Szybkie logowanie
  • Strona główna Forum Hydepark
  • Jazda na nartach

    Miejsce dyskusji dosłownie o wszystkim, niekoniecznie związanym z kulturystyką. Dział pozwalający na wolną dyskusję nie ograniczoną żadnym tematem przewodnim.

    Moderator: Michał Bodzioch


    Jazda na nartach

    Postprzez Maniak007 » 31 Styczeń 2013, o 18:55

    Cześć wszystkim!
    Czy jeździcie na nartach? Jeśli tak to jak często i gdzie? Wolicie polskie góry czy może zagraniczne?

    Ja jeżdżę od 4 lat na nartach i od roku na snowboardzie. Na desce na razie gorzej mi się powodzi, ale będę dalej ćwiczyć. W tym roku jadę z FeelTheFlow na Val Cenis - Termignon. W ubiegłym roku też byłem i było super. Ludzie, klimat, trasy po prostu na najwyższym poziomie.
    Maniak007
    Szeregowy
     
    Posty: 2
    Rejestracja: 31 Styczeń 2013, o 18:53

    Prezenty!

    Uwaga! - Rozdajemy prezenty! - Zarejestruj się już dziś i zgarnij prezent!

    Post przez Vito

    Cześć! Widzę, że przeglądasz ten temat jako niezalogowany / niezarejestrowany użytkownik! Zarejestruj się na naszym forum a otrzymasz prezent, który z pewnością przyda Ci się na treningach!

    Wśród wszystkich zarejestrowanych użytkowników rozlosujemy między innymi: rękawiczki i pasy kulturystyczne, shakery oraz opaski na rękę z motywującym napisem!

    REGULAMIN:
    • Losowanie prezentów odbędzie się 10 stycznia 2016r. przez Administratora forum Kulturystyczni.pl
    • W losowaniu weźmie udział każdy zarejestrowany użytkownik forum Kulturystyczni.pl, który na swoim koncie posiada co najmniej 3 pochwały.
    • Każdy wylosowany przez nas użytkownik otrzyma po jednym prezencie.
    LISTA PREZENTÓW:
    • 3x Rękawiczki do ćwiczeń
    • 3x Pas kulturystyczny
    • 3x Shaker
    • 3x Opaska na rękę z motywującym napisem
    Życzymy szczęścia! Zarejestruj konto i zgarnij prezent!
    Awatar użytkownika
    Vito
    Administrator

    Jazda na nartach

    Postprzez tytus1 » 5 Luty 2013, o 19:54

    Ja jestem w trakcie szkolenia jednak wychodzi mi to dosyć niezle. Możesz polecić mi jakiś dobry polski stok?
    Awatar użytkownika
    tytus1
    Starszy szeregowy
     
    Posty: 20
    Rejestracja: 24 Styczeń 2013, o 13:54

    Jazda na nartach

    Postprzez Maniak007 » 14 Luty 2013, o 11:13

    Hmm.. ciężko mi polecić jakiś polski stok, gdyż ogólnie nie lubię polskich gór. Ja tam wolę wyjechać za granicę w góry :) Mój wyjazd do Val Cenis nie wypalił i jadę do Val d'Allos 1800 la Foux. Wyjazd również przez FeelTheFlow organizowany :)
    Maniak007
    Szeregowy
     
    Posty: 2
    Rejestracja: 31 Styczeń 2013, o 18:53

    Jazda na nartach

    Postprzez igazwro » 25 Luty 2013, o 21:54

    Ja dopiero od roku jeżdżę na nartach, ale myślę, że z czystym sumieniem mogę polecić Karpacz :) Fajne miejsce, klimat, ludzie, trasy, prawdziwy raj dla narciarzy :)
    Mistrzem jest ktoś kto wstaje kiedy nie może :)
    igazwro
    Szeregowy
     
    Posty: 3
    Rejestracja: 25 Luty 2013, o 21:45

    Jazda na nartach

    Postprzez onski » 28 Listopad 2014, o 15:35

    Ja jeżdżę raczej rekreacyjnie niż wyczynowo i robię to od jakichś 6 lat, ale nie wyjeżdżam co roku. W zeszłym roku byłem w Gruzji, w Gudauri: http://www.qtravel.pl/inspiracje/narty- ... uzja-id211. To niezbyt znany ośrodek, ale mi się podobał. Głównie może dlatego, ze nie było tłoku na stokach. No i ceny są niższe niż gdzie indziej. Do tego góry Kaukazu wprost urzekają. A i teraz jest tam sporo, tak, że nie da się nudzić. Jak ktoś się zastanawia, gdzie jechać na narty, to niech się tam kieruje:
    Image
    onski
    Szeregowy
     
    Posty: 8
    Rejestracja: 6 Listopad 2014, o 18:57
    Miasto: warszawa

    Jazda na nartach

    Postprzez piórko » 30 Listopad 2014, o 14:12

    Ja nigdy nie jeździłam na nartach ale chciałabym spróbować swoich sił w tej dziedzinie. Napiszcie, gdzie najlepiej pojechać, by skorzystać z jakiejś szkółki.
    piórko
    Kapral
     
    Posty: 62
    Rejestracja: 23 Listopad 2014, o 14:31

    Jazda na nartach

    Postprzez barbieb » 8 Grudzień 2014, o 09:14

    Na nartach nigdy nie jeździłam, za to od czterech lat jeżdżę na snowboardzie. Co do pytania Piórko - praktycznie przy każdym stoku znajdziesz instruktora, więc możesz jechać w 'ciemno'. Bardziej istotne jest byś wybrał takie miejsce, gdzie są zielone i niebieskie trasy.
    barbieb
    Plutonowy
     
    Posty: 121
    Rejestracja: 21 Maj 2014, o 12:38
    Pochwały: 1

    Jazda na nartach

    Postprzez piórko » 8 Grudzień 2014, o 13:49

    Dzisiaj spotkałam znajomego, który odradzał mi narty, a gorąco zachęcał właśnie do snowboardu. To już nie pierwsza osoba. Coś czuję, że za rok spróbuję sił w tej dziedzinie.
    piórko
    Kapral
     
    Posty: 62
    Rejestracja: 23 Listopad 2014, o 14:31

    Jazda na nartach

    Postprzez klamka » 9 Grudzień 2014, o 11:34

    Ja chyba wolę jednak nie próbować. Mam wrażenie, że po kilku razach bym się połamała :)
    klamka
    Plutonowy
     
    Posty: 118
    Rejestracja: 26 Czerwiec 2013, o 10:57

    Jazda na nartach

    Postprzez KST » 9 Grudzień 2014, o 14:54

    fajny sport - w 3 dni się nauczyłem jako tako jeździć ;P
    Image
    Awatar użytkownika
    KST
    Szeregowy
     
    Posty: 8
    Rejestracja: 24 Listopad 2014, o 14:29
    Miejscowość: Warszawa
    Miasto: Warszawa
    Data urodzenia: 14 11 1980

    Następna

    Wróć do Hydepark

    Kto jest na forum

    Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

    Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group. | Siłownia
    Witamy na stronie www.kulturystyczni.pl - Forum Kulturystyczne * Suplementy i odżywki * Sporty walki * Kulturystyka i Fitness
    Na naszej stronie znajdziecie wszystko na temat treningu - plany treningowe i ćwiczenia. Możecie tutaj znaleźć doskonale opracowane ćwiczenia na płaski brzuch. Dowiecie się jak powinna wyglądać dieta i prawidłowe odżywianie się, a także jak stosować suplementy i odżywki. Znajdziecie również informacje na temat niedozwolonego wspomagania, takiego jak sterydy anaboliczne i prohormony, a także poznacie najwydajniejszy trening na mase. Forum Sportowe. Katalog stron.

    cron