Szybkie logowanie
  • Strona główna Inne Kulturystyka
  • Art Atwood R.I.P

    Wszystko o zawodowcach: porady, treningi, dieta i różne plotki oraz galerie kulturystów. Kulturystyka jest to amatorska lub zawodowa dyscyplina sportu.

    Moderator: Michał Bodzioch


    Art Atwood R.I.P

    Postprzez hidetada » 12 Wrzesień 2011, o 11:11

    Smutna wiadomość dotarła do fanów kulturystyki, nie żyje Art Atwood jeden z najbardziej znanych zawodników profesjonalnej sceny bodybuildingu.
    hidetada
    Szeregowy
     
    Posty: 4
    Rejestracja: 1 Wrzesień 2011, o 13:13

    Prezenty!

    Uwaga! - Rozdajemy prezenty! - Zarejestruj się już dziś i zgarnij prezent!

    Post przez Vito

    Cześć! Widzę, że przeglądasz ten temat jako niezalogowany / niezarejestrowany użytkownik! Zarejestruj się na naszym forum a otrzymasz prezent, który z pewnością przyda Ci się na treningach!

    Wśród wszystkich zarejestrowanych użytkowników rozlosujemy między innymi: rękawiczki i pasy kulturystyczne, shakery oraz opaski na rękę z motywującym napisem!

    REGULAMIN:
    • Losowanie prezentów odbędzie się 10 stycznia 2016r. przez Administratora forum Kulturystyczni.pl
    • W losowaniu weźmie udział każdy zarejestrowany użytkownik forum Kulturystyczni.pl, który na swoim koncie posiada co najmniej 3 pochwały.
    • Każdy wylosowany przez nas użytkownik otrzyma po jednym prezencie.
    LISTA PREZENTÓW:
    • 3x Rękawiczki do ćwiczeń
    • 3x Pas kulturystyczny
    • 3x Shaker
    • 3x Opaska na rękę z motywującym napisem
    Życzymy szczęścia! Zarejestruj konto i zgarnij prezent!
    Awatar użytkownika
    Vito
    Administrator

    Re: Art Atwood R.I.P

    Postprzez Oliver » 12 Wrzesień 2011, o 18:16

    niecałe 38lat, młodo, znane są przyczyny śmierci? organy siadły?
    tak to jest w Kulturystyce mutantów.... to jest naprawdę przykre
    Nin'i no kakaku de... Subete ni oite, watashi wa tsuyoku naru yo!
    Oliver
    Generał brygady
     
    Posty: 3387
    Rejestracja: 24 Grudzień 2009, o 16:20
    Pochwały: 42

    Art Atwood R.I.P

    Postprzez Zioło » 12 Wrzesień 2011, o 19:56

    Światowe realia.. steryd zdrowotności nie poprawia.. aczkolwiek możliwe że nie tylko to przyczyniło się do jego śmierci.
    Jedna podstawowa zasada sportu siłowego:
    WIEDZ PO CO TO ROBISZ!
    Awatar użytkownika
    Zioło
    Podporucznik
     
    Posty: 1719
    Rejestracja: 17 Czerwiec 2010, o 18:44
    Pochwały: 12
    Miasto: Szczerców

    Art Atwood R.I.P

    Postprzez hidetada » 14 Wrzesień 2011, o 23:48

    Witam serdecznie!

    Nie mam pretensji że, wykasowaliście link z artykułem o śmierci Art Atwood'a ale mogliście chociaż go przeczytać i napisać jakie przyczyny najprawdopodobniej były powodem zgonu Art'a. Bo wydaję mi się że, nawet gdy kulturysta zginie w kolizji drogowej to eksperci tutaj napiszą że, zapewne przez koks.
    hidetada
    Szeregowy
     
    Posty: 4
    Rejestracja: 1 Wrzesień 2011, o 13:13

    Re: Art Atwood R.I.P

    Postprzez Oliver » 15 Wrzesień 2011, o 07:27

    ja owego Arta nie wykasowałem bo go na oczy nie widziałem:)
    a to, że pierwsze pada podejrzenie powodu śmierci takie a nie inne to sobie kulturyści sami taką opinie wyrobili...
    jak znasz powód śmierci to napisz a nie jakieś zagadki urządzasz i walisz cynizmem
    Pozdr
    Nin'i no kakaku de... Subete ni oite, watashi wa tsuyoku naru yo!
    Oliver
    Generał brygady
     
    Posty: 3387
    Rejestracja: 24 Grudzień 2009, o 16:20
    Pochwały: 42

    Art Atwood R.I.P

    Postprzez hidetada » 15 Wrzesień 2011, o 13:19

    Witam!

    Przeanalizujmy:

    1. Czytaj ze zrozumieniem.

    Został wykasowany "link" który prowadził do tego artykułu, ja raczej tego nie zrobiłem bo nie mam takich uprawnień. Link został wykasowany na drugi dzień. Chyba że, duchy grasują na Waszym forum. Zaznaczam że, absolutnie nie mam pretensji że, znikł. Wstawienie linku do innej strony o podobnej tematyce może nie być tolerowane. Tu się zgadzam.

    2. Śmierć Atwood'a

    Niby jest to forum kulturystyczne i ma propagować ten sport. Jeżeli osoby które prowadzą takie strony/fora każdy incydent odnośnie zdrowia/śmierci łączą z dopingiem to jak owa dyscyplina ma się rozwijać? Ma to pomóc na rzec promocji w społeczeństwie? W przypadku biegaczy na 100m nie wymieniając już kolarzy doping jest tam stosowany nie mniej niż w kulturystyce i nie mniejsze były tam afery z tym związane. Jednak nikt tam w takich sytuacjach życiowych nie wymienia od razy sterydów, wspomagania. Sami powielacie schemat kulturystyka = sterydy.

    cytuje:....."kulturyści sami taką opinie wyrobili"......- szkoda tylko że, forum z nazwą "kulturystyczni" w tytule powiela ten schemat

    3.Nie widzę żadnego cynizmu w mojej wypowiedzi, raczej troskę o rozwój tej dyscypliny. Wychowałem się na kulturystach jak: Piotr Cichecki, Marian Wysocki czy Paweł Fileborn gdzie w tym czasie Radosław Słodkiewicz czy Dariusz Karpiński rozpoczynali przygodę z kulturystyką. Pochodzę z woj.pmorskiego które ma olbrzymią historię zwianą z tą dyscypliną. Powojenne sopockie zawody w kręgach które naprawdę się tym interesują to kawał pięknej historii którą staramy się kultywować.


    Jakie zagadki, jaki cynizm?

    Dostaliście pod nos gotowy artykuł i jeszcze źle. Podziwiam.
    hidetada
    Szeregowy
     
    Posty: 4
    Rejestracja: 1 Wrzesień 2011, o 13:13

    Re: Art Atwood R.I.P

    Postprzez Oliver » 15 Wrzesień 2011, o 20:32

    Zaprzeczasz sam sobie, niby nie masz za złe usunięcia linka do artykułu a na końcu tekst "dostaliście pod nos gotowy artykuł
    i jeszcze źle" więc jak to jest, jakbyś miał wielki żal? można było go skopiować i podpisać na dole "By XXX" albo "napisany przez XXX"
    i nie było by problemu z linkiem czyż nie?

    i co to wg za porównanie biegaczy z kulturystami? kontrole dopingowe na zawodach czy olimpiadach bo raczej o tym mowa,
    są tak srogie, że te śmieszne badania przed zawodami kulturystycznymi się chowają...
    powiedz mi ilu kulturystów nie stosuje dopingu pomijając kulturystykę klasyczną w której akcja antydopingowa
    jest zaostrzona (choć i tu się doping wkrada)? jakie słynne nazwiska z dzisiejszych czasów można wymienić i się na nich powołać?
    jacy dzisiejsi kulturyści z wagi ciężkiej są odpowiedni do naśladowania? nie wiem kogo lub co bronisz,
    wszechwiadomo, że doping w kulturystyce istnieje na ogromną skalę i nie rozumiem o co ten dym?
    w takie bajki, że bez dopingu kulturyści osiągają 120kg i więcej to może dzieci wierzą...

    możemy dyskutować o dawnych czasach gdzie królowała serwatka w ilościach takich, że wiadrami ludzie w piekarni to kupowali,
    i to był dla nich koks, a wszelkich zmian dokonywali w treningu a nie w cyklu SAA... tu nie ma czego porównywać.

    szukasz dziury w całym i próbujesz wywołać tu jakąś burzę bo nie rozumiem Cię do końca?
    Nin'i no kakaku de... Subete ni oite, watashi wa tsuyoku naru yo!
    Oliver
    Generał brygady
     
    Posty: 3387
    Rejestracja: 24 Grudzień 2009, o 16:20
    Pochwały: 42

    Art Atwood R.I.P

    Postprzez Menik » 15 Wrzesień 2011, o 22:03

    On Sunday, September 11, 2011, at about 2:30pm, Atwood was walking through the pool area of the condominium complex where he lived in Dallas, TX when he had a heart attack. Two residents who were at the pool saw him fall in and immediately pulled him out. They were able to revive him and call paramedics, but Atwood passed away at a hospital near by, at age 37 years. The coroners report showed that Atwood died of a massive heart attack. The report also states Atwood unknowingly suffered a minor heart attack about a month previous. Funeral arrangements are made for Atwood, September 19, 2011, at the Krause Funeral Home, New Berlin, Wisconsin, with burial September 20, 2011, at Pinelawn Memorial Park, Wauwatosa, WI. A vigil will be held in Dallas, TX on September 16, 2011. Atwood is survived by parents Arthur Dale Atwood, Jr. and Sandra J. (Ralph) Puffpaff; brother of Todd Morris (Deri), Jory (Michael) Banda, Marni Reibert, Dana Atwood (Tim) and Gina (Peter) Van Opens; and many family and friends.


    Serce
    Menik
    Chorąży
     
    Posty: 1222
    Rejestracja: 4 Wrzesień 2010, o 19:23
    Pochwały: 6

    Re: Art Atwood R.I.P

    Postprzez Oliver » 15 Wrzesień 2011, o 22:55

    Dziękuję Menik:) czyli niestety miałem rację
    Nin'i no kakaku de... Subete ni oite, watashi wa tsuyoku naru yo!
    Oliver
    Generał brygady
     
    Posty: 3387
    Rejestracja: 24 Grudzień 2009, o 16:20
    Pochwały: 42

    Re: Art Atwood R.I.P

    Postprzez hidetada » 16 Wrzesień 2011, o 01:03

    Teraz wiem dlaczego ludzie pokroju Roberta Piotrkowicza, Olejniczaka czy Kołodziejczyka nie wchodzą na takie fora. Bo tutaj są najwięksi znawcy od treningu, dopingu oraz diety.

    "jacy dzisiejsi kulturyści z wagi ciężkiej są odpowiedni do naśladowania? nie wiem kogo lub co bronisz"

    kolego czy Ty aby jesteś na odpowiednim forum? kulturystyczni? bronie ludzi typu Robert Piotrkowicz który lada chwila wyjdzie na scenę podczas Mr.Olympia, którego często widuje w Power Pit i wiem ile ten człowiek wkłada w to pracy i serca. Ty zapewne powiesz ile wkłada koksu. Dobrze że,to on tworzy kawał wspaniałej polskiej historii kulturystyki a nie forumowi znawcy.

    Jesteś moderatorem forum kulturystycznego a jego zawodników i samej dyscypliny nie szanujesz? Gratulacje. Na zawodach latacie robić sobie z nimi fotkę a na forum wypisujecie że, koksiarze? Żałosne.

    O dawnych czasach polskiej kulturystyki nie masz zupełnie pojęcia, zajrzyj sobie na stronę Jana Włodarka i nadrób zaległości. Więc dyskusja na ten temat z tobą i tak jest bezowocna. "Wiadrami kupowali serwatkę i to był dla nich koks" - Masz jeszcze jakieś humorystyczne teksty?

    Widziałeś jeszcze niedawno biegaczy na 100m? Przecież o nich wypisywano setki artykułów że, "biegający kulturyści". Widziałeś ich sylwetki? Prawie cała czołówka która biegała jeszcze nie tak dawno wtopiła. Przecież dopingowy guru Victor Conte (afera Balco) na swej liście miał więcej sportowców z dyscyplin lekkoatletycznych aniżeli kulturystyki.

    Prawda jest taka że, doping istnieje w większości dyscyplin. Jedni tworzą środki które nie będą w stanie być wykrywalne inni tworzą testy aby je wykryć. Jeszcze inni pod pretekstem choroby (choćby astmy) walą koks oficjalnie. Sportowcy dyscyplin olimpijskich? Niektóre kraje dysponują takim budżetem ( i zapleczem biochemicznym) że, kulturyści przy nich zawsze będą kilka kroków z tyłu. Piękny przykład ostatniej olimpiady i chińskich zawodników. Zobacz klasyfikację medalową. W krótkim czasie Chiny olimpijską potęgą? Wszyscy kręcili głowami. Może "coś" jednak pomogło tym wszystkim zawodnikom?

    Odpowiedz sobie sam (nie mnie), jeżeli dla Ciebie kulturyści to tylko chodzące fabryki farmaceutyków, nie ma nikogo do naśladowania to po co tworzysz forum kulturystyczne? Nic tym pozytywnego do tej dyscypliny nie wnosisz.

    Pozdrawiam!
    hidetada
    Szeregowy
     
    Posty: 4
    Rejestracja: 1 Wrzesień 2011, o 13:13

    Następna

    Wróć do Kulturystyka

    Kto jest na forum

    Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

    Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group. | Siłownia
    Witamy na stronie www.kulturystyczni.pl - Forum Kulturystyczne * Suplementy i odżywki * Sporty walki * Kulturystyka i Fitness
    Na naszej stronie znajdziecie wszystko na temat treningu - plany treningowe i ćwiczenia. Możecie tutaj znaleźć doskonale opracowane ćwiczenia na płaski brzuch. Dowiecie się jak powinna wyglądać dieta i prawidłowe odżywianie się, a także jak stosować suplementy i odżywki. Znajdziecie również informacje na temat niedozwolonego wspomagania, takiego jak sterydy anaboliczne i prohormony, a także poznacie najwydajniejszy trening na mase. Forum Sportowe. Katalog stron.

    cron