Szybkie logowanie
  • Strona główna Forum Hydepark
  • Wiadomości ze świata sportu

    Miejsce dyskusji dosłownie o wszystkim, niekoniecznie związanym z kulturystyką. Dział pozwalający na wolną dyskusję nie ograniczoną żadnym tematem przewodnim.

    Moderator: Michał Bodzioch


    Re: Wiadomości ze świata sportu.

    Postprzez Lord » 3 Maj 2010, o 11:56

    oglądał ktoś real wczoraj?
    Ale walka była :)
    Cel: 100+ kg, plecy jak szafa i na brzuchu krata :)
    Awatar użytkownika
    Lord
    Generał broni
     
    Posty: 5512
    Rejestracja: 26 Grudzień 2009, o 20:10
    Pochwały: 63

    Prezenty!

    Uwaga! - Rozdajemy prezenty! - Zarejestruj się już dziś i zgarnij prezent!

    Post przez Vito

    Cześć! Widzę, że przeglądasz ten temat jako niezalogowany / niezarejestrowany użytkownik! Zarejestruj się na naszym forum a otrzymasz prezent, który z pewnością przyda Ci się na treningach!

    Wśród wszystkich zarejestrowanych użytkowników rozlosujemy między innymi: rękawiczki i pasy kulturystyczne, shakery oraz opaski na rękę z motywującym napisem!

    REGULAMIN:
    • Losowanie prezentów odbędzie się 10 stycznia 2016r. przez Administratora forum Kulturystyczni.pl
    • W losowaniu weźmie udział każdy zarejestrowany użytkownik forum Kulturystyczni.pl, który na swoim koncie posiada co najmniej 3 pochwały.
    • Każdy wylosowany przez nas użytkownik otrzyma po jednym prezencie.
    LISTA PREZENTÓW:
    • 3x Rękawiczki do ćwiczeń
    • 3x Pas kulturystyczny
    • 3x Shaker
    • 3x Opaska na rękę z motywującym napisem
    Życzymy szczęścia! Zarejestruj konto i zgarnij prezent!
    Awatar użytkownika
    Vito
    Administrator

    Re: Wiadomości ze świata sportu.

    Postprzez Dementor » 3 Maj 2010, o 13:16

    Kubica: to nie ma związku z Ferrari

    obrazek
    Kliknij obrazek, aby powiększyć

    Robert Kubica zaprzeczył spekulacjom łączącym go z teamem Ferrari. Od dłuższego czasu włoskie i francuskie media informują na temat możliwego zastąpienia przez Polaka w przyszłym sezonie Brazylijczyka Felipe Massy.

    Polak startujący w zespole Renault, blisko przyjaźniący się z Fernando Alonso, znalazł się na pokładzie samolotu włoskiego teamu, który zabrał kierowców z Szanghaju po zamieszaniu związanym z unoszącą się nad Europą chmurą pyłu wulkanicznego.

    24-letni Polak w ostatni weekend w Renault Clio startował we Włoszech w 17 Rally Internazionale del Taro. Zapytany, czy wspólna podróż z Alonso oznacza, że będzie on w przyszłym sezonie jego partnerem z zespołu odpowiedział żartując: - Jasne, na pewno. Nie wydaje mi się, by fakt, że lecieliśmy razem miał mieć jakikolwiek związek z Ferrari.

    Faktem jest, że pasażerami lotu na trasie Szanghaj-Dubaj-Nicea byli także m.in Vitantonio Liuzzi, Jarno Trulli, Felipe Massa oraz Giancarlo Fisichella. - Rzadko się zdarza, że tak wielu kierowców znajduje się na pokładzie tego samego samolotu, dlatego było to całkiem przyjemne - stwierdził Kubica.

    Źródła: ASInfo

    Lord napisał:oglądał ktoś real wczoraj?
    Ale walka była :)

    Ja niestety nie widziałem :x
    Darmowe porady na forum kulturystycznym www.FFBB.pl
    Awatar użytkownika
    Dementor
    Starszy Chorąży
     
    Posty: 1351
    Rejestracja: 18 Grudzień 2009, o 16:39
    Pochwały: 37

    Re: Wiadomości ze świata sportu.

    Postprzez Dementor » 3 Maj 2010, o 13:18

    Toni nie chce wracać do Bayernu

    obrazek
    Kliknij obrazek, aby powiększyć

    Luca Toni po raz kolejny przyznał, że chciałby zostać w drużynie AS Roma po zakończeniu jego wypożyczenia z Bayernu Monachium.

    33-latek dołączył do rzymskiego klubu w styczniu i wygląda na to, że będzie musiał powrócić do Bawarii, jeśli oba kluby nie dojdą do porozumienia w sprawie definitywnego transferu. Negocjacje okazały się dużo trudniejsze niż przypuszczano, co skłoniło Romę do szukania innych alternatyw do gry w ataku w przyszłym sezonie.

    Jednak Toni żyje nadzieją, że porozumienie zostanie osiągnięte po zakończeniu obecnych rozgrywek. - Staram się robić wszystko jak najlepiej, gdyż chcę tutaj zostać. Chcę w dalszym ciągu grać dla Romy, bo chcę pokazać, na co mnie stać, i chcę grać dla tak dobrego zespołu - zapewnił były król strzelców włoskiej Serie A w barwach Fiorentiny.

    - Nie jestem jednak jedyną osobą, która może podjąć decyzję. Zależy to również od innych. Przede wszystkim czekam na plany klubu co do mojej przyszłości. Ale powtórzę jeszcze raz - bardzo chciałbym zostać w Romie - oznajmił Toni.

    Źródła: ASInfo
    Darmowe porady na forum kulturystycznym www.FFBB.pl
    Awatar użytkownika
    Dementor
    Starszy Chorąży
     
    Posty: 1351
    Rejestracja: 18 Grudzień 2009, o 16:39
    Pochwały: 37

    Re: Wiadomości ze świata sportu.

    Postprzez Dementor » 3 Maj 2010, o 18:15

    Adamek ucina spekulacje: Rewanż z "Koszmarem"? To plotka

    obrazek
    Kliknij obrazek, aby powiększyć

    - Polscy kibice są wielcy i bardzo dobrzy dla całego boksu. Rozmawiamy teraz już o rewanżu z Adamkiem, gdzieś w końcu sierpnia, może we wrześniu. Tym razem go znkokautuję robiąc to, co robiłem poprzednio ale lepiej, będę lepiej przygotowany -mówił w Las Vegas niedawny, bardzo bliski, znajomy Tomasza Adamka, Chris Arreola. Nie wyjaśnił tylko z kim rozmawiał, bo ani Tomasz Adamek, ani jego menedżer Zyggi Rozalski czy tez szefowa "Main Events" Kathy Duva nie wiedzą o czym mówi sympatyczny "Koszmar".

    - Nie szykuję się na Arreolę, szykuję się na mecz tenisowy i odpoczywam - mówi czwarty bokser świata rankingu "Ringu". - Nie było nawet dyskusji na ten rewanżu z Arreolą z nikim z mojego zespołu. Ja wiem, że Chris chciałby się zrewanżować, to naturalne dla sportowca, ale teraz to piłka jest po naszej stronie. Na razie nie ma takiego tematu.

    Podobnie mówi szefowa Main Events, Kathy Duva. - Nie było choćby jednego zdania konwersacji z Chrisem lub jego ekipą promotorską. Tomek ma wszystkie możliwe opcje - walka na HBO, walka bez udziału HBO w Prudential Center w Newarku, wielka walka w Polsce. Wygrał te możliwości właśnie zwycięstwem nad Arreolą. Nie było też możliwości znaleźć czas na spokojną rozmowę z nikim z decydentów HBO, bo wszyscy, ze zrozumiałych względów, koncentrowali się na walce Mayweathera z Mosley'em, są teraz inne znaczące walki.

    Zyggi Rozalski zbywa spekulacje Arreoli machnięciem ręką. - Chris to jest fajny chłopak, może jeszcze kiedyś z nim zawalczymy, ale na pewno nie teraz. Pracuję obecnie nad kilkoma ewentualnościami, mamy między innymi jedną bardzo ciekawą propozycję, która na pewno zainteresowałaby zarówno kibiców w Stanach, jak tych w Polsce. Wielkie nazwisko. Za wcześnie jednak o tym mówić, rozmowy się dopiero zaczęły...

    Kiedy będą konkrety, podpisane wstępne umowy? Na pewno trzeba będzie poczekać, przynajmniej do końca maja. HBO z uwagą patrzy na negocjacje Władymira Kliczki z Davidem Haye'm. Gdyby znowu do niczego nie doprowadziły, Kerry Davis i spółka byliby w stanie zaoferować Adamkowi propozycję, która naprawdę byłaby nie do odrzucenia.

    Źródła: ASInfo
    Darmowe porady na forum kulturystycznym www.FFBB.pl
    Awatar użytkownika
    Dementor
    Starszy Chorąży
     
    Posty: 1351
    Rejestracja: 18 Grudzień 2009, o 16:39
    Pochwały: 37

    Re: Wiadomości ze świata sportu.

    Postprzez Dementor » 4 Maj 2010, o 17:13

    Ribery: tylko Barcelona i Real Madryt

    obrazek
    Kliknij obrazek, aby powiększyć

    Skrzydłowy Bayernu Monachium, Franck Ribery potwierdził, że w przyszłym sezonie chciałby reprezentować barwy Barcelony lub Realu Madryt. Ta deklaracja jasno pokazuje, iż Francuz nie zamierza przedłużać kontraktu z finalistami tegorocznej edycji Ligi Mistrzów.

    Saga z 27-letnim Francuzem w tle trwa w najlepsze. Niekończące się medialne spekulacje dotyczące przyszłości Ribery'ego zmęczyły już samego zainteresowanego, który postanowił odsłonić rąbka tajemnicy.

    - Grać z Xavim i Messim u boku byłoby fantastycznie. Oczywiście poza Barceloną imponuje mi również Real Madryt. Jeżeli odejdę z Bayernu to tylko do któregoś z tych klubów - przyznał reprezentant "Trójkolorowych".

    Do niedawna w walce o podpis Ribery'ego pozostawały także angielskie kluby, w szczególności Chelsea oraz Manchester United. Teraz jednak wydaje się pewne, że Premier League nie jest kierunkiem, w którym podąży as Bayernu.

    - Premiership to bardzo ekscytująca liga, lecz ja wolę cieplejsze klimaty. Z Anglikami mogę natomiast spotkać się podczas mundialu. Na pewno dla Francji byłby to niezwykle wymagający przeciwnik - dodał na zakończenie Ribery.

    Źródła: ASInfo
    Darmowe porady na forum kulturystycznym www.FFBB.pl
    Awatar użytkownika
    Dementor
    Starszy Chorąży
     
    Posty: 1351
    Rejestracja: 18 Grudzień 2009, o 16:39
    Pochwały: 37

    Re: Wiadomości ze świata sportu

    Postprzez Dementor » 4 Maj 2010, o 17:17

    "Nie żałuję, że nie przeszedłem do MU"

    obrazek
    Kliknij obrazek, aby powiększyć

    Napastnik Realu Madryt, Karim Benzema na łamach prasy zapewnił, że nie zamierza odchodzić z Santiago Bernabeu. Francuz miał być priorytetem dla sir Aleksa Fergusona w letnim okienku transferowy. 22-latek dodał jednak, że słusznie postąpił rok temu, odrzucając propozycję właśnie Manchesteru United.

    - Nie widzę mojego pierwszego sezonu w Realu przez pryzmat porażki. Oczywiście wolałbym, żeby wszystko przebiegło bardziej pomyślnie, ale w kilku meczach wystąpiłem - powiedział Francuz w wywiadzie dla "L'Equipe". - Kiedy widzisz na ławce kogoś takiego jak Raul, wówczas wiele się uczysz. Nie przybyłem do Realu na jeden sezon. Podpisałem sześcioletni kontrakt i w klubie wszyscy mi ufają.

    Rok temu do walki o Benzemę stanęły największe kluby w Europie. Swoją ofertę złożyły także Czerwone Diabły, jednak sam zainteresowany wybrał transfer na Santiago Bernabeu. - Czy żałuję, że nie przeszedłem do Manchesteru United? Nie. Marzyłem o Realu i to wszystko.

    - To był pierwszy sezon przeznaczony na naukę. Nie wiedziałem czym jest gra w innej lidze. Teraz już wiem i każdy następny dzień będzie moim najlepszym. Nie chcę odchodzić i nie sądzę, by klub chciał się mnie pozbyć. Chcę wyrobić sobie nazwisko.

    Źródła: mufc.pl
    Darmowe porady na forum kulturystycznym www.FFBB.pl
    Awatar użytkownika
    Dementor
    Starszy Chorąży
     
    Posty: 1351
    Rejestracja: 18 Grudzień 2009, o 16:39
    Pochwały: 37

    Re: Wiadomości ze świata sportu

    Postprzez Dementor » 4 Maj 2010, o 17:20

    Kubica: w Barcelonie punkt zwrotny

    obrazek
    Kliknij obrazek, aby powiększyć

    Robert Kubica tonuje ogromny optymizm panujący w zespole Renault po bardzo udanym początku sezonu. Polski kierowca jest przekonany, że jeśli Renault chce walczyć o najwyższe cele, to musi uczynić wielki krok naprzód.

    - Cały zespół bardzo mocno pracuje - mówi Kubica - bardzo istotne jest to, że udaje nam się wykorzystać wszystkie nadarzające się okazje.

    - Jednak musimy być realistami - aby walczyć na równych warunkach z Red Bullem i McLarenem potrzebujemy uczynić wielki krok naprzód.

    - Następny wyścig, w Barcelonie (9 maja - przyp. red.), będzie dla nas kolejnym wielkim wyzwaniem. Zazwyczaj powrót do Europy jest punktem zwrotnym w sezonie i wiele ekip przygotowuje wprowadzenie poważnych ulepszenie w swoich samochodach.

    - Tym niemniej możemy być bardzo zadowoleni z początku sezonu - to napawa optymizmem. Gdyby przed startem sezonu ktoś mi powiedział, że zdobędę 40 punktów i trzy razy ukończę wyścig w pierwszej "piątce" to byłbym bardziej niż szczęśliwy - podkreśla Kubica.

    Źródła: MM
    Darmowe porady na forum kulturystycznym www.FFBB.pl
    Awatar użytkownika
    Dementor
    Starszy Chorąży
     
    Posty: 1351
    Rejestracja: 18 Grudzień 2009, o 16:39
    Pochwały: 37

    Re: Wiadomości ze świata sportu

    Postprzez Dementor » 5 Maj 2010, o 16:01

    Piłkarz idealny wart 270 mln funtów

    obrazek
    Kliknij obrazek, aby powiększyć

    Sven Goran Eriksson przedstawił model zawodnika wartego 270 milionów funtów. Charakterystyczna fryzura Carlesa Puyola, oczy Xaviego, niesamowita lewa stopa Lionela Messiego, prawa Henry’ego, do tego nogi Cristiano Ronaldo i wzrost Petera Croucha – tak wygląda zaprezentowany w Londynie Castrol EDGE Ultimate Performing Player, czyli piłkarz idealny.

    Sven Goran Eriksson – selekcjoner reprezentacji Wybrzeża Kości Słoniowej – zaprezentował zawodnika, który na pierwszy rzut oka może wyglądać dziwnie (ma ponad 2 m wzrostu), ale jego wartość rynkowa została obliczona na 270 milionów funtów i z całą pewnością każdy z trenerów chciałby go mieć w swojej drużynie.

    Niestety ani Sven Goran Eriksson, ani żaden inny trener na świecie nie będzie miał okazji sprawdzić umiejętności tego zawodnika w praktyce. Teoretyczny model został przygotowany przez ekspertów Castrol na podstawie analiz każdego podania, obioru piłki i ruchu ponad 2000 zawodników w pięciu najlepszych europejskich ligach.

    Castrol przeniósł swoje eksperckie podejście, jakie stosuje przy tworzeniu produktów olejowych w świat piłki nożnej. Z wykorzystaniem najnowszej technologii, narzędzia Castrol dokonują analizy wszystkich zagrań wykonywanych podczas piłkarskich meczów by zaoferować unikalny dodatek do sportowego widowiska.

    Wybór konkretnych cech wybranych podczas tworzenia modelu idealnego zawodnika jest wynikiem analiz prawdziwych spotkań i zagrań zawodników. Na przykład wzrost Petera Croucha pozwolił mu na wygranie w tym sezonie aż 241 powietrznych pojedynków, to rezultat o przeszło 100 pojedynków lepszy niż u drugiego w tej klasyfikacji zawodnika. Zestawienie razem wszystkich skoków, jakie Crouch wykonał na boiskach piłkarskich w tym sezonie, pozwoliłoby mu na przeskoczenie 27 piętrowych autobusów ustawionych jeden na drugim.

    Średnio podczas jednego meczu Lionel Messi wykonuje pomiędzy 1000 a 1500 zwrotów i skrętów. Jego zdolność do penetracji pola i zdobywania bramek jest powszechnie znana – w ciągu ostatnich dwóch sezonów tylko za pomocą lewej stopy zdobył 28 bramek – najwięcej spośród lewonożnych graczy La Liga.

    Umiejętności podania do niepilnowanego kolegi, zagrania prostopadłej piłki do napastników czy przerzutu akcji na druga stronę boiska to charakterystyczne cechy Xaviego. Niesamowity przegląd pola gry pozwolił mu na stworzenie kolegom aż 209 sytuacji bramkowych w ciągu ostatnich dwóch sezonów. To rezultat, który pozwolił zakwalifikować oczy Xaviego do Castrol EDGE Ultimate Performing Player.

    Model idealnego zawodnika Castrol, został wykonany z wosku i włókien węglowych. Jego prezentacja odbyła się w zeszłym tygodniu w Londynie z udziałem Svena Gorana Erikssona. Postać została zbudowana przez artystów pracujących wcześniej w muzeum Madame Tussauds i w skali 1:1 oddaje proporcje wybranych cech zawodników. Wykonanie całego modelu zajęło rzeźbiarzom 6 miesięcy. W skład modelu Castrol EDGE Performing Player wchodzą poniższe cechy:

    Wzrost: Peter Crouch
    Włosy: Cares Puyol
    Oczy: Xavi Hernandez
    Podbródek: Paolo Maldini
    Klatka piersiowa: Michael Ballack
    Ramiona: Rory Delap
    Dłonie: Julio Cesar
    Nogi: Cristiano Ronaldo
    Lewa stopa: Lionel Messi
    Prawa stopa: Thierry Henry

    - Podczas swojej kariery trenerskiej miałem okazję pracować z wieloma piłkarzami uznawanymi za najlepszych na świecie, dlatego mogę śmiało stwierdzić Castrol EDGE Ultimate Performing Player byłby zdecydowanie najlepszy z nich. Posiada wszystkie cechy, zarówno fizyczne jak i mentalne, których trenerzy i menadżerowie szukają u zawodnika – powiedział trener reprezentacji Wybrzeża Kości Słoniowej, Sven Goran Eriksson.

    - Jestem bardzo dumny, że moje nogi zostały docenione i mogłem wziąć udział w tworzeniu Castrol EDGE Ultimate Performing Player. Wszyscy zdaja sobie sprawę, jak ważne dla piłkarza są nogi. To one decydują o twojej szybkości, sprawności i sile. Chciałbym kiedyś zagrać przeciwko takiemu zawodnikowi, to byłoby interesujące móc zmierzyć się najlepszym z najlepszych – komentuje Cristiano Ronaldo, ambasador Castrol, którego nogi zostały użyte w budowie modelu idealnego zawodnika.

    - Castrol EDGE Ultimate Performing Player to doskonała okazja dla fanów, żeby spojrzeli na piłkarzy z trochę innej perspektywy. Dzięki analizom Castrol mamy okazję sprawdzić co konkretnie czyni tych zawodników najlepszymi – komentuje Alan Shearer, ambasador marki Castrol oraz były zawodnik reprezentacji Anglii.

    Wybrane elementy użyte przy budowie modelu idealnego zawodnika zostały obiektywnie wybrane na podstawie analiz przeprowadzonych przez Castrol. Jeśli kibice nie zgadzają się z wyborem ekspertów, każdy z nich może za pomocą strony internetowej castrolfootball.com/upp stworzyć swojego idealnego zawodnika i podzielić się nim ze swoimi znajomymi w serwisie Facebook.

    - Castrol EDGE Ultimate Performing Player został stworzony aby dać piłkarskim fanom na całym świecie możliwość lepszego zrozumienia cechy, które składają się na bycie najlepszym piłkarzem. Nie mam wątpliwości, że materiały dostarczone przez Castrol pozwolą na rozpoczęcie prawdziwej dyskusji o tym kto powinien być uznawany za najlepszego zawodnika na świecie. Zachęcamy wszystkich fanów do dzielenia się swoimi pomysłami z przyjaciółmi – powiedział Mike Johnson, Dyrektor Wykonawczy firmy Castrol na świecie.

    Źródła: Onet.pl, Inf. prasowa

    Autor postu otrzymał pochwałę
    Darmowe porady na forum kulturystycznym www.FFBB.pl
    Awatar użytkownika
    Dementor
    Starszy Chorąży
     
    Posty: 1351
    Rejestracja: 18 Grudzień 2009, o 16:39
    Pochwały: 37

    Re: Wiadomości ze świata sportu

    Postprzez Mateusz » 5 Maj 2010, o 16:25

    bedzie rewanż ? Adamek tym razem go znokautuje a nie tak ja mówił Arreola
    Awatar użytkownika
    Mateusz
    Chorąży
     
    Posty: 1054
    Rejestracja: 31 Grudzień 2009, o 11:23
    Pochwały: 7
    Miasto: Kosakowo
    Data urodzenia: 12 07 1993

    Re: Wiadomości ze świata sportu

    Postprzez Dementor » 5 Maj 2010, o 18:52

    Mateusz napisał:bedzie rewanż ? Adamek tym razem go znokautuje a nie tak ja mówił Arreola

    Raczej nie będzie rewanżu.

    LM: UEFA podjęła decyzję ws. Ribery'ego

    obrazek
    Kliknij obrazek, aby powiększyć

    UEFA odrzuciła wniosek Bayernu Monachium o anulowanie czerwonej kartki Franckowi Ribery - informuje serwis BBC.

    Ribery otrzymał czerwony kartonik podczas pierwszego meczu półfinałowego przeciwko Olympique Lyon. Ostre wejście Francuza w nogi Lisandro Lopeza zasługiwało na wyrzucenie go z boiska, a pomocnik został ukarany zakazem gry w trzech meczach pucharowych.

    Jeden mecz Ribery już odcierpiał, bowiem nie zagrał w rewanżu w Lyonie, a środowa decyzja UEFA sprawiła, że Ribery nie bedzie mógł wystąpić w meczu z Interem Mediolan w finale Ligi Mistrzów 22 maja w Madrycie.
    Darmowe porady na forum kulturystycznym www.FFBB.pl
    Awatar użytkownika
    Dementor
    Starszy Chorąży
     
    Posty: 1351
    Rejestracja: 18 Grudzień 2009, o 16:39
    Pochwały: 37

    PoprzedniaNastępna

    Wróć do Hydepark

    Kto jest na forum

    Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] oraz 1 gość

    Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group. | Siłownia
    Witamy na stronie www.kulturystyczni.pl - Forum Kulturystyczne * Suplementy i odżywki * Sporty walki * Kulturystyka i Fitness
    Na naszej stronie znajdziecie wszystko na temat treningu - plany treningowe i ćwiczenia. Możecie tutaj znaleźć doskonale opracowane ćwiczenia na płaski brzuch. Dowiecie się jak powinna wyglądać dieta i prawidłowe odżywianie się, a także jak stosować suplementy i odżywki. Znajdziecie również informacje na temat niedozwolonego wspomagania, takiego jak sterydy anaboliczne i prohormony, a także poznacie najwydajniejszy trening na mase. Forum Sportowe. Katalog stron.