Szybkie logowanie
  • Strona główna Forum Hydepark
  • Prezent na gwiazdkę

    Miejsce dyskusji dosłownie o wszystkim, niekoniecznie związanym z kulturystyką. Dział pozwalający na wolną dyskusję nie ograniczoną żadnym tematem przewodnim.

    Moderator: Michał Bodzioch


    Prezent na gwiazdkę

    Postprzez goszPtosz1 » 7 Grudzień 2014, o 18:44

    Wszystko zależy dla kogo ma być ten prezent. Ja dziewczynie kupuje perfum Calvina Kleina.
    goszPtosz1
    Szeregowy
     
    Posty: 3
    Rejestracja: 7 Grudzień 2014, o 14:39

    Prezenty!

    Uwaga! - Rozdajemy prezenty! - Zarejestruj się już dziś i zgarnij prezent!

    Post przez Vito

    Cześć! Widzę, że przeglądasz ten temat jako niezalogowany / niezarejestrowany użytkownik! Zarejestruj się na naszym forum a otrzymasz prezent, który z pewnością przyda Ci się na treningach!

    Wśród wszystkich zarejestrowanych użytkowników rozlosujemy między innymi: rękawiczki i pasy kulturystyczne, shakery oraz opaski na rękę z motywującym napisem!

    REGULAMIN:
    • Losowanie prezentów odbędzie się 10 stycznia 2016r. przez Administratora forum Kulturystyczni.pl
    • W losowaniu weźmie udział każdy zarejestrowany użytkownik forum Kulturystyczni.pl, który na swoim koncie posiada co najmniej 3 pochwały.
    • Każdy wylosowany przez nas użytkownik otrzyma po jednym prezencie.
    LISTA PREZENTÓW:
    • 3x Rękawiczki do ćwiczeń
    • 3x Pas kulturystyczny
    • 3x Shaker
    • 3x Opaska na rękę z motywującym napisem
    Życzymy szczęścia! Zarejestruj konto i zgarnij prezent!
    Awatar użytkownika
    Vito
    Administrator

    Prezent na gwiazdkę

    Postprzez klamka » 16 Grudzień 2014, o 12:24

    A co myślicie o prezentach z nieco wyższej półki. Moja kuzynka zażyczyła sobie operację plastyczną uszu w Katowicach w chplast.com.pl, a że jej rodzice mają trochę więcej kasy, są w stanie temu życzeniu sprostać. Dziewczyna jest oczywiście pełnoletnia, ale czy to jednak nie mała przesada?
    klamka
    Plutonowy
     
    Posty: 118
    Rejestracja: 26 Czerwiec 2013, o 10:57

    Prezent na gwiazdkę

    Postprzez dawidOw2 » 18 Grudzień 2014, o 08:31

    Ja kupiłem dziewczynie perfum. Siostrze czapkę z pomponem z jenota.
    dawidOw2
    Szeregowy
     
    Posty: 3
    Rejestracja: 18 Grudzień 2014, o 07:59

    Prezent na gwiazdkę

    Postprzez klamka » 18 Grudzień 2014, o 14:10

    Chyba jednak perfumy ;)
    klamka
    Plutonowy
     
    Posty: 118
    Rejestracja: 26 Czerwiec 2013, o 10:57

    Prezent na gwiazdkę

    Postprzez piórko » 19 Grudzień 2014, o 10:19

    Tylko z perfum może być problem. No chyba, że wiemy, jaki jest ulubiony albo wymarzony.
    piórko
    Kapral
     
    Posty: 62
    Rejestracja: 23 Listopad 2014, o 14:31

    Prezent na gwiazdkę

    Postprzez Ulol » 20 Grudzień 2014, o 18:27

    ja mojej mamie kupiłam jedwabne dwie gotowe firanki, mam nadzieję że jej się taki prezent spodoba
    Ulol
    Szeregowy
     
    Posty: 1
    Rejestracja: 20 Grudzień 2014, o 18:26

    Prezent na gwiazdkę

    Postprzez Mistroz » 30 Grudzień 2014, o 14:08

    Ja od mojej drugiej połówki dostałem ekspres ciśnieniowy mini Gusto na kapsułki nescafe. Bardzo się ucieszyłem, bardzo lubię tę kawę.
    Mistroz
    Szeregowy
     
    Posty: 3
    Rejestracja: 30 Grudzień 2014, o 13:12

    Prezent na gwiazdkę

    Postprzez jasierka » 12 Styczeń 2015, o 12:34

    W tym roku na gwiazdkę prawie całej rodzinie kupiłam grube, wełniane skarpety ;). Przydatny prezent na zimowe wieczory przed telewizorem. Mój mężczyzna dostał ode mnie dodatkowo szlafrok i przydatne gadżety do biura.
    jasierka
    Szeregowy
     
    Posty: 1
    Rejestracja: 12 Styczeń 2015, o 12:31

    Prezent na gwiazdkę

    Postprzez piórko » 12 Styczeń 2015, o 13:01

    Ciepłe skarpety zawsze dostawałam od Babci na Gwiazdkę. W tym roku dostałam puzzle, książki, filiżanki i pieniądze.
    piórko
    Kapral
     
    Posty: 62
    Rejestracja: 23 Listopad 2014, o 14:31

    Prezent na gwiazdkę

    Postprzez barbieb » 13 Styczeń 2015, o 06:51

    Niedawno znajoma poleciła mi sklep Summit Katowice, w którym udało mi się zakupić śpiwory syntetyczno puchowe dla mojego brata, ale widziałam też, że w swojej ofercie mają odzież, buty, skarpety, plecaki, namioty, sprzęt wspinaczkowy i turystyczny, więc na pewno jeszcze nieraz coś tam zakupię, ponieważ mam w swojej rodzinie kilku zapalonych podróżników i sportowców.
    barbieb
    Plutonowy
     
    Posty: 121
    Rejestracja: 21 Maj 2014, o 12:38
    Pochwały: 1

    PoprzedniaNastępna

    Wróć do Hydepark

    Kto jest na forum

    Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

    Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group. | Siłownia
    Witamy na stronie www.kulturystyczni.pl - Forum Kulturystyczne * Suplementy i odżywki * Sporty walki * Kulturystyka i Fitness
    Na naszej stronie znajdziecie wszystko na temat treningu - plany treningowe i ćwiczenia. Możecie tutaj znaleźć doskonale opracowane ćwiczenia na płaski brzuch. Dowiecie się jak powinna wyglądać dieta i prawidłowe odżywianie się, a także jak stosować suplementy i odżywki. Znajdziecie również informacje na temat niedozwolonego wspomagania, takiego jak sterydy anaboliczne i prohormony, a także poznacie najwydajniejszy trening na mase. Forum Sportowe. Katalog stron.

    cron