Szybkie logowanie
  • Strona główna Forum Hydepark
  • Wczasy w Hiszpanii

    Miejsce dyskusji dosłownie o wszystkim, niekoniecznie związanym z kulturystyką. Dział pozwalający na wolną dyskusję nie ograniczoną żadnym tematem przewodnim.

    Moderator: Michał Bodzioch


    Wczasy w Hiszpanii

    Postprzez crazy » 2 Grudzień 2017, o 23:10

    Hej! Wybieramy się z chłopakiem na wakacje do Hiszpanii i szukamy dobrego biura podróży ;) najlepiej z ciekawymi ofertami i w przystępnych cenach! :D
    Polecicie coś? ^^
    crazy
    Szeregowy
     
    Posty: 3
    Rejestracja: 14 Listopad 2017, o 18:39

    Prezenty!

    Uwaga! - Rozdajemy prezenty! - Zarejestruj się już dziś i zgarnij prezent!

    Post przez Vito

    Cześć! Widzę, że przeglądasz ten temat jako niezalogowany / niezarejestrowany użytkownik! Zarejestruj się na naszym forum a otrzymasz prezent, który z pewnością przyda Ci się na treningach!

    Wśród wszystkich zarejestrowanych użytkowników rozlosujemy między innymi: rękawiczki i pasy kulturystyczne, shakery oraz opaski na rękę z motywującym napisem!

    REGULAMIN:
    • Losowanie prezentów odbędzie się 10 stycznia 2016r. przez Administratora forum Kulturystyczni.pl
    • W losowaniu weźmie udział każdy zarejestrowany użytkownik forum Kulturystyczni.pl, który na swoim koncie posiada co najmniej 3 pochwały.
    • Każdy wylosowany przez nas użytkownik otrzyma po jednym prezencie.
    LISTA PREZENTÓW:
    • 3x Rękawiczki do ćwiczeń
    • 3x Pas kulturystyczny
    • 3x Shaker
    • 3x Opaska na rękę z motywującym napisem
    Życzymy szczęścia! Zarejestruj konto i zgarnij prezent!
    Awatar użytkownika
    Vito
    Administrator

    Wczasy w Hiszpanii

    Postprzez crazy » 5 Grudzień 2017, o 18:10

    Słyszeliście moze o hiszpańskim biurze https://directspaintour.com/pl/apartamenty-hiszpania/? Słyszałam, że mająciekawe oferty :)
    crazy
    Szeregowy
     
    Posty: 3
    Rejestracja: 14 Listopad 2017, o 18:39

    Wczasy w Hiszpanii

    Postprzez mondek32 » 20 Grudzień 2017, o 13:39

    Takie wczasy rzeczywiście mogłyby być fajnym pomysłem. My już teraz zastanawiamy się, gdzie się wybierzemy w czerwcu. Poprzednie wakacje spędzaliśmy w Polsce, więc teraz chcemy wyjechać za granicę. Hiszpania wydaje się być dobrym pomysłem, jednak musielibyśmy znaleźć jakieś miejsce, gdzie zostawilibyśmy psiaka, bo w taką długa podróż go zabierać nie będziemy. Jak myślicie, czy Pensjonat dla Psów "U Zoopsychologa" pod Warszawą będzie dobrym pomysłem? Pieski mają tam zapewnioną fachową opiekę psiej behawiorystki, Pani Magdy Pawlak.. a ceny też nie są wysokie. Czy to dobry pomysł według Was?
    mondek32
    Starszy kapral
     
    Posty: 87
    Rejestracja: 8 Grudzień 2016, o 16:15

    Wczasy w Hiszpanii

    Postprzez Niuniaaa » 15 Grudzień 2020, o 15:23

    A co to u nas nie ma fajnych miejsc na urlop? A czy odwiedziliście już Termy Bania https://www.termabania.pl/? Bo, według mnie jest to idealne miejsce na zabawę, jak i relaks. Macie tam m.in. zjeżdżalnie, wodne place zabaw. Dla tych co chcą się odprężyć znajdzie się strefa relaksu z basenami z dużą ilością masażerów. Czego chcieć więcej?
    Niuniaaa
    Starszy sierżant
     
    Posty: 357
    Rejestracja: 19 Kwiecień 2018, o 06:41

    Wczasy w Hiszpanii

    Postprzez Devil93 » 13 Maj 2021, o 09:20

    Nie ma to jak jakiś porządny wyjazd. Mąż też mnie pyta, czy gdzieś nie wyskoczymy, ale my na razie myślimy o Polsce. Po prostu, czas zobaczyć nasz piękny kraj. W sumie jestem też zdania, że nie ma to jak podróż po prostu tania, więc takie https://wealth4living.net/podroze/jak-t ... e-sposoby/ porady biorę sobie do serca.
    Devil93
    Sierżant sztabowy
     
    Posty: 455
    Rejestracja: 26 Marzec 2018, o 09:53

    Wczasy w Hiszpanii

    Postprzez jurasekl22 » 13 Grudzień 2021, o 08:41

    Może pomyślcie o wynajmie przyczepy kampingowej. Zobaczcie na oferty jakie sa na stronie przyczepy kempingowe pomorskie można u nich kupić lub wynająć na pewnie okres przyczepy kampingowe. To ciekawa swobodna i bezpieczna podróż. I wiele przygód. Zastanówcie się nad tym.
    jurasekl22
    Młodszy chorąży
     
    Posty: 863
    Rejestracja: 12 Październik 2017, o 08:27

    Wczasy w Hiszpanii

    Postprzez GosikS » 1 Grudzień 2022, o 11:43

    Czy możecie polecić jakieś biuro podróży, które zorganizuje wyjazd grupowy właśnie do Hiszpanii? Chcemy wybrać się ze znajomymi, pozwiedzać, poimprezować i właśnie dlatego zależy nam, żeby był to wyjazd szyty na miarę, stricte pod nas. :) Szperałam trochę w sieci i na prawdę dobrą ofertę widziałam na stronie: https://travelpp.pl/wyjazdy-grupowe/ , ale chętnie jeszcze rzucę okiem na inne propozycje. :)
    GosikS
    Sierżant sztabowy
     
    Posty: 498
    Rejestracja: 11 Lipiec 2016, o 21:56


    Wróć do Hydepark

    Kto jest na forum

    Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

    Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group. | Siłownia
    Witamy na stronie www.kulturystyczni.pl - Forum Kulturystyczne * Suplementy i odżywki * Sporty walki * Kulturystyka i Fitness
    Na naszej stronie znajdziecie wszystko na temat treningu - plany treningowe i ćwiczenia. Możecie tutaj znaleźć doskonale opracowane ćwiczenia na płaski brzuch. Dowiecie się jak powinna wyglądać dieta i prawidłowe odżywianie się, a także jak stosować suplementy i odżywki. Znajdziecie również informacje na temat niedozwolonego wspomagania, takiego jak sterydy anaboliczne i prohormony, a także poznacie najwydajniejszy trening na mase. Forum Sportowe. Katalog stron.