Szybkie logowanie
  • Strona główna Inne Kulturystyka
  • Zwiększenie siły

    Wszystko o zawodowcach: porady, treningi, dieta i różne plotki oraz galerie kulturystów. Kulturystyka jest to amatorska lub zawodowa dyscyplina sportu.

    Moderator: Michał Bodzioch


    Zwiększenie siły

    Postprzez szefusik » 24 Październik 2012, o 21:45

    Witam. Mam 17lat(175cm wzrostu, 69kg). Chcę zwiększyć swoją siłę ćwicząc w domu. Jaki rodzaj treningu zastosować? Mogę prosić użytkowników o jakieś porady? Jak ćwiczyć najlepiej biceps,triceps,klatke,nogi,barki,plecy? Ćwiczyć co 2 dni? Które partie mięśni w dany dzień?itp.
    Do dyspozycji mam drążek, hantle 2x 10kg, gryf(5,5kg) i na niego mogę założyć 16kg, bo więcej nie mam. Prawdopodobnie niedługo dokupię sobie więcej krążków, by ciężar był większy. Będę wdzięczny za wszelkie porady, interesuje mnie siła!
    szefusik
    Szeregowy
     
    Posty: 3
    Rejestracja: 24 Październik 2012, o 21:40

    Prezenty!

    Uwaga! - Rozdajemy prezenty! - Zarejestruj się już dziś i zgarnij prezent!

    Post przez Vito

    Cześć! Widzę, że przeglądasz ten temat jako niezalogowany / niezarejestrowany użytkownik! Zarejestruj się na naszym forum a otrzymasz prezent, który z pewnością przyda Ci się na treningach!

    Wśród wszystkich zarejestrowanych użytkowników rozlosujemy między innymi: rękawiczki i pasy kulturystyczne, shakery oraz opaski na rękę z motywującym napisem!

    REGULAMIN:
    • Losowanie prezentów odbędzie się 10 stycznia 2016r. przez Administratora forum Kulturystyczni.pl
    • W losowaniu weźmie udział każdy zarejestrowany użytkownik forum Kulturystyczni.pl, który na swoim koncie posiada co najmniej 3 pochwały.
    • Każdy wylosowany przez nas użytkownik otrzyma po jednym prezencie.
    LISTA PREZENTÓW:
    • 3x Rękawiczki do ćwiczeń
    • 3x Pas kulturystyczny
    • 3x Shaker
    • 3x Opaska na rękę z motywującym napisem
    Życzymy szczęścia! Zarejestruj konto i zgarnij prezent!
    Awatar użytkownika
    Vito
    Administrator

    Zwiększenie siły

    Postprzez playandwin24 » 25 Październik 2012, o 12:14

    Trochę chudy jesteś, proponuję Ci na masę, po którym na pewno siła pójdzie do przodu ostro również :)

    Jeśli dopiero zaczynasz przygodę z ciężarami to trening FBW będzie dobrym wyjściem... :)
    Michael
    Gabriel
    Rafael
    Awatar użytkownika
    playandwin24
    Moderator
     
    Posty: 2631
    Rejestracja: 10 Maj 2012, o 12:36
    Pochwały: 109

    Zwiększenie siły

    Postprzez szefusik » 25 Październik 2012, o 18:24

    Chudy hmm.. według mnie chudy to ja nie jestem i chciałbym jeszcze spalić tłuszcz, który mnie otacza xd. Czy zaczynam przygodę? Hmm z takim obciążeniem jaki posiadam ćwiczę dość długo, poza tym ciągle zajmuję się jakimś ćwiczeniami bez ciężarów typu pompki, brzuszki itp. Trenuję piłkę nożną, co powoduje, że także sporo biegam, więc wysiłek nie jest mi obcy.
    szefusik
    Szeregowy
     
    Posty: 3
    Rejestracja: 24 Październik 2012, o 21:40

    Zwiększenie siły

    Postprzez Sportowybazar_pl » 26 Październik 2012, o 14:30

    Chudy przy takim wzroście? Raczej nie,jeżeli już to szczupły a moim zdaniem należy rozróżnić te pojęcia:) Masz jakąs diete,czy odżywiasz się raczej nieregularnie? To bardzo ważny szczegół. W domowych warunkach ćwicząc samemu,spokojnie możesz zyskac na sile.
    Sportowybazar_pl
    Starszy kapral
     
    Posty: 75
    Rejestracja: 8 Wrzesień 2012, o 19:17
    Pochwały: 2
    Miasto: Częstochowa
    Data urodzenia: 02 02 1983

    Re: Zwiększenie siły

    Postprzez szefusik » 26 Październik 2012, o 21:58

    Dieta hmm...Jem 5razy dzinnie około 1880 kalorii dziennie. Rano płatku kukurydziane+400l mleka+1jajo,2 posiłek to 1kanapka,3obiad-kotlet mielony np.+mizeria+2ziemniaki,4posilek to kanapka,5 posilek to 120g sera chudego twarogowego z cebulą+ 2jaja. Tyle tak wygląda mój codzinny posiłek, czasem pije także carbo(węglowodany).
    szefusik
    Szeregowy
     
    Posty: 3
    Rejestracja: 24 Październik 2012, o 21:40


    Wróć do Kulturystyka

    Kto jest na forum

    Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

    Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group. | Siłownia
    Witamy na stronie www.kulturystyczni.pl - Forum Kulturystyczne * Suplementy i odżywki * Sporty walki * Kulturystyka i Fitness
    Na naszej stronie znajdziecie wszystko na temat treningu - plany treningowe i ćwiczenia. Możecie tutaj znaleźć doskonale opracowane ćwiczenia na płaski brzuch. Dowiecie się jak powinna wyglądać dieta i prawidłowe odżywianie się, a także jak stosować suplementy i odżywki. Znajdziecie również informacje na temat niedozwolonego wspomagania, takiego jak sterydy anaboliczne i prohormony, a także poznacie najwydajniejszy trening na mase. Forum Sportowe. Katalog stron.

    cron