Szybkie logowanie
  • Strona główna Forum Hydepark
  • Podłoga w domowej siłowni

    Miejsce dyskusji dosłownie o wszystkim, niekoniecznie związanym z kulturystyką. Dział pozwalający na wolną dyskusję nie ograniczoną żadnym tematem przewodnim.

    Moderator: Michał Bodzioch


    Podłoga w domowej siłowni

    Postprzez hania192 » 21 Sierpień 2016, o 19:56

    Witam,
    właśnie zamieszkałam w nowym domu, mój mężczyzna chce jeden pokój przeznaczyć na siłownię. Zastanawiamy się co na podłogę. Boimy się ze panele podłogowe się zniszczą. Nie wiemy tez jak długo będzie u nas ta siłownia, gdyś być może za niedługi czas pokoj siłownię trzeba będzie przeznaczyć dla dziecka.
    Pozdrawiam
    hania192
    Szeregowy
     
    Posty: 3
    Rejestracja: 28 Czerwiec 2016, o 10:24

    Prezenty!

    Uwaga! - Rozdajemy prezenty! - Zarejestruj się już dziś i zgarnij prezent!

    Post przez Vito

    Cześć! Widzę, że przeglądasz ten temat jako niezalogowany / niezarejestrowany użytkownik! Zarejestruj się na naszym forum a otrzymasz prezent, który z pewnością przyda Ci się na treningach!

    Wśród wszystkich zarejestrowanych użytkowników rozlosujemy między innymi: rękawiczki i pasy kulturystyczne, shakery oraz opaski na rękę z motywującym napisem!

    REGULAMIN:
    • Losowanie prezentów odbędzie się 10 stycznia 2016r. przez Administratora forum Kulturystyczni.pl
    • W losowaniu weźmie udział każdy zarejestrowany użytkownik forum Kulturystyczni.pl, który na swoim koncie posiada co najmniej 3 pochwały.
    • Każdy wylosowany przez nas użytkownik otrzyma po jednym prezencie.
    LISTA PREZENTÓW:
    • 3x Rękawiczki do ćwiczeń
    • 3x Pas kulturystyczny
    • 3x Shaker
    • 3x Opaska na rękę z motywującym napisem
    Życzymy szczęścia! Zarejestruj konto i zgarnij prezent!
    Awatar użytkownika
    Vito
    Administrator

    Podłoga w domowej siłowni

    Postprzez Konrad Adamczyk » 22 Sierpień 2016, o 08:21

    Hej,
    to zależy jakie ćwiczenia planujecie wykonywać. Podłoga najbardziej dostaje w kość przy martwych ciągach, gwałtownie odkładana na podłogę sztanga ważąca więcej niż 80kg raczej porobi wgniecenia w panelach albo je wybije. Ewentualnie żeby nie zmieniać podłogi, bo jest to dość duży koszt wiadomo, możecie spróbować (nie wiem czy to jest wykonalne) nie kłaść paneli gdzieś wzdłuż jednej ze ścian, tak żeby zmieściła się tam sztanga stojąca na talerzach + miejsce dla stóp ćwiczącego ;)

    Image
    https://www.facebook.com/Konrad-Adamczyk-Trenuj-z-cukrzycą-177285445939780/timeline/
    -----------------------------------------------------------------------------------------------
    *Instruktor kulturystyki, trener personalny, specjalista ds. żywienia i suplementacji
    *Plany treningowe, plany dietetyczne, suplementacja, treningi personalne
    Awatar użytkownika
    Konrad Adamczyk
    Moderator
     
    Posty: 70
    Rejestracja: 24 Wrzesień 2015, o 18:25
    Pochwały: 5
    Miasto: Kraków
    Data urodzenia: 04 07 1987

    Podłoga w domowej siłowni

    Postprzez płytka92 » 28 Sierpień 2017, o 15:22

    Hej :) Wiesz co, panele to na pewno nie jest dobry pomysł... To musi być bardzo trwała podłoga, wytrzymała na ciężary. Najlepiej znajdźcie coś w tym stylu: https://www.fortelock.pl/ Nawet jeśli siłownia jaką planujecie będzie mała, to chyba lepiej od razu podejść do tego profesjonalnie, niż za rok wymieniać panele czy wykładzinę. :<
    płytka92
    Szeregowy
     
    Posty: 5
    Rejestracja: 28 Sierpień 2017, o 14:28
    Miasto: Gdańsk
    Data urodzenia: 10 10 1992

    Podłoga w domowej siłowni

    Postprzez ilona09 » 8 Wrzesień 2017, o 19:38

    Ja na razie mam jeden sprzęt w domowej siłowni. Taki orbitrek http://marbo-sport.pl/product-pol-9537- ... ttler.html. Na razie na tym poprzestanę, bo pozwala mi on trenować prawie wszystkie mięśnie.
    ilona09
    Starszy kapral
     
    Posty: 98
    Rejestracja: 14 Marzec 2017, o 19:01

    Podłoga w domowej siłowni

    Postprzez sollipos » 22 Grudzień 2017, o 23:11

    Wydaje mi się, że ciekawym pomysłem na podłogę w siłowni może być na przykład wykładzina. Tylko musisz pamiętać o odpowiednich narzędziach do przycinania, takich jak te http://ms-service.pl/narzedzia/item/27- ... nocut.html żebyś równo przyciął wykładzinę i jej nie poszarpał bo będzie brzydko wyglądać.
    sollipos
    Starszy szeregowy
     
    Posty: 23
    Rejestracja: 29 Listopad 2016, o 15:23

    Podłoga w domowej siłowni

    Postprzez Niuniaaa » 28 Październik 2019, o 05:29

    Mnie się wydaje, że i w takim miejscu dobrze sprawdziłyby się panele podłogowe , ale jest to indywidualna kwestii. Wszystko zależy od waszych oczekiwań. Co do paneli jest to materiał naprawdę bardzo dobry i tani. No i masz ich tyle wzorów, że możesz naprawdę ciekawie zaaranżować swoją siłownię czy inne wnętrze. Myślę, że warto nad tym pomyśleć.
    Niuniaaa
    Starszy sierżant
     
    Posty: 357
    Rejestracja: 19 Kwiecień 2018, o 06:41


    Wróć do Hydepark

    Kto jest na forum

    Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

    Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group. | Siłownia
    Witamy na stronie www.kulturystyczni.pl - Forum Kulturystyczne * Suplementy i odżywki * Sporty walki * Kulturystyka i Fitness
    Na naszej stronie znajdziecie wszystko na temat treningu - plany treningowe i ćwiczenia. Możecie tutaj znaleźć doskonale opracowane ćwiczenia na płaski brzuch. Dowiecie się jak powinna wyglądać dieta i prawidłowe odżywianie się, a także jak stosować suplementy i odżywki. Znajdziecie również informacje na temat niedozwolonego wspomagania, takiego jak sterydy anaboliczne i prohormony, a także poznacie najwydajniejszy trening na mase. Forum Sportowe. Katalog stron.

    cron