Szybkie logowanie
  • Strona główna Forum Hydepark
  • Wady skóry, zmarszczki - pozbądź się ich !

    Miejsce dyskusji dosłownie o wszystkim, niekoniecznie związanym z kulturystyką. Dział pozwalający na wolną dyskusję nie ograniczoną żadnym tematem przewodnim.

    Moderator: Michał Bodzioch


    Re: Wady skóry, zmarszczki - pozbądź się ich !

    Postprzez Olaprima » 19 Sierpień 2020, o 15:53

    Rzeczywiście powinnam już się zdecydować na zabieg medycyny estetycznej i dać sobie pomóc. Nie mogę czasem zerkać w lustro na te moje okropne zmarszczki pod oczami. Sporo ostatnio czytałam o różnych klinikach i ich zabiegach, ale jedną z najlepiej ocenianych jest SkinClinic. Może któraś z Was dziewczyny była już w tych gabinetach? Bardzo jestem ciekawa i chciałabym uzyskać jak najwięcej informacji.
    Olaprima
    Starszy kapral
     
    Posty: 78
    Rejestracja: 4 Maj 2018, o 15:16

    Prezenty!

    Uwaga! - Rozdajemy prezenty! - Zarejestruj się już dziś i zgarnij prezent!

    Post przez Vito

    Cześć! Widzę, że przeglądasz ten temat jako niezalogowany / niezarejestrowany użytkownik! Zarejestruj się na naszym forum a otrzymasz prezent, który z pewnością przyda Ci się na treningach!

    Wśród wszystkich zarejestrowanych użytkowników rozlosujemy między innymi: rękawiczki i pasy kulturystyczne, shakery oraz opaski na rękę z motywującym napisem!

    REGULAMIN:
    • Losowanie prezentów odbędzie się 10 stycznia 2016r. przez Administratora forum Kulturystyczni.pl
    • W losowaniu weźmie udział każdy zarejestrowany użytkownik forum Kulturystyczni.pl, który na swoim koncie posiada co najmniej 3 pochwały.
    • Każdy wylosowany przez nas użytkownik otrzyma po jednym prezencie.
    LISTA PREZENTÓW:
    • 3x Rękawiczki do ćwiczeń
    • 3x Pas kulturystyczny
    • 3x Shaker
    • 3x Opaska na rękę z motywującym napisem
    Życzymy szczęścia! Zarejestruj konto i zgarnij prezent!
    Awatar użytkownika
    Vito
    Administrator

    Wady skóry, zmarszczki - pozbądź się ich !

    Postprzez Devil93 » 26 Sierpień 2020, o 06:10

    No pewnie, że większość z nas ma z tym problem, ale to wcale nie klinika medycyny estetycznej jest nam potrzebna, a na przykład odmładzający, naturalny kolagen http://www.kolagen.pl/. Na pewno o nim słyszeliście.
    Devil93
    Sierżant sztabowy
     
    Posty: 455
    Rejestracja: 26 Marzec 2018, o 09:53

    Re: Wady skóry, zmarszczki - pozbądź się ich !

    Postprzez Alicja » 26 Sierpień 2020, o 07:00

    Na takie problemy z pewnością może pomóc masaż klasyczno-relaksacyjny, który pozwoli uelastycznić skórę i przyspieszyć dostarczanie składników odżywczych do jej komórek. To z pewnością poprawi jej kondycję!
    "A co to znaczy, że coś wypada? Gdyby ludzie się umówili, że wypada nosić twaróg na głowie, nosiłabyś?"
    Awatar użytkownika
    Alicja
    Sierżant
     
    Posty: 221
    Rejestracja: 10 Maj 2017, o 10:43
    Data urodzenia: 16 08 1986

    Wady skóry, zmarszczki - pozbądź się ich !

    Postprzez fitania » 20 Styczeń 2021, o 14:30

    Ciało może się zmieniać w którymś momencie i warto także zadbać o dobre nawilżenie całej skóry. Jak chce się szybko poprawić jej wygląd to warto pomyśleć o zabiegu w klinice medycyny estetycznej. Jak jesteście z Gdańska bądź okolic, to mogę wam polecić https://malaklinikaurody.pl/ Świadczą usługi na baaaardzo wysokim poziomie.
    fitania
    Plutonowy
     
    Posty: 120
    Rejestracja: 18 Styczeń 2018, o 21:52

    Wady skóry, zmarszczki - pozbądź się ich !

    Postprzez GosikS » 10 Luty 2021, o 17:21

    Ja akurat mogę polecić Wam peeling laserowy w Warszawie. Wykonacie go w tej klinice: https://dermatochirurgia.com.pl/warszaw ... smetyczna/ Efekty są naprawdę bardzo dobre - między innymi znaczne ujędrnienie twarzy i spłycenie zmarszczek. Ja jestem bardzo zadowolona i to z pewnością nie był mój ostatni zabieg w tym miejscu.
    GosikS
    Sierżant sztabowy
     
    Posty: 498
    Rejestracja: 11 Lipiec 2016, o 21:56

    Wady skóry, zmarszczki - pozbądź się ich !

    Postprzez Devil93 » 11 Luty 2021, o 15:45

    A jednak postanowiłam, że nie będę sama działać na problemy skóry, tylko napiszę do lekarza medycyny estetycznej, pana Fryderyka Menzla o leczenie. Wiem, że jest on specjalistą w swojej dziedzinie, dlatego mi pomoże. Chociaż najpierw zapoznam się tu https://www.medeste.pl/poradnik/przeciw ... ia-botoxu/ z przeciwwskazaniami do botoksu.
    Devil93
    Sierżant sztabowy
     
    Posty: 455
    Rejestracja: 26 Marzec 2018, o 09:53

    Wady skóry, zmarszczki - pozbądź się ich !

    Postprzez Niuniaaa » 29 Marzec 2021, o 18:16

    W sumie nawet nie wiem co to za problem, ponieważ dzisiaj mamy medycynę estetyczną i można znaleźć najróżniejsze zabiegi. Ja przykładowo teraz planuje tutaj https://m-clinic.eu/oferta/storz zapisać się na zabieg z użyciem fal akustycznych storz. Chciałabym ujędrnić efektywnie ciałko i zredukować tłuszczyk.
    Niuniaaa
    Starszy sierżant
     
    Posty: 357
    Rejestracja: 19 Kwiecień 2018, o 06:41

    Re: Wady skóry, zmarszczki - pozbądź się ich !

    Postprzez fitania » 8 Grudzień 2021, o 15:21

    U mnie świetnie sprawdza się mezoterapia. Znajoma polecila mi hurtownię kosmetyczną https://www.permanent24.pl/ gdzie kupiłam dr pen do domowego użytku. Już po pierwszym zabiegu widzialam znaczną poprawę w kondycji mojej skóry.
    fitania
    Plutonowy
     
    Posty: 120
    Rejestracja: 18 Styczeń 2018, o 21:52

    Wady skóry, zmarszczki - pozbądź się ich !

    Postprzez jurasekl22 » 31 Grudzień 2021, o 09:40

    W moim przypadku korzystam z kosmetyków naturalnych, sprawdzają się one bardzo dobrze.

    tworzenie stron www olsztyn
    jurasekl22
    Młodszy chorąży
     
    Posty: 863
    Rejestracja: 12 Październik 2017, o 08:27

    Re: Wady skóry, zmarszczki - pozbądź się ich !

    Postprzez fitania » 20 Lipiec 2022, o 10:21

    Ja też właśnie rozważam wizytę u dermatologa. Najwyższa pora zadbać o swoją cerę i pozbyć się pierwszych oznak starzenia. Dobre opinie czytałam na temat tego dermatologa z Warszawy: https://klinikamurano.com/o-nas/p-rujna/ więc chyba faktycznie umówię się na najbliższy wolny termin.
    fitania
    Plutonowy
     
    Posty: 120
    Rejestracja: 18 Styczeń 2018, o 21:52

    Poprzednia

    Wróć do Hydepark

    Kto jest na forum

    Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

    Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group. | Siłownia
    Witamy na stronie www.kulturystyczni.pl - Forum Kulturystyczne * Suplementy i odżywki * Sporty walki * Kulturystyka i Fitness
    Na naszej stronie znajdziecie wszystko na temat treningu - plany treningowe i ćwiczenia. Możecie tutaj znaleźć doskonale opracowane ćwiczenia na płaski brzuch. Dowiecie się jak powinna wyglądać dieta i prawidłowe odżywianie się, a także jak stosować suplementy i odżywki. Znajdziecie również informacje na temat niedozwolonego wspomagania, takiego jak sterydy anaboliczne i prohormony, a także poznacie najwydajniejszy trening na mase. Forum Sportowe. Katalog stron.