Szybkie logowanie
  • Strona główna Inne Uroda i Fitness
  • Panie odzieży sportowej

    Coś pomiędzy kulturystyką a gimnastyką czyli uroda i fitness, a także aerobik - jak zadbać o swoje ciało aby mieć wysportowaną i smukłą sylwetkę.

    Moderator: Michał Bodzioch


    Panie odzieży sportowej

    Postprzez art_woman » 12 Kwiecień 2011, o 12:58

    Dla wszystkich, którzy zmagają się z przeszukiwaniem Internetu w celu znalezienia czegoś dobrego do profesjonalnych strojów na fitness. Ostatnio na allegro znalazłam i kupiłam płyn do prania odzieży sportowej BIL SPORT ACTIVE. Skusiłam się bo jest rekomendowany przez producentów odzieży sportowej, m.in. przez 2Skin i 4F.
    Doskonale się sprawdził, nie niszcząc przy tym struktury materiałów. Myślałam, że z tym deo efektem to lipa – taki „chwyt marketingowy” ale nie - działa rzeczywiście. Tylko, żeby nikt nie pomyślał, że raz można wyprać, a potem już deo efekt non stop. Ale prać trzeba ;).”
    POLECAM
    art_woman
    Szeregowy
     
    Posty: 1
    Rejestracja: 12 Kwiecień 2011, o 12:50
    Miasto: Kołobrzeg
    Data urodzenia: 0- 0-1985

    Prezenty!

    Uwaga! - Rozdajemy prezenty! - Zarejestruj się już dziś i zgarnij prezent!

    Post przez Vito

    Cześć! Widzę, że przeglądasz ten temat jako niezalogowany / niezarejestrowany użytkownik! Zarejestruj się na naszym forum a otrzymasz prezent, który z pewnością przyda Ci się na treningach!

    Wśród wszystkich zarejestrowanych użytkowników rozlosujemy między innymi: rękawiczki i pasy kulturystyczne, shakery oraz opaski na rękę z motywującym napisem!

    REGULAMIN:
    • Losowanie prezentów odbędzie się 10 stycznia 2016r. przez Administratora forum Kulturystyczni.pl
    • W losowaniu weźmie udział każdy zarejestrowany użytkownik forum Kulturystyczni.pl, który na swoim koncie posiada co najmniej 3 pochwały.
    • Każdy wylosowany przez nas użytkownik otrzyma po jednym prezencie.
    LISTA PREZENTÓW:
    • 3x Rękawiczki do ćwiczeń
    • 3x Pas kulturystyczny
    • 3x Shaker
    • 3x Opaska na rękę z motywującym napisem
    Życzymy szczęścia! Zarejestruj konto i zgarnij prezent!
    Awatar użytkownika
    Vito
    Administrator

    Re: Panie odzieży sportowej

    Postprzez Undisputed90 » 4 Maj 2011, o 15:06

    a ja polecam, świetne spodenki :)

    http://allegro.pl/show_item.php?item=1591774176
    Undisputed90
    Szeregowy
     
    Posty: 2
    Rejestracja: 4 Maj 2011, o 15:03

    Panie odzieży sportowej

    Postprzez aniol_80 » 11 Październik 2011, o 14:27

    @Undisputed90 Miałaś rację - dzięki za link
    aniol_80
    Szeregowy
     
    Posty: 1
    Rejestracja: 11 Październik 2011, o 14:23
    Data urodzenia: 16 05 1986

    Panie odzieży sportowej

    Postprzez Pronutrition » 21 Listopad 2011, o 17:11

    Odzież sportowa powinna być przede wszystkim wygodna i tyle. Właśnie tym kieruje się podczas zakupu,ale przyznam że cena również ma dla mnie znaczenie.
    Pronutrition
    Plutonowy
     
    Posty: 104
    Rejestracja: 10 Listopad 2011, o 11:23
    Pochwały: 2

    Panie odzieży sportowej

    Postprzez TwojeZdrowie_org » 26 Marzec 2012, o 10:58

    No proszę. Czasem okazuje się, że w reklamach nie kłamią. Dobrze wiedziec. Szkoda tylko, że te specyfiki sa dośc drogie.
    www.twojezdrowie.org - Suplementy CaliVita - Paraprotex, grzybica kuracja, pasożyty kuracja.
    TwojeZdrowie_org
    Starszy szeregowy
     
    Posty: 46
    Rejestracja: 22 Luty 2012, o 20:55

    Panie odzieży sportowej

    Postprzez Adamiak » 15 Maj 2012, o 12:23

    Podpisuję się pod słowami art_woman. Jakiś czas temu kupiłem płyn Bil Sport Active i jestem bardzo pozytywnie zaskoczony jego działaniem. Moje ubrania są naprawdę świeże i nie straciły swoich funkcji po praniu. Naprawdę polecam!
    Adamiak
    Szeregowy
     
    Posty: 1
    Rejestracja: 2 Kwiecień 2012, o 11:48
    Miasto: Warszawa
    Data urodzenia: 15 08 1983

    Panie odzieży sportowej

    Postprzez TwojeZdrowie_org » 23 Maj 2012, o 11:38

    No to już drugi pozytywny wpis odnośnie tego płynu,może ktoś jeszcze używał i wyrazi swoją opinię na forum? Im będzie ich więcej,tym lepiej :)
    www.twojezdrowie.org - Suplementy CaliVita - Paraprotex, grzybica kuracja, pasożyty kuracja.
    TwojeZdrowie_org
    Starszy szeregowy
     
    Posty: 46
    Rejestracja: 22 Luty 2012, o 20:55


    Wróć do Uroda i Fitness

    Kto jest na forum

    Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

    Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group. | Siłownia
    Witamy na stronie www.kulturystyczni.pl - Forum Kulturystyczne * Suplementy i odżywki * Sporty walki * Kulturystyka i Fitness
    Na naszej stronie znajdziecie wszystko na temat treningu - plany treningowe i ćwiczenia. Możecie tutaj znaleźć doskonale opracowane ćwiczenia na płaski brzuch. Dowiecie się jak powinna wyglądać dieta i prawidłowe odżywianie się, a także jak stosować suplementy i odżywki. Znajdziecie również informacje na temat niedozwolonego wspomagania, takiego jak sterydy anaboliczne i prohormony, a także poznacie najwydajniejszy trening na mase. Forum Sportowe. Katalog stron.

    cron