Szybkie logowanie
  • Strona główna Inne StrongMan
  • STRONGMAN O PUCHAR PREZYDENTA MIASTA ŁOMŻA

    Ciężkie treningi, ogromne ciężary, niesamowita siła. W dziale poruszamy tematy związane z konkurencjami oraz zawodnikami strongman. Strongman czyli po prostu siłacz.

    Moderator: Michał Bodzioch


    Re: STRONGMAN O PUCHAR PREZYDENTA MIASTA ŁOMŻA

    Postprzez Markiz » 18 Maj 2011, o 21:27

    noja wina żle ustawiłem ciężarówkę , mogłem odwrotnie ;(
    Markiz
    Sierżant
     
    Posty: 246
    Rejestracja: 19 Kwiecień 2010, o 21:31
    Pochwały: 6
    Miasto: Łomża
    Data urodzenia: 18 01 1980

    Prezenty!

    Uwaga! - Rozdajemy prezenty! - Zarejestruj się już dziś i zgarnij prezent!

    Post przez Vito

    Cześć! Widzę, że przeglądasz ten temat jako niezalogowany / niezarejestrowany użytkownik! Zarejestruj się na naszym forum a otrzymasz prezent, który z pewnością przyda Ci się na treningach!

    Wśród wszystkich zarejestrowanych użytkowników rozlosujemy między innymi: rękawiczki i pasy kulturystyczne, shakery oraz opaski na rękę z motywującym napisem!

    REGULAMIN:
    • Losowanie prezentów odbędzie się 10 stycznia 2016r. przez Administratora forum Kulturystyczni.pl
    • W losowaniu weźmie udział każdy zarejestrowany użytkownik forum Kulturystyczni.pl, który na swoim koncie posiada co najmniej 3 pochwały.
    • Każdy wylosowany przez nas użytkownik otrzyma po jednym prezencie.
    LISTA PREZENTÓW:
    • 3x Rękawiczki do ćwiczeń
    • 3x Pas kulturystyczny
    • 3x Shaker
    • 3x Opaska na rękę z motywującym napisem
    Życzymy szczęścia! Zarejestruj konto i zgarnij prezent!
    Awatar użytkownika
    Vito
    Administrator

    Re: STRONGMAN O PUCHAR PREZYDENTA MIASTA ŁOMŻA

    Postprzez Domazer » 19 Maj 2011, o 14:06

    cóż inne wyniki były by w tirze..
    markiz wiesz cos odnosnie organizatorow tych Twoich zawodow?
    ...wzoruj się tylko na tych najlepszych...
    Awatar użytkownika
    Domazer
    Starszy sierżant sztabowy
     
    Posty: 717
    Rejestracja: 27 Luty 2010, o 23:08
    Pochwały: 11
    Miasto: Lubawa
    Data urodzenia: 16 06 1991

    Re: STRONGMAN O PUCHAR PREZYDENTA MIASTA ŁOMŻA

    Postprzez Markiz » 20 Maj 2011, o 10:17

    Adam tyle wiem,że moje koszty własne w połowie zostały zwrócone, także jestem na minusie heh
    Markiz
    Sierżant
     
    Posty: 246
    Rejestracja: 19 Kwiecień 2010, o 21:31
    Pochwały: 6
    Miasto: Łomża
    Data urodzenia: 18 01 1980

    Re: STRONGMAN O PUCHAR PREZYDENTA MIASTA ŁOMŻA

    Postprzez Domazer » 24 Maj 2011, o 14:01

    aż wierzyć sie nie chce..bo pisałeś oficjalnie na forum coś odnośnie gotówki, u Ciebie na obiedzie nawet było to poruszone..

    szkoda, że nie wywiązałeś sie, bo zawody były na prawde fajne
    ...wzoruj się tylko na tych najlepszych...
    Awatar użytkownika
    Domazer
    Starszy sierżant sztabowy
     
    Posty: 717
    Rejestracja: 27 Luty 2010, o 23:08
    Pochwały: 11
    Miasto: Lubawa
    Data urodzenia: 16 06 1991

    Re: STRONGMAN O PUCHAR PREZYDENTA MIASTA ŁOMŻA

    Postprzez Markiz » 27 Maj 2011, o 14:56

    agencja która organizowała całą imprezę nie dotrzymała warunków umowy
    miała być kasa na nagrody....
    wiem pisałem na forum , mówiłem przez telefon ale wystawili mnie do wiatru
    wyszedłem na oszusta i durnia
    postaram się jakoś z wami wyrównać!!!
    ps do Pań z agencji ---jak się coś obiecuje to się słowa dotrzymuje....zawodnicy przyjechali show zrobili swojej umowy dotrzymali
    Markiz
    Sierżant
     
    Posty: 246
    Rejestracja: 19 Kwiecień 2010, o 21:31
    Pochwały: 6
    Miasto: Łomża
    Data urodzenia: 18 01 1980

    klient

    Postprzez olek-68 » 23 Czerwiec 2011, o 22:07

    SZKŁOMAL Piotr Truszczyński, vipiotr12@wp.pl, ul. Unii Europejskiej 4 lub Żeromskiego 49, Lubawa.
    19 kwietnia 2011r zamówiłem w firmie Szkłomal gabloty szklane. Korespondencję i wszelkie kontakty prowadziłem z Panem Artur Gryglas . Ze względu na bliskość świąt wielkanocnych na dostawę umówiliśmy się środę po świętach tj. 27 kwietnia 2011r. Dzisiaj mamy 23 czerwca 2011r. Przez miniony okres Pan Artur informował mnie wielokrotnie ,że towar wyjechał ale samochód miał awarię, pracownicy nie zdążyli dojechać , towar się potłukł, a za każdym razem zamówione przedmioty miałem otrzymać dnia następnego. Z właścicielem zakładu nie chce nikt połączyć , ani też podać jego numer. Ostatni raz rozmawiałem z jakimś Panem Piotrem szefem produkcji jak mi się przedstawił , a było to w czwartek 16 czerwca i obiecał mi telefonicznie ,że gabloty otrzymam w piątek , czyli na drugi dzień 17 czerwca specjalnym kurierem. Oczywiście nie otrzymałem. Nie jest to poważna i uczciwa firma, ostrzegam innych klientów by nie planowali sobie współpracy opartej na firmie Szkłomal.
    olek-68
    Szeregowy
     
    Posty: 1
    Rejestracja: 23 Czerwiec 2011, o 22:05

    Poprzednia

    Wróć do StrongMan

    Kto jest na forum

    Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

    Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group. | Siłownia
    Witamy na stronie www.kulturystyczni.pl - Forum Kulturystyczne * Suplementy i odżywki * Sporty walki * Kulturystyka i Fitness
    Na naszej stronie znajdziecie wszystko na temat treningu - plany treningowe i ćwiczenia. Możecie tutaj znaleźć doskonale opracowane ćwiczenia na płaski brzuch. Dowiecie się jak powinna wyglądać dieta i prawidłowe odżywianie się, a także jak stosować suplementy i odżywki. Znajdziecie również informacje na temat niedozwolonego wspomagania, takiego jak sterydy anaboliczne i prohormony, a także poznacie najwydajniejszy trening na mase. Forum Sportowe. Katalog stron.