Szybkie logowanie
  • Strona główna Forum Hydepark
  • Hala produkcyjna.

    Miejsce dyskusji dosłownie o wszystkim, niekoniecznie związanym z kulturystyką. Dział pozwalający na wolną dyskusję nie ograniczoną żadnym tematem przewodnim.

    Moderator: Michał Bodzioch


    Hala produkcyjna.

    Postprzez Niuniaaa » 16 Listopad 2018, o 18:40

    Witam,
    mój pomysł na biznes to wybudować halę produkcyjną. Mniej więcej wiem co i jak, czego oczekuje... Jednak nie jestem pewna do kogo zgłosić się co do projektu takiej hali? Jedynie co wpadła mi w oko oferta firmy http://depenbrock.pl/oferta/projektowan ... gazynowych , która nawet zajmuje się budową tego typu obiektów. Czy ktoś z was może miał przyjemność współpracowania z tą firmą?
    Niuniaaa
    Starszy sierżant
     
    Posty: 357
    Rejestracja: 19 Kwiecień 2018, o 06:41

    Prezenty!

    Uwaga! - Rozdajemy prezenty! - Zarejestruj się już dziś i zgarnij prezent!

    Post przez Vito

    Cześć! Widzę, że przeglądasz ten temat jako niezalogowany / niezarejestrowany użytkownik! Zarejestruj się na naszym forum a otrzymasz prezent, który z pewnością przyda Ci się na treningach!

    Wśród wszystkich zarejestrowanych użytkowników rozlosujemy między innymi: rękawiczki i pasy kulturystyczne, shakery oraz opaski na rękę z motywującym napisem!

    REGULAMIN:
    • Losowanie prezentów odbędzie się 10 stycznia 2016r. przez Administratora forum Kulturystyczni.pl
    • W losowaniu weźmie udział każdy zarejestrowany użytkownik forum Kulturystyczni.pl, który na swoim koncie posiada co najmniej 3 pochwały.
    • Każdy wylosowany przez nas użytkownik otrzyma po jednym prezencie.
    LISTA PREZENTÓW:
    • 3x Rękawiczki do ćwiczeń
    • 3x Pas kulturystyczny
    • 3x Shaker
    • 3x Opaska na rękę z motywującym napisem
    Życzymy szczęścia! Zarejestruj konto i zgarnij prezent!
    Awatar użytkownika
    Vito
    Administrator

    Hala produkcyjna.

    Postprzez Alicja » 23 Styczeń 2019, o 14:06

    W przypadku budowy całej infrastruktury wokół hali produkcyjnej, przydać się mogą koparki kolejowe i inne tego rodzaju urządzenia, więc wypadałoby zastanowić się nad ich wynajęciem lub skorzystaniem z oferty firmy, która byłaby w stanie poszczególne usługi wykonać na własną rękę.

    :)
    "A co to znaczy, że coś wypada? Gdyby ludzie się umówili, że wypada nosić twaróg na głowie, nosiłabyś?"
    Awatar użytkownika
    Alicja
    Sierżant
     
    Posty: 221
    Rejestracja: 10 Maj 2017, o 10:43
    Data urodzenia: 16 08 1986

    Re: Hala produkcyjna.

    Postprzez Biernat33 » 27 Czerwiec 2019, o 16:24

    Podczas tworzenia własnego biznesu polecam zapoznać się z nowoczesnymi rozwiązaniami i koncepcjami. Polecam zajrzeć na stronę http://lean-tech.pl Ich rozwiązania (np transportowe wózki magazynowe) stanowi nową, rewolucyjną koncepcję w transporcie materiałów. Ogólnie rzecz ujmując to inteligentny system pojazdów sterowanych automatycznie, który eliminuje transport wózkami widłowymi i wózkami paletowymi oraz zapewnia sposób bezpośredniego przemieszczania materiałów i towarów bez udziału operatora.
    Biernat33
    Plutonowy
     
    Posty: 115
    Rejestracja: 20 Marzec 2018, o 11:33

    Hala produkcyjna.

    Postprzez GosikS » 25 Listopad 2020, o 15:30

    W tym temacie warto również wspomnieć o usługach transportowych. Mam tutaj na myśli przykładowo transport nadgabarytowy. Na stronie: http://transport-pm.pl znajdziecie szczegółową ofertę firmy, która świadczy usługi tego rodzaju. Ja miałam okazję podejmować z nimi współpracę i uważam, że po prostu świetnie znają się na rzeczy ;)
    GosikS
    Sierżant sztabowy
     
    Posty: 497
    Rejestracja: 11 Lipiec 2016, o 21:56

    Hala produkcyjna.

    Postprzez Niuniaaa » 15 Luty 2021, o 12:51

    Jejku dziękuję za tak wspaniałe porady/ propozycje.
    Na pewno co do niektórych bliżej się przyjrzę.
    Już powoli zaczęłam budowę swojej hali i jakoś idzie...
    Macie jeszcze dla mnie inne wskazówki - jak prowadzić halę produkcyjną? Co przykładowo warto kupić etc?
    Niuniaaa
    Starszy sierżant
     
    Posty: 357
    Rejestracja: 19 Kwiecień 2018, o 06:41

    Hala produkcyjna.

    Postprzez Devil93 » 15 Luty 2021, o 13:09

    A no widzisz, wykonawstwo hal stalowych dla przemysłu to nie taka znów prosta sprawa, ale można poszukać fachowców, którzy naprawdę się na tym znają. Ja mogę Ci podpowiedzieć, że ta firma http://www.konspekt.eu/hale-stalowe/ ma naprawdę dobre opinie. W razie czego, służą także poradami odnośnie wyposażania takiego budynku.
    Devil93
    Sierżant sztabowy
     
    Posty: 455
    Rejestracja: 26 Marzec 2018, o 09:53

    Hala produkcyjna.

    Postprzez Alicja » 28 Luty 2022, o 11:18

    Bardzo dobrym wyborem jest też sklep Skladuj24, w którym można znaleźć szeroki wybór wyposażenia magazynowego wysokiej jakości.
    "A co to znaczy, że coś wypada? Gdyby ludzie się umówili, że wypada nosić twaróg na głowie, nosiłabyś?"
    Awatar użytkownika
    Alicja
    Sierżant
     
    Posty: 221
    Rejestracja: 10 Maj 2017, o 10:43
    Data urodzenia: 16 08 1986

    Hala produkcyjna.

    Postprzez jurasekl22 » 26 Wrzesień 2022, o 10:32

    Współpracując z ekspertami w danej branży nie musicie się martwić o rezultaty. Jeżeli szukacie ekspertów w przypadku projektowania instalacji higienicznych i aseptcznych, to polecam Wam sprawdzić ofertę firmy - https://hygienicdesign.pl/woda-lodowa/ .
    jurasekl22
    Młodszy chorąży
     
    Posty: 863
    Rejestracja: 12 Październik 2017, o 08:27


    Wróć do Hydepark

    Kto jest na forum

    Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

    Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group. | Siłownia
    Witamy na stronie www.kulturystyczni.pl - Forum Kulturystyczne * Suplementy i odżywki * Sporty walki * Kulturystyka i Fitness
    Na naszej stronie znajdziecie wszystko na temat treningu - plany treningowe i ćwiczenia. Możecie tutaj znaleźć doskonale opracowane ćwiczenia na płaski brzuch. Dowiecie się jak powinna wyglądać dieta i prawidłowe odżywianie się, a także jak stosować suplementy i odżywki. Znajdziecie również informacje na temat niedozwolonego wspomagania, takiego jak sterydy anaboliczne i prohormony, a także poznacie najwydajniejszy trening na mase. Forum Sportowe. Katalog stron.

    cron