Szybkie logowanie
  • Strona główna Forum Hydepark
  • Opowiadamy kawały :)

    Miejsce dyskusji dosłownie o wszystkim, niekoniecznie związanym z kulturystyką. Dział pozwalający na wolną dyskusję nie ograniczoną żadnym tematem przewodnim.

    Moderator: Michał Bodzioch


    Re: Opowiadamy kawały :)

    Postprzez 8ulka9 » 20 Sierpień 2014, o 09:16

    Stary farmer miał duży staw na tyłach swojego ogrodu. A i ogród niczego sobie. Stoliki wokół dużego grilla, trawniczek ładnie przystrzyżony, drzewka owocowe itp...
    Pewnego wieczoru farmer postanowił pójść nad staw i "rzucić gospodarskim okiem". Przy okazji wziął wiadro, coby w drodze powrotnej przynieść trochę owoców.
    W miarę jak zbliżał się do stawu, słyszał coraz głośniejsze hałasy i krzyki. W końcu dotarł nad staw i oczom jego ukazał się taki oto widok: kilka ładnych młodych dziewczyn kąpało się nago w jego stawie. Natychmiast go zobaczyły i podpłynęły na głębszą wodę.
    - Nie wyjdziemy, dopóki pan nie odejdzie! - krzyczały.
    Stary farmer zmarszczył tylko brew i mówi:
    - Nie przyszedłem tu po to, żeby oglądać was pływające nago, ani po to, żeby zmuszać was do wyjścia z wody nago. - Tu stary farmer popatrzył na trzymane w ręku wiadro. - Przyszedłem tylko po to, żeby nakarmić aligatora...




    _____________________
    Włókniny filtracyjne. Polecam.
    8ulka9
    Szeregowy
     
    Posty: 1
    Rejestracja: 20 Sierpień 2014, o 09:14

    Prezenty!

    Uwaga! - Rozdajemy prezenty! - Zarejestruj się już dziś i zgarnij prezent!

    Post przez Vito

    Cześć! Widzę, że przeglądasz ten temat jako niezalogowany / niezarejestrowany użytkownik! Zarejestruj się na naszym forum a otrzymasz prezent, który z pewnością przyda Ci się na treningach!

    Wśród wszystkich zarejestrowanych użytkowników rozlosujemy między innymi: rękawiczki i pasy kulturystyczne, shakery oraz opaski na rękę z motywującym napisem!

    REGULAMIN:
    • Losowanie prezentów odbędzie się 10 stycznia 2016r. przez Administratora forum Kulturystyczni.pl
    • W losowaniu weźmie udział każdy zarejestrowany użytkownik forum Kulturystyczni.pl, który na swoim koncie posiada co najmniej 3 pochwały.
    • Każdy wylosowany przez nas użytkownik otrzyma po jednym prezencie.
    LISTA PREZENTÓW:
    • 3x Rękawiczki do ćwiczeń
    • 3x Pas kulturystyczny
    • 3x Shaker
    • 3x Opaska na rękę z motywującym napisem
    Życzymy szczęścia! Zarejestruj konto i zgarnij prezent!
    Awatar użytkownika
    Vito
    Administrator

    Opowiadamy kawały :)

    Postprzez Romi » 20 Sierpień 2014, o 10:17

    Jedzie ksiądz przez małą mieścinę, na głównym skrzyżowaniu, tuż przed drzwiami komendy policji leży rozjechany pies. Ksiądz zdegustowany brakiem reakcji zatrzymuje auto, wchodzi na komendę i mówi:
    - Panowie chciałem zwrócić uwagę, że przed waszymi drzwiami leży rozjechany pies i zero reakcji z waszej strony!
    Na to gliniarz głupio się zaśmiał i mówi:
    - Ja myślałem, że to wy jesteście od pogrzebów.
    Ksiądz na to też z ironicznym uśmiechem:
    - Przyszedłem zawiadomić najbliższą rodzinę.

    _______
    Markowa wólka hurtownia internetowa
    Romi
    Szeregowy
     
    Posty: 1
    Rejestracja: 20 Sierpień 2014, o 10:17

    Opowiadamy kawały :)

    Postprzez Kemi » 21 Sierpień 2014, o 09:35

    Papa Smerf wychodzi ze swojego grzybka i mówi do zebranego przed nim tłumikiem Smerfów:
    - Smerfetka jest w ciąży. Kto to zrobił?
    Każdy wbija wzrok w ręce, które zaczęły się pocić.
    - Ja nie!
    - Ja nie!
    - Ja nie!
    - Ja nie!
    - Chrrrrrrrrrrrrrr!...Ja nie! - powiedział Śpioch.t
    - Ja cały ostatni miesiąc pisałem setny tom swoich przemyśleń oraz filozofii, Papo Smerfie! - powiedział Ważniak!
    - A ja cały rok bez przerwy rozbijam się i biorę psychotropy! - powiedział Ciamajda.
    - A ja nie jestem lesbą! - pisnęła Sasetka.
    A Maruda patrzy w ziemię, ze złością kopie kamień i mruczy gniewnie:
    - Jak ja nie cierpię prezerwatyw!

    ________
    Najlepsze drukowanie 3d
    Kemi
    Szeregowy
     
    Posty: 1
    Rejestracja: 21 Sierpień 2014, o 09:35

    Opowiadamy kawały :)

    Postprzez Kopi » 21 Sierpień 2014, o 13:14

    Turystce pod Nowym Targiem zepsuł się samochód. Młody baca pomógł jej naprawić. Po naprawie zaproponowała zapłatę w naturze. Po fakcie rozmarzona turystka mówi do bacy:
    - Baco! Wy chyba jesteście najlepszym kochankiem w okolicy!
    - Eee, nie. Mój szwagier lepszy
    - Dlaczego?
    - Za młodych lat przelecielim wszystkie baby we wsi, a jak brakło to złapalim niedźwiedzicę w lesie i też żeśmy przelecieli.
    - No i co?
    - Potem przez rok szwagrowi miód przynosiła.
    Kopi
    Szeregowy
     
    Posty: 3
    Rejestracja: 21 Sierpień 2014, o 13:14

    Opowiadamy kawały :)

    Postprzez Dewi » 22 Sierpień 2014, o 12:23

    Żona, wracając do domu z zakupów, zastała swojego męża w łóżku z atrakcyjną osiemnastolatką. W momencie, gdy skończyła się pakować i chciała opuścić dom, mąż zatrzymał ją tymi słowami:
    - Zanim wyjdziesz, chciałbym, żebyś posłuchała, jak do tego wszystkiego doszło. Gdy jechałem z pracy do domu autostradą w czasie wielkiej ulewy, zobaczyłem tę miłą dziewczynę, zmęczoną i przemoczoną. Zaoferowałem jej, że ją podwiozę. Ale gdy zorientowałem się, że była głodna i bez pieniędzy, przywiozłem ją do domu i przygotowałem jej posiłek, z tej pieczonej wołowiny, którą kiedyś kupiłem, a ty o niej zapomniałaś w lodówce. Na nogach miała bardzo zniszczone sandały, wiec dałem jej parę twoich dobrych butów, których nie nosisz, bo wyszły z mody. Było jej zimno, więc dałem jej sweter, który podarowałem ci na urodziny, a którego nigdy nie włożyłaś, bo kolor ci nie odpowiadał. Jej spodnie były bardzo zniszczone, wiec dałem jej parę twoich. Były jak nowe, ale dla ciebie już za małe. I w momencie, gdy ta dziewczyna już opuszczała nasz dom, zatrzymała się i zapytała: "Czy jest jeszcze coś, czego twoja żona już nie używa?"


    ______
    Profesjonalne mycie kostki brukowej
    Dewi
    Szeregowy
     
    Posty: 1
    Rejestracja: 22 Sierpień 2014, o 12:23

    Opowiadamy kawały :)

    Postprzez Pesi » 22 Sierpień 2014, o 12:26

    Żona, wracając do domu z zakupów, zastała swojego męża w łóżku z atrakcyjną osiemnastolatką. W momencie, gdy skończyła się pakować i chciała opuścić dom, mąż zatrzymał ją tymi słowami:
    - Zanim wyjdziesz, chciałbym, żebyś posłuchała, jak do tego wszystkiego doszło. Gdy jechałem z pracy do domu autostradą w czasie wielkiej ulewy, zobaczyłem tę miłą dziewczynę, zmęczoną i przemoczoną. Zaoferowałem jej, że ją podwiozę. Ale gdy zorientowałem się, że była głodna i bez pieniędzy, przywiozłem ją do domu i przygotowałem jej posiłek, z tej pieczonej wołowiny, którą kiedyś kupiłem, a ty o niej zapomniałaś w lodówce. Na nogach miała bardzo zniszczone sandały, wiec dałem jej parę twoich dobrych butów, których nie nosisz, bo wyszły z mody. Było jej zimno, więc dałem jej sweter, który podarowałem ci na urodziny, a którego nigdy nie włożyłaś, bo kolor ci nie odpowiadał. Jej spodnie były bardzo zniszczone, wiec dałem jej parę twoich. Były jak nowe, ale dla ciebie już za małe. I w momencie, gdy ta dziewczyna już opuszczała nasz dom, zatrzymała się i zapytała: "Czy jest jeszcze coś, czego twoja żona już nie używa?"

    ________
    Wytrzymały garaż blaszany
    Pesi
    Szeregowy
     
    Posty: 1
    Rejestracja: 22 Sierpień 2014, o 12:25

    Opowiadamy kawały :)

    Postprzez Niezbywalne » 23 Sierpień 2014, o 19:03

    A ja tam dam inny kawał:

    http://www.prawodoabsurdu.blogspot.nl/2 ... e.html?m=1

    Mało śmieszny ale dla mnie nowy :)
    Niezbywalne
    Szeregowy
     
    Posty: 2
    Rejestracja: 23 Sierpień 2014, o 18:54

    Opowiadamy kawały :)

    Postprzez Raca » 24 Sierpień 2014, o 09:44

    Matka beszta syna, który wybrał się do klubu ze striptizem.
    - Jak mogłeś! To obrzydliwe! Pewnie widziałeś tam rzeczy, których nie powinieneś zobaczyć!
    - Tak - odpowiada syn - Widziałem tam ojca.

    _________
    Profesjonalny biznes plan
    Raca
    Szeregowy
     
    Posty: 1
    Rejestracja: 24 Sierpień 2014, o 09:43

    Opowiadamy kawały :)

    Postprzez Fywo » 24 Sierpień 2014, o 09:45

    Kilkuletni chłopczyk i dziewczynka w tym samym wieku kąpią się razem w wannie. Dziewczynka dostrzega siusiaka i pyta chłopczyka:
    - Mogę dotknąć?
    Chłopczyk oburzony:
    - Nie ma mowy! Swojego już urwałaś!

    _______
    Zachwycające blaty kuchenne konglomerat kwarcowy
    Fywo
    Szeregowy
     
    Posty: 1
    Rejestracja: 24 Sierpień 2014, o 09:45

    Re: Opowiadamy kawały :)

    Postprzez Posi » 24 Sierpień 2014, o 17:08

    Marynarz wraca wcześniej z rejsu w czasie gdy żona przyjmuje kochanka. Wypycha go w pośpiechu nagiego na balkon.
    Przyjmuje serdecznie męża, podaje mu kolację. Jako, że jest zima a mieszkanie na 10 piętrze, facet nie ma szans.
    Puka do drzwi balkonu. Otwiera mu zdziwiony marynarz:
    - Bardzo pana przepraszam, byłem właśnie u sąsiadki na górze, kiedy wrócił jej mąż. Zeskoczyłem na wasz balkon. Czy mógłby mi pan pomóc?
    - Panie, my mężczyźni musimy sobie pomagać. Pożyczył facetowi swoje ubranie, poczęstował kieliszkiem wódki. Wieczorem kładąc się do łóżka nagle się zamyślił:
    - Maryśka, albo ty jesteś ku**a, albo nam piętro dobudowali.

    _______
    Imponujący pokaz barmański
    Posi
    Szeregowy
     
    Posty: 2
    Rejestracja: 24 Sierpień 2014, o 17:07

    PoprzedniaNastępna

    Wróć do Hydepark

    Kto jest na forum

    Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

    Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group. | Siłownia
    Witamy na stronie www.kulturystyczni.pl - Forum Kulturystyczne * Suplementy i odżywki * Sporty walki * Kulturystyka i Fitness
    Na naszej stronie znajdziecie wszystko na temat treningu - plany treningowe i ćwiczenia. Możecie tutaj znaleźć doskonale opracowane ćwiczenia na płaski brzuch. Dowiecie się jak powinna wyglądać dieta i prawidłowe odżywianie się, a także jak stosować suplementy i odżywki. Znajdziecie również informacje na temat niedozwolonego wspomagania, takiego jak sterydy anaboliczne i prohormony, a także poznacie najwydajniejszy trening na mase. Forum Sportowe. Katalog stron.