Szybkie logowanie
  • Strona główna Forum Hydepark
  • Jaki dobry i tani sklep internetowy z odzieżą sportową.

    Miejsce dyskusji dosłownie o wszystkim, niekoniecznie związanym z kulturystyką. Dział pozwalający na wolną dyskusję nie ograniczoną żadnym tematem przewodnim.

    Moderator: Michał Bodzioch


    Jaki dobry i tani sklep internetowy z odzieżą sportową.

    Postprzez Perpetum » 13 Sierpień 2013, o 09:48

    Jeśli chodzi o odzież fitness to jest sklep internetowy, który polecam. Moja dziewczyna tam kupowała i jakoś się nie zanosi, żeby miała szukać w innych sklepach. Wręcz znowu próbuje mnie naciągnąć na jakiś zakup :Oooo: Jakby ktoś szukał dobrych butów do biegania czy odzieży sportowej (głównie do sztuk walki) to tam też można coś takiego dostać.
    Perpetum
    Szeregowy
     
    Posty: 13
    Rejestracja: 13 Sierpień 2013, o 09:38

    Prezenty!

    Uwaga! - Rozdajemy prezenty! - Zarejestruj się już dziś i zgarnij prezent!

    Post przez Vito

    Cześć! Widzę, że przeglądasz ten temat jako niezalogowany / niezarejestrowany użytkownik! Zarejestruj się na naszym forum a otrzymasz prezent, który z pewnością przyda Ci się na treningach!

    Wśród wszystkich zarejestrowanych użytkowników rozlosujemy między innymi: rękawiczki i pasy kulturystyczne, shakery oraz opaski na rękę z motywującym napisem!

    REGULAMIN:
    • Losowanie prezentów odbędzie się 10 stycznia 2016r. przez Administratora forum Kulturystyczni.pl
    • W losowaniu weźmie udział każdy zarejestrowany użytkownik forum Kulturystyczni.pl, który na swoim koncie posiada co najmniej 3 pochwały.
    • Każdy wylosowany przez nas użytkownik otrzyma po jednym prezencie.
    LISTA PREZENTÓW:
    • 3x Rękawiczki do ćwiczeń
    • 3x Pas kulturystyczny
    • 3x Shaker
    • 3x Opaska na rękę z motywującym napisem
    Życzymy szczęścia! Zarejestruj konto i zgarnij prezent!
    Awatar użytkownika
    Vito
    Administrator

    Jaki dobry i tani sklep internetowy z odzieżą sportową.

    Postprzez Arowana14 » 18 Sierpień 2013, o 15:01

    Ja sportowe ciuchy kupuję w sklepie http://superstar-originals.pl/. Kupiłam u nich dresy i kilka koszulek. Ciuchy bardzo dobrej jakości i świetnie na mnie leżą :)
    Arowana14
    Starszy szeregowy
     
    Posty: 21
    Rejestracja: 12 Sierpień 2013, o 11:47

    Re: Jaki dobry i tani sklep internetowy z odzieżą sportową.

    Postprzez arrek99 » 19 Listopad 2013, o 15:34

    Naprawdę Ciekawe te sklepy internetowe ! A słyszeliście o sklepie Monitor Trendów? to dopiero sklep internetowy ! http://monitortrendow.pl/ ostatnio tam złożyłem zamówienie i byłem niesamowicie zadowolony z towaru jaki doszedł, oby więcej takich sklepów internetowych online.
    arrek99
    Szeregowy
     
    Posty: 8
    Rejestracja: 1 Październik 2013, o 19:16

    Jaki dobry i tani sklep internetowy z odzieżą sportową.

    Postprzez Galon » 23 Luty 2014, o 19:07

    A co dokładnie Cię interesuje? Może wtedy będzie łatwiej Ci coś polecić, bo tak to w zasadzie jest mnóstwo sklepów sportowych. Ale generalnie,ja jeżeli coś już potrzebuję, to zamawiam z tego sklepu sportowego Jest duży wybór rzeczy do treningu, przede wszystkim do fitnessu, ale nie tylko. Jeżeli szukasz jednak czegoś bardziej specjalistycznego, np. jakichś przyrządów do ćwiczeń, to warto rozejrzeć się za jakimś sklepem, który specjalizuje się w danym asortymencie, bo słyszałem, że inaczej łatwo o podróbkę.
    Galon
    Szeregowy
     
    Posty: 6
    Rejestracja: 23 Luty 2014, o 18:51
    Miasto: Żagań
    Data urodzenia: 17 09 1985

    Re: Jaki dobry i tani sklep internetowy z odzieżą sportową.

    Postprzez Kazek33 » 26 Luty 2014, o 17:51

    superstars-originals
    Kazek33
    Szeregowy
     
    Posty: 3
    Rejestracja: 26 Luty 2014, o 17:45

    Jaki dobry i tani sklep internetowy z odzieżą sportową.

    Postprzez klamka » 28 Luty 2014, o 11:08

    Myślę, że odzież sportową można bez problemu kupować taniej na ogłoszeniach czy aukcjach internetowych. Nie jest ona niestety najtańsza, a w ten sposób można zaoszczędzić trochę grosza :)
    klamka
    Plutonowy
     
    Posty: 118
    Rejestracja: 26 Czerwiec 2013, o 10:57

    Jaki dobry i tani sklep internetowy z odzieżą sportową.

    Postprzez sylwia4012 » 6 Marzec 2014, o 19:30

    a ja polecam sklep.freesports.pl mozna tam znaleźć nie tylko odzież, ale i wiele potzrebnych akcesoriów
    sylwia4012
    Szeregowy
     
    Posty: 2
    Rejestracja: 6 Marzec 2014, o 19:28

    Jaki dobry i tani sklep internetowy z odzieżą sportową.

    Postprzez Perpetum » 12 Marzec 2014, o 13:10

    Cieżko pod względem ceny komuś coś dogodzić, np ja obuwie kupuję tutaj http://www.cozyshoes.pl/sklep/142-sandaly i wiem za co płacę, a inni moga powiedzieć, ze drogo. Jak kupie w tym sklepie to pochodze a nie od razu na smietnik wyrzuce
    Perpetum
    Szeregowy
     
    Posty: 13
    Rejestracja: 13 Sierpień 2013, o 09:38

    Re: Jaki dobry i tani sklep internetowy z odzieżą sportową.

    Postprzez Karolci32 » 14 Marzec 2014, o 17:15

    polecam
    Karolci32
    Szeregowy
     
    Posty: 3
    Rejestracja: 14 Marzec 2014, o 15:18

    Jaki dobry i tani sklep internetowy z odzieżą sportową.

    Postprzez marianek » 15 Maj 2014, o 10:24

    O jeśli chodzi o sklep z odzieżą sportową to mogę polecić wola.pl
    Kupiłem tam ostatnio skarpety sportowe dla siebie i rajstopki dla dzieci. Przyszło jedną paczką następnego dnia. Szybko i tanio.
    Awatar użytkownika
    marianek
    Szeregowy
     
    Posty: 7
    Rejestracja: 9 Sierpień 2012, o 12:50

    PoprzedniaNastępna

    Wróć do Hydepark

    Kto jest na forum

    Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

    Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group. | Siłownia
    Witamy na stronie www.kulturystyczni.pl - Forum Kulturystyczne * Suplementy i odżywki * Sporty walki * Kulturystyka i Fitness
    Na naszej stronie znajdziecie wszystko na temat treningu - plany treningowe i ćwiczenia. Możecie tutaj znaleźć doskonale opracowane ćwiczenia na płaski brzuch. Dowiecie się jak powinna wyglądać dieta i prawidłowe odżywianie się, a także jak stosować suplementy i odżywki. Znajdziecie również informacje na temat niedozwolonego wspomagania, takiego jak sterydy anaboliczne i prohormony, a także poznacie najwydajniejszy trening na mase. Forum Sportowe. Katalog stron.