Szybkie logowanie
  • Strona główna Forum Sprawy techniczne
  • Rekrutacja moderatorów

    Miejsce przeznaczone do wyrażania własnych opinii, sugestii, propozycji itp. na temat naszego forum kulturystycznego. Tutaj znajdziesz wszystkie najważniejsze informację odnośnie funkcjonowania forum.

    Moderator: Michał Bodzioch


    Rekrutacja moderatorów

    Postprzez kazik. » 16 Lipiec 2012, o 20:09

    Odświeżam temat!

    Szukamy moderatorów, wszystkie kandydatury proszę składać w tym temacie, przykład jak należy to robić w 1 poście tego tematu.
    Awatar użytkownika
    kazik.
    Major
     
    Posty: 2449
    Rejestracja: 17 Grudzień 2009, o 19:33
    Pochwały: 51

    Prezenty!

    Uwaga! - Rozdajemy prezenty! - Zarejestruj się już dziś i zgarnij prezent!

    Post przez Vito

    Cześć! Widzę, że przeglądasz ten temat jako niezalogowany / niezarejestrowany użytkownik! Zarejestruj się na naszym forum a otrzymasz prezent, który z pewnością przyda Ci się na treningach!

    Wśród wszystkich zarejestrowanych użytkowników rozlosujemy między innymi: rękawiczki i pasy kulturystyczne, shakery oraz opaski na rękę z motywującym napisem!

    REGULAMIN:
    • Losowanie prezentów odbędzie się 10 stycznia 2016r. przez Administratora forum Kulturystyczni.pl
    • W losowaniu weźmie udział każdy zarejestrowany użytkownik forum Kulturystyczni.pl, który na swoim koncie posiada co najmniej 3 pochwały.
    • Każdy wylosowany przez nas użytkownik otrzyma po jednym prezencie.
    LISTA PREZENTÓW:
    • 3x Rękawiczki do ćwiczeń
    • 3x Pas kulturystyczny
    • 3x Shaker
    • 3x Opaska na rękę z motywującym napisem
    Życzymy szczęścia! Zarejestruj konto i zgarnij prezent!
    Awatar użytkownika
    Vito
    Administrator

    Rekrutacja moderatorów

    Postprzez playandwin24 » 16 Lipiec 2012, o 20:20

    To może ja wysunę moją skromna kandydaturę... :Zarumieniony:

    1. 26 lat
    2. Coś poważnego ;) Może TRENING... jestem również instruktorem programu Spinning więc może Uroda i Fitness, żartowałem, wolę TRENING ;)
    3. 42 miesiące
    4. Chciałbym zostań moderatorem ponieważ:
    - to mój cel
    - chciałbym spróbować swoich sił jako moderator
    - jest to jakieś wyróżnienie, ale z drugiej strony wyzwanie
    Co zmienię?
    - jakiś parę fajnych artykułów się znajdzie, chyba też nie ma co za bardzo zmieniać bo wiele rzeczy zostało już powiedziane w tym dziale
    5. Niestety nie posiadam takowego doświadczenia, ale z dużą chęcią je zdobędę! :)
    Michael
    Gabriel
    Rafael
    Awatar użytkownika
    playandwin24
    Moderator
     
    Posty: 2631
    Rejestracja: 10 Maj 2012, o 12:36
    Pochwały: 109

    Rekrutacja moderatorów

    Postprzez pepe » 16 Lipiec 2012, o 23:34

    1. 21 lat
    2. Suplementacja oczywiście
    3. 4 lata z kawałkiem
    4. Byłem już moderatorem na pewnym forum wraz z jedną osobą, z którą dobrze się porozumiewałem, mam nadzieję, że ten nygus także zgłosi tutaj swoją kandydaturę ^^ :) Jeżeli chodzi o zmiany, to na pewno przypisałbym więcej tematów podwieszonych, lepiej je udoskonalił + ew. zmodyfikował obecne oraz wprowadził ład przy pisaniu nowych tematów jak np. odpowiednia ankieta itd.
    5. Doświadczenie mam dość spore, jestem administratorem na forum w kwestii supportu zewnętrznego na dwóch forach, ale to już inna tematyka + do tego doświadczenie z poprzednich for kulturystycznych (panel administracyjny oraz panel moderatorów + obsługa VBulletin, IPB) To tyle :)
    Awatar użytkownika
    pepe
    Starszy sierżant
     
    Posty: 304
    Rejestracja: 12 Czerwiec 2012, o 18:15
    Pochwały: 11

    Rekrutacja moderatorów

    Postprzez maniak7000 » 16 Lipiec 2012, o 23:39

    1. Wiek: 25, absolwent PWr /biotechnologia farmaceutyczna/

    2. Dział w którym chcesz zostać moderatorem: Suplementy i Odżywki, przy czym to są główne kręgi mojego hobby towarzyszącemu siłowni. Sporo czytam w wolnym czasie tak więc w połączeniu z praktyką daje to faktyczne wsparcie temu kto prosi o pomoc.

    3. Staż treningowy:
    długi, przy czym nie pod zawody a dla "siebie" - trudno mi teraz określić datami

    4. Dlaczego chcesz zostać moderatorem i co zmienisz w swoim dziale:Jestem w stanie poświęcić sporo czasu na moderowanie forum i czerpać z tego przyjemność (praca zmianowa daje mi spore pole manewru). Niestety większość tzw początkujących i tak pisze z założeniem "potwierdzą moje teorie to ok - a jak nie to... " jednak nie zraża mnie to specjalnie - nawet 1 nakierowany jest dobrym rezultatem.

    Zmiany w dziale a właściwie ich potrzeba wychodzi w trakcie pracy i przybywania kolejnych użytkowników - wiadomo, trzeba optymalizować system na bieżąco. Kolega Pepe trochę zakreślił problem - dobrze się współpracowało :) .

    5. Czy masz jakieś doświadczenie w moderowaniu? Jeżeli tak to jakie? :
    Byłem (i do momentu zniknięcia nadal jestem) moderatorem/expertem (takie nazewnictwo rang) na forum kulturystycznym. Sporo pracy włożyłem wraz z kolegami moderatorami w prowadzenie działu jednak administracja się "posypała" co przekłada się na stan upadłości.

    ====

    Pepe - zgłosi zgłosi :D
    Pozdrawiam
    maniak7000
    Awatar użytkownika
    maniak7000
    Sierżant
     
    Posty: 269
    Rejestracja: 12 Czerwiec 2012, o 20:35
    Pochwały: 12

    Rekrutacja moderatorów

    Postprzez maniak7000 » 16 Lipiec 2012, o 23:49

    zniknęła opcja edycji - no teraz tak patrze - dyskryminacja - nie mam 100 postów - Kazik to nadal aktualny wymóg (no IMO trochę zależne od sytuacji, ale daj znać co i jak)? :Worek:
    Pozdrawiam
    maniak7000
    Awatar użytkownika
    maniak7000
    Sierżant
     
    Posty: 269
    Rejestracja: 12 Czerwiec 2012, o 20:35
    Pochwały: 12

    Rekrutacja moderatorów

    Postprzez pepe » 17 Lipiec 2012, o 00:13

    Takie małe pytanko. Czy dwóch moderatorów w jednym dziale jest dopuszczalne ? :)
    Awatar użytkownika
    pepe
    Starszy sierżant
     
    Posty: 304
    Rejestracja: 12 Czerwiec 2012, o 18:15
    Pochwały: 11

    Rekrutacja moderatorów

    Postprzez Kwachu » 17 Lipiec 2012, o 10:04

    Tych dwóch panów nie polecam to ginomani ;) :Worek:
    Awatar użytkownika
    Kwachu
    Generał broni
     
    Posty: 5702
    Rejestracja: 28 Grudzień 2009, o 14:08
    Pochwały: 112

    Rekrutacja moderatorów

    Postprzez playandwin24 » 17 Lipiec 2012, o 12:16

    Takie małe pytanko. Czy dwóch moderatorów w jednym dziale jest dopuszczalne ? :)


    Chyba tak, w dziale doping jest lg team i vold :)
    Michael
    Gabriel
    Rafael
    Awatar użytkownika
    playandwin24
    Moderator
     
    Posty: 2631
    Rejestracja: 10 Maj 2012, o 12:36
    Pochwały: 109

    Rekrutacja moderatorów

    Postprzez Kwachu » 17 Lipiec 2012, o 12:19

    tak mogą być dwaj kiedyś tak było
    Awatar użytkownika
    Kwachu
    Generał broni
     
    Posty: 5702
    Rejestracja: 28 Grudzień 2009, o 14:08
    Pochwały: 112

    Rekrutacja moderatorów

    Postprzez kazik. » 17 Lipiec 2012, o 15:56

    Może być 2 w jednym dziale...
    Powinno być minimum 100 postów... ale to jeszcze zdążysz nadrobić.
    Awatar użytkownika
    kazik.
    Major
     
    Posty: 2449
    Rejestracja: 17 Grudzień 2009, o 19:33
    Pochwały: 51

    PoprzedniaNastępna

    Wróć do Sprawy techniczne

    Kto jest na forum

    Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

    Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group. | Siłownia
    Witamy na stronie www.kulturystyczni.pl - Forum Kulturystyczne * Suplementy i odżywki * Sporty walki * Kulturystyka i Fitness
    Na naszej stronie znajdziecie wszystko na temat treningu - plany treningowe i ćwiczenia. Możecie tutaj znaleźć doskonale opracowane ćwiczenia na płaski brzuch. Dowiecie się jak powinna wyglądać dieta i prawidłowe odżywianie się, a także jak stosować suplementy i odżywki. Znajdziecie również informacje na temat niedozwolonego wspomagania, takiego jak sterydy anaboliczne i prohormony, a także poznacie najwydajniejszy trening na mase. Forum Sportowe. Katalog stron.