Szybkie logowanie
  • Strona główna Forum Hydepark
  • Mój ogród

    Miejsce dyskusji dosłownie o wszystkim, niekoniecznie związanym z kulturystyką. Dział pozwalający na wolną dyskusję nie ograniczoną żadnym tematem przewodnim.

    Moderator: Michał Bodzioch


    Mój ogród

    Postprzez Devil93 » 23 Styczeń 2021, o 09:46

    Cześć, jestem tu już jakiś czas, ale o to nie pytałam, więc wybaczcie mi śmiałość. Chodzi o ogrody. Jakie macie na to sposoby? Co robicie, żeby one wyglądały pięknie? Ja się zastanawiam nad zakupami tutaj cebulki-kwiatowe.pl . To jeden z lepszych sklepów ogrodniczych, z cebulkami kwiatów. Co o tym myślicie?
    Devil93
    Sierżant sztabowy
     
    Posty: 455
    Rejestracja: 26 Marzec 2018, o 09:53

    Prezenty!

    Uwaga! - Rozdajemy prezenty! - Zarejestruj się już dziś i zgarnij prezent!

    Post przez Vito

    Cześć! Widzę, że przeglądasz ten temat jako niezalogowany / niezarejestrowany użytkownik! Zarejestruj się na naszym forum a otrzymasz prezent, który z pewnością przyda Ci się na treningach!

    Wśród wszystkich zarejestrowanych użytkowników rozlosujemy między innymi: rękawiczki i pasy kulturystyczne, shakery oraz opaski na rękę z motywującym napisem!

    REGULAMIN:
    • Losowanie prezentów odbędzie się 10 stycznia 2016r. przez Administratora forum Kulturystyczni.pl
    • W losowaniu weźmie udział każdy zarejestrowany użytkownik forum Kulturystyczni.pl, który na swoim koncie posiada co najmniej 3 pochwały.
    • Każdy wylosowany przez nas użytkownik otrzyma po jednym prezencie.
    LISTA PREZENTÓW:
    • 3x Rękawiczki do ćwiczeń
    • 3x Pas kulturystyczny
    • 3x Shaker
    • 3x Opaska na rękę z motywującym napisem
    Życzymy szczęścia! Zarejestruj konto i zgarnij prezent!
    Awatar użytkownika
    Vito
    Administrator

    Re: Mój ogród

    Postprzez Alicja » 25 Styczeń 2021, o 10:39

    Trzeba pamiętać o tym, że różnego rodzaju kwiaty i inne rośliny w ogrodzie to nie wszystko. Warto pomyśleć o zakupie jakichś mebli ogrodowych. Wiosna w zasadzie już niedługo, więc to dość dobry moment na to, by kupić do ogrodu jakiś stół i krzesła. Teraz wyhaczyć można meble w niezłych cenach. :)
    "A co to znaczy, że coś wypada? Gdyby ludzie się umówili, że wypada nosić twaróg na głowie, nosiłabyś?"
    Awatar użytkownika
    Alicja
    Sierżant
     
    Posty: 221
    Rejestracja: 10 Maj 2017, o 10:43
    Data urodzenia: 16 08 1986

    Mój ogród

    Postprzez Ailis » 14 Wrzesień 2021, o 16:54

    Aby cieszyć się odpoczynkiem w pięknym ogrodzie trzeba pamiętać o jego pielęgnacji a tego nie zawsze nam się chce dopilnować :) Jednak odpowiednie narzędzia czy urządzenia mogą skutecznie nam pomóc w doprowadzeniu ogródka do idealnego stanu. W tym z pewnością mogą pomóc narzędzia od https://www.stiga.pl/ .
    Ailis
    Starszy plutonowy
     
    Posty: 152
    Rejestracja: 5 Marzec 2018, o 14:53
    Miasto: Białe Błota

    Mój ogród

    Postprzez GosikS » 22 Wrzesień 2021, o 14:27

    Świetnie, że dzielicie się swoimi doświadczeniami w tym temacie.
    GosikS
    Starszy sierżant sztabowy
     
    Posty: 507
    Rejestracja: 11 Lipiec 2016, o 21:56

    Mój ogród

    Postprzez ilona09 » 27 Wrzesień 2021, o 10:13

    W przypadku mebli najlepiej wybrać te wykonane z metalu. Podstawowe meble to stół i krzesła, ale ja mam też w swojej ogrodowej altance regał kupiony w https://www.e-regaly.pl/. Postawiłam na nim kwiaty doniczkowe. Wyglądają pięknie, dają piękny zapach.
    ilona09
    Starszy kapral
     
    Posty: 98
    Rejestracja: 14 Marzec 2017, o 19:01

    Re: Mój ogród

    Postprzez jurasekl22 » 26 Listopad 2021, o 12:12

    Ochrona przed chorobami jest kluczowa przy uprawianiu rożnego rodzaju roślin. Polecam Wam https://portalswiebodzin.pl/czym-jest-m ... -zwalczac/ , jest to strona na której znajdziecie informacje które pomogą Wam w zapobieganiu chorobą u zbóż. Wszelkie porady znajdziecie na stronie.
    jurasekl22
    Młodszy chorąży
     
    Posty: 869
    Rejestracja: 12 Październik 2017, o 08:27

    Mój ogród

    Postprzez werena48 » 12 Grudzień 2021, o 14:03

    Ja ostatnio w ogrodzie chciałam zastosować jakieś fajne sadzonki, aby mieć własne owoce. Ciekawe porady sadownicze znalazłam tutaj https://sadowniczeabc.pl/. Jak dla mnie warto sprawdzić bo są to bardzo praktyczne porady, które można fajnie zastosować w ogrodzie.
    werena48
    Starszy szeregowy
     
    Posty: 17
    Rejestracja: 28 Grudzień 2016, o 13:03
    Miasto: Poznań

    Re: Mój ogród

    Postprzez Olaprima » 27 Luty 2022, o 13:49

    Przede wszystkim trzeba włożyć dużo serca i pracy w ogród aby wyglądał pięknie. Niezbędne są odpowiednie narzędzia, które można kupić na przykład w tym sklepie https://www.narzedzia-krab.pl/. Ja z pewnością będę się w nim zaopatrywać. Choćby z tego względu, ze ceny są korzystne no i wysoka markowa jakość.
    Olaprima
    Starszy kapral
     
    Posty: 78
    Rejestracja: 4 Maj 2018, o 15:16

    Mój ogród

    Postprzez Niuniaaa » 28 Luty 2022, o 20:25

    Skoro mówicie tutaj o aranżowaniu ogrodu, to tutaj https://colorplant.pl/sklep/?filter_gru ... wy-iglaste możecie kupić różnorodne rośliny, którymi będziecie mogli przyozdobić efektywnie swój ogród. Warto sobie sprawdzić ich oferty, ponieważ mają super ceny i spory wybór.
    Niuniaaa
    Starszy sierżant
     
    Posty: 357
    Rejestracja: 19 Kwiecień 2018, o 06:41

    Re: Mój ogród

    Postprzez Eizzy » 27 Lipiec 2022, o 09:24

    Alicja napisał:Trzeba pamiętać o tym, że różnego rodzaju kwiaty i inne rośliny w ogrodzie to nie wszystko. Warto pomyśleć o zakupie jakichś mebli ogrodowych.:)

    No pewnie, w końcu ogród to powinno być przyjemne miejsce, w którym chce się spędzać czas. Wiadomo, własne sadzonki czy nawet szklarnia to świetny pomysł, ale jakaś drobna strefa relaksu też się przyda. My w swojej mamy np. leżaki drewniane, huśtawkę i małą altankę. Zawsze miło spędzamy w nim czas, aż chce się wracać.
    Eizzy
    Kapral
     
    Posty: 53
    Rejestracja: 9 Sierpień 2013, o 13:16

    Następna

    Wróć do Hydepark

    Kto jest na forum

    Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

    Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group. | Siłownia
    Witamy na stronie www.kulturystyczni.pl - Forum Kulturystyczne * Suplementy i odżywki * Sporty walki * Kulturystyka i Fitness
    Na naszej stronie znajdziecie wszystko na temat treningu - plany treningowe i ćwiczenia. Możecie tutaj znaleźć doskonale opracowane ćwiczenia na płaski brzuch. Dowiecie się jak powinna wyglądać dieta i prawidłowe odżywianie się, a także jak stosować suplementy i odżywki. Znajdziecie również informacje na temat niedozwolonego wspomagania, takiego jak sterydy anaboliczne i prohormony, a także poznacie najwydajniejszy trening na mase. Forum Sportowe. Katalog stron.