Szybkie logowanie
  • Strona główna Forum Hydepark
  • Pomysł na prezent ?

    Miejsce dyskusji dosłownie o wszystkim, niekoniecznie związanym z kulturystyką. Dział pozwalający na wolną dyskusję nie ograniczoną żadnym tematem przewodnim.

    Moderator: Michał Bodzioch


    Re: Pomysł na prezent ?

    Postprzez Alicja » 30 Kwiecień 2020, o 12:04

    Jeśli druga osoba jest aktywna fizycznie to można zastanowić się nad suplementem diety z wyższej półki, na przykład dobrą odżywką białkową https://www.bodypak.pl/pl/20-odzywki-bialkowe. Taką odżywkę można stosować niezależnie od rodzaju sportu, więc myślę, że to może być trafiony prezent.
    "A co to znaczy, że coś wypada? Gdyby ludzie się umówili, że wypada nosić twaróg na głowie, nosiłabyś?"
    Awatar użytkownika
    Alicja
    Sierżant
     
    Posty: 221
    Rejestracja: 10 Maj 2017, o 10:43
    Data urodzenia: 16 08 1986

    Prezenty!

    Uwaga! - Rozdajemy prezenty! - Zarejestruj się już dziś i zgarnij prezent!

    Post przez Vito

    Cześć! Widzę, że przeglądasz ten temat jako niezalogowany / niezarejestrowany użytkownik! Zarejestruj się na naszym forum a otrzymasz prezent, który z pewnością przyda Ci się na treningach!

    Wśród wszystkich zarejestrowanych użytkowników rozlosujemy między innymi: rękawiczki i pasy kulturystyczne, shakery oraz opaski na rękę z motywującym napisem!

    REGULAMIN:
    • Losowanie prezentów odbędzie się 10 stycznia 2016r. przez Administratora forum Kulturystyczni.pl
    • W losowaniu weźmie udział każdy zarejestrowany użytkownik forum Kulturystyczni.pl, który na swoim koncie posiada co najmniej 3 pochwały.
    • Każdy wylosowany przez nas użytkownik otrzyma po jednym prezencie.
    LISTA PREZENTÓW:
    • 3x Rękawiczki do ćwiczeń
    • 3x Pas kulturystyczny
    • 3x Shaker
    • 3x Opaska na rękę z motywującym napisem
    Życzymy szczęścia! Zarejestruj konto i zgarnij prezent!
    Awatar użytkownika
    Vito
    Administrator

    Pomysł na prezent ?

    Postprzez Niuniaaa » 23 Wrzesień 2020, o 17:23

    Możecie też postawić przykładowo na jakiś ładny portfel, czy też praktyczną torbę. Zawsze tego typu artykuły się przydadzą... A z tego co wiem to Solier sklep ma całkiem spory wybór w tego typu rzeczach. Mają tam torby damskie, męskie, portfele, plecaki, walizki podróżne etc.
    Niuniaaa
    Starszy sierżant
     
    Posty: 357
    Rejestracja: 19 Kwiecień 2018, o 06:41

    Pomysł na prezent ?

    Postprzez ilona09 » 29 Wrzesień 2020, o 09:56

    Dobrej jakości sprzęt sportowy na pewno zadowoli taką osobę. Dla mężczyzny może https://www.marbo-sport.pl/pol_m_Gryfy- ... e-967.html? A dla kobiety np. stepper.
    ilona09
    Starszy kapral
     
    Posty: 98
    Rejestracja: 14 Marzec 2017, o 19:01

    Pomysł na prezent ?

    Postprzez GosikS » 9 Kwiecień 2021, o 11:46

    Dla mnie zawsze sprawdzoną opcją jest ten sklep z prezentami: https://galeriapodarunkowa.pl/ Mam pewność, że w ich asortymencie zawsze znajdę jakiś pomysł na upominek niezależnie od okazji. Także jeśli rozglądacie się za czymś na prezent to koniecznie musicie sprawdzić ich propozycje!
    GosikS
    Sierżant sztabowy
     
    Posty: 498
    Rejestracja: 11 Lipiec 2016, o 21:56

    Pomysł na prezent ?

    Postprzez jotek » 19 Maj 2022, o 10:21

    Dla mnie ekstra prezentem byłby rower na wzór motocykla. Polska firma https://royalbi.pl/ zajmuje się ich składaniem, sprzedażą i wysyłką. Są to idealne rowery dla ludzi żyjących w mieście i dojeżdżających do pracy rowerem, ale także dla tych, którzy lubią wycieczki leśne.
    jotek
    Starszy kapral
     
    Posty: 87
    Rejestracja: 4 Czerwiec 2014, o 11:05
    Miejscowość: Lublin

    Pomysł na prezent ?

    Postprzez GosikS » 3 Czerwiec 2022, o 10:32

    A jeszcze taka kwestia - prezenty na chrzest. Jakie macie podejście do tego? Pytam tutaj zarówno o kwoty jakie przeznaczaliście na tego typu prezenty oraz wybór samych zakupów. Ja jestem zdania, że jeśli rodzice dziecka są kimś bliskim z rodziny, to można się wprost spytać co jest potrzebne i co możemy kupić. To jest dobrze odbierane. Jeśli nie, to trzeba szukać na własną rękę, np. tutaj https://www.provident.pl/blog/jaki-prezent-na-chrzciny jest dobry artykuł na ten temat, polecam przeczytać, sporo przydatnych porad.
    GosikS
    Sierżant sztabowy
     
    Posty: 498
    Rejestracja: 11 Lipiec 2016, o 21:56

    Pomysł na prezent ?

    Postprzez GosikS » 3 Czerwiec 2022, o 21:45

    Ja również uważam, ze portfel będzie najlepszym prezentem :)
    GosikS
    Sierżant sztabowy
     
    Posty: 498
    Rejestracja: 11 Lipiec 2016, o 21:56

    Pomysł na prezent ?

    Postprzez justisx » 29 Wrzesień 2022, o 10:12

    Zbliżają sie urodziny mojego chrześniaka. Zastanawiam się nad jakąś gierką albo nad https://www.taniaksiazka.pl/klocki-lego ... 12579.html . A może podsuniecie mi jakiś inny pomysł na prezent dla 8-latka?
    justisx
    Plutonowy
     
    Posty: 136
    Rejestracja: 26 Wrzesień 2014, o 10:11

    Pomysł na prezent ?

    Postprzez jurasekl22 » 3 Październik 2022, o 12:48

    Zastanawiam się nad wyborem prezentu dla mojego brata, co według Was będzie dobrym pomysłem?

    schwimmende plattform
    jurasekl22
    Młodszy chorąży
     
    Posty: 863
    Rejestracja: 12 Październik 2017, o 08:27

    Poprzednia

    Wróć do Hydepark

    Kto jest na forum

    Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

    Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group. | Siłownia
    Witamy na stronie www.kulturystyczni.pl - Forum Kulturystyczne * Suplementy i odżywki * Sporty walki * Kulturystyka i Fitness
    Na naszej stronie znajdziecie wszystko na temat treningu - plany treningowe i ćwiczenia. Możecie tutaj znaleźć doskonale opracowane ćwiczenia na płaski brzuch. Dowiecie się jak powinna wyglądać dieta i prawidłowe odżywianie się, a także jak stosować suplementy i odżywki. Znajdziecie również informacje na temat niedozwolonego wspomagania, takiego jak sterydy anaboliczne i prohormony, a także poznacie najwydajniejszy trening na mase. Forum Sportowe. Katalog stron.

    cron