Szybkie logowanie
  • Strona główna Forum Hydepark
  • Pilnie szukam firmę remontową

    Miejsce dyskusji dosłownie o wszystkim, niekoniecznie związanym z kulturystyką. Dział pozwalający na wolną dyskusję nie ograniczoną żadnym tematem przewodnim.

    Moderator: Michał Bodzioch


    Pilnie szukam firmę remontową

    Postprzez fitnesiara » 18 Wrzesień 2017, o 16:11

    Cześć, planuję remont mieszkania, jednym z punktów jest założenie izolacji. Myślałam nad tym, żeby to była wełna szklana, podobno jest skuteczna w tłumieniu hałasu. Jedyny problem to znalezienie odpowiedniej firmy, która porządnie się tym zajmie. Jeśli znacie kogoś kto zajmuje się zakładaniem wełny to będę niemiernie wdzięczna. Lokalizacja: Wrocław.
    fitnesiara
    Szeregowy
     
    Posty: 3
    Rejestracja: 1 Wrzesień 2017, o 17:45

    Prezenty!

    Uwaga! - Rozdajemy prezenty! - Zarejestruj się już dziś i zgarnij prezent!

    Post przez Vito

    Cześć! Widzę, że przeglądasz ten temat jako niezalogowany / niezarejestrowany użytkownik! Zarejestruj się na naszym forum a otrzymasz prezent, który z pewnością przyda Ci się na treningach!

    Wśród wszystkich zarejestrowanych użytkowników rozlosujemy między innymi: rękawiczki i pasy kulturystyczne, shakery oraz opaski na rękę z motywującym napisem!

    REGULAMIN:
    • Losowanie prezentów odbędzie się 10 stycznia 2016r. przez Administratora forum Kulturystyczni.pl
    • W losowaniu weźmie udział każdy zarejestrowany użytkownik forum Kulturystyczni.pl, który na swoim koncie posiada co najmniej 3 pochwały.
    • Każdy wylosowany przez nas użytkownik otrzyma po jednym prezencie.
    LISTA PREZENTÓW:
    • 3x Rękawiczki do ćwiczeń
    • 3x Pas kulturystyczny
    • 3x Shaker
    • 3x Opaska na rękę z motywującym napisem
    Życzymy szczęścia! Zarejestruj konto i zgarnij prezent!
    Awatar użytkownika
    Vito
    Administrator

    Re: Pilnie szukam firmę remontową

    Postprzez fitnesiara » 21 Wrzesień 2017, o 11:52

    fitnesiara napisał:Cześć, planuję remont mieszkania, jednym z punktów jest założenie izolacji. Myślałam nad tym, żeby to była wełna szklana, podobno jest skuteczna w tłumieniu hałasu. Jedyny problem to znalezienie odpowiedniej firmy, która porządnie się tym zajmie. Jeśli znacie kogoś kto zajmuje się zakładaniem wełny to będę niemiernie wdzięczna. Lokalizacja: Wrocław.


    Dostałam kontakt do https://polskiecentrumdachowe.pl/produk ... lana/ursa/ Myślicie, że to dobra firma? Ja chyba zaryzykuję, ponieważ zależy mi na czasie. Gdyby ktoś chciał potem dowiedzieć się jak zakończył się montaż, to dajcie znać :)
    fitnesiara
    Szeregowy
     
    Posty: 3
    Rejestracja: 1 Wrzesień 2017, o 17:45

    Pilnie szukam firmę remontową

    Postprzez kromnab » 22 Wrzesień 2017, o 03:51

    Dobra ta firma rzeczywiście jest? Bo też potrzebuję takich usług



    _________________________
    Zarabianie na wymianie walut – zalety
    kromnab
    Szeregowy
     
    Posty: 5
    Rejestracja: 22 Wrzesień 2017, o 03:50

    Pilnie szukam firmę remontową

    Postprzez olderu » 26 Wrzesień 2017, o 11:49

    Firma wygląda nieźle. Na terenie Poznania ja robię natomiast wykończenie ścian: tynki i szpachlowanie. W razie czego zajrzyjcie na stronę Tg budownictwo po więcej informacji.
    olderu
    Starszy szeregowy
     
    Posty: 16
    Rejestracja: 26 Czerwiec 2016, o 16:43

    Pilnie szukam firmę remontową

    Postprzez mondek32 » 15 Październik 2017, o 09:58

    Ostatnio na stronie https://www.budogram.pl czytałam ciekawy artykuł na temat tego, czym kierować się, wybierając ekipę budowlaną. Myślę, że artykuł można tez podpiąć pod fachowców, którzy mają nam wykończyć mieszkanie. Więc jeśli akurat stoicie przed takimi wyborami, to warto by było, abyście zapoznali się za artykułem - dzięki niemu będziecie wiedzieli, którzy kandydaci będą odpowiedni. Jest tam również wspomniane o pieniądzach - wiadomo, że gdy postawimy na najtańszą ekipę, nie możemy spodziewać się najlepszego efektu...
    mondek32
    Starszy kapral
     
    Posty: 87
    Rejestracja: 8 Grudzień 2016, o 16:15

    Re: Pilnie szukam firmę remontową

    Postprzez Ailis » 3 Wrzesień 2019, o 10:59

    No wybór firmy remontowej jest bardzo ważny jesli chcemy by wykonany remont spełnił nasze oczekiwania. O materiały to teraz łatwo nawet w castoramie mozna kupić wszystko nawet bez wychodzenia z domu wystarczy mieć Aplikacja castorama w sklepie Google Play https://play.google.com/store/apps/deta ... rama&hl=pl i dzięki temu zamawiać online z dostawą do domu.
    Ailis
    Starszy plutonowy
     
    Posty: 152
    Rejestracja: 5 Marzec 2018, o 14:53
    Miasto: Białe Błota

    Pilnie szukam firmę remontową

    Postprzez Devil93 » 24 Wrzesień 2019, o 09:06

    A skoro mowa o remontach, to powiedzcie, czy w firmie www.plexikord.pl zamawialiście może materiały na tak zwane zadaszenia? Bo właśnie mamy z mężem do wybudowania prowizoryczne pomieszczenie gospodarcze poza domem i zastanawiamy się, czy to nie byłoby dobre na takie szybkie i tanie zadaszenie. Co sądzicie?
    Devil93
    Sierżant sztabowy
     
    Posty: 455
    Rejestracja: 26 Marzec 2018, o 09:53


    Wróć do Hydepark

    Kto jest na forum

    Użytkownicy przeglądający to forum: Majestic-12 [Bot] oraz 1 gość

    Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group. | Siłownia
    Witamy na stronie www.kulturystyczni.pl - Forum Kulturystyczne * Suplementy i odżywki * Sporty walki * Kulturystyka i Fitness
    Na naszej stronie znajdziecie wszystko na temat treningu - plany treningowe i ćwiczenia. Możecie tutaj znaleźć doskonale opracowane ćwiczenia na płaski brzuch. Dowiecie się jak powinna wyglądać dieta i prawidłowe odżywianie się, a także jak stosować suplementy i odżywki. Znajdziecie również informacje na temat niedozwolonego wspomagania, takiego jak sterydy anaboliczne i prohormony, a także poznacie najwydajniejszy trening na mase. Forum Sportowe. Katalog stron.

    cron