Szybkie logowanie
  • Strona główna Forum Hydepark
  • Remont w kuchni

    Miejsce dyskusji dosłownie o wszystkim, niekoniecznie związanym z kulturystyką. Dział pozwalający na wolną dyskusję nie ograniczoną żadnym tematem przewodnim.

    Moderator: Michał Bodzioch


    Remont w kuchni

    Postprzez jurasekl22 » 5 Czerwiec 2019, o 06:43

    Jeśli szukacie fajnych rzeczy do nowej kuchni to polecam zajrzeć na stronę https://phu-gral.eu/pl/c/Prowadnice-meblowe/612 znajdziecie tutaj między innymi blaty i fronty do mebli, uchwyty i nóżki do szafek. Koniecznie zobaczcie bo macie mnóstwo ofert. Bardzo dobre ceny warto zajrzeć i zobaczyć. Serdecznie polecam.
    jurasekl22
    Młodszy chorąży
     
    Posty: 863
    Rejestracja: 12 Październik 2017, o 08:27

    Prezenty!

    Uwaga! - Rozdajemy prezenty! - Zarejestruj się już dziś i zgarnij prezent!

    Post przez Vito

    Cześć! Widzę, że przeglądasz ten temat jako niezalogowany / niezarejestrowany użytkownik! Zarejestruj się na naszym forum a otrzymasz prezent, który z pewnością przyda Ci się na treningach!

    Wśród wszystkich zarejestrowanych użytkowników rozlosujemy między innymi: rękawiczki i pasy kulturystyczne, shakery oraz opaski na rękę z motywującym napisem!

    REGULAMIN:
    • Losowanie prezentów odbędzie się 10 stycznia 2016r. przez Administratora forum Kulturystyczni.pl
    • W losowaniu weźmie udział każdy zarejestrowany użytkownik forum Kulturystyczni.pl, który na swoim koncie posiada co najmniej 3 pochwały.
    • Każdy wylosowany przez nas użytkownik otrzyma po jednym prezencie.
    LISTA PREZENTÓW:
    • 3x Rękawiczki do ćwiczeń
    • 3x Pas kulturystyczny
    • 3x Shaker
    • 3x Opaska na rękę z motywującym napisem
    Życzymy szczęścia! Zarejestruj konto i zgarnij prezent!
    Awatar użytkownika
    Vito
    Administrator

    Re: Remont w kuchni

    Postprzez Alicja » 23 Lipiec 2019, o 09:47

    Skoro już przeprowadzacie remont, to może zainteresują Was hokery barowe? Fajnie się prezentują i w dobrze urządzonych kuchniach zapewniają sporo wygody. Sama do takich się przekonałam.

    ;)
    "A co to znaczy, że coś wypada? Gdyby ludzie się umówili, że wypada nosić twaróg na głowie, nosiłabyś?"
    Awatar użytkownika
    Alicja
    Sierżant
     
    Posty: 221
    Rejestracja: 10 Maj 2017, o 10:43
    Data urodzenia: 16 08 1986

    Remont w kuchni

    Postprzez jurasekl22 » 21 Wrzesień 2019, o 04:45

    Ja też właśnie planuje remont u siebie w kuchni i zastanawiam się co moge zrobic ze ścianami. Malowanie musze przyznać trochę mnie już znudziło i tak sobie pomyslałem, że może coś takiego jak takie https://uwalls.pl/fototapety-kwiaty/ fototapety będzie dobrym rozwiązaniem? Co wy o tym sądzicie?
    jurasekl22
    Młodszy chorąży
     
    Posty: 863
    Rejestracja: 12 Październik 2017, o 08:27

    Remont w kuchni

    Postprzez Biernat33 » 28 Wrzesień 2019, o 21:31

    Jeśli się szykuje większy remont czy przebudowa to polecam Ci niedrogi sklep internetowy SYNPEKO, tam kupisz chemię budowlaną typu kwas lutowniczy Wszystko jest dobrej jakości, często mają różne promocje i szybko realizują zlecenia. To moj sklep nr 1 jesli chodzi o takie budowlane zakupy
    Biernat33
    Plutonowy
     
    Posty: 115
    Rejestracja: 20 Marzec 2018, o 11:33

    Re: Remont w kuchni

    Postprzez Devil93 » 17 Luty 2020, o 12:05

    Oj, jak remont, to duże wydatki się szykują. Dobrze jest się na to przygotować, wcześniej sprawdziwszy w takich https://www.ceneolokalnie.pl/koszalin/s ... omarche.pl miejscach gazetki promocyjne. Wcale nie jest powiedziane, że wszystko musicie w jednym miejscu kupować, narażając się na niekonieczne odpowiednie rozliczenie. Także wiecie, jak jest.
    Devil93
    Sierżant sztabowy
     
    Posty: 455
    Rejestracja: 26 Marzec 2018, o 09:53

    Re: Remont w kuchni

    Postprzez Biernat33 » 25 Wrzesień 2020, o 08:14

    moja zajoma kupiła płytki do nowego domu w sklepie internetowym https://www.twojelazienki.pl/cat-plytki-do-salonu . Wszystko przyszło na czas, płytki wyglądają dokładnie jak na zdjęciach. Dodatkowo bardzo pomogła jej rozmowa z pracownikami, którzy doradzili w wielu kwestiach :)
    Biernat33
    Plutonowy
     
    Posty: 115
    Rejestracja: 20 Marzec 2018, o 11:33

    Remont w kuchni

    Postprzez GosikS » 2 Luty 2021, o 14:14

    U mnie w domu szykuje się solidny remont. Zaczynamy od podłóg. Na stronie: https://baumit.pl/products/systemy-podl ... do-1-speed znajdziecie informacje o podkładzie podłogowym Baumit Rapido 1 Speed na który postawiliśmy. Absolutną podstawą jest przygotowanie odpowiedniej bazy pod nową podłogę ;)
    GosikS
    Sierżant sztabowy
     
    Posty: 497
    Rejestracja: 11 Lipiec 2016, o 21:56

    Remont w kuchni

    Postprzez Niuniaaa » 17 Maj 2021, o 11:54

    Ja też stoję właśnie przed generalnym remontem mojego domu i nie wiem od czego w sumie zacząć. Kuchnię chyba zostawię jeszcze na drugi plan, bo łazienka u mnie póki co wygląda najgorzej. Plus jest taki, że znalazłam ciekawe pomysły tutaj https://imozaiki.pl/pages/mozaika-lazienkowa na to jak super mozaika do łazienki może się sprawdzić. Dlatego myślę o jej zastosowaniu.
    Niuniaaa
    Starszy sierżant
     
    Posty: 357
    Rejestracja: 19 Kwiecień 2018, o 06:41

    Poprzednia

    Wróć do Hydepark

    Kto jest na forum

    Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

    Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group. | Siłownia
    Witamy na stronie www.kulturystyczni.pl - Forum Kulturystyczne * Suplementy i odżywki * Sporty walki * Kulturystyka i Fitness
    Na naszej stronie znajdziecie wszystko na temat treningu - plany treningowe i ćwiczenia. Możecie tutaj znaleźć doskonale opracowane ćwiczenia na płaski brzuch. Dowiecie się jak powinna wyglądać dieta i prawidłowe odżywianie się, a także jak stosować suplementy i odżywki. Znajdziecie również informacje na temat niedozwolonego wspomagania, takiego jak sterydy anaboliczne i prohormony, a także poznacie najwydajniejszy trening na mase. Forum Sportowe. Katalog stron.

    cron