Szybkie logowanie
  • Strona główna Forum Hydepark
  • Dobry i konkretny prawnik ?

    Miejsce dyskusji dosłownie o wszystkim, niekoniecznie związanym z kulturystyką. Dział pozwalający na wolną dyskusję nie ograniczoną żadnym tematem przewodnim.

    Moderator: Michał Bodzioch


    Dobry i konkretny prawnik ?

    Postprzez Devil93 » 21 Styczeń 2021, o 16:40

    No właśnie ja nie wiem, czy ktoś taki mi też nie będzie potrzebny. Sprawdzam bankowy tytuł egzekucyjny 2021 i wydaje mi się, że dziś banki go nie wystawiają, ale też niekoniecznie powinniśmy reagować na nakaz zapłaty, jaki się teraz w zamian wystawia. Czy wiecie coś więcej na ten temat? Albo ktoś wam znany?
    Devil93
    Sierżant sztabowy
     
    Posty: 455
    Rejestracja: 26 Marzec 2018, o 09:53

    Prezenty!

    Uwaga! - Rozdajemy prezenty! - Zarejestruj się już dziś i zgarnij prezent!

    Post przez Vito

    Cześć! Widzę, że przeglądasz ten temat jako niezalogowany / niezarejestrowany użytkownik! Zarejestruj się na naszym forum a otrzymasz prezent, który z pewnością przyda Ci się na treningach!

    Wśród wszystkich zarejestrowanych użytkowników rozlosujemy między innymi: rękawiczki i pasy kulturystyczne, shakery oraz opaski na rękę z motywującym napisem!

    REGULAMIN:
    • Losowanie prezentów odbędzie się 10 stycznia 2016r. przez Administratora forum Kulturystyczni.pl
    • W losowaniu weźmie udział każdy zarejestrowany użytkownik forum Kulturystyczni.pl, który na swoim koncie posiada co najmniej 3 pochwały.
    • Każdy wylosowany przez nas użytkownik otrzyma po jednym prezencie.
    LISTA PREZENTÓW:
    • 3x Rękawiczki do ćwiczeń
    • 3x Pas kulturystyczny
    • 3x Shaker
    • 3x Opaska na rękę z motywującym napisem
    Życzymy szczęścia! Zarejestruj konto i zgarnij prezent!
    Awatar użytkownika
    Vito
    Administrator

    Dobry i konkretny prawnik ?

    Postprzez GosikS » 12 Luty 2021, o 13:46

    Skoro jesteśmy w takim temacie to pomyślałam, że podrzucę Wam informacje o tym jaki mi sprawdził się adwokat w Poznaniu. Otóż wybrałam tą kancelarię: https://ozminkowski.pl/ Wykazali się naprawdę profesjonalnym podejściem i pomogli mi rozwiązać sprawę, która ciągła się za mną przez długi czas.
    GosikS
    Sierżant sztabowy
     
    Posty: 497
    Rejestracja: 11 Lipiec 2016, o 21:56

    Dobry i konkretny prawnik ?

    Postprzez Niuniaaa » 18 Luty 2021, o 18:57

    Właśnie, to w sumie sztuka znaleźć dobrego specjalistę od poszczególnych dziedzin prawa. Wiem to po sobie... Ostatnio szukałam radca prawny prawo spadkowe lublin. Ostatecznie udało mi się znaleźć kogoś odpowiedniego, ale co człowiek się naszukał, naczytał różnych opinii....
    Niuniaaa
    Starszy sierżant
     
    Posty: 357
    Rejestracja: 19 Kwiecień 2018, o 06:41

    Dobry i konkretny prawnik ?

    Postprzez jurasekl22 » 4 Marzec 2021, o 11:15

    Ja mogę wam polecić kancelarię tczew prawnik zespół ten tworzą adwokaci, radcowie prawni, doradcy podatkowi oraz pracownicy naukowi. W zależności od przedmiotu konkretnej sprawy dobierani są odpowiedni specjaliści do jej prowadzenia. Z nimi na pewno wygracie sprawę. Kontakt znajdziecie na stronie.
    jurasekl22
    Młodszy chorąży
     
    Posty: 863
    Rejestracja: 12 Październik 2017, o 08:27

    Poprzednia

    Wróć do Hydepark

    Kto jest na forum

    Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

    Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group. | Siłownia
    Witamy na stronie www.kulturystyczni.pl - Forum Kulturystyczne * Suplementy i odżywki * Sporty walki * Kulturystyka i Fitness
    Na naszej stronie znajdziecie wszystko na temat treningu - plany treningowe i ćwiczenia. Możecie tutaj znaleźć doskonale opracowane ćwiczenia na płaski brzuch. Dowiecie się jak powinna wyglądać dieta i prawidłowe odżywianie się, a także jak stosować suplementy i odżywki. Znajdziecie również informacje na temat niedozwolonego wspomagania, takiego jak sterydy anaboliczne i prohormony, a także poznacie najwydajniejszy trening na mase. Forum Sportowe. Katalog stron.

    cron