Szybkie logowanie
  • Strona główna Inne Kulturystyka
  • Problem z motywacją i ciężary

    Wszystko o zawodowcach: porady, treningi, dieta i różne plotki oraz galerie kulturystów. Kulturystyka jest to amatorska lub zawodowa dyscyplina sportu.

    Moderator: Michał Bodzioch


    Problem z motywacją i ciężary

    Postprzez mikebradley » 7 Październik 2012, o 17:25

    Witam pakerów :)
    Od paru dni mam problem z motywacją. Nie mam już takiej siły jak kiedyś. Chciałbym jak najwięcej kg wycisnąc ale nie mg bo sił mi brak. Poprawnie robie wszystko technicznie ale mam problem z motywacją Jak się przed siłownią zmotywować. Druga sprawa. Jak cwicze na mase i nie mg ukonczyc serii duzym ciezarem moge odrobine go zmniejszyc by moc nie oszukiwac i lepiej technicznie zrobić ?
    NO PAIN NO GAIN !!!!!!!

    Awatar użytkownika
    mikebradley
    Kapral
     
    Posty: 71
    Rejestracja: 4 Kwiecień 2012, o 20:16
    Pochwały: 2
    Miasto: Osięciny k.Włocławka
    Data urodzenia: 20 08 1995

    Prezenty!

    Uwaga! - Rozdajemy prezenty! - Zarejestruj się już dziś i zgarnij prezent!

    Post przez Vito

    Cześć! Widzę, że przeglądasz ten temat jako niezalogowany / niezarejestrowany użytkownik! Zarejestruj się na naszym forum a otrzymasz prezent, który z pewnością przyda Ci się na treningach!

    Wśród wszystkich zarejestrowanych użytkowników rozlosujemy między innymi: rękawiczki i pasy kulturystyczne, shakery oraz opaski na rękę z motywującym napisem!

    REGULAMIN:
    • Losowanie prezentów odbędzie się 10 stycznia 2016r. przez Administratora forum Kulturystyczni.pl
    • W losowaniu weźmie udział każdy zarejestrowany użytkownik forum Kulturystyczni.pl, który na swoim koncie posiada co najmniej 3 pochwały.
    • Każdy wylosowany przez nas użytkownik otrzyma po jednym prezencie.
    LISTA PREZENTÓW:
    • 3x Rękawiczki do ćwiczeń
    • 3x Pas kulturystyczny
    • 3x Shaker
    • 3x Opaska na rękę z motywującym napisem
    Życzymy szczęścia! Zarejestruj konto i zgarnij prezent!
    Awatar użytkownika
    Vito
    Administrator

    Problem z motywacją i ciężary

    Postprzez playandwin24 » 7 Październik 2012, o 18:03

    Po pierwsze dieta i sen, regeneracja, może jakaś kawa...

    Mnie mobilizuje odpowiednia muzyka i kolega który bierze prawie tyle ile ja... ;)

    Co do poprawnego ćwiczenia technicznie... to jeśli lecisz na masę to w wymuszone pow raczej wskazane, po dobrej rozgrzewce i z pomocą kolegi... :)

    Ja wymuszone robię w przed i w ostatniej serii :)
    Michael
    Gabriel
    Rafael
    Awatar użytkownika
    playandwin24
    Moderator
     
    Posty: 2631
    Rejestracja: 10 Maj 2012, o 12:36
    Pochwały: 109

    Problem z motywacją i ciężary

    Postprzez Pony » 7 Październik 2012, o 18:31

    Ten filmik mnie bardzo motywuję więc i ciebie też powinien ;)
    http://www.youtube.com/watch?v=hrynl38gfNM
    No pain No gain ... ;)
    Pony
    Starszy sierżant sztabowy
     
    Posty: 509
    Rejestracja: 1 Lipiec 2012, o 22:49
    Pochwały: 8
    Data urodzenia: 06 07 1996

    Problem z motywacją i ciężary

    Postprzez robo815 » 7 Październik 2012, o 19:25

    Lub zrób tydzień ,dwa roztrenowania
    Być kulturystą - to znaczy być człowiekiem z charakterem, człowiekiem umiejącym walczyć i pokonywać trudności.
    http://www.youtube.com/watch?v=Iskjc3qcVew&feature=grec_index
    Awatar użytkownika
    robo815
    Generał broni
     
    Posty: 5655
    Rejestracja: 17 Luty 2010, o 20:34
    Pochwały: 55
    Miasto: Poznań
    Data urodzenia: 17 07 1975

    Problem z motywacją i ciężary

    Postprzez mikebradley » 7 Październik 2012, o 19:34

    Piłem kawe przed siłownią i na mnie negatywnie działa :( Bylem wyczerpany, mialem problemy z wykonywaniem cwiczen. A co do roztrenowania to dosyc mialem roztrenowania z powodu tych szwow :) W przed i ostatniej serii tez wymuszam :). moj tata mowil mi ze moze to byc wina cwiczen jakich dobralem z kolega. Zrobilem z ojcem korekte i jutro pokaze mu. Ten filmik widzialem juz :)
    NO PAIN NO GAIN !!!!!!!

    Awatar użytkownika
    mikebradley
    Kapral
     
    Posty: 71
    Rejestracja: 4 Kwiecień 2012, o 20:16
    Pochwały: 2
    Miasto: Osięciny k.Włocławka
    Data urodzenia: 20 08 1995

    Problem z motywacją i ciężary

    Postprzez FabrykaFormy » 6 Listopad 2012, o 02:01

    Szanowni Państwo

    Każdy deklaruje, ze chciałby być sprawny i zdrowy. Każdy jednak argumentuje brak działań sportowych ze względu na kolokwialne słowa „nie mam czasu”. Brak czasu, motywacji i trudne do zmierzenia efekty – to kluczowe problemy, jakie zniechęcają nas do uprawiania sportu. Warto jednak wiedzieć, że są skuteczne sposoby na to, aby ćwiczyć efektywnie i utrzymywać wysoki poziom motywacji.
    Jednym z najlepszych rozwiązań jest pomoc trenera osobistego. Trening personalny gwarantuje najbardziej motywujące działania realizowane z drugą osobą. Jest też najbardziej indywidualnym podejściem - ćwiczenia dopasowane są w sposób optymalny do możliwości i założonych celów, a także do preferencji osoby zainteresowanej poprawą swojej kondycji. Co istotne, trener osobisty przekazuje nam swoją motywację i energię do działania.
    Jest też sposób dający możliwość obserwowania na bieżąco wyników osiąganych podczas treningów, a dzięki temu samodzielnego motywowania się do dalszej pracy. Sprawdzony za granicą, a wchodzący właśnie na polski rynek program MYZONE to zaawansowany system telemetryczny, który regularnie monitoruje tętno, liczbę spalanych kalorii, czas aktywności sportowej i tzw. punkty za wysiłek użytkownika dzięki specjalnemu urządzeniu, które wspiera ćwiczącego podczas treningów w klubie, ale też w domu czy na świeżym powietrzu. Wszystkie dane związane z aktywnością ruchową uczestnika programu trafiają bezprzewodowo na indywidualne konta internetowe, dzięki czemu trenujący mogą samodzielnie analizować swoje wyniki w dowolnym miejscu i o dowolnej porze. Znacznie ułatwia to opracowanie nowych treningów i zdobywanie jeszcze lepszych rezultatów.

    Fabryka Formy – Centrum Fitness
    FabrykaFormy
    Szeregowy
     
    Posty: 2
    Rejestracja: 6 Listopad 2012, o 02:00

    Problem z motywacją i ciężary

    Postprzez fallenursus » 6 Listopad 2012, o 13:59

    znaj sobie kobiete z ktora bedzie ci dobrze. np.....

    http://www.youtube.com/watch?v=bNE6iyKc ... ata_player

    a nie jakies bzdury za ktore ci kaza zaplacic ;) zaloz sobie dzienniczek na jakims forum beda ci zyczliwi pomaga a hejterzy hejtowac:)
    Image
    lepsze zdrowie za pomoca chemi
    visiting Mod :)
    wali mnie dieta.to dobre dla maminsynkow i lalusiow
    Awatar użytkownika
    fallenursus
    Młodszy chorąży
     
    Posty: 867
    Rejestracja: 25 Grudzień 2009, o 19:26
    Pochwały: 32
    Miasto: montreal
    Data urodzenia: 11 04 1974

    Problem z motywacją i ciężary

    Postprzez playandwin24 » 6 Listopad 2012, o 14:19

    Fallen a ta kobieta jest chyba zajęta... ;)

    Co do motywacji muzyka, żarcie, kumpel, jakieś prochy, widoczne rezultaty... i przede wszystkim trzeba tego chcieć, samo się nie zrobi nic... :)
    Michael
    Gabriel
    Rafael
    Awatar użytkownika
    playandwin24
    Moderator
     
    Posty: 2631
    Rejestracja: 10 Maj 2012, o 12:36
    Pochwały: 109

    Problem z motywacją i ciężary

    Postprzez fallenursus » 6 Listopad 2012, o 14:29

    oczywiscie ze zajeta. ze swieczka takich szukac ;)
    Image
    lepsze zdrowie za pomoca chemi
    visiting Mod :)
    wali mnie dieta.to dobre dla maminsynkow i lalusiow
    Awatar użytkownika
    fallenursus
    Młodszy chorąży
     
    Posty: 867
    Rejestracja: 25 Grudzień 2009, o 19:26
    Pochwały: 32
    Miasto: montreal
    Data urodzenia: 11 04 1974

    Problem z motywacją i ciężary

    Postprzez Sportowybazar_pl » 28 Grudzień 2012, o 15:14

    Najlepiej w przypadku braku motywacji- ćwiczyć z kimś jeszcze,kimś kto ma doświadczenie,po kim widać rezultaty ćwiczeń,ich efekty. Wtedy wiesz do czego masz dążyć,a poza tym w grupie o wiele łatwiej jest się zmobilizować niż będąc samemu.
    Sportowybazar_pl
    Starszy kapral
     
    Posty: 75
    Rejestracja: 8 Wrzesień 2012, o 19:17
    Pochwały: 2
    Miasto: Częstochowa
    Data urodzenia: 02 02 1983

    Następna

    Wróć do Kulturystyka

    Kto jest na forum

    Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

    Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group. | Siłownia
    Witamy na stronie www.kulturystyczni.pl - Forum Kulturystyczne * Suplementy i odżywki * Sporty walki * Kulturystyka i Fitness
    Na naszej stronie znajdziecie wszystko na temat treningu - plany treningowe i ćwiczenia. Możecie tutaj znaleźć doskonale opracowane ćwiczenia na płaski brzuch. Dowiecie się jak powinna wyglądać dieta i prawidłowe odżywianie się, a także jak stosować suplementy i odżywki. Znajdziecie również informacje na temat niedozwolonego wspomagania, takiego jak sterydy anaboliczne i prohormony, a także poznacie najwydajniejszy trening na mase. Forum Sportowe. Katalog stron.

    cron