Szybkie logowanie
  • Strona główna Inne Kulturystyka
  • kreatyna-kwas hmb-kolarstwo

    Wszystko o zawodowcach: porady, treningi, dieta i różne plotki oraz galerie kulturystów. Kulturystyka jest to amatorska lub zawodowa dyscyplina sportu.

    Moderator: Michał Bodzioch


    kreatyna-kwas hmb-kolarstwo

    Postprzez radekthebe » 28 Styczeń 2011, o 15:40

    mam take pytanie do was mam 16 lat za parę miesiency 17 jestem kolazem jezdze od 8 lat we wloszech bo tam tez mieszkam z rodzinko jestem w kategori junior 1 rok i jezdze z clubem gubbio ciclismo mcaiana,mam wzrostu 173 i waze 64 kilo jestem dobry po prostej a pod gurke nie daje sobie rady i moim zdaniem to tez dlatego ze mam duzo masy miesionewej na nogach ale to tez dobze bo zato jestem bardzo dobry po prostej na czasuwka itp hcialem sie was zapytac jedno zec muj brat hodzil na siłownie i jak zapszestal hodzic to zostawil w szawie susuplementy diety czyli odzwyki kreatyne monohydrat i kwas hmb i ja hcialbym sie waz zapytac czy jako kolaz mugul bym takie cos wzionc i jak i kiedy to bym mnial brac mi zalezy tyko zeby byc dobrym po prostej wygrywac wyscigi na prostej jak czsuwki itp juz jestem nawet dobry ale hcialbym sie waz zapytac co o0 tym sondzicie z moiio wago wzrostem ja oczywiście stosuje diete sportowo kturo dal mi trener i tez mam program treningu na kazdy dzien ile kilometruw mam zrobic ile czasu i jaki czwiczenia ma zrobic i czy mam jehac pod gurke czy po prostej jak macie jakies pytania zeby lepiej mi doradzic to pytajcie smniało
    radekthebe
    Szeregowy
     
    Posty: 3
    Rejestracja: 28 Styczeń 2011, o 15:34
    Miasto: marsciano
    Data urodzenia: 20 05 1994

    Prezenty!

    Uwaga! - Rozdajemy prezenty! - Zarejestruj się już dziś i zgarnij prezent!

    Post przez Vito

    Cześć! Widzę, że przeglądasz ten temat jako niezalogowany / niezarejestrowany użytkownik! Zarejestruj się na naszym forum a otrzymasz prezent, który z pewnością przyda Ci się na treningach!

    Wśród wszystkich zarejestrowanych użytkowników rozlosujemy między innymi: rękawiczki i pasy kulturystyczne, shakery oraz opaski na rękę z motywującym napisem!

    REGULAMIN:
    • Losowanie prezentów odbędzie się 10 stycznia 2016r. przez Administratora forum Kulturystyczni.pl
    • W losowaniu weźmie udział każdy zarejestrowany użytkownik forum Kulturystyczni.pl, który na swoim koncie posiada co najmniej 3 pochwały.
    • Każdy wylosowany przez nas użytkownik otrzyma po jednym prezencie.
    LISTA PREZENTÓW:
    • 3x Rękawiczki do ćwiczeń
    • 3x Pas kulturystyczny
    • 3x Shaker
    • 3x Opaska na rękę z motywującym napisem
    Życzymy szczęścia! Zarejestruj konto i zgarnij prezent!
    Awatar użytkownika
    Vito
    Administrator

    Re: kreatyna-kwas hmb-kolarstwo

    Postprzez szpiego » 28 Styczeń 2011, o 16:01

    monohydrat kreatyny zbiera w mięśniach wodę więc będziesz miał więcej wytrzymałości czytałem że niektórzy piłkarze tez biorą monohydrat
    Awatar użytkownika
    szpiego
    Starszy plutonowy
     
    Posty: 180
    Rejestracja: 19 Maj 2010, o 18:52
    Pochwały: 13
    Miasto: Ryki
    Data urodzenia: 25 09 1994

    Re: kreatyna-kwas hmb-kolarstwo

    Postprzez radekthebe » 29 Styczeń 2011, o 09:58

    ok a co do kwasu niewiesz po co on jest i jak działa i czy mi bu muguł pomuc??a i pszepraszam za błędy ortograficzne ale w polsce skonczyłem tylko zeruwke od 1 klasy do teraz hodze do włoskiej szkoły bo mieszkam z rodzinko we włoszech
    radekthebe
    Szeregowy
     
    Posty: 3
    Rejestracja: 28 Styczeń 2011, o 15:34
    Miasto: marsciano
    Data urodzenia: 20 05 1994

    Re: kreatyna-kwas hmb-kolarstwo

    Postprzez cooler_102 » 29 Styczeń 2011, o 12:34

    radekthebe napisał:ok a co do kwasu niewiesz po co on jest i jak działa i czy mi bu muguł pomuc??a i pszepraszam za błędy ortograficzne ale w polsce skonczyłem tylko zeruwke od 1 klasy do teraz hodze do włoskiej szkoły bo mieszkam z rodzinko we włoszech

    tak zle az nie piszesz stary ;) rozumiem :)

    hmb wyrzuc a co do mono, to ja ekspertem w dziedzinie kolarstwa nie jestem, ale sprobowal bym brac miesiac przed sezonem, tak, zeby w sezonie a razczej na poczatku byc w szytowej formie.
    niestety nie mozesz brac takich dawek jak gdybys cwiczyl na silowni. ja bym bral na twoim miejscu dwie porcje, gdy jezdzisz. jedna rano, druga przed treningiem. w dni kiedy nie jezdzisz bralbym jedna porcje. z tym, ze nie bierzesz miarke w porcji tylko polowe. czyli 2,5g

    pozdrow wszystkie ladne wloszki z klasy ode mnie :) :D
    "Bóg nie zdejmuje ciężarów, wzmacnia tylko plecy"

    Bądź hardcorem!!! wspomóż Stwórce


    KAWASAKI ninja ZX-9R 2001 !!!

    SUPERBIKE\brzytwa
    Awatar użytkownika
    cooler_102
    Major
     
    Posty: 2309
    Rejestracja: 28 Styczeń 2010, o 12:29
    Pochwały: 30
    Miasto: kępno
    Data urodzenia: 09 02 1988

    Re: kreatyna-kwas hmb-kolarstwo

    Postprzez radekthebe » 29 Styczeń 2011, o 20:51

    dzieki z serca za wszystko cooler-102 ja mam kreatyne monohydrat w kapsułkah takih białyh formy olimp mozesz mi powiedziec dawkowanie w kasuplach ile i kiedy a i ok zaczne brac miesionc pzed sezonem dzieki naprawde z serca a kolezanki wloszki z klasy pozdrowie jestes spoko kolo!!!! :)
    radekthebe
    Szeregowy
     
    Posty: 3
    Rejestracja: 28 Styczeń 2011, o 15:34
    Miasto: marsciano
    Data urodzenia: 20 05 1994

    Re: kreatyna-kwas hmb-kolarstwo

    Postprzez cooler_102 » 8 Luty 2011, o 10:10

    pewnie kaps 1100 ?? bierz dwie w porcji
    "Bóg nie zdejmuje ciężarów, wzmacnia tylko plecy"

    Bądź hardcorem!!! wspomóż Stwórce


    KAWASAKI ninja ZX-9R 2001 !!!

    SUPERBIKE\brzytwa
    Awatar użytkownika
    cooler_102
    Major
     
    Posty: 2309
    Rejestracja: 28 Styczeń 2010, o 12:29
    Pochwały: 30
    Miasto: kępno
    Data urodzenia: 09 02 1988


    Wróć do Kulturystyka

    Kto jest na forum

    Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

    Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group. | Siłownia
    Witamy na stronie www.kulturystyczni.pl - Forum Kulturystyczne * Suplementy i odżywki * Sporty walki * Kulturystyka i Fitness
    Na naszej stronie znajdziecie wszystko na temat treningu - plany treningowe i ćwiczenia. Możecie tutaj znaleźć doskonale opracowane ćwiczenia na płaski brzuch. Dowiecie się jak powinna wyglądać dieta i prawidłowe odżywianie się, a także jak stosować suplementy i odżywki. Znajdziecie również informacje na temat niedozwolonego wspomagania, takiego jak sterydy anaboliczne i prohormony, a także poznacie najwydajniejszy trening na mase. Forum Sportowe. Katalog stron.

    cron