Szybkie logowanie
  • Strona główna Forum Hydepark
  • Stare meble

    Miejsce dyskusji dosłownie o wszystkim, niekoniecznie związanym z kulturystyką. Dział pozwalający na wolną dyskusję nie ograniczoną żadnym tematem przewodnim.

    Moderator: Michał Bodzioch


    Stare meble

    Postprzez jurasekl22 » 15 Listopad 2021, o 23:19

    Jakie znacie sposoby na pozbycie się starych mebli? Polecam Wam bezpłatny odbiór mebli warszawa , jest to firma zajmująca się darmowym wywozem mebli. Sam skorzystałem z ich oferty w momencie gdy stare meble zajmowały niepotrzebnie przestrzeń. Więcej informacji znajdziecie na stronie.
    jurasekl22
    Młodszy chorąży
     
    Posty: 863
    Rejestracja: 12 Październik 2017, o 08:27

    Prezenty!

    Uwaga! - Rozdajemy prezenty! - Zarejestruj się już dziś i zgarnij prezent!

    Post przez Vito

    Cześć! Widzę, że przeglądasz ten temat jako niezalogowany / niezarejestrowany użytkownik! Zarejestruj się na naszym forum a otrzymasz prezent, który z pewnością przyda Ci się na treningach!

    Wśród wszystkich zarejestrowanych użytkowników rozlosujemy między innymi: rękawiczki i pasy kulturystyczne, shakery oraz opaski na rękę z motywującym napisem!

    REGULAMIN:
    • Losowanie prezentów odbędzie się 10 stycznia 2016r. przez Administratora forum Kulturystyczni.pl
    • W losowaniu weźmie udział każdy zarejestrowany użytkownik forum Kulturystyczni.pl, który na swoim koncie posiada co najmniej 3 pochwały.
    • Każdy wylosowany przez nas użytkownik otrzyma po jednym prezencie.
    LISTA PREZENTÓW:
    • 3x Rękawiczki do ćwiczeń
    • 3x Pas kulturystyczny
    • 3x Shaker
    • 3x Opaska na rękę z motywującym napisem
    Życzymy szczęścia! Zarejestruj konto i zgarnij prezent!
    Awatar użytkownika
    Vito
    Administrator

    Stare meble

    Postprzez Alicja » 16 Grudzień 2021, o 12:09

    Ja szukałam ostatnio szafy do swojego pokoju i postawiłam na szafę, którą znalazłam w sieci. Jest idealna ;)
    "A co to znaczy, że coś wypada? Gdyby ludzie się umówili, że wypada nosić twaróg na głowie, nosiłabyś?"
    Awatar użytkownika
    Alicja
    Sierżant
     
    Posty: 221
    Rejestracja: 10 Maj 2017, o 10:43
    Data urodzenia: 16 08 1986

    Stare meble

    Postprzez Niuniaaa » 2 Luty 2022, o 20:22

    Jak nie macie co zrobić ze starymi meblami, to mam pewien pomysł. Warto przykładowo nadać ogłoszenie, typu oddam za darmo białystok chociażby na portalu pokato.pl. Tam sporo ludzi zagląda, także wydaje mi się że szybko zrobicie sobie z nimi porządek.
    Niuniaaa
    Starszy sierżant
     
    Posty: 357
    Rejestracja: 19 Kwiecień 2018, o 06:41

    Stare meble

    Postprzez ilona09 » 29 Kwiecień 2022, o 16:07

    Wiele osób wynosi stare meble do piwnicy. Odradzam takie rozwiązanie. W mojej piwnicy regały drewniane zniszczyły się pod wpływem wilgoci. Ale kupiłam nowe regały tym razem metalowe w sklepie https://www.e-regaly.pl/ . Sprawdzają się w piwnicy idealnie.
    ilona09
    Starszy kapral
     
    Posty: 98
    Rejestracja: 14 Marzec 2017, o 19:01


    Wróć do Hydepark

    Kto jest na forum

    Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

    Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group. | Siłownia
    Witamy na stronie www.kulturystyczni.pl - Forum Kulturystyczne * Suplementy i odżywki * Sporty walki * Kulturystyka i Fitness
    Na naszej stronie znajdziecie wszystko na temat treningu - plany treningowe i ćwiczenia. Możecie tutaj znaleźć doskonale opracowane ćwiczenia na płaski brzuch. Dowiecie się jak powinna wyglądać dieta i prawidłowe odżywianie się, a także jak stosować suplementy i odżywki. Znajdziecie również informacje na temat niedozwolonego wspomagania, takiego jak sterydy anaboliczne i prohormony, a także poznacie najwydajniejszy trening na mase. Forum Sportowe. Katalog stron.

    cron