Szybkie logowanie
  • Strona główna Forum Hydepark
  • Markowe ciuchy?

    Miejsce dyskusji dosłownie o wszystkim, niekoniecznie związanym z kulturystyką. Dział pozwalający na wolną dyskusję nie ograniczoną żadnym tematem przewodnim.

    Moderator: Michał Bodzioch


    Markowe ciuchy?

    Postprzez adasko33 » 23 Wrzesień 2014, o 11:16

    ja bardzo często kupuje markowe ciuchy na allegro...można kupić o wiele tanie np spodnie z z zary które kosztują 120zł ja kupiłam za 20...100 w kieszeni...markowe ciuchy są lepsze...nie niszczą się tak szybko...na co mi bluzka za 10zł która rozciągnie się zaraz po 1 praniu

    ==================
    Tylko u nas d&o
    adasko33
    Szeregowy
     
    Posty: 1
    Rejestracja: 23 Wrzesień 2014, o 10:48

    Prezenty!

    Uwaga! - Rozdajemy prezenty! - Zarejestruj się już dziś i zgarnij prezent!

    Post przez Vito

    Cześć! Widzę, że przeglądasz ten temat jako niezalogowany / niezarejestrowany użytkownik! Zarejestruj się na naszym forum a otrzymasz prezent, który z pewnością przyda Ci się na treningach!

    Wśród wszystkich zarejestrowanych użytkowników rozlosujemy między innymi: rękawiczki i pasy kulturystyczne, shakery oraz opaski na rękę z motywującym napisem!

    REGULAMIN:
    • Losowanie prezentów odbędzie się 10 stycznia 2016r. przez Administratora forum Kulturystyczni.pl
    • W losowaniu weźmie udział każdy zarejestrowany użytkownik forum Kulturystyczni.pl, który na swoim koncie posiada co najmniej 3 pochwały.
    • Każdy wylosowany przez nas użytkownik otrzyma po jednym prezencie.
    LISTA PREZENTÓW:
    • 3x Rękawiczki do ćwiczeń
    • 3x Pas kulturystyczny
    • 3x Shaker
    • 3x Opaska na rękę z motywującym napisem
    Życzymy szczęścia! Zarejestruj konto i zgarnij prezent!
    Awatar użytkownika
    Vito
    Administrator

    Markowe ciuchy?

    Postprzez Ecki » 26 Wrzesień 2014, o 12:48

    ja lubię kupować sobie markowe ubrania, ostatnio kupiłem sobie nawet nowe markowe buty vans męskie trzeba przyznać, że robią wrażenie:)
    Ecki
    Szeregowy
     
    Posty: 1
    Rejestracja: 26 Wrzesień 2014, o 12:47

    Re: Markowe ciuchy?

    Postprzez Santk » 12 Październik 2014, o 17:43

    adasko33 napisał:ja bardzo często kupuje markowe ciuchy na allegro...można kupić o wiele tanie np spodnie z z zary które kosztują 120zł ja kupiłam za 20...100 w kieszeni...markowe ciuchy są lepsze...nie niszczą się tak szybko...na co mi bluzka za 10zł która rozciągnie się zaraz po 1 praniu
    [/url]


    To widzę, że jesteś mega naiwny bo te markowe ciuchy bardzo często pochodzą z Chin. A skoro tak to dlaczego nie kupić ich jeszcze taniej bezpośrednio z Chin tylko nabijać marżę pośrednikom na allegro? W tej chwili przez takie portale jak chociażby Taniozchin możesz zamawiać bezpośrednio bez żadnych pośredników sprawdź sobie ceny odzieży http://www.taniozchin.pl/ początkowo była niepewność, ale po pierwszym małym zamówieniu jakie doszło, można powiedzieć, że ja osobiście z allegro już nie korzystam prawie wcale, bardzo się opłaca zamawiać buty.
    Santk
    Szeregowy
     
    Posty: 11
    Rejestracja: 23 Lipiec 2014, o 13:46
    Data urodzenia: 19 07 1988

    Markowe ciuchy?

    Postprzez lempi » 13 Październik 2014, o 11:07

    Z markowych ciuchów kupuję jedynie eleganckie garnitury czy koszule. Resztę kupuję w zwykłych sieciówkach bo szkoda mi kasy.
    lempi
    Szeregowy
     
    Posty: 1
    Rejestracja: 13 Październik 2014, o 10:38

    Markowe ciuchy?

    Postprzez klamka » 16 Październik 2014, o 11:44

    Zależy jeszcze o jakich markach mówimy. Ja kupuję raczej w tych tańszych sieciówkach, czasami zdarzy mi się wybrać coś nieco droższego i lepszej jakości. Generalnie stawiam jednak na różne buty, ubrania, a w szczególności sukienki asos. To wprawdzie zakupy jedynie przez internet, ale zawsze można zwrócić to, co się zamówiło bez podania konkretnej przyczyny.
    klamka
    Plutonowy
     
    Posty: 118
    Rejestracja: 26 Czerwiec 2013, o 10:57

    Markowe ciuchy?

    Postprzez piórko » 5 Grudzień 2014, o 13:23

    Ja najczęściej kupuję w sieciówkach - czy można to nazwać markowymi ciuchami - nie wiem. Oczywiście nie chodzę po sklepach - już dawno przerzuciłam się na zakupy przez internet.
    piórko
    Kapral
     
    Posty: 62
    Rejestracja: 23 Listopad 2014, o 14:31

    Markowe ciuchy?

    Postprzez goszPtosz1 » 7 Grudzień 2014, o 18:43

    Ciuchy kupuje w salonie Reserved , CA oraz Hause. Obuwie również kupuję w tych salonach.
    goszPtosz1
    Szeregowy
     
    Posty: 3
    Rejestracja: 7 Grudzień 2014, o 14:39

    Re: Markowe ciuchy?

    Postprzez cmaMo79 » 12 Grudzień 2014, o 09:58

    Ja kupuje tylko markowe ciuchy :) Najlepsze są w Ney Yoreker.
    Jeśli szukasz informacji na temat leków oraz ich zamienników sprawdź stronę xmedica.pl. Znajdziesz tam informację o wskazania, przeciwwskazaniach, działaniach niepożądanych oraz średnie ceny preparatów leczniczych.
    cmaMo79
    Szeregowy
     
    Posty: 7
    Rejestracja: 7 Listopad 2014, o 08:46

    Re: Markowe ciuchy?

    Postprzez Santk » 14 Grudzień 2014, o 12:18

    Steryd napisał:zazwyczaj jest to allegro..tam jest tego od grona :) ale nie polecam kupowac ciuchow przez neta, nie ma jak przymierzyć a dopiero potem kupic


    On pyta o markowe :-) a nie o to co sprzedają na allegro. Po za tym o jakie ciuch Ci konkretnie chodzi? - pisząc markowe to można kupić garnitur, albo odzież sportową. Napieszo.pl - jeżeli chodzi o odzież stricte sportową to chyba jeden z lepiej wyposażonych sklepów. Czasami zdarza mi się też kupić coś w sklepach naziemnych, ale to sporadycznie głównie z powodu ceny.
    Santk
    Szeregowy
     
    Posty: 11
    Rejestracja: 23 Lipiec 2014, o 13:46
    Data urodzenia: 19 07 1988

    Markowe ciuchy?

    Postprzez klamka » 16 Grudzień 2014, o 12:29

    Bluza wygląda bardzo fajnie. A jak wygląda kwestia jej jakości?
    klamka
    Plutonowy
     
    Posty: 118
    Rejestracja: 26 Czerwiec 2013, o 10:57

    PoprzedniaNastępna

    Wróć do Hydepark

    Kto jest na forum

    Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] oraz 1 gość

    Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group. | Siłownia
    Witamy na stronie www.kulturystyczni.pl - Forum Kulturystyczne * Suplementy i odżywki * Sporty walki * Kulturystyka i Fitness
    Na naszej stronie znajdziecie wszystko na temat treningu - plany treningowe i ćwiczenia. Możecie tutaj znaleźć doskonale opracowane ćwiczenia na płaski brzuch. Dowiecie się jak powinna wyglądać dieta i prawidłowe odżywianie się, a także jak stosować suplementy i odżywki. Znajdziecie również informacje na temat niedozwolonego wspomagania, takiego jak sterydy anaboliczne i prohormony, a także poznacie najwydajniejszy trening na mase. Forum Sportowe. Katalog stron.

    cron