01:46

    Jak skutecznie uczyć się angielskiego

    Postprzez Devil93 » 23 Sierpień 2019, o 09:20

    Ja zastanawiam się nad Tutlo i Tobie tez to proponuje, ponieważ możesz się uczyć poza pracą, a nawet w czasie przerwy bo zajęcia to 20 minut rozmów, które możesz odbywać nawet przez komórkę. I to naprawdę nie męczy, tak piszą osoby zapisane już do tej szkoły językowej. Zapiszę się chyba od września, bo zawsze mogę "zawiesić" kurs na kilka dni, kiedy dopadnie mnie choroba.
    Devil93
    Sierżant sztabowy
     
    Posty: 455
    Rejestracja: 26 Marzec 2018, o 09:53

    Re: Jak skutecznie uczyć się angielskiego

    Postprzez Olaprima » 15 Styczeń 2021, o 18:36

    Rozmawiałam niedawno z moją kuzynką i powiedziała mi, że zaczęła rozwijać swoje kompetencje zawodowe ucząc się języka angielskiego. Korzysta z platformy tutlo , która podobno jest bardzo popularnym ostatnio narzędziem do nauki online. Nawet o tym nie wiedziałam i chyba też zapiszę się na taki kurs z lektorem na żywo.
    Olaprima
    Starszy kapral
     
    Posty: 78
    Rejestracja: 4 Maj 2018, o 15:16

    Jak skutecznie uczyć się angielskiego

    Postprzez Alicja » 22 Lipiec 2021, o 12:48

    Ja korzystam osobiście z kursów ze strony https://ellalanguage.com/ i jestem zadowolona z tego jak są przygotowane. Można się wiele nauczyć w krótkim czasie.
    "A co to znaczy, że coś wypada? Gdyby ludzie się umówili, że wypada nosić twaróg na głowie, nosiłabyś?"
    Awatar użytkownika
    Alicja
    Sierżant
     
    Posty: 221
    Rejestracja: 10 Maj 2017, o 10:43
    Data urodzenia: 16 08 1986


    Wróć do Hydepark

    Kto jest na forum

    Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

    Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group. | Siłownia
    Witamy na stronie www.kulturystyczni.pl - Forum Kulturystyczne * Suplementy i odżywki * Sporty walki * Kulturystyka i Fitness
    Na naszej stronie znajdziecie wszystko na temat treningu - plany treningowe i ćwiczenia. Możecie tutaj znaleźć doskonale opracowane ćwiczenia na płaski brzuch. Dowiecie się jak powinna wyglądać dieta i prawidłowe odżywianie się, a także jak stosować suplementy i odżywki. Znajdziecie również informacje na temat niedozwolonego wspomagania, takiego jak sterydy anaboliczne i prohormony, a także poznacie najwydajniejszy trening na mase. Forum Sportowe. Katalog stron.

    cron