Szybkie logowanie
  • Strona główna Forum Hydepark
  • Internetowy hipermarket

    Miejsce dyskusji dosłownie o wszystkim, niekoniecznie związanym z kulturystyką. Dział pozwalający na wolną dyskusję nie ograniczoną żadnym tematem przewodnim.

    Moderator: Michał Bodzioch


    Internetowy hipermarket

    Postprzez Dodix » 21 Sierpień 2012, o 22:37

    Nowy ciekawie zapowiadający się Polski Biznes oparty na tradycyjnych zakupach spożywczych dostarczanych Bezpłatnie do domu. Produkty maja być tańsze do 20% niż w HiperMarketach.

    I Etap to: Art. spożywcze, żywność, Chemia gospodarcza i inne artykuły - Wrzesień 2012
    II Etap 2012-2013 RTV AGD, Komputery i akcesoria
    III Etap 2013 Produkty i usługi dla firm

    Jak zainteresował Cię temat możliwego przychodu ok 40 000 zł przy pełnych kręgach to zapraszam na http://www.familo.com/r/daidoss .
    System startuje we Wrześniu - rejestracja możliwa już dziś - kto pierwszy ten lepszy jak w każdym biznesie.
    Zapraszam osoby które choć raz pomyślały biegając po markecie szukając produktu - dlaczego nie można kliknąć w Internecie aby kurier dostarczył towar BEZPŁATNIE do domu - już jest!
    Hurtownia Fryzjersko - Kosmetyczna www.hurtpro.pl
    Awatar użytkownika
    Dodix
    Sierżant
     
    Posty: 217
    Rejestracja: 26 Grudzień 2009, o 14:49
    Pochwały: 1
    Data urodzenia: 25 02 1986

    Prezenty!

    Uwaga! - Rozdajemy prezenty! - Zarejestruj się już dziś i zgarnij prezent!

    Post przez Vito

    Cześć! Widzę, że przeglądasz ten temat jako niezalogowany / niezarejestrowany użytkownik! Zarejestruj się na naszym forum a otrzymasz prezent, który z pewnością przyda Ci się na treningach!

    Wśród wszystkich zarejestrowanych użytkowników rozlosujemy między innymi: rękawiczki i pasy kulturystyczne, shakery oraz opaski na rękę z motywującym napisem!

    REGULAMIN:
    • Losowanie prezentów odbędzie się 10 stycznia 2016r. przez Administratora forum Kulturystyczni.pl
    • W losowaniu weźmie udział każdy zarejestrowany użytkownik forum Kulturystyczni.pl, który na swoim koncie posiada co najmniej 3 pochwały.
    • Każdy wylosowany przez nas użytkownik otrzyma po jednym prezencie.
    LISTA PREZENTÓW:
    • 3x Rękawiczki do ćwiczeń
    • 3x Pas kulturystyczny
    • 3x Shaker
    • 3x Opaska na rękę z motywującym napisem
    Życzymy szczęścia! Zarejestruj konto i zgarnij prezent!
    Awatar użytkownika
    Vito
    Administrator

    Internetowy hipermarket

    Postprzez o2market_pl » 29 Sierpień 2012, o 13:14

    Dzięki za link,może skorzystam w wolnej chwili po czym wystawie swoją opinię na forum. Ze swojej strony zapraszam także do nas,w razie pytan służę pomocą na forum.
    o2market_pl
    Starszy szeregowy
     
    Posty: 33
    Rejestracja: 6 Sierpień 2012, o 10:02
    Pochwały: 1
    Miasto: Warszawa
    Data urodzenia: 03 05 1980

    Internetowy hipermarket

    Postprzez Dodix » 31 Sierpień 2012, o 21:10

    Program jeszcze nie wystartował, ale zapraszam do rejestracji a następnie do wysyłania swojego linka do znajomych. Zapraszam do wspólnego zarabiania.
    Hurtownia Fryzjersko - Kosmetyczna www.hurtpro.pl
    Awatar użytkownika
    Dodix
    Sierżant
     
    Posty: 217
    Rejestracja: 26 Grudzień 2009, o 14:49
    Pochwały: 1
    Data urodzenia: 25 02 1986

    Internetowy hipermarket

    Postprzez Sportowybazar_pl » 6 Październik 2012, o 10:55

    To chyba coś na zasadzie piramidy,wiec nie wiem czy warto się w to bawić.. Mnie osobiście nie specjalnie to przekonuje:)
    Sportowybazar_pl
    Starszy kapral
     
    Posty: 75
    Rejestracja: 8 Wrzesień 2012, o 19:17
    Pochwały: 2
    Miasto: Częstochowa
    Data urodzenia: 02 02 1983

    Internetowy hipermarket

    Postprzez Dodix » 7 Październik 2012, o 08:28

    Ja ostatnio trochę się zainteresowałem e-biznesem i jak jest możliwość to korzystam :) sklep już wystartował, zapraszam do rejestracji i reklamowania ze swojego linku polecającego.
    Hurtownia Fryzjersko - Kosmetyczna www.hurtpro.pl
    Awatar użytkownika
    Dodix
    Sierżant
     
    Posty: 217
    Rejestracja: 26 Grudzień 2009, o 14:49
    Pochwały: 1
    Data urodzenia: 25 02 1986

    Internetowy hipermarket

    Postprzez Sportowybazar_pl » 26 Październik 2012, o 14:27

    Ja poczekam na dalsze wypowiedzi ze strony użytkowników,ale mimo wszystko nie wzbudza to mojego zaufania w takim stopniu aby brać w tym czynny udział.
    Sportowybazar_pl
    Starszy kapral
     
    Posty: 75
    Rejestracja: 8 Wrzesień 2012, o 19:17
    Pochwały: 2
    Miasto: Częstochowa
    Data urodzenia: 02 02 1983

    Internetowy hipermarket

    Postprzez Adamila021 » 12 Wrzesień 2017, o 17:35

    Ciekawe jednak ja chyba ze sprawdzonych miejsc wole sprowadzac takie rzeczy. Np. agd do domu to najchetniej zamawiam ze sklepu http://www.empik.com/dom-i-ogrod/male-a ... e-i-pranie . Jest tam spory wybor, praktycznie wszystkiego tego co potrzebne jest kazdemu w domu
    Adamila021
    Kapral
     
    Posty: 69
    Rejestracja: 21 Marzec 2017, o 13:03
    Miasto: Katowice
    Data urodzenia: 29 04 1992

    Internetowy hipermarket

    Postprzez Devil93 » 19 Październik 2020, o 18:24

    No jak market, to na pewno wiele rzeczy będzie eksportować zza wschodniej granicy. To myślę, że wtedy będzie można na przykład z taką firmą https://www.extrego.com/uslugi/kurier-na-pokladzie szybko przewieźć dany ładunek. Oni mogą zadbać nawet o to, żeby kurier był na miejscu w danym czasie przewozu.
    Devil93
    Sierżant sztabowy
     
    Posty: 455
    Rejestracja: 26 Marzec 2018, o 09:53

    Internetowy hipermarket

    Postprzez justisx » 18 Styczeń 2021, o 21:22

    Sprawdzonym przeze mnie i przez moich znajomych sklepem jest https://www.bee.pl/9249-zdrowa-zywnosc- ... superfoods. Można tam kupić naprawdę mnóstwo zdrowych produktów, a te warto spożywać. Też są smaczne, warto zastąpić nimi wszelkie niezdrowe przekąski.
    justisx
    Plutonowy
     
    Posty: 136
    Rejestracja: 26 Wrzesień 2014, o 10:11

    Internetowy hipermarket

    Postprzez Niuniaaa » 29 Lipiec 2022, o 18:22

    A czy ktoś z was może kupuje też u firmy selgros24.pl ? Pytam, ponieważ zastanawiam się nad tym czy tam nie dokonać zakupu... Znaczy się myślałam, żeby kupić tam póki co drobiazgi, tak na próbę. Chociażby napoje fuzetea, kawę, jakieś słodycze...
    Niuniaaa
    Starszy sierżant
     
    Posty: 357
    Rejestracja: 19 Kwiecień 2018, o 06:41

    Następna

    Wróć do Hydepark

    Kto jest na forum

    Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

    Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group. | Siłownia
    Witamy na stronie www.kulturystyczni.pl - Forum Kulturystyczne * Suplementy i odżywki * Sporty walki * Kulturystyka i Fitness
    Na naszej stronie znajdziecie wszystko na temat treningu - plany treningowe i ćwiczenia. Możecie tutaj znaleźć doskonale opracowane ćwiczenia na płaski brzuch. Dowiecie się jak powinna wyglądać dieta i prawidłowe odżywianie się, a także jak stosować suplementy i odżywki. Znajdziecie również informacje na temat niedozwolonego wspomagania, takiego jak sterydy anaboliczne i prohormony, a także poznacie najwydajniejszy trening na mase. Forum Sportowe. Katalog stron.

    cron