Szybkie logowanie
  • Strona główna Forum Hydepark
  • Co zrobić alby zdać prawo jazdy?

    Miejsce dyskusji dosłownie o wszystkim, niekoniecznie związanym z kulturystyką. Dział pozwalający na wolną dyskusję nie ograniczoną żadnym tematem przewodnim.

    Moderator: Michał Bodzioch


    Co zrobić alby zdać prawo jazdy?

    Postprzez 79hikome » 20 Czerwiec 2017, o 14:04

    Sama umiejętność pokazania że umie się jeżdzić nie wystarcza trzeba umieć zauroczyć egzaminującego, jak to zrobic?

    ____________________
    http://cera-tlusta-pielegnacja.pl/krem-cery-tlustej/
    Awatar użytkownika
    79hikome
    Szeregowy
     
    Posty: 1
    Rejestracja: 20 Czerwiec 2017, o 14:03
    Miasto: Warszawa
    Data urodzenia: 15 02 1997

    Prezenty!

    Uwaga! - Rozdajemy prezenty! - Zarejestruj się już dziś i zgarnij prezent!

    Post przez Vito

    Cześć! Widzę, że przeglądasz ten temat jako niezalogowany / niezarejestrowany użytkownik! Zarejestruj się na naszym forum a otrzymasz prezent, który z pewnością przyda Ci się na treningach!

    Wśród wszystkich zarejestrowanych użytkowników rozlosujemy między innymi: rękawiczki i pasy kulturystyczne, shakery oraz opaski na rękę z motywującym napisem!

    REGULAMIN:
    • Losowanie prezentów odbędzie się 10 stycznia 2016r. przez Administratora forum Kulturystyczni.pl
    • W losowaniu weźmie udział każdy zarejestrowany użytkownik forum Kulturystyczni.pl, który na swoim koncie posiada co najmniej 3 pochwały.
    • Każdy wylosowany przez nas użytkownik otrzyma po jednym prezencie.
    LISTA PREZENTÓW:
    • 3x Rękawiczki do ćwiczeń
    • 3x Pas kulturystyczny
    • 3x Shaker
    • 3x Opaska na rękę z motywującym napisem
    Życzymy szczęścia! Zarejestruj konto i zgarnij prezent!
    Awatar użytkownika
    Vito
    Administrator

    Co zrobić alby zdać prawo jazdy?

    Postprzez mondek32 » 30 Sierpień 2017, o 08:54

    Zauroczyć? A później wyjechać na drogę i spowodować wypadek? Albo ogólnie robić podstawowe błędy? Ostatnio trafiłam na artykuł na http://dinusiek.pl/zatankowalem-diesela ... -co-dalej/ dotyczący tego, co zrobić kiedy zatankuje się diesla do samochodu z silnikiem benzynowym. Nie wiedziałam nawet, że takie rzeczy się zdarzają:P
    mondek32
    Starszy kapral
     
    Posty: 87
    Rejestracja: 8 Grudzień 2016, o 16:15

    Co zrobić alby zdać prawo jazdy?

    Postprzez werona » 31 Sierpień 2017, o 12:04

    Nie wiem, czy zauroczyć :P czy po prostu być pewnym siebie kierowcą?
    werona
    Szeregowy
     
    Posty: 4
    Rejestracja: 7 Sierpień 2017, o 14:26

    Co zrobić alby zdać prawo jazdy?

    Postprzez Niuniaaa » 31 Grudzień 2018, o 13:24

    Co zrobić, żeby zdać egzamin na prawko? Przede wszystkim postawić na dobrego instruktora, który cię odpowiednio do tego przygotuje. Myślę, że jak jesteś z Łodzi to spokojnie możesz zgłosić się tutaj http://palgan.pl . Do każdego kursanta podchodzą rzetelnie, dostarczają materiał szkoleniowy i dobrze też uczą praktycznie.
    Niuniaaa
    Starszy sierżant
     
    Posty: 357
    Rejestracja: 19 Kwiecień 2018, o 06:41

    Re: Co zrobić alby zdać prawo jazdy?

    Postprzez jotek » 11 Luty 2019, o 12:03

    werona napisał:Nie wiem, czy zauroczyć :P czy po prostu być pewnym siebie kierowcą?

    Do tego jest potrzebna po prostu dobra szkoła nauki jazdy, tutaj macie namiar
    Nauka jazdy Ciechanów
    http://orbiter.com.pl/
    Ośrodek Szkolenia Kierowców ORBITER
    Mławska 1, 06-400 Ciechanów
    telefon: +48 503 549 067
    telefon: +48 533 222 317
    e-mail: orbiterszkolenia@wp.pl
    jotek
    Starszy kapral
     
    Posty: 87
    Rejestracja: 4 Czerwiec 2014, o 11:05
    Miejscowość: Lublin

    Re: Co zrobić alby zdać prawo jazdy?

    Postprzez Devil93 » 9 Luty 2020, o 14:59

    No nie wiem, co to za pytanie. Po pierwsze, trzeba znać się na przepisach, a po drugie, trzeba wiedzieć, jak się tak naprawdę prowadzi samochód. I egzamin zdany. Oczywiście, jeśli badania macie zaliczone, bo czasem jakiś problem zdrowotny nas dyskwalifikuje do zdawania prawka. Tutaj www.badania-kierowcow.warszawa.pl/przebieg-badan/ jest dokładnie opisane, jak te badania wyglądają.
    Devil93
    Sierżant sztabowy
     
    Posty: 455
    Rejestracja: 26 Marzec 2018, o 09:53

    Re: Co zrobić alby zdać prawo jazdy?

    Postprzez Olaprima » 25 Kwiecień 2020, o 10:41

    Przyznam szczere, że dla mnie nie było łatwo zdać egzamin, zwłaszcza praktyczny. Jednak już mam swoje upragnione prawo jazdy i wreszcie mogę kupić pierwsze auto. Najlepsze będzie takie niezbyt wielkie, ale z dobrymi silnikiem pod maską :) Domyślacie się pewnie, że chodzi o ofertę Bawaria Motors MINI. Ten salon ma dużą ofertę między innymi używanych aut, które są świetnie serwisowane i wyglądają jak nowe. Na początek takie właśnie mi wystarczy.
    Olaprima
    Starszy kapral
     
    Posty: 78
    Rejestracja: 4 Maj 2018, o 15:16

    Co zrobić alby zdać prawo jazdy?

    Postprzez Alicja » 11 Maj 2020, o 11:14

    Żeby zdać prawo jazdy pierwsze należy zdać egzamin teoretyczny, jak wiesz znajdziesz tam wiele technicznych pytań, między innymi o katalizatory. Jeżeli chcesz się dobrze przygotować to poczytaj tutaj https://katalizatorychrzanow.pl/gdzie-j ... alizatory/
    "A co to znaczy, że coś wypada? Gdyby ludzie się umówili, że wypada nosić twaróg na głowie, nosiłabyś?"
    Awatar użytkownika
    Alicja
    Sierżant
     
    Posty: 221
    Rejestracja: 10 Maj 2017, o 10:43
    Data urodzenia: 16 08 1986


    Wróć do Hydepark

    Kto jest na forum

    Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

    Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group. | Siłownia
    Witamy na stronie www.kulturystyczni.pl - Forum Kulturystyczne * Suplementy i odżywki * Sporty walki * Kulturystyka i Fitness
    Na naszej stronie znajdziecie wszystko na temat treningu - plany treningowe i ćwiczenia. Możecie tutaj znaleźć doskonale opracowane ćwiczenia na płaski brzuch. Dowiecie się jak powinna wyglądać dieta i prawidłowe odżywianie się, a także jak stosować suplementy i odżywki. Znajdziecie również informacje na temat niedozwolonego wspomagania, takiego jak sterydy anaboliczne i prohormony, a także poznacie najwydajniejszy trening na mase. Forum Sportowe. Katalog stron.

    cron