Szybkie logowanie
  • Strona główna Forum Hydepark
  • Patenty na oszczędzanie

    Miejsce dyskusji dosłownie o wszystkim, niekoniecznie związanym z kulturystyką. Dział pozwalający na wolną dyskusję nie ograniczoną żadnym tematem przewodnim.

    Moderator: Michał Bodzioch


    Patenty na oszczędzanie

    Postprzez zwar » 10 Maj 2022, o 08:07

    Czy macie jakieś sprawdzone patenty na oszczedzanie? Jak Wam się udaje zaoszczedzić pewna sumę co miesiąc?
    Awatar użytkownika
    zwar
    Starszy kapral
     
    Posty: 98
    Rejestracja: 28 Lipiec 2016, o 07:46

    Prezenty!

    Uwaga! - Rozdajemy prezenty! - Zarejestruj się już dziś i zgarnij prezent!

    Post przez Vito

    Cześć! Widzę, że przeglądasz ten temat jako niezalogowany / niezarejestrowany użytkownik! Zarejestruj się na naszym forum a otrzymasz prezent, który z pewnością przyda Ci się na treningach!

    Wśród wszystkich zarejestrowanych użytkowników rozlosujemy między innymi: rękawiczki i pasy kulturystyczne, shakery oraz opaski na rękę z motywującym napisem!

    REGULAMIN:
    • Losowanie prezentów odbędzie się 10 stycznia 2016r. przez Administratora forum Kulturystyczni.pl
    • W losowaniu weźmie udział każdy zarejestrowany użytkownik forum Kulturystyczni.pl, który na swoim koncie posiada co najmniej 3 pochwały.
    • Każdy wylosowany przez nas użytkownik otrzyma po jednym prezencie.
    LISTA PREZENTÓW:
    • 3x Rękawiczki do ćwiczeń
    • 3x Pas kulturystyczny
    • 3x Shaker
    • 3x Opaska na rękę z motywującym napisem
    Życzymy szczęścia! Zarejestruj konto i zgarnij prezent!
    Awatar użytkownika
    Vito
    Administrator

    Re: Patenty na oszczędzanie

    Postprzez nass » 10 Maj 2022, o 08:43

    Ogólnie rachunki stałe i opłaty i obowiązkowy przelew na inne konto liczony jako dodatkowy rachunek... tak zbieram na wakacje,większe remonty i jakieś większe zaplanowane wydatki. to co na kontach zostaje na koniec miesiąca przed wypłatą lub w dniu wypłaty przelewam na konto gdzie są oszczędności. Dodatkowo w domu jest skarbonka, gdzie wrzucamy monety na rozpustę w czasie urlopów.

    Zerknij sobie na ten ranking kont bankowych - zobacz sobie jakie aktualnie warunki na oszczedzanie mają banki.
    Awatar użytkownika
    nass
    Starszy kapral
     
    Posty: 88
    Rejestracja: 12 Styczeń 2016, o 10:49

    Re: Patenty na oszczędzanie

    Postprzez Niuniaaa » 8 Lipiec 2022, o 08:38

    Wiecie w życiu bywają różne sytuacje i na nie trzeba być przygotowanym... Dlatego tutaj https://unilink.pl/porady/oszczednosci- ... -finansowa możecie poczytać sobie czym jest przykładowo poduszka finansowa i dlaczego warto się na coś takiego zdecydować?
    Niuniaaa
    Starszy sierżant
     
    Posty: 357
    Rejestracja: 19 Kwiecień 2018, o 06:41

    Re: Patenty na oszczędzanie

    Postprzez Alicja » 14 Lipiec 2022, o 12:43

    Według mnie dobrym sposobem na to aby nieco oszczędzić jest zamawianie rzeczy przez internet. Można zamawiać wyroby lniane https://www.sklep.dastal.com.pl/c128,Wyroby-lniane- i inne drobiazgi z jednego sklepu, co wyjdzie nam taniej niż jazda samochodem do sklepów.
    "A co to znaczy, że coś wypada? Gdyby ludzie się umówili, że wypada nosić twaróg na głowie, nosiłabyś?"
    Awatar użytkownika
    Alicja
    Sierżant
     
    Posty: 221
    Rejestracja: 10 Maj 2017, o 10:43
    Data urodzenia: 16 08 1986

    Patenty na oszczędzanie

    Postprzez GosikS » 17 Lipiec 2022, o 10:11

    Sposobów na oszczędzanie jest sporo, trzeba się też tego nauczyć. Jeśli chodzi o oszczędności w domu, to warto - szczególnie w obecnej sytuacji ekonomicznej - przeanalizować wydatki na energię, tam często można znaleźć tańsze rozwiązania, o których nawet nie wiemy. Warto pamiętać, że nie jesteśmy uzależnieni i uwiązani do jednego dostawcy energii, są inne firmy na rynku u których jest tańsza energia elektryczna - wystarczy się tylko rozejrzeć. Tutaj warto zwrócić uwagę na ofertę firmy Enea.
    GosikS
    Sierżant sztabowy
     
    Posty: 498
    Rejestracja: 11 Lipiec 2016, o 21:56

    Patenty na oszczędzanie

    Postprzez GosikS » 17 Lipiec 2022, o 11:33

    Ja prowadzę zeszycik, w którym skrupulatnie zapisuje każdy wydatek. Nawet 20 gr na zapałki:)
    GosikS
    Sierżant sztabowy
     
    Posty: 498
    Rejestracja: 11 Lipiec 2016, o 21:56

    Re: Patenty na oszczędzanie

    Postprzez justisx » 27 Sierpień 2022, o 15:59

    W tym miesiącu miałam spory wydatek. To podręczniki i reszta wyprawki szkolnej dla mojej córki. Ale dzięki zakupom przez Internet wydałam mniej niż się spodziewałam. Ten podręcznik https://www.taniaksiazka.pl/historia-4- ... 86891.html i resztę innych kupiłam w tej samej księgarni. A zaoszczędzone pieniądze dałam córce na kieszonkowe.
    justisx
    Plutonowy
     
    Posty: 136
    Rejestracja: 26 Wrzesień 2014, o 10:11

    Patenty na oszczędzanie

    Postprzez ilona09 » 29 Październik 2022, o 15:47

    Zakupy przez Internet to rzeczywiście sprawdzony patent na oszczędzanie. Urządzam domową siłownię i dzięki zakupom w https://www.marbo-sport.pl/pol_m_Gryfy- ... -1065.html sporo zaoszczędziłam niż robiąc zakupy stacjonarnie. A domowa siłownia to też oszczędność. Nie wydaję pieniędzy na karnet oraz na bilety na dojazdy, więc pieniądze wydane na sprzęt prędzej czy później się zwrócą.
    ilona09
    Starszy kapral
     
    Posty: 98
    Rejestracja: 14 Marzec 2017, o 19:01

    Patenty na oszczędzanie

    Postprzez jotek » 23 Listopad 2022, o 17:16

    Myślę, że dobrą opcją jest plan budżetowy - jak się z góry ustali i się go trzyma łatwiej jest posiadać kontrolę nad wydatkami.
    http://nasza-kamienica.pl/
    jotek
    Starszy kapral
     
    Posty: 87
    Rejestracja: 4 Czerwiec 2014, o 11:05
    Miejscowość: Lublin

    Patenty na oszczędzanie

    Postprzez fitania » 3 Marzec 2023, o 11:20

    Ja po prostu szukam i korzystam z promocji - według mnie to super sposób na oszczędzanie. Na pewno warto poznać aplikację jaką jest https://blix.pl/sklep/lidl/ To właśnie tutaj znajdziesz wszystkie możliwe gazetki promocyjne z marketów.
    fitania
    Plutonowy
     
    Posty: 120
    Rejestracja: 18 Styczeń 2018, o 21:52


    Wróć do Hydepark

    Kto jest na forum

    Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] oraz 1 gość

    Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group. | Siłownia
    Witamy na stronie www.kulturystyczni.pl - Forum Kulturystyczne * Suplementy i odżywki * Sporty walki * Kulturystyka i Fitness
    Na naszej stronie znajdziecie wszystko na temat treningu - plany treningowe i ćwiczenia. Możecie tutaj znaleźć doskonale opracowane ćwiczenia na płaski brzuch. Dowiecie się jak powinna wyglądać dieta i prawidłowe odżywianie się, a także jak stosować suplementy i odżywki. Znajdziecie również informacje na temat niedozwolonego wspomagania, takiego jak sterydy anaboliczne i prohormony, a także poznacie najwydajniejszy trening na mase. Forum Sportowe. Katalog stron.

    cron