Szybkie logowanie
  • Strona główna Forum Hydepark
  • Mieszkanie w Gdańsku

    Miejsce dyskusji dosłownie o wszystkim, niekoniecznie związanym z kulturystyką. Dział pozwalający na wolną dyskusję nie ograniczoną żadnym tematem przewodnim.

    Moderator: Michał Bodzioch


    Mieszkanie w Gdańsku

    Postprzez nass » 16 Marzec 2021, o 11:39

    Przymierzam sie do kupna mieszkania w Gdańsku. Polecicie bardziej nastawiać się na kupienie mieszkania nowego czy jednak lepiej szukać czegoś na rynku wtórnym?

    Jakie macie doświadczenia?
    Awatar użytkownika
    nass
    Starszy kapral
     
    Posty: 85
    Rejestracja: 12 Styczeń 2016, o 10:49

    Prezenty!

    Uwaga! - Rozdajemy prezenty! - Zarejestruj się już dziś i zgarnij prezent!

    Post przez Vito

    Cześć! Widzę, że przeglądasz ten temat jako niezalogowany / niezarejestrowany użytkownik! Zarejestruj się na naszym forum a otrzymasz prezent, który z pewnością przyda Ci się na treningach!

    Wśród wszystkich zarejestrowanych użytkowników rozlosujemy między innymi: rękawiczki i pasy kulturystyczne, shakery oraz opaski na rękę z motywującym napisem!

    REGULAMIN:
    • Losowanie prezentów odbędzie się 10 stycznia 2016r. przez Administratora forum Kulturystyczni.pl
    • W losowaniu weźmie udział każdy zarejestrowany użytkownik forum Kulturystyczni.pl, który na swoim koncie posiada co najmniej 3 pochwały.
    • Każdy wylosowany przez nas użytkownik otrzyma po jednym prezencie.
    LISTA PREZENTÓW:
    • 3x Rękawiczki do ćwiczeń
    • 3x Pas kulturystyczny
    • 3x Shaker
    • 3x Opaska na rękę z motywującym napisem
    Życzymy szczęścia! Zarejestruj konto i zgarnij prezent!
    Awatar użytkownika
    Vito
    Administrator

    Mieszkanie w Gdańsku

    Postprzez zwar » 16 Marzec 2021, o 12:34

    Siedzę w nieruchomościach od lat, mam za sobą różne zakupy w blokach, kamienicach, od deweloperów (własne, na sprzedaż, wynajem). Sama też najmowałam różne przez lata. Ale z perspektywy czasu patrząc nie kupiłabym więcej od dewelopera. Taki zakup to wielka niewiadoma i często wiele problemów z jakością, nieokreślony czynsz- po pierwszym naliczeniu może szczęka opaść, narzucony zarządca, cienkie ściany, no i tak jak z samochodem, wartość od chwili zakupu zaczyna spadać, bo za rok już będzie starsze niż te nowooddane. Ale każda nieruchomość ma swoje zalety i wady. Ja wyjątkowo upodobałam sobie mieszkania w kamienicach, ale nie każdy to lubi, wręcz ludzie się boją.
    Jeśli chodzi o dzielnice w Gdańsku, to sprawdź sobie tutaj mieszkania na Przymorzu - jest tam obecnie sporo wystawionych ogloszeń.
    Awatar użytkownika
    zwar
    Starszy kapral
     
    Posty: 98
    Rejestracja: 28 Lipiec 2016, o 07:46

    Mieszkanie w Gdańsku

    Postprzez Devil93 » 20 Kwiecień 2021, o 11:40

    Okej, okej, zakup mieszkania w takim regionie jest drogi, ale ja nie o tym chciałam Wam powiedzieć. Słyszeliście o czymś takim jak właśnie awaryjne otwieranie mieszkań? Nigdy nie wiecie, czy to się wam nie przyda. Tutaj https://www.pogotowie-zamkowe-gdansk-24 ... dansk-24h/ macie na przykład kogoś, kto Wam w tym pomoże, w razie konieczności.
    Devil93
    Sierżant sztabowy
     
    Posty: 455
    Rejestracja: 26 Marzec 2018, o 09:53

    Mieszkanie w Gdańsku

    Postprzez jurasekl22 » 22 Kwiecień 2021, o 14:16

    Jeśli marzycie o nowym mieszkaniu w Gdyni to zobaczcie na https://www.hossa.gda.pl/nowe-mieszkania-gdynia to ciekawa oferta mieszkania. Są one oddalone od centrum więc jest to propozycja dla osób szukających nieruchomości w spokojnej okolicy.
    jurasekl22
    Młodszy chorąży
     
    Posty: 863
    Rejestracja: 12 Październik 2017, o 08:27

    Re: Mieszkanie w Gdańsku

    Postprzez Ailis » 29 Maj 2021, o 13:14

    Mieszkań jest teraz bardzo dużo do wyboru. Wszystko zależy od tego ile w ogóle chcemy przeznaczyć na dane mieszkanie. Mimo wszystko chciałabym się dowiedzieć czy jest możliwy sprzedaż mieszkania z lokatorem ? Bo wiecie dawniej opłacało się wynajmować mieszkanie lecz teraz nie możemy pozbyć się lokatorów
    Ailis
    Starszy plutonowy
     
    Posty: 152
    Rejestracja: 5 Marzec 2018, o 14:53
    Miasto: Białe Błota

    Mieszkanie w Gdańsku

    Postprzez Niuniaaa » 13 Październik 2021, o 17:08

    Też właśnie miałabym na sprzedaż mieszkanie. Co prawda jest nieco do remontu, ale ma potencjał i jest w dobrej lokalizacji. Samodzielnie coś nie mogę sobie poradzić ze sprzedażą, dlatego zastanawiam się nad tym czy tutaj https://www.krystianbiarda.com/sprzedaz ... -warszawa/ się nie zgłosić. Co wy na to?
    Niuniaaa
    Starszy sierżant
     
    Posty: 357
    Rejestracja: 19 Kwiecień 2018, o 06:41


    Wróć do Hydepark

    Kto jest na forum

    Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] oraz 1 gość

    Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group. | Siłownia
    Witamy na stronie www.kulturystyczni.pl - Forum Kulturystyczne * Suplementy i odżywki * Sporty walki * Kulturystyka i Fitness
    Na naszej stronie znajdziecie wszystko na temat treningu - plany treningowe i ćwiczenia. Możecie tutaj znaleźć doskonale opracowane ćwiczenia na płaski brzuch. Dowiecie się jak powinna wyglądać dieta i prawidłowe odżywianie się, a także jak stosować suplementy i odżywki. Znajdziecie również informacje na temat niedozwolonego wspomagania, takiego jak sterydy anaboliczne i prohormony, a także poznacie najwydajniejszy trening na mase. Forum Sportowe. Katalog stron.

    cron